Opinie o Promont w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Promont. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Promont o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promont w Tychy

Lol

Przemo Ratuj .. !!!! Chce mi się .. mam taką ochotę . ... Ale że co?? Agnieszka ??? ... Spoko może być i ona .. machniemy trójkąta ... bedzie fajnie super extra....tylko Przemo uratuj mnie.... Twoja A...nteka

Uwaga
@Lol

Uwaga, Uwaga. W dniu dzisiejszym, spędziłem 4 godziny na komisariacie w Bieruniu. Ktoś zgłosił hejt w naszej firmie, dotyczacy naszych pracowników. Strzeszcie się, mają adresy zamieszkania i ip łącza nikt się nie wykpi ściemą, wytkneli mi wszystkie wpisy , pomimo że były neutralne, to i tak będę wzywany na sprawę. Po co mi to było.Powodzenia.

Uf
@Uwaga

Dzieki za info, ja mam na jutro, zaraz po pierwszej zmianie.oj kogoś przydupiom. Ha jednego mniej.

Prawo.pl i RODO
@Lol

Ustawa o ochronie danych osobowych istnieje w polskim prawie od dawna — została uchwalona 29 sierpnia 1997 r. Ze względu na wprowadzenie rozporządzenia RODO doczekała się jednak dużej aktualizacji w maju 2018 roku (pełna treść ustawy: Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych). o czym większość z was niema pojęcia" Według rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), danymi osobowymi są wszelkie informacje umożliwiające identyfikację osoby fizycznej. Danymi osobowymi są np. imię i nazwisko czy numer PESEL. Ale nie tylko. Są to też czynniki określające cechy fizyczne, fizjologiczne, umysłowe, ekonomiczne, kulturowe lub społeczne, a nawet adres IP. Dane osobowe może stanowić dowolna informacja, która dotyczy danej osoby i może zostać z nią powiązana na podstawie zbioru danych.

Ha ha
@Prawo.pl i RODO

No to zgodnie z ustawą, ktoś pozna nowy rodzaj trójkąta. Na bloku tylko faceci, wiec lekko nie będzie. A w firmie, kłamstwo ma krótkie nogi, wyda Cię nawet kolega. Byle podejrzenie, nie padło na niego, drżyj kolego lub koleżanko, co robi za informatora i teraz cytat Kto w drogę mą wchodzi, na wyżyny się nie wzniesie, kto krzywdę mi zrobić zechce, z kolan się nie podniesie.

Po sprawie
@Uf

Chcecie dobrą , czy złą wiadomość . Zacznę od dobrej, skończyło się 500 zl mandatem. A dobra , że mogli oddac mnie do sądu i kolegium 5000 zl. Wyleczyli mnie z dogryzania innym, dostałem nauczkę, wiec bierzcie pod uwagę, że ty możesz być następny. Chciałem również przeprosić wszystkich, którzy poczuli się urarzeni moimi wpisami.

Kiju
@Po sprawie

Co to za ściema ???????? A publicznie przeprosiłeś ??? Nic żeś nie dostał i nigdzie nie byłeś.

Ooo niedowiarek
@Kiju

Pogadamy, przeprosiny są prywatnie. Ogon ci opadnie, jak ci pan pokarze z jakich jeszcze stron korzystałeś, przyjemnie nie było bohaterze. Wczoraj kolega skorzystał z opcji sąd, życzę mu powodzenia.

Jasne
@Po sprawie

Z tego co wiem w Polsce nie ma kolegium. Kolegium ds wykroczen zakonczyly dzialalnosc w 2001 roku. Później wykroczeniami zajmowaly sie sądy grodzkie a obecnie takie sprawy rozpatrują wydziały karne sądów rejonowych. Także albo pomyliły ci się czasy albo ściemniasz i robisz z siebie totalnego błazna.

Ha ha
@Jasne

Jasne, proszę jaki oczytany, jak dostaniesz wezwanie, to idz bez maseczki i wyjaśnij im, że nie mogą dać ci mandatu na podstawie rozporządzenia. Jestem zwykłym szeregowym wózkowym i mam gdzieś, terminologie jeżeli kasa zejdzie mi z konta.Byly pracowniku.

