Opinie o Promont w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Promont. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Promont o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promont w Tychy

Strajk

Od poniedziałku proponuję strajk włoski. Nie chcą dać podwyżek, dokładają obowiązków no to BHP. O nadgodzinach nie wspominam bo tu sami pracoholicy i tak będziecie po 12h robić.

Ooo
@Strajk

Jestem za. Wykonujemy swoje obowiązki dokładnie, starannie z zachowaniem zasad BHP. A kto się będzie wyłamywać lub będzie uprzejmie donoszę że ludzie się z grywają, wp... za bramą!!!! Się odechce wam po kolei pajacowania! Albo wszyscy albo żaden!

Magnumka jak u dziada

Kierowcy to se mogą pauze wykręcić miękka fajo hahaha.

Ha ha
@Ooo

Strajk na promoncie. Dobre. Jest to tak samo realne jak wasze podwyżki. Czyli wcale. Przecież wy się boicie odezwać poza szatnią a co dopiero strajk zrobić. Weźcie się lepiej do roboty. Nieroby????????????

Don Pedro

Ty się tam lepiej na Koronę zbadaj bo widać pierwsze efekty a z gorączka cię nie wpuszcza to będziesz czekał aż wyzdrowiejesz ośle ????

Ilona
@Don Pedro

Nie obrażajmy innych osób na forum, to nie w porządku. Co Ty myślisz na temat pracy w Promont?

Małolat
@Ilona

Dobre strony? Brak socjalu? Stawka jak 10 lat temu? Zero stażowego? Nawet nie ma gdzie zjeść na 2 tylko w szatni w smrodzie z UA się je. Porażka. Plus to tylko nadgodziny dla pracoholikôw co się cieszą ze zarobią 5tysiecy robiąc non stop po 12h. Teraz kazda firma w okolicy płaci więcej na start niż wy po 10 latach. Kpina

@Ilona

Minusów jest dużo, ale plus jest jeden i to chyba z tego powodu jeszcze tyłu tu pracuje. Po prostu promont to jest firma dla nierobów, gdzie można walić w pręta przez 8 godzin a później jeszcze zostać i dalej nic nie robić. A kierownictwo nic nie powie bo sami siedzą po kontach i grają na telefonach. Na promoncie max stawka to powinno być minimalna krajowa. Za tą pracę to nawet premii nie powinno być. A tu jeszcze socjal by chcieli. Wycieczki prezes powinien zorganizować do innych firm żeby zobaczyli jak wygląda praca. Leserstwo i nieróbstwo to są dwa plusy dla których tutaj się pracuje

@Robol

Moim zdaniem wózkówi powinni charytatywnie przychodzić do pracy. Tak fajnie jest na wózku. Super powietrze, zero wstrząsów, idealna temperatura, brak odpowiedzialności. Nie to co w kabinie Tirolota :)

@Magnumka jak u dziada

Nie twierdzę że na wózku jest super praca bo sam nim jeżdżę, piszę o całości pracowników. Tylko tak to wygląda że jest 3,może 4 operatorów którzy się starają, ciągną to wszystko a reszta za przeproszeniem ma na to totalnie w..... Ne. Przyjść, przesiedzieć 8h schowanym w kącie, patrzeć czy kierownik nie idzie, wtedy trzeba otrzeć czoło nie wiadomo z czego bo potu na nim nie ma, coś tam powiedzieć i jak pójdzie to zmienić kryjówkę. No i o 20 iść ze zostaje do 2 bo lecą seteczki. A od 22 przesiedzieć do 1 bo trzeba się iść kąpać. Tak niestety wygląda praca większości pracowników. No i obowiązkowo weekend, tylko zależy z kim będę pracował i na czym bo inaczej telefon w sobotę że jednak nie dam rady bo nagle miałem wypadek albo dostałem sraczki itp. Niepoważne podejście do pracy i wy chcecie podwyżki? Jak tak źle to czemu nie ma wypowiedzeń? Bo gdzie indziej trzeba pracować. Tym co praca nie odpowiadała to mieli odwagę się zwolnić a wy tylko płaczecie że mało. Mało to jest dla niektórych bo pracują dla reszty jest za dużo bo tylko stwarzają pozory pracy. Nie odpowiada praca? Droga wolna, na co czekacie?

