Opinie o Promont w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Promont. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Promont o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promont w Tychy

Jjsi

No i gdzie są podwyżki?? Jaki kryzys ? Na promoncie? Przecież jest taki ruch jak sawszet, a nawet większy . Cyrk.. dalej dawajcie się tak oszukiwać

Virus

Wirus przyspiesza , coraz więcej zakażeń w regionie a wy wracacie znowu do starego trybu żeby się zmiany mijały? Czy wy se jaja robicie?? Teraz jak to wszystko nabiera rozpędu to oni wracają do normy. Bo co ? Bo nam maseczki daliscie?? Wiecie co se możecie z nimi zrobić?? W du...m wsadzić!!! Kawałek (usunięte przez administratora) ma nas ochronić?? Trzeba Być debilem żeby w to wierzyć!! Jak najmniejszy kontakt miedzy ludźmi , to jedyna metoda!! Może odrazu się zarazić i będzie spokój!? Ludzie myślcie .. to nie boli!! Trzeba było utrzymać dotychczasowa formę między zmiany że 2 lub 3 tygodnie jak się sytuacja ustabilizuje!(usunięte przez administratora)

Wozkowy

Teraz jak już się będziemy mijać zmianami to tylko czekać aż u kogoś stwierdzą korone i całe 2 zmiany na 14 dniowa kwarantanne.

Wozkowy
@Wozkowy

Nie bedziemy mijać miało być.

Kier

Jeden wielki cyrk,kadra olewa wózkowi tną w h... ile wlezie a kierowcy cierpią stojąc po kilka godzin. Nic tylko zaorać,i wylać wszystkich na bruk

magnesik
@Kier

Wiecie co się dzieje jak kierowca trafi do piekła? Ląduje na promoncie i czeka w nieskończoność na wyjazd ;P

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Promont.
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Cyrk

Największy cyrk jest teraz na bramie. Zamiast unikać kontaktu z ludźmi to wymyślają (usunięte przez administratora) z wpisywaniem na listy. Jak tak dalej będą pajacowac to l4. Nie będę narażać się dla takiej firmy.

Nie robię nadgodzin

Mam takie pytanko. Kto jest w stanie odpowiedzieć ile osób zwolniło się w przę iagu dwóch lat i ile z tych osób wróciło. A jak wracali to z jakich powodów.

Baran
@Nie robię nadgodzin

Mam pytanie ile obowiązków i odpowiedzialności dołożyli w przeciągu dwóch tygodni? I ile więcej za to płacą.

@Baran

Nic nie płaca i premii tez nie będzie dopóki nie będzie wydajności. Dzisiaj biuro poszło na magazyn bo zaczęła się jazda.

Lili

Żadna nowość, ale te fikcyjne premie to już ludziom obojętne.

Nie robię nadgodzin

Przemek zwolnił się za 3 miesiace wrócił, Wojtek zwolnił się za 8 miesięcy wrócił, Kamil zwolnił się za miesiąc wrócił. Dlaczego? Bo zobaczyli jak wygląda praca. Znalazło by się więcej takich. A teraz ilu się zwolniło i nie chcieli wracać? Min 7. Dlaczego? Bo się nie boją roboty tak jak wy lenie.

@Nie robię nadgodzin

To co napisałeś jest uzasadnione.Pozdrawiam

wysoki

trzeba sprawdzić kto miał w tym dniu służbę i powiadomić władze firmy Proxima i takiemu ochraniarzowi podziękować od natychmiast za pracę

Viruua

Jak to jest z tymi kontrolami na bramie co? Dziś do pracy przyszedł gościu który. Kasłał, zaciągał nosem i był mokry jak szczur!! I to jest ta nasza ochrona?

Okoo

Niech promont odkupi że 2 lub 3 palety wody I niech przekaże dla Szpitali w Tychach. Każda pomoc jest potrzebna.

Promontowiec
@Okoo

Nam nie dadzą jak jest 30 stopni a do szpitala kupią? Nawet nie muszą kupować, mogą wziąć. Tylko to jest strata 500 zł a tego młody nie przeboleje. Czemu nie da podwyżek tylko ściemnia o premiach? Bo premie można zabrać i jest kasiurka i bardzieja. Dziad i tyle. Zwalniam się bo mam dosyć tego cyrku i tego clowna w audicy.

Mamy już dość !

Płyn i rękawiczki powinny być po to, abyśmy mogli po poprzedniku zdezynfekować wózek, głównie kierownica i manetki, czy tam u góry, naprawdę ludzie dla was to gorszy sort? Bo jeśli tak, to nie wiele się różnimy. Wstyd żeby nas traktować jak zero !

L4
@Mamy już dość !

