Opinie o Promont w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Promont. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Promont o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promont w Tychy

Pompa

Spoko jest super. Ukraińcy dostali propozycje żeby się nauczyć na sztaplarkach, to wtedy będzie lepsza kasa i będą brali ich zamiast nas w weekendy. Naprawdę jest super. Dziękujemy za szacunek do nas.

Ktos
@Pompa

Do tego dążą żeby się nas całkiem pozbyć. Zostanie tylko paru na (usunięte przez administratora) a woda ma być sama Ukraina. Może najwyższy czas postarać się żeby szoszony powracały na swoje miejsce, tzn. do siebie. Przecież można z nimi porozmawiać w języku międzynarodowym za szlabanem. Ludzie, albo chcecie mieć pracę i lepsze warunki albo będą nami pomiatać dalej. Sami sobie odpowiedzcie kiedy zaczął się robić (usunięte przez administratora) Jak ta chołota z UA przyjechała. Mają większe przywileje niż my. My coś rozpiepszymy to obciążenie. Kacap rozwali cisza. Nie mamy już nic do powiedzenia. Trzeba robić wszystko żeby się ich pozbyć bo do świąt oni się pozbeda nas.

@Ktos

Co racja to racja. Nie piszemy się na weekend, tylko jak wszyscy to wszyscy. Niech przyjdzie krasnoj armija i ogarnia terminal. Brać rucholi i jechać z nimi ostro. Niech jadą na donbas patrzyć jak Putin ich wycina.

Oney
@Ktos

Jak byś nie wiedział, to takie nawoływanie do nienawiści i grozeniem o pobicie, co można z tego posta wywnioskować, jest karane. Wiec nie zdziw się jak, Ktoś to zgłośi gdzie trzeba i będziesz mieć problemy koleszko!! I CIE znajdą po tym poście szybciej niż myślisz!

Król tymian
@Pompa

Podobno Tadziu z Wojtkiem mają ukraińskie korzenie. Temu społeczność z Ukrainy ma takie przywileje.

Oney
@Król tymian

Tak to prawda, nigdzie niema takich dwóch Kozaków jak Tadzik i Wojtek.! Ino jedno mnie martwi, czemu jak coś się spytam to oni nipanimaju...

@Oney

A czy ktoś pisał o jakimś pobiciu? Czytaj ze zrozumieniem. W żadnym wpisie nie ma nic o biciu tym bardziej o nienawiści rasowej. Przecież można ich wykopać z promontu inaczej, bez przemocy

Czytam
@Lolo

Teraz się wystraszyles i się tłumaczysz, Zapozno, trzeba wcześniej bylo o tym myslec. Może ktoś wreszcie nauczy was myslec i szanowac innych.

Zastanow sie
@Lolo

Hejt to nie opinia

Obserwator

Witam. Od dłuższego czasu obserwuje go worka w poszukiwaniu pracy na operatora wózka. To co czytam o promoncie nie jest zachęcające. Wiadomo że w każdym zakładzie będzie kilka osób tzw łamistrajków ale z nimi łatwo można walczyć. Tak samo jak z UA którzy zabierają wam pracę i zanizaja stawki na rynku. Wystarczy okazywać im swoją niechęć i traktować jak powietrze. Jak kształtują się stawki w waszej firmie?