Promontowiec
@Robol

Polać koledze bo dobrze gada. Najpierw pokażmy na co stać pracowników a później rozmawiajmy o podwyżkach. Nieróbstwo samo się wykruszy. Trzeba pokazać że potrafimy pracować. Nie ma że emeryt ma słabe oczy i nie nie wsiądzie na sztaplarce. Jakoś badania zrobił. Nie ma na badaniu rozróżnienia czy pojedynczy czy sztaplarka. Chyba że kupił badania w przychodni na ledzinach., co jest też możliwe bo nie widziałem żeby zapieprzał na badania że skierowaniem. Wola robić prywatnie. Jak nie jeździ to jaka podwyżka? Na bramę szlabany otwierać. Z czym my startujemy o podwyżki? Z debilami którzy krzyczą że im się należy a zamiast pracować siedzą pochowani? Realia promontu. Nieróbstwo, leserstwo, kombinatorstwo.

EmeritenMachen
@Promontowiec

No właśnie jak to pewien pan emeryt mówił?? Przecież mamy te same żołądki do dlaczego on ma zarabiać mniej? Ale zapomniał że rączki też mamy te same i te same umowy i obowiązki.. To że on ma pewne 4000zl co miesiąc nie zwalnia go z wykonywania tych samych obowiązków skoro mu mało

@Robol

Ty chyba wózkiem w biedronce jeździsz na zakupy. To wypowiedź kogoś z "góry". Stawiam na naszego nowego innowacyjnego czasomierza.

@Magnumka jak u dziada

Otóż mylisz się kolego. Jestem operatorem tak samo jak ty z tą różnicą że patrzę obiektywnie na to co się dzieję a nie przez pryzmat tego co bym chciał mieć. Skoro tak ci źle, tak mało zarabiasz za swoje ściemnianie to czemu jeszcze nie dałeś wypowiedzenia. Przecież jest tyle firm w okolicy w których dostaniesz 4000. Na co jeszcze czekasz? Bo jesteś jednym z tych nierobów co krzyczą na forum a w pracy siedzą cichutko.

Inna
@Robol

A Ty jesteś tum co lubi uprzejmie donosić :)

@Robol

(usunięte przez administratora)Co myślisz że jak będziesz zapierniczac to ktoś Ci da ulgę? Jak paletę wywrócisz albo wózek na słupie skasujesz to nikt Ci nie pogratuluje ze jesteś wydajny tylko dostaniesz notę i tyle w temacie. W tej firmie nie opłaca się być wydajnym. Jak pokażesz ze umisz będziesz ciorany wszędzie, a kierownik powie a kogo mam dać? (usunięte przez administratora) To samo nadgodziny czy umiesz czy nie sztuka to sztuka.(usunięte przez administratora)

Emeryt

Takie pytanie mam, ilu jest tych emerytów wózkowych, że tak się o nich ciagle pisze ?

Woda 2ka

Chcieli skłócić ludzi i im się udało, a kierownicy zero poszanowania dla ludzi, a wybrańców kryją.

KP

Teraz to nawet kontrolerki ze strachu zrobiły się bardziej robotne, jeszcze jedno auto nie zrobione a już leci z papierami z kolejnego. Ludzie serio ???? Teraz wychodzi kto jaki był mocny w gębie, a jaki jest naprawdę. Chcesz zdominować ludzi, zastrasz kontrolerki ????

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Promont.
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Lelumpolelum

Nadszedł ten czas, gdzie należało by iść na L4 od następnego tygodnia, i na spokojnie szukać nowej pracy. Tym bardziej, że KOMAMI w większości zostają stali donosiciele. W taki właśnie sposób firma chce zjednoczyć ludzi. Przykre jest to, że ludzie teraz będą patrzeć na ręce, jeden drugiemu.