Ole
@Jasne

Jasne ze ściemnia, kolejny żyjący w świecie fantazji

2ka

Dzisiaj 2 zmiana idzie do domu i nikt nie zostaje, niech się nocka martwi sama :)

Uyt
@2ka

I super, oto chodzi! :-) nocka Mo jeszcze bardziej to wszystko gdzieś...

Yyy
@Uyt

Małżeństwo to wszystko pochyta,, -;p dadzą czadu. Sami we dwoje (usunięte przez administratora) Wszystkie magazyny z palcem w (usunięte przez administratora) za 300. Ten zarabisty wózkowy pochyta wszystkie wózki na raz, A...netka będzie go duchowo wspierać.

Wozkowy
@2ka

2 osoby się włamały. I zostały

@Yyy

Pytanie, co to za małżeństwo wózkowego z Anetką jedyna jaka przychodzi mi do głowy to Aneta S.ale ona przecież jest mężatką i jej mąż napewno nie pracuje w promoncie ?

Monia
@Wrryy

Chyba nie jesteś na bieżąco. Ten wózkowy już sobie następną mężatkę znalazł

@Monia

Monia ,ale dobrze kojarzę ze chodzi o Anete Sowi....bo ja najbardziej kojarzę.

@Wrryy

Dajcie jakieś info bo może już po rozwodzie jest, dlatego sobie pozwala ,chętnie do was wrócę,zawsze mi się podobała moze i ja spróbuję.

Kotek
@Wrryy

Nic dobrego to nie wróży, stary w domu a Pani ,,Com" realizuje swoje fantazje w pracy. Juz się pocieszyła młodszym panem P. Następna co szuka księcia na białym koniu, ciekawe po ilu zrozumie że tacy faceci chcą się tylko zabawić.

Jacek

Hyf stukac to możesz głową w ścianę, krótka lekcja:kobietę się rozpieszcza, obsypuje prezentami i na rękach nosi jak tego nie robisz jestes zwykłym pe -alem bo na geja jesteś zbyt głupi i musisz z tym żyć. Ale dla ciebie to żadna nowość, pukaj rękom dalej, może jakas stara emerytka otworzy drzwi swojego serduszka i poznasz co to jest miłość. Pozdrawiam ozięble ludzi twojego pokroju.

Gg

Czemu piszesz że jest, przecież kolo ma juz inną, a ta rozpacza. W czymś byl dobry skoro tęskni.

Prl
@Gg

Popytałem o męża A-netki podobno spoko gość też wózkowy tylko w innej firmie. Czemu to robi jak ma chłopa w domu. Powinien się o tym dowiedzieć.

Uuuuu
@Prl

A może niedostal tego na co liczyl i się skończyło papuszkowanie.

Wózkowi

Jest nas kilka a nawet naście osób wiec, jak zauważę grymas na twarzy Pani COM o której mowa, pod białym kaskiem, to życia nie będzie miała ofiara narażająca na stres dziewczynę,wiec liczę na opamiętanie pana przem--ka(specjalnie napisane z małej litery) który ma rybki czy chomika w każdym razie ma dla kogo żyć. Pozdrawiam. (usunięte przez administratora)

Pluto
@Wózkowi

Jedyna kobieta która wyciaga ze mnie 150 %normy, tego nawet moja mama nie osiągnęła. Pełen podziw Pani Aneto . Pozdrawiam ;)

To jo
@Pluto

Wiem że to wygląda nieracjonalnie, niewiem czemu kłamie, ale jest spoko comem lubie u niej pracować jest napewno wierna i nic nie kombinuje, wiem że życie płata figle, ale nie Aneta jest wierna rodzinie i daje z siebie wszystko w pracy, może to jest problem . Proponuje bardziej ją wspierać, a napewno się poukłada.

Życie

Postaram się krótko, każdy kto pracowal z A...netką wie że praca nabiera innego znaczenia, staje się przyjemnością a nie obowiązkiem dlatego niewiem dlaczego ten hejt. Życie prywatne pozostaje za bramą a prywata rzecz święta i wara od gara.