Gomułka
@Obserwator

Powiem Ci tak, w tej firmie jest absolutny brak jakiej kolwiek solidarności między pracownikami. Kazdy patrzy swojego tyłka. Jeden drugiego za parę groszy by sprzedał. Są fałszywi ludzie, plotkarze i plotkary którzy zamiast interesować się praca i sobą, to patrzą na innych jakby nie mieli swojego życia! To jest ewenement na skalę zakładowa. Wszyscy narzekają, jeden drugiemu błędy wytyka, nasmiewaja się, bo ja jestem lepszy/a od tego, ja mam mniej a ona ma więcej, a czemu a jak? Ja robie tu tu i tam, a ona robi w jednym miejscu i ma więcej. Każdy dużo szczeka, a nic nie robi. A najwięcej takich trolli jest tu na go work , wyzywaja się jeden z drugim jak dzieci w przedszkolu, zamiast powiedzieć w 4 oczy co komu nie pasi, to nie lepiej wylewac gorzkie żale tutaj prawda? Bo czuje się taki mocny jak jak jestem anonimem. Kierownictwo też nie jest przychylne pracownikom, celowo robią takie podziały żeby tylko ludzie się zarli między sobą, a i ich sposób zarządzania zasobami ludzkimi pozostawia wiele do życzenia! Brak profesjonalizmu, a nad nimi stoi jeszcze Pan i władca Tego bałaganu Dyrektor tylko z nazwy na tabliczce. Imbecyl jakich wiele. Wogole ten zakład jest specyficzny. Sama praca jest naprawdę fajna, ale ta atmosfera jaka ludzie sami sobie robią, i pseudo kadra kierownicza jest naprawdę żałosna! Kokosow tez niema, gdyby nie nadgodziny to już dawno nikt by tu nie robił. Tylko to ludzi tu trzyma. Możesz robić 7 dni po 12h aż zdechniesz. Nowych nie zatrudniają np. Wokowych. To oni robią największą robotę, ale po co ich zatrudniać jak lepiej kontrolerów i do biur darmozjadow ściągać. A jeśli już potrafisz więcej i, i jesteś w miarę ogarnięty i szybko lapiesz o co chodzi w tej pracy to będziesz zapier... Po wszystkich magazynach jak (usunięte przez administratora) Ba mało tego rozumie jakby twój trud i zaangażowanie było odpowiednio doceniane w postaci dodatkowej kasy to spoko, ale zapomnij. Dostają jedni i ci sami parę groszy czy się stoi czy się leży 300 się należy. A ty Będziesz wykorzystywany. Jeśli Ci pasuje ten układ to pozostawiam do twojej oceny. Przyjdź zatrudnij się, to zobaczysz. Na własne oczy czy mam rację czy też nie.

VERB
@Gomułka

MASZ RACJĘ......

Onu

60 % tych którzy zostają na nadgodzinach lecą w pręta jak nigdy! Bez wyjątku!! I Jeszcze za to że zostają, nic nie robią dostają co miesiąc dodatkowo 300. A reszta która che pracować jest najbardziej pokrzywdzony! Bo pracują i są oszukiwani!

Król Tymian
@Onu

Niestety, ale taka jest prawda w kwestii sztucznych nadgodzin. Nic się nie zmieniło od lat. Niektorzy powinni Oskara dostać, za główne rolę, odnośnie ściemniania. Oko brata patrzy, lecz nic z tym nie robi....

Magazyn

Czy naprawdę nikt nie widzi jak te darmo zjazdy z biura KP naciagaja nadgodziny? Na magazynie 2 ekipy a w biurze 4 osoby. Przychodzą parami i oglądają filmy. Kierownik w ogóle wie o takich sytuacjach.? Potem słyszymy że, na dodatkowe premie nie ma już kasy, no tak skoro Prezes musi płacić za sztuczne nadgodziny...?

biuro KP to parodia
@Magazyn

Święta racja. Jedna osoba w biurze, góra dwie do drukowania dokumentów wystarczą. Po co tyle ich tam siedzi jak oprócz obsługi drukarki czy napisania maila nic więcej nie umieją. No jeszcze zostaje oglądanie filmów, puszczanie muzyki i inne pierdoły niezwiązane z pracą. Niech inteligencja z biura robi uprawnienia na wózki i orze na magazynie, zamiast udawać że pracuje. A jak na wózek się nie nadają to miotła do ręki i plac zamiatać.

@biuro KP to parodia

Jeśli sądzisz, że towar oraz opakowania same się przyjmują i wydają w systemie SAP oraz wms to brawo Ty. To co kontroler zawali na magazynie my musimy uratować. My wam do wózków i waszej pracy nie zaglądamy.

@biuro KP to parodia

A w biurze GZ Ci nie przeszkadzają 3 osoby?