Sztaplarz
@Lelumpolelum

Przecież i tak patrzą. Zawsze jest czemu on dostał a nie ja. Czemu on ma tyle a ja tyle. Przecież wszyscy mają takie same żołądki. Takie teksty emerytów. A żaden emeryt nie powie czemu on jeździ na sztaplarce a nie ja. Przecież wszyscy mamy takie same ręce.

Ojciec Chrzestny
@Sztaplarz

I to się nie zmieni jak myślisz gdzie panowie emeryci będą teraz robić? Podpowiem Ci na podwójnych wózkach będą of przewożenia z magazynu na magazyn bo przecież sztaplarka to tak jak byś mu kilof dał do ręki... A na kopalni nawet kilofa nie trzymali tu też nie mają zamiaru się przemęczać powiem Ci jak to będzie... Chłopaki będą (usunięte przez administratora) na sztaplarkach do usranej śmierci, panowie agencyjni sobie jeździć i chłopaki z sztaplarek jeszcze będą musieli ich pilnować:) a komy tzw dostaną podwyżki bo to nowe stanowisko bardziej odpowiedzialne przecież trzeba telefon wykonać albo napisać protokół a wózkowy niech skacze jak ten szympans przekładka, kolektor, wózek i śpiesz się bo premia ucieka a panowie emeryci? Przewożenie palet z magazynu na magazyn lekka robota dla emeryta bo na sztaplarke nie bo nie widzi bo za stary.. Ale badania ma czary prawda?

Była

Czasami jak wejdę na go worka i czytam te wasze wpisy to się nie dziwię że nic nie umiecie wywalczyć. Najeżdżacie jeden na drugiego zamiast wziąć usiąść porozmawiać i podjąć decyzję co robimy dalej. Przecież im o to chodzi żebyście wzajemnie na siebie nadawali. To odwraca waszą uwagę od spraw bieżących. Czemu nie powiecie dość tej poniewierki nami i odmówicie pracy w nadgodzinach w weekendy. Wiadomo że kasa jest potrzebna ale jak się nie postawicie to dalej będą wami pomiatać. Czemu nie zostawicie terminalu na jeden weekend rucholom? Niech robią, mają lepsze warunki niż wy. Wiadomo że w każdej firmie są łamistrajki ale im też idzie to wytłumaczyć. Np okazując niechęć do pracy z takimi ludźmi.

!!!

Chcieliście podwyżek to macie. Coś za coś. Wszyscy byli mądrzy ale jak przychodzi co do czego to tylko siedzą i wszatniach pogadają a do kierownictwa i dyrekcji się nie odezwą. Więcej takich odważnych dorotek Kate b rolandów filozofów i tym podobnych zjebów.

Wozkowy
@!!!

To w końcu będą podwyżki kosztem zwolnień? Trzeba walczyć o swoje.

Ouu
@!!!

I Ty możesz zostać murzynem roku, a nagroda jaka promont przewiduje, to darmowe ruchanie w(usunięte przez administratora).

Ciekawy

A o czym było tak długie zebranie dziś o 6:00 Z pracownikami ? Już wszystko wiecie ? Ile podwyżki?

Yee
@Ciekawy

Się zapytaj wózkowych, a nie siejesz ferment na forum.! A druga rzecz zajmij się lepiej swoimi obowiązkami i praca a nie życiem innych!

@Yee

Ta sprawa mnie też dotyczy dlatego mnie interesuje .Po prostu nie mogłem być dziś na zebraniu i pytam .udzieli mi ktoś mądrej odpowiedzi ? A pani/I jee nie dziękuję za nędzne wypociny

Yeeeee

I co mądralińscy? Dalej będzie stać jak te słupy? Czy w końcu się weźmiecie za to co Trzeba? Wy będziecie ciężko pracować a te pasożyty ze wschodu siedzą, i się śmieją z was wszystkich. Nawet oni potrafią się zgrać! A wy tylko szczekać potraficie!! Normalnie jesteście The Best!