Pip pip pip
@Życie

Popieram,dziwne że jeszcze nie zwariował, kolo musi mieć niezlego doła, taka informacja może nieźle zdołować. Ale kawa sex i będzie dobrze. Popieramy strajk kobiet to nasze ciało i my decydujemy co z nim zrobić no i plemniki nasze jak by ktoś nie wiedział.

Prawdziwe życie
@Życie

To prawda. Praca z nią staje się prawdziwą przyjemnością. Zwłaszcza na osobności. Wtedy to prawdziwa przyjemność.

Były wózkowy

Witam. Zwolniłem się jakiś czas temu, ok 3 lat ale w obecnej firmie jest coraz gorzeje. Jest opcja na powrotne przyjęcie na wózek i za jaką kasę? Pozdro.

Lolo
@Były wózkowy

Nie czytałeś wcześniejszych opinii ? Chłopie żeby wrócić dzisiaj do tej firmy, trzeba być totalnym desperatem bez ambicji :D

Nanitou

Jednak Ojciec dyrektor jaki był to był ale trzymał ten grajdołek w ryzach. Był zakon ale było wesoło .Pamiętasz miszelinek ,,bombon,,? Pozdro dla reszty starej gwardii ????

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Promont.
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Jasiek

Może potrzebny jest czas tak jak jest teraz z pandemią żeby firma zweryfikowała załogę. Bardzo dobry pracodawca polecam pracę w firmie.

Lotos

Tak ,kończy się promontowa sielanka mlekiem i miodem płynąca. Będziemy mieli figę . Brak wekkendow , bardzo negatywnie przełoży się na zarobki. Ogółem jest coraz gorzej ! Trzeba szukać nowej roboty . Tu niema przyszłości , niczego człowiek się nie dorobi prócz garba ! Ale ważne że młody prezes ma znowu nowe autko . Kolejna zabawka do kolekcji . A ludzie tylko patrzą jak się rozbija nowymi furami. Wkoncu ktoś na niego robi prawda? Firma rodem z PRL zero szacunku do pracowników , jak wam wstyd niema ??

Vatos
@Lotos

Dajcie sobie już spokój z marnym użalaniem się nad sobą. Tylko ktoś nieudolny płacze na forum, zamiast znaleźć lepszą pracę. Ci bardziej ogarnięci już dawno mają lepiej, bo mieli więcej rozumu ! A wy dalej ciągniecie ten sam temat. Porażka !

Spider
@Vatos

Sielanka się skończyła ale użalać się dalej będą. Każdy inteligenty człowiek wie że jak jest źle to idzie się tam gdzie jest lepiej. Ale nie promonciaki. Dlaczego? Bo to nie są ludzie. To są de ile i prezes wie że ma stado bezmózgich (usunięte przez administratora) którzy będą się trzymać pazurami zakładu bo gdzie dostaną robotę? Przecież gdzie indziej coś od pracownika wymagają a tu? Masz przyjść do pracy i nic poza tym. Te imbecyle nie wiedzą co to jest praca. Popatrz na takiego dejvola Pinokia. Pieprz bzdety ze na sistemie był brygadzistą a był zwykłym robolem którym pomiatiatali na prawo i lewo a na koniec za bramę. Brygadzista przez pośrednika. Co on potrafi? Nic. A takich tam jest więcej. To gdzie oni pójdą? Chyba tylko na ciecia szlabanowego. Albo taki roland. Filozof. Gdzie to pójdzie? Gdzie będą mieli lepiej? Będą siedzieć do emerytury. Oni te nieroby emeryty, Jurki jaszczurki itp. To są zwykle nieroby. Promont to jest zbiorowisko (usunięte przez administratora)

Misiak
@Lotos

A z ciekawości jaką kolekcję samochodów ma młody prezes ?

biuro

jak dostac sie do biura?

Waldek

Witam. Wysłałem CV do waszej firmy na wózkowego, po ogłoszeniu na OLX. Chciałem zapytać czy jest u was w firmie jakiś socjal, tak jak w innych firmach dookoła. I jaka jest stawka.