Jeżeli nic się nie zmieni do dnia jutrzejszego proponuję masowe l4. Nie bać się w końcu chodzi o nasze zdrowie.

Hahaha masowe hahaha
@L4

Masowe co? Hahaha jak w tej firmie Polacy nie potrafią sie zgadać żeby na weakend się nie zapisać, albo nie przychodzić na nadgodziny, a ty piszesz o masowym l4. Przy pierwszych objawach korony zapraszamy do dyrekcji.

L4
@Hahaha masowe hahaha

Wtedy walczyliśmy o podwyżki. Teraz chodzi o nasze zdrowie i zdrowie naszych rodzin. Może teraz czas się opamiętać.

ViRuS

Pracodawco , jak wiemy ta przeklęta zaraża się rozprzestrzenia bardzo szybko. Te środki ostrożności które obecnie są na zakładzie są nie wystarczające! Chcę byśmy byli zaopatrzeni w rękawiczki jednorazowe i większą dostępność środków dezynfekcyjnych na magazynach. Do tego zaopatrzyć też w maseczki, niektórzy wózkowi mają dalej styczność z osobami z zewnątrz. Np. Biurach , wirus utrzymuje się w powietrzu do 3 godzin. A takie odgrodzenie jak jest obecnie jest nie wystarczające. Tak samo wózkiowi z grupy żywiec i KP. Mamy kontakt z kierowcami czy to na placu i w tunelu, a kierowcy. Z ardagh metal dalej wchodzą na magazyn. Dotykaja klamek, wózkowi paletowych bez żadnej dezynfekcji. W takich miejscach jak wejścia na magazyny czy do biura, powinny być dozowniki z płynami antybakteryjnymi! I proszę się zastanowić rowniez, iż słyszy się że w naszym regionie pojawiają się zakażeni. Nas pracownicy mieszkają w tych rejonach jak Tychy czy powiat bierunsko Ledzinski. I myślę czy nie zastosować takiego rozwiązania żeby zmiany nie wpadały na siebie, czyli albo pracujemy minimum 30 min krócej lub szybciej przychodzimy i wychodzimy aby Niemiec styczności z tak duża grupa ludzi. Bo jak jeden złapie ta zarazę to promont zostanie sparaliżowany. A w szatniach np męskiej jest starszy popłoch i smród a wentylacja jest jaka jest. A i druga rzecz niech ochrona weźmie sobie bardziej do serca pomiar temperatury każdego człowieka przed wejściem. I nie zadaje (usunięte przez administratora) pytań czy ma czy też nie temperatury. Ma sprawdzić i koniec! Czy się to komuś podoba czy też Nie!! Podchodzą do tego lekceważąco.!

Bajabongo

A jak tam nasz wojskowy Kam Ko? Co juz tyle razy światu ogłaszał swoje przyjęcie do wojska hahaha. Jakoś dalej pokornie pracuje nawet nadgodziny robi. Jednak wojsko Go nie chce? Jak mi przykro Kamciu.

Gdhdh
@Bajabongo

On i wojsko. Wierzysz takiemu komuś co się zwalnia a za miesiąc wraca? Przecież promont mu życie uratował to gdzie on pójdzie. Chyba do harcerzy. Ewentualnie z wiatrówką po paprocanach pobiegać i do wiewiórek postrzelać żeby się poczuć jak w iraku

@Gdhdh

Podobno zrezygnował bo w armii nie ma nadgodzin. Ha ha.

Jak widać dla niektórych promont to szczyt ambicji i możliwości. @Bajabongo zajmij się czymś bardziej pożytecznym niż wylewaniem pomyj na współpracownika na forum, dobrze Ci to zrobi, może nawet podwyższy to IQ równe temperaturze pokojowej.

bohaterowie z tyskiego
@Bajabongo

zazdrość aż kipi napinaczu bez twarzy ;*

M... R

A skąd wiesz że tam pracuje?

@M... R

Bo ktoś kto jest normalny i tutaj już nie pracuje, nie interesuje się życiem innych w Promo, chyba że jest ograniczony i ma nudne swoje życie to się wypowiada na temat innych. Rozumiem że Ty jesteś ograniczony, bo masz dużo do powiedzenia tylko tutaj ?

@Gdhdh

A tobie życia nie uratował ?? Zapewne robiłeś setki nadgodzin, jak każdy z nas żeby zarobić, bo jak wiemy w tej firmie inaczej się nie da przeżyć. Skończ te marne komentarze bo sam siebie ośmieszasz. Tak bardzo cię d..a boli ze ludzie próbują zmienić swoje życie na lepsze ?????

@2ka

A właśnie pracuje i nie robię setek.