Ciekawy

Witam. Jak się można dostać do promontu? Bo słyszałem że jeździ bus po tychach i sami wciągają ewentualnie zamieniają dożywocia na odpracowanie w promoncie. Ale nikt nie chce się zgodzić mając w perspektywie pracę z rolandem i jego nie śmiesznymi hasłami.

Browarek

To jest ten czas, to jest ta chwila kiedy możecie powalczyć o lepsza przyszłość dla was wszystkich. Każdy widzi co się dzieje, magazyny są tak przepełnione ze masakra. Chwilą nieuwagi i może stać się tragedia. Walczcie o lepsze wynagrodzenia, kim oni chcą to wszystko obrobić? UA? NIE ZOSTAWAJCIE 12 H CHOĆBY PRZEZ TYDZIEŃ I WEKKENDY SAMI DO NAS PRZYJDĄ NA KOLANACH I PROSIĆ SIĘ BĘDĄ. WYSTARCZY że się wszyscy zgramy. Oni bez Nas zginą!

Wozkowy
@Browarek

Ile razy była o tym mowa. Wiesz ze są osoby które jeszcze pójdą i powiedzą kto do tego namawia i że chętnie będą robić po 16

Kontroler
@Wozkowy

Wózkowy ma rację. Przerabiane to było kilka razy i można takie osoby wymienić z nazwiska na tym portalu które najpierw wrzeszczą nie przychodzić a później same lecą i panie dyrektorze to ten i ten nawial ale ja przyjdę na 16 jak oni nie chcą. Było już pisane kto to jest i naprawdę szkoda nerwów na takie zagrywki.

Praca

Czy są w tej firmie jacyś młodzi wózkowi którzy potrafią dobrze jeździć? Poszukujemy. Atrakcyjne wynagrodzenia 4000+

Robert
@Praca

Może 2 się znajdzie reszta zapomnij

Praca
@Robert

Można poprosić o jakieś inicjały, żeby się z chłopakami skontaktować?

Obecny sztapler
@Praca

Są. Ale już tylko byli z promontu.

Czy Promont ma ściśle ustalone godziny pracy?

Sztaplorz

Od 2 do 14 ewentualnie 14 do 2

Beznicku

W firmie liczą się tylko układy, a nie umiejętności. Gdy jest chwilowa potrzeba zatrudniają pracowników, obiecują złote góry, przedłużenie umowy, a ostatniego dnia wywalają na zbity pysk. Bez żadnego uprzedzenia i podania przyczyn. Kłamstwo i falszystwo wyższych rangą na porządku dziennym. Porządek panuje tam tylko w momencie, gdy zbliża się inwentaryzacja bądź kontrola. Nie polecam pracy w tym miejscu!

Obcy

Witam. Przeglądałem go worka i trafiłem na promont. Po rozmowie przy piwku z kolegami dowiedziałem się że pracuje u was niejak Kamil koc. Pracowałem z tym typkiem w dayco i po rozmowie z kolegami twierdzę że nic się nie zmienił. Bajer zawsze miał dobry ale do roboty ostatni. Co miesiąc się zwalnial a o podwyżkę pierwszy Wrzeszczal.najwiekszy kibic ruchu na Śląsku w robocie czapeczki breloczki itp a jak mu pysk na parkingu chcieli oklepac to się zrobił największy kibic Tychów.(usunięte przez administratora) Ludzie tylu co on sprzedał w robocie to biedronka ziemniaków przez nie SPRZEDA

Zosia samosia
@Obcy

Kolego ,nie pracujesz juz z Kamilem to nie opowiadaj bzdur -my go bardzo lubimy????