Bajabongo
@Waldek

Nie ma socjalu żadnego. Co do stawki niewiadomo jaka na początek...

@Waldek

Jest. Ale tylko pokój socjalny, tzn szatnia gdzie możesz sobie usiąść i zjeść w towarzystwie smrodu przebierających się kolegów. (usunięte przez administratora)

@Waldek

Nie ma gdzie usiąść i zjeść w normalnych warunkach a ty chcesz socjal?

Waldek
@Pracol

Nie wiem jak jest, dlatego pytam ! Ale z tego co tutaj piszecie, nie warto nawet próbować. Dzięki za odp.

@Waldek

Zgadza się. Nie warto. Lepiej puszki zbierać. Mniej stresu i podejrzewam że kasa podobna albo i lepsza.

Dlaczego?

Nie rozumiem dlaczego dali ogłoszenie że szukają do biura, jak znowu innym osobom którym kończy się umowa, nie przedłużają. Pani Dyrektor gdzie jest wasza logika ?

Abecadlo
@Dlaczego?

Skad wiesz ze nie przedluzaja,moze Przedluza

KLAKIER
@Abecadlo

No wlasnie nie przedłużają a po tygodniu dają ogl na olx. Chodzi o kasę. Na tym zakładzie nie ma logiki. Same kłamstwa i obłuda nawet sama Pani dyrektor...

Ptaszek
@Dlaczego?

Nie przedłużają umów i biorą nowych hmm... Kamień z serca dla tych którzy się po prostu zasiedzieli :D pozdrawiam promont w sezonie nie dość że obowiązków więcej to i znowu szarpanina z czasem żeby nowych ludzi wszystkiego nauczyć :D Szkoda mi dziewczyn które teraz mają hs po 3 razy w tygodniu i dostają zjebki za tzw twarzowe...

Były

Widzę że coraz lepiej się tam dzieje, aż zaczynam żałować że się zwolniłem :D

Algida

I nie zwolni, kochają tą pracę pomimo, że są traktowani tak byle jak. Dziwny typ ludzi, ale skoro tak im pasuje.

@Algida

Nikt się nie zwolni. Co będą w życiu robić jak się do żadnej pracy nie nadają?promont to jest wylęgarnia nierobów i cwaniaków którzy nie wiedzą co to jest praca. Przyjść, pościemniać 8 godz później 4godz przesiedzieć na setkach i wypłata jest. Takie kierownictwo że wie co się dzieje ale woli się odwrócić w drugą stronę i udawać że wszystko ok. Ludzi którzy chcieli pracować zostało kilku, reszta się zwolniła z tego dziadostwa. Cała reszta to banda darmozjadów i nieudaczników. Prezes woli przyjmować rucholi a swoich traktować jak (usunięte przez administratora) Ale widać że to wam pasuje.

lemonwater

wylęgarnia konfidentów co lataja i donoszą

Nie jest tak do końca. Kierowniczka blondi miała fantastyczny języczek. Sam się o tym kilka razy przekonałem w regale. Najlepiej pracowała jak już wypowiedzenie było złożone i chciała mnie zatrzymać. Proponuję składać wypowiedzenia a sami się przekonacie

Polecam prace w tej firmie, można awansować z biura na kierownika, wystarczy jechać po innych za plecami i co nieco donieść na kolegów.

Ukulele

Przecież to jest standardem w tej firmie że po trupach do kariery! Jak można być takim frajerem ?? Ale słowo uprzejmie donoszę nabiera lepszego znaczenia ! Zamiast trzymać się wszyscy razem to jeden pod drugim dołki kopie !! Ale już nie długo i te osoby znajdą miejsce na polu u ziemniaczanego barona !! Tak się nieda pracować!!

xyz

Zazdroscisz? Cos Osiagnela a tobie zostaly anonimowe wpisy w necie hahhah kolejny odwazny

Lindaju
@xyz

Zazdrościć czego ? Kapowania na ludzi ? Patrzenia prosto w twarz drugiemu i udawania ze jest okej ? Widzę że masz dobrze wchodząc w komitywę

Exicy

Bedo zwolnienia ? Bo juz zaczely sie

Polo
@Exicy

Jakie zwolnienia?? Niby kogo??