@M... R

Czyli jesteś tanią siłą roboczą, Ukraińcy się tutaj lepiej mają. Ambitny jesteś, możesz im spocone majty prać tani chłopcze :)

@2ka

Tanią siłą roboczą? Chyba jednak nie. Wg mnie tania siła robocza to taka jak nasi nadgodzinowcy. Sprzedają się za parę groszy. Ja po prostu mam w...... e na ich nadgodziny.

Max

A ja się pytam dlaczego pracownik który miał podwyższoną temperaturę podczas kontroli na bramie został wpuszczony na terminal na polecenie kierownika? Tak się dba o nasze bezpieczeństwo to po co ten pomiar temperatury?

Korona
@Max

Bo w naszej firmie kierownicy są ekspertami od wszystkiego. Posiadają wszechstronne wykształcenie, nawet medyczne. Także kierownik, ekspert wirusologii i chorób zakaźnych, po dokładnych oględzinach termometru i wsadzeniu palca do odbytu pracownika, stwierdził ze stuprocentową pewnością że podwyższona temperatura ciała pracownika nie jest efektem koronawirusa tylko biegu pracownika do bramy żeby nie spóźnić się do pracy.

Kam Ko

Zdecydowanie każdy z was ma rację :) Pozdrawiam i życzę wam miłej pracy :*

Michelin

Ludzik Michelin jest najlepszy, w szatni to charakterny ale jak dostanie telefon od władzy to leci na koparkę jak z procy. Ale nadrabia tym że wygląda sympatycznie, w końcu to Michelin gwiazda :)

2ka

Charakterni z tyskiego :D jednego weekendu nie potrafili odpuścić, pewnie ich błagano i jak wiemy, przecież nie mogli odmówić, bo kto to będzie liczył :D

Yhy

I jak zapisani na wekkend? Jesteście banda (usunięte przez administratora) z wami niczego nie można wywalczyć i załatwić!!! Jesteście (usunięte przez administratora) Wierzcie dalej w w wasze premie! A ja mówię Wsadzcie je sobie Gleboko w du....

Lolek

Ja mam pytanie skoro zrezygnowaliscie z kdw to dlaczego teraz ludzie z biura Kp muszą chodzić na każdej zmianie na magazyn ?? Tak zapycha się dziury? 2 stanowiska za 1 wypłatę, inne biura nie chodzą...

@Lolek

No właśnie po to, żeby jeszcze bardziej przykręcić śrubę i żeby za mniejsze pieniądze wykorzystać ludzi na maxa. To było do przewidzenia, zapchaj dziury niby w biurze a hak będzie trzeba to wek na magazyn. I gdzie jest BHP? Gdzie są płyny antybakteryjne ? Czas wziąć opiekę na dzieci.

Król Knur
@Lolek

Mylisz się, inne osoby też chodzą z biura nie tylko Chwalebne KP nad którym piecze sprawuję Baba Jaga , jeśli tego nie widzisz polecam podnieść głowę a nie zaciągać mułem bo znowu się zacznie że nikt nie robi , wszyscy się odbijają tylko KP ciężko pracuje.......

Bolek
@Król Knur

A które biuro niby chodzi? I kto to Baba Jaga? Tak czy siak koleś chodzi o to ze biurem sobie dziury latają czyli Toba tez o co wiec pyszczysz?

Koronavirus

Kochany pracodawco, czemu tak słabo dbasz o nasze bezpieczeństwo przed koronawirusem? Tym bardziej że do nas przyjeżdża mnóstwo osób z zewnątrz. A po drugie na bramie przy wjeździe każdy przed wejściem powinien mieć badana Tempertaute i nie dopuścic jesli takowa wystąpi u kogoś do wejścia na terminal!!! Boimy się o własne bezpieczeństwo! Lepiej zapobiegać i działać na przód niż jeśli takowy osobnik zakazi naszysz pracowników! Gdzie są też dodatkowe dozowniki z żelami antybakteryjnymi? Te mydło z Lidla nawet brudu nie potrafi dokładnie zmyć a co dopiero bakterie i inne drobnoustroje!! Widać jak dbacie o nasze bezpieczeństwo!!

Lili

Biuro na magazynie, super ! :)

Marność
@Lili

Nic nowego. W Promont nie ma stanowisk biurowych. Są SOL /KDW. Ja rozumiem, że jest to korzyść dla SOL, bo poznaje robotę od kuchni ale serio? Nawet dwa razy w tygodniu? To jest zapchajdziurstwo. I to nie tylko w obliczu obecnych problemów, tak było zawsze. Współczucia.

Marnosc2
@Marność

Zapchajdziurstwo? a Komy co zamierzaja robic? Wydawac Polecenia i zgarniac premie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Promont - Tychy

• Jak się pracuje w Promont?

Zobacz opinie na temat firmy Promont tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promont?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Promont