Wózkowy
@Biuro

Wózkowi mają w (usunięte przez administratora) to co robi biuro na KP czy GŻ... Są inne osoby którym zawsze żal (usunięte przez administratora) sciska bo są zbyt tępe żeby iść do biura pracować a ciągle się tym biurem posiłkują i napewno nie są to Wózkowi

@Magazyn

A czy nikt nie widzi jak te darmozjady na wózkach naciągają godziny w regulaminów czasie pracy i na nadgodzinach? Siedzą na telefonach na kawie na bajerach w tunelu. W osiem się nie wyrobimy to zostajemy i dalej bajera. To jest praca

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Promont.
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektromonter
CARBOAUTOMATYKA SA
Mdk

Witam, chciałem tam do was przyjść bo słyszałem że było kiedyś ok. Teraz jak mam robić z ruskimi to mam to w (usunięte przez administratora) Widzę po tych postach że nic nie umiecie tam zawalczyć a robicie tam np. Parę lat. Odezwij cię się tam albo róbcie najmniej, nic więcej od siebie to zobaczą że coś jest nie halo. Pozdrawiam

Żenada

Ludzie, czy wy do jasnej cholery nie widzicie co się dzieje? Dalej będziecie stać z boku i biernie się temu wszystkiemu przyglądać? Co to ma być?? Jak by powiedzieli ze obcinaja wam premie i stawki do minimum to też byście tak stali jak słupy? Sami jesteście sobie winni że was tak w du.... E ruch....... Ja

One Day

Dlaczego nikt nie zainteresuje się tym by zrobili unas socjal i ustalic premie. Np absencja za nie chodzenie na L4. Itd... Itp... Może byście łaskawie porozmawiali między sobą na ten temat?! Niema żadnej osoby? Może być nawet kilka osób które to porusza wkoncu! Hello mamy 21 wiek, w większości firm jest to standard. Fajnie. By było gdyby u nas też takie coś wprowadzić. Skorzystają wszyscy napewno. Wiec do dzieła. Pozdrawiam wszystkich pracusiow

Noe

Jakie uprawnienia są potrzebne do pracy w firmie?

@Noe

Zielone papiery oraz orzeczenie o niepełnosprawności.

@Noe

Zapomniałeś dodać że jeszcze legitymacja emeryta i mniejszości niemieckiej.

Pstryczek w nos
@Noe

Najlepiej koloru rudego ????

Krol Tymian

Tymczasem kierownik Tadziu dlubie słonecznik w biurze. W wolnym czasie lub na rozporządzeniu obmyslala plan jak ukraść piwo w tej dziurze ????. Dzialajcie

Kerownik 3+3
@Krol Tymian

Tadziu to najlepszy kerownik.

Ot co
@Krol Tymian

Pamietac trzeba że nikt nawet w internecie nie jest i nie bedzie anonimowy.

Langusta

Jak poprawić atmosferę w miejscu pracy? Ktoś chętny udzielić informacji naszym Przełożonym? Zdaje się że jest to prosta odpowiedź prawda? Zamiast przyjść jak do ludzi i porozmawiać merytorycznie, to nie, lepiej powiesić idiotyczny plakat i udawać że jest ok?!

Kierowiec tira

Hej. Ale te Wasze specjalistki od operacji logistycznych są fajne i rozmowne. Przynajmniej te które teraz mają I zmiane. Ach te blondynki

Bla bla

Sebo racja. Wszyscy są winni a najbardziej my sami jako pracownicy. Narzekamy na zarobki warunki itp. A czemu nigdy nie powiedzieliśmy dość tego? Czemu chodzimy w weekendy do pracy, zostajemy po godzinach? Bo jest kilka osób które zgodzą się na wszystko. Które tylko czekają na to aż inni nie przyjdą. Mało tego. Jeszcze będą cię namawiać żebyś nie przychodził. A na liście są pierwsi na weekend. Najwięcej krzyczą a pierwsi się chowają. Czemu nie zrobimy wszystkiego żeby takim ludziom utrudnić pracę? Żeby się w końcu zwolnili. Wiadomo o kim mowa

Bimbrownik
@Bla bla

Kurza twarz, i co to teraz Będzie? (usunięte przez administratora) Du... I kamieni Kupa! Nie pozdrawiam tej rudej wiewioryz z KP ¥sprzątającie te jedynki spod tunelu¥! Jak bys szybciej przebierala tymi szlapami to byś schudła. A tak to możesz się jeszcze toczyć jak beczułka. Je... Stare baby. O Tobie koński paszczurze też pamiętam! Się dobralyscie Razem z wiewiórka! Sprzedajecie się za parę groszy więcej zamiast żyć z ludźmi! Już nawet biedny Robert tam nie wytrzymał i tym je....nol.