Xyz
@Polo

Z biur tylko zwalniaja po co ich tyle

Usia

I jak zadowoleni z podwyżek? Bo ja niewiem czy się śmiać , czy płakać ?? A tak na.powaznie , fajnie to rozegrali prawda? Dali wam głodowe podwyżki , wymyślili premie od wydajności której tak naprawdę nikt nigdy nie dostanie! Logicznie magazyny są tak zapchane że ledwo co zipią!! Ilości aut na godzinę mnóstwo że niema kim obrobić! Pozatym to jedna wielka ściema!!(usunięte przez administratora)

Linde
@Usia

Nawet jak by wozkowi tak zrobili to zaraz ich KOMY podpiepsza ze utrudniaja robote, bo na tym zakladzie przepisy sa zawsze lamane, a tylko sa respektowane jak trzeba kogos za cos obciążyć. A KOMY od kad dostaly biale kaski to sie im w glowkach pomieszalo i najbardziej tu chodzi o KP( choc nie mozna powiedziec Pani (usunięte przez administratora)i Pani (usunięte przez administratora) zachowuja sie jeszcze w miare tak jak kiedys ale Pani (usunięte przez administratora) ten bialy kolor chyba do mózgu sie wlewa, goni jak nie normalna, wozkowi zauwazyli duza roznice) . Dlaczego nie moze byc tak jak bylo? Co 500zl uderzylo do glowy? Bialy kask? Ogarnijcie sie KOMY tak narzekaliscie na kierownikow i wyżej jeszcze a zaczynacie byc takie same, ale podkresle ze nie wszystkie. Pozdrawiam, milej pracy.

Wozkowy

a jakie podwyzki??

Wózkowy
@Linde

Dokladnie, święta racja. A ta której ten kask na mózg sie przelał ma juz doswiadczenie w podpiepszaniu ludzi i wszyscy o tym dobrze wiedza. Suma sumaru jest tak sa zmiany uwazamy ze na gorsze i utrudniajace robote, bylo to poruszane, ale szefostwo ma na nas wy.....e i wiedziac jak robota wyglada zmiany wdraża. Nikt sie nas nie pytal jak ulepszysz jak usprawnic prace tylko od razu zmiany. Pozyjemy zobaczym, ludzie az tak glupi nie sa (choc nie ktorzy zycia poza promontem nie widza ale to juz ich sprawa niech robia za murzynow i miske ryzu) będziemy robic to co każą jak kaza i tyle, ale jesli mimo naszych staran oni beda wymyslac jakies glupoty, premie zabierac za brak wydajnosci( ktora przy takim sprzęcie i takim nacisku towaru jest nie mozliwa), ci co naprawde umia dobrze jezdzic i znaja swoja wartosc po prostu sie zwolnia. I jak by nikt tego nie zauwazyl zwalniaja sie sami dobrzy wozkowi, i firma bardzo traci na ich zwolnieniu, ale oni licza sztuka to sztuka, kiedys sie przesztukuja. Naprzyjmowali ludzi z innych zakladow co w palety trafic nie umia a co dopiero palety pietrowac czy auto ladowac i oni nimi chca zastapic tych co sie zwolnili, brak słów. Ale pozyjemy zobaczymy. A co do sprzetu to prezes powinien czasem z ludzmi porozmawiac bo widocznie nie wie jakie waly kreci kierowniczek warsztatu, oszczednosci robi a sprzet sie sypie, leje i gruchocze glosniej niz db tego przewiduja.