Kiero
@Zosia samosia

No. My też go baaaaaardzo lubimy. Wszyscy go lubią a wręcz uwielbiają

Sialala
@Zosia samosia

Anetta jak broni :-)

Zosia samosia
@Sialala

Kolezanko,nie mysl o pracy na urlopie

Uoo

Wesołych oraz pogodnych świąt wszystkim Życzę

Quiny

He he jestem ciekaw, kiedy nasi guru z błękitnego domku się wkoncu obudza? Jeszcze chwila i sami sobie przyjdą na magazyny pracować! Ukraina już ma dość. Myślicie że oni będą robić po 8 h? Jak odejdą to się zesracie! A Polacy? Każdy, większość już ma gdzieś ten zakład! Ludzie już mają dość tego syfu. Poza paroma osobnikami którzy jak by mogli, to by tu zamieszkali i robili nawet po 16 godzin. Naprawdę trzeba mieć zryty beret!! Pozdro dla NORMALNYCH

Zryty beret
@Quiny

Weź się odstosunkuj od niektórych pracowników, sam załóż firmę jak takis mądry. I naucz się szacunku do pracy i tych pracowitych, bo ich każdy zatrudni, a ciebie.......niekoniecznie, tylko szacunek do pracy !!!!!

Quebec

Atmosfera ty kiedyś była lepsza, aż chciało się iść do tej pracy, a teraz? Szkoda gadać. W ludziach jest taka niechęć i zawiść! Tu gadasz z kimś a za chwilę ta osoba Cię perfidnie sprzedaje. Jak można być takim dwulicowym (usunięte przez administratora) To się w głowie nie mieści, w innym zakładzie to współpracownicy by Cię już dawno zaje......li!!za takie numery. Bo co? 300 zł więcej dostaniesz jeden z drugim? Warto się sk.....ic za takie grosze? A gdzie normalność? Pozdrawiam normalnych, a tym drugim Środkowy palec!!

Ilona
@Quebec

Wiadomo, że dobra atmosfera ma znaczący wpływ na jakość naszej pracy. Dlatego zmartwiłeś mnie, pisząc, iż w Promont od pewnego czasu atmosfera nie jest najlepsza. A jak z kolei przedstawiają się tam relacje na linii pracownik - pracodawca? Bardzo mnie to ciekawi.

Quebec
@Ilona

Ogółem, nasz pracodawca niewiem na jakim świecie on żyje?! Firma niejest jakąś pro rodzinna czy pro pracownicza. Brak socjalu. Brak szkoleń dla pracowników UDT czy też innych. Brak spotkań integracyjnych. Wogole na wszystkim oszczędności, przykład? Jeśli kupuje nowy sprzęt w postaci wózków widłowych, to żądam gwarancji od strony producenta czy coś, a nie ze dzięki takiemu jednemu idiocie zrzekna się gwarancji bo będzie taniej i sami se naprawiamy?! To są jakieś jaja. Człowiek żeby 3000 zarobić minimum to musi Trzaska nadgodziny. System premiowy jest mizerny. A i jeszcze kierownicy idioci co zielonego pojęcia nie mają o pracy na magazynie. Byle 8 i do dom, niech się inni męczą!

Banano
@Ilona

Ściągnijcie Sebów. Było wesoło i robota zrobiona. Tacy ludzie trzymali to wszystko. Jak poszli to zaczęło być gorzej.

Krol Tymian

Podobno sa szkolenia, jak zostać Murzynem. A organizuje je sam Tadziu u siebie w garażu. W ramach pakietu socjalnego, bardzo bogaty wybór piwa, i nie tylko. Więcej szczegółów przy dlubaniu słonecznika w biurze.

Czy w Promont są szkolenia zewnętrzne?

Nie!!!

Szczerze jest to bardzo słaba firma, oni mają problem zorganizować UDT dla wozkowych a co dopiero szkolenia. Jest zakład dusi grosz! Na wszystkim oszczędzają. Brak socjalu, brak imprez integracyjnych, brak jakiego kolwiek zaangażowania w system pro rodzinny i pro pracowniczy. Tu większośći jest wszytko na Nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Promont - Tychy

• Jak się pracuje w Promont?

Zobacz opinie na temat firmy Promont tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promont?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Promont