Nudel kula

Jak określić promont? (usunięte przez administratora) kiła i mogiła.

Sebo

Firma dawno sięgnęła dna i to zarówno dzięki kierownictwu i pracownikom, wszyscy siebie warci dobrze ze juz dawno nie pracuje w tym cyrku

Pamcia

Firma sięgnęła dna kilka lat temu. Ale nie ma się co dziwić mając w swoich szeregach tak wspaniałych pracowników którzy się zwalniają żeby wrócić po kilku miesiącach. Albo się zwalniają i nie umieją odejść. Bazując na emerytowanych górnikach nie ma przyszłości. Jeszcze do tego niedorozwinięty łokieć, przyjebany bamber i psychiczny kam to czego można chcieć

Łokieć
@Pamcia

Skoro już mnie tu jakiś internetowy troll zaczepił to napisze choć nigdy tu nic nie pisałem pomimo tego co inni myślą :) Niedorozwiniete to ty masz jajca lub przysadke mózgówą albo jedno i drugie :) bez zbędnego szukania w Google podpowiem ci ze te dwie sprawy odpowiadają między innymi za produkcję testosteronu którego tobie ewidentnie brak :) testosteron odpowiada między innymi Za cechy męskie jak i zachowanie i pewność siebie których Ci brak bo jak brak Ci odwagi powiedzieć mi coś prosto w oczy to znaczy że masz bardzo niski poziom tego hormonu,polecam się zbadać badania nie są drogie a może Ci się to przydać internetowy napinaczu patrz na siebie i za siebie i jak to się mówi internet swoje a ulica swoje

??
@Łokieć

Skąd pewność, że @Pamcia to facet?

@??

Przecież to nie łokieć pisał. Imbecyl nie odróżnia komputera od kalkulatora. Wizytówka promontu Łokieć.

Łokieć
@Pamcia

Nie będę się do twojego poziomu zniżal bo musiał bym się sięgnąć dna a od dna ciężko się odbić... Czego najlepszym przykładem jesteś właśnie ty :) odróżnia wiele rzeczy jak i frajerów którzy za plecami (usunięte przez administratora) chcesz to podejdź do mnie i mi powiedz co cie boli albo po robocie a jak nie to skończ (usunięte przez administratora) bo nie jesteś wart nawet żeby pisać do ciebie właśnie z kalkulatora

@Łokieć

Łokieć ty już dawno zniżyłeś się do poziomu przedszkolaka. Ciebie powinno badać NASA bo ty jesteś istotą pozaziemską. Ty jesteś z innej planety bo na ziemi nie rodzą się ludzie z IQ - 200. Chyba że tylko udajesz?

Mam pytanie, bo przyjąłem się niedawno, a nie chce mi się robić za bardzo. Jak przenieś się na strefę mixow, bo widzialem ze można brać do pracy tableta, 3 telefony A to tego jeszcze jakieś parobki będę mi po kawcie latać

Lukaku

Zakład bardzo słaby pod względem organizacyjnym. Pracownicy traktowani są jak nic nie warte śmieci. Kierownicy trzesa portami na słowo Wolinski. A. Prezesie nie wspomnę. Zamiast być dla ludzi to pilnują tylko własnych stolkow byle by zleciało i jakoś to będzie. Nie potrafią rozwiązać najmniejszych problemów. Częste słowo to niewiem lub co ja Ci na to Poradzę?! I to ma być kierownik? Zwykli pracownicy mają większe pojęcie o robocie niż Wy! Tak ci gamonie których nas tak nazywacie, zawsze ratują wam tylki. Jak by nie Ludzie to już dawno macie po (usunięte przez administratora) To my was utrzymujemy byście mogli chlac kawusie przy komputerze siedzieć nic nie robić i (usunięte przez administratora) Słonecznik. Róbcie tak dalej, a sami będzie zapier... Na magazynach z paleciakiem po 12h.