UAhahha
@Wózkowy

Wkoncu ktoś mądrze napisał!! Brawo dla Ciebie!! 100% się z Tobą zgadzam. ! Ludziska weźcie sobie ta kartkę z tablicy i poczytajcie ze zrozumieniem!! Ewidentnie jest to ogromny Cios dla nas wszystkich! Ta firma nie jest pro pracownicza, lecz na odwrót!! W każdym innym zakładzie ludzie by już dawno się oto burzyli!! Czy my nie możemy również ?? Dalej chcecie być tak traktowani?? W innych zakładach też są. Pracownicy co mają dzieci ,kredyty alimenty itd... Ale nie są aż tak durni żeby dać siebie wyzyskiwać!!! Czy tego żaden nie widzi że zostaliśmy (usunięte przez administratora) Czy podwyzkami lub tym rozporządzeniem dotyczącym urlopu wypoczynkowego! To jest jakis absurd !!!

Były
@Wózkowy

Czego się spodziewaliście? Uczciwych podwyżek? Przecież zawsze dawali premie których nikt nigdy nie dostał. Jaki ojciec taki syn. Weźcie to zostawcie w (usunięte przez administratora)i poszukajcie normalnej pracy a nie robicie na tych wyzyskiwaczy i nienazartych wieprzy. Pozdro.

Robol
@Usia

Zajebiste. Może w ramach premii zrobić dzień białego kasku. Białe kaski robią laski. Jedna kierowniczka wie jak to robić. Nawet jej to wychodzi.

BurŻUJ
@UAhahha

Szczerze? W (usunięte przez administratora) mam te ich premie.. Niech sobie je wsadza... A te dane do urlopu tyczą się tylko premii nikt Ci nie może zakazać brać urlopy kiedy ci trzeba

Sztapler
@Były

Najlepsze że najbardziej oburzeni są emeryci. Znowu słychać że mamy takie same żołądki.tylko dalej nie patrzą że mamy takie same ręce i wypadało by pracować jak wszyscy. Na tym bazuje ta firma. Na tępych rylach co nic w życiu nie robili. Węgiel widzieli jak w piwnicy leżał. Nie wiedzą gdzie Niemcy leżą a do mniejszości niemieckiej należą. Bazują na rencistach nierobach. Ciekawe jak operator z rentą na oczy przechodzi badania?przeciez tam trzeba patrzeć na tablice a jorgus widzi drzwi z lewej okno z prawej.?to się toleruje?

Lindaju

Oczywiste jest to, że ci którzy podostawali podwyżki (nie małe !) i ci którzy chodzą w białych kaskach, będą patrzyli tylko na siebie i swoje dobro. Oni nie będą sapać że im źle, bo tak naprawdę mają za to profity. Dalej nie rozumiem po co strzępić się na forum, skoro nikt z was nic nie robi i nie zrobi. Pozostaje tylko marne gadanie. Kto bardziej ogarnięty, już dawno ma lepszą pracę i zapomniał o tym (usunięte przez administratora). Kiedyś jeszcze firma była dla ludzi, dzisiaj to firma dla desperatów.

Ktos

Macie swoje podwyżki itd.... wiedziałem że tak będzie!!! Zadowoleni?? Zobaczycie te pieniądze jak bym cykcyk!! A roboty coraz więcej!!! Super brawo!!! Albo się ogarniecie albo za niedługo zrobią taki umiar że idąc (usunięte przez administratora) do WC będziecie się odbijać

Virus

Jak to jest że Ukraińcy mają więcej praw i przywilejów niż Polacy? Większe przerwy , mniej obowiązków, wcześniejsze wychodzenie z pracy , zero jakiej kolwiek odpowiedzialności. Nikt nic im nie gada Walą w bambuko ile chcą . Tylko Lindu im dać i nie panimaju !! 5% z nich jeszcze coś potrafi. Reszta to porażka !!! A zapomniałem dodać że mają większe stawki i robią non stop po 12h 7dni w tygodniu. Wiec super prawda?? Nic tylko się cieszyć .....

vb
@Virus

a czego się spodziewasz po polskim januszu on tylko swojego rodaka -pracownika nienawidzi i poniża

Heh
@Virus

To się zwolnijcie jak wam nie pasuje. Jesteście wszyscy zalosni, nigdzie nie dadzą się wam tak opierd.. Jak tam. Siedzieć po regalach czy sztaplach spać czy filmy oglądać. Jesteście tchórzami, którzy nie znaja ciężkiej pracy a narzekanie to wasz główny słaby punkt i kto ma was brać na poważnie...