Dialog przede wszystkim

Mam pytanie do ludzi tam pracujących, jak waszym zdaniem oceniacie ludzi którzy wami rządzą? Szczerze proszę o odpowiedź. Tzn Dyrektor, kierownicy i zarząd z wysokiego szczebla.Czego wam brakuje w tym zakładzie pracy żeby się lepiej pracowało? Co chcecie przekazać włodarzom?. I dlaczego nie dążyćie do celów aby było lepiej? Czy wiecie co to jest dialog? Wyznaczcie że 2 lub 3 osoby które będą reprezentować wasze spostrzeżeńia, i wnioski. Miłego wieczoru

Witam kadre
@Dialog przede wszystkim

moze nie wszyscy pamietaja, ale kiedys nie bylo takiego mieszania jak w betoniarce. Wszystko temu bo przybylo roboty, a ludzi nie. I dlatego zamiast kazdy siedziec w jednym miejscu, zapoznac sie z magazynem i towarem, mamy ludzi do wszystkiego i ludzi do niczego. Bedom ludzie to i kierownictwo okaze sie madrzejsze. no i robienie asystantem osoby, ktora nosa z biura nie wystawila, a juz pcha sie ze swoimi extra pomyslami hahahaah powaznie?

Dużo gadać mało robić
@Dialog przede wszystkim

Jaki dialog? Ta firma nigdy ludzi nie słuchała. Moja racja jest najmojsza, a pracownik niższego szczebla się nie zna. Komuna i same przekręty. Dziwię się ludziom którzy za takie pieniądze pracują w takich warunkach, w zimie, bez posiłków regeneracyjnych. Nic się nie należy. Pseudo BHP już pomijam. I "oszczędnośći".... Dajcie 2000zl na rękę plus odpowiedzialność materialną i się dziwcie że nie ma komu robić. Nawet Ukraińcy nie chcą tu robić. No i ten social... dobrze ze porzuciłem pracę. NIE polecam nikomu tego miejsca. Jak pracownicy wyższego szczebla piszą na go work to znaczy ze w firmie jest tragicznie. Mam nadzieje ze PIP się zajmę waszą utylizacją piwa i przekrętami. Pozdrawiam były pracownik ;)

Polny Pierdolny

Zkalad tragedia. Przyjmują byle kogo, od alkoholików po kobiety lekkich obyczajów. Chyba już 3/4 panów z tego zakładu jest zaopatrzonych w prezerwatywy od Tzw Pati.... TOŻ to Szok!!! Ale jestem ciekaw czy Pan z 6 dostał gumki? Może i dostał ale nie Niebieskie i się obraził. Dlatego uciekł na rano w zeszłym tygodniu. Koniu wróć,, bez Ciebie to jakoś nie to samo! Ihaaaa

....
@Polny Pierdolny

Ha ha ha!!!! Widać że Cię zazdrość zrzera. Ty nie dostałeś?? Może TZW Pati stwierdziła że Ci się nie przydadzą bo i tak ich nie użyjesz ? Żal takich ludzi jak Ty. Płaczą anonimowo w sieci, ale w prawdziwym życiu siedzą cicho....

@Polny Pierdolny

To co zły zakład? (usunięte przez administratora) Żyć nie umierać.

Pilot bombowca

Na magazynie kp jak na wczasach, chłopaki piją kawę i jarają faje, dziewczyny plotkują o kim się da i szukają bolca na boku. Robota nie uj może stać cały dzień. Dobrze że przestałem tam jeździć bo bym dostał umysłowego syfa od tych ślizgaczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Promont - Tychy

• Jak się pracuje w Promont?

Zobacz opinie na temat firmy Promont tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promont?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Promont