He he

I co mu zrobisz? Postraszysz ze ci ktoś prawdę napisał.? Pochwalisz się przed kolegami zobaczymy za bramą? Co najwyżej możesz zrobić to łodzika trzasnąć.

Czy w Promont zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Robol

Jak jesteś z UA to tak. Ewentualnie jak masz swój wózek albo wyrazisz chęć pracy za free to tak. Omijaj to (usunięte przez administratora) z daleka. Na zbieraniu puszek więcej zarobisz i będziesz mieć spokój.

Wodzianka z biura

Tymi komentarzami już się nikt nie przejmuje, więc po co pisać swoje wypociny tutaj? Zrobili co chcieli i zrobią jeszcze więcej. Mając wszystkich za ściery. Kasa się zgadza to dlaczego mają się zgadzać z ludźmi ?? Ludzie robią za (usunięte przez administratora), bo tak chcą. To LO co te narzekania :D

Pro

Już ciapate Nepalce były teraz ukraińcy, co jeszcze posprowadzasz? Jak granicę otworzą to polecam się rozejrzeć za Eskimosami albo aborygenami. Albo vietnamców. O.! Herbatkę już mamy jeszcze ryż wprowadzisz do asortymentu i tyrają za free. Na koniec szychty dasz im miche ryżu i się ucieszą. Robisz z tej firmy cyrk z ludzi małpy a z siebie pośmiewisko. A przy odrobinie chęci i zaufaniu do ludzi możesz mieć najlepszy zakład w okolicy. Ale twój wybór panie prezesie

Były prezesa
@Pro

Polecam podpierniczenie firmy do odpowiedniej instytucji za utylizacje piwa do rzeki. Za przekraczanie czasu pracy i przerwy między zmianiami. Za grzanie wideł i obciążanie pracownikow za nowe. Za bezprawne obciażenia za uszkodzony towar itd. Mozna wymieniać w nieskończoność. Pomijam brak socjalu i praca na zimnie bez dodatków. Cieszę się że dobrych parę lat temu nie dałem się obciażyć i teraz mam normalną pracę, socjal i pracę po 8h za godziwe pieniądze. Polecam poczytać kodeks pracy i nie dać się tej komunie.

Lolo

Czy to nie jest dyskryminacja? Naszych zwalniają Ukraińców przyjmują, my mamy zakaz nadgodzin oni po 12 godzin nawet weekend. Co po niektórzy Ukraińcy to mają stawki wyższe od nas.Jak można do takiego stanu magazyny doprowadzić

Pro

Trzeba by się chyba zacząć uczyć rosyjskiego bo to za niedługo będzie język urzędowy na promoncie. W żadnej firmie sowiet nie ma nic do gadania. Jest od najgorszej roboty. Polak pojedzie za granicę to robi najgorsza robota, a u nas kacap jest kimś. Panisko na włościach Pana prezesa. Wszędzie to gonią a tu znaleźli sobie raj. Może prezes im daje azyl polityczny. Bartek weź to wsadz Stefanowi na naczepę i niech to biere wysadzi w do donbasie prosto na minę albo zaproś ich do siebie do domu bo na terminalu to się nadają do nie wiem czego. Do lizania surowych ziemniaków a nie do pracy. Jak nie chcesz dać podwyżek to ch.j nie dawaj ale tych pajaców zabieraj. Ewentualnie przywieź jakieś fajne Ukrainki to w ramach premii się je trochę podupi. One to lubią. A to coś tu przytargał to się nawet nie myje. Dre od nich na pół Jaroszowca aż ziemniaczanemu baronowi ziemniory pogniły. Skąd tyś gościu ich nazbierał? Z wyprzedaży z ruskiej niewoli? Zabieraj ten element zanim inni się za niego zabiorą

Zostaw merytoryczną opinię o Promont - Tychy

• Jak się pracuje w Promont?

Zobacz opinie na temat firmy Promont tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promont?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Promont