Opinie o PLAST SERVICE PACK w Kolonia Warszawska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PLAST SERVICE PACK. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PLAST SERVICE PACK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PLAST SERVICE PACK w Kolonia Warszawska

mietek

czy słowo (usunięte przez administratora) to słowo niecenzuralne . polska na tym stoi .

mietek

traktowani są jak inni pracownicy , czyli jak potencjalni (usunięte przez administratora)

halo

a jak jest w psp na stanowisku kierowcy

natasha

ja niet panimajut !

mietek

Kolejna osoba nie umiejąca czytać ze zrozumieniem.

zazdrosny
@mietek

Nie bo stosuje podwyższone koszty uzyskania przychodu w związku z dojazdem z innej miejscowości.Coś jeszcze? jest inaczej w innych firmach?

chyba
@zazdrosny

Jeszcze raz TY (usunięte przez administratora) czy debilko nikt w tej firmie nie zarabia minimalnego wynagrodzenia są to pensje porównywalne na poziomie innych firm 12 godzin no taki system pracy ale dwa dni wolne po dwóch dniach pracy. Urlop liczony z trzech miesięcy średnia. Umowy zlecenie no cóż w innych firmach tylko pracują na zlecenia. W naszej firmie większość pracowników 98 % to zatrudnieni na umowę o pracę. Czasami musimy wspomóc się osobami zatrudnionymi przez Agencje Pracy Tymczasowej. Jeśli Ci tak nie dobrze przeszkadza Ci ,że mucha leci to najwyższy czas zmienić firmę.

mietek

Sporo osób jeżdzi samochodami z okolic i z Grójca .

konrad

witam mam pytanie czy ktos z grojca pracuje w PSP i dojezdza wlasnym samochodem ?

nowy

Może jesteś Madonną , ale nic nie rozumiesz .

nowy

Brać się za robotę lenie . Firma dobrze prosperuję , trzeba dać z siebie wszystko , aby było lepiej . Ponoć mają być paczki na wielkanoc .

nowy

chyba to spisek . ale po co ?

kolejny śledczy .

stachu

tak , tak , zapłacili za grudzień w 100 %.co za (usunięte przez administratora)

arek

Gdzie w morde wala. Własnie wy macie takie podejscie do pracownikow. Zatrudniacie co chwile nowych na umowe zlecenie , umowe o dzielo jak jest surowiec a jak nie ma to jutro pan nie przychodzi. A skad sa zwroty, wlasnie przez takich pracownikow z lapanki. W innych firmach płaca po miesiacu lub dwuch a wy jak placicie?????? Taka jest prawda droga pani sekretarko.

arek

Mietek co nie masz jeszcze wypłaty?? Niektorzy pozarabiali po 600 - 700 złotych. Firma szukając oszczednosci zmienila wnoski urlpowe na bezpłatne bez wiedzy pracownikow chociaz podpisywali wypoczynkowe. Dla mnie to jest fałszerstwo zmiana dokumentu bez mojej wiedzy.

Miś Uszatek
@arek

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA Doprawdy??????????????? Nie mam zamiaru bronić tej firmy przed takimi atakami,ale jeśli już piszesz -pisz prawdę.Gdzie CI niektórzy pracują,że zarobili (aż) tyle?????????????? Nie ma przekrętów na urlopach ,jeśli wypisujesz kartę urlopową ,masz płacone za urlop wypoczynkowy.600-700zł zarobisz jeśli pracowałeś niepełny miesiąc na umowie-zleceniu tudzież WPROWADZONEJ w tym roku umowie o dzieło:)))

arek

Popieram w 100% przedmówce. Tak w tej firmie jest, kto się glosno odezwie odrazu jest zastraszany. Teraz wpadli na pomysl ze beda zatrudniac rencistow i emerytow, najlepiej z grupami inwalidzkimi- jakos tego nie widze. Nie szanuje sie nikogo. "Nikuś" który wypwiadał sie wczesniej to poprostu ktos z biura bo nikt inny by nie bronił tego zakladu. Był syf i jest. Szef jest zapewne nawet nie swiadomy co sie dzieje w jego zakladzie.

...jupi.. :)

Frma bez perspektyw. Ci co pracują uczciwie są traktowni jak śmieci, a Ci co gadają głupoty wyżej i nic nie robią są najlepsi... kompletnie jest o 180 stopni inaczej niż powinno być. Pracownikowi nic nie jest zapewnione ( nawet tworzywo )Właściciel żyje w świecie marzeń a nie w relnym świecie . socjal jak najbardziej 0. wypłaty nieterminowe i to jeszcze z pomyłkami (oczywiście na stronę firmy). Omijajcie szerokim łukiem bo jednego dnia pracujecie a drugiego gdzie pracujecie np. do 18,00 o godzinie 16-17,00 dowiadujecie się że już nie pracujecie (ale oczywiście powiadamia was nie ta osoba co powinna). Chory zakład chory system chorzy ludzie którzy zajmują się jak najbardziej tym żeby zająć się głupotami którymi ludzie nagadają i robią z tego sensacje niż tym co jest ważne dla firmy (może ktoś próbuje swoje błędy tym zakryć...) Odradzam. Nawet Nie ma takiej oceny ( czyli mniej niż zero)

mietek

nikuś co za bełkot . ale o co chodzi .

EME ryt

Poszukuję pracy bez względu w jakim zawodzie tzn.złota rączka do wszystkiego ,pracy się nie boję , ile mógłbym zarobić miesięcznie i tylko na umowę zlecenie lub na umowę o dzieło -proszę o jakąś odpowiedz

mietek

inżynier, jeśli cię przyjmą na to stanowisko , to pamiętaj że będziesz tylko figurantem bez żadnego wpływu na cokolwiek . żeby móc podejmować jakieś decyzje mające pomóc w rozwoju i uporządkowaniu produkcji , muszą być na to pieniądze , których brak . nie zniechęcam , ale już kilku inżynierów było na takowym stanowisku , długość stażu 2 , 3 miesiące i odjazd . mimo wszystko życzę powodzenia .

inżynier

Dziś do mnie zadzwonili ponownie po około miesiącu kiedy ostatni raz się kontaktowali zemną. Moja stawaka 8000 zł brutto była nadal aktualna, przynajmniej w rozmowie przez telefon. Jestem z daleka więc podjęcie pracy tam wiąże się z przeprowadzką no i stawka musi być odpowiednia aby mi si opłacało tam pracować. Tylko jedno mnie zastanawia dlaczego jeszcze nie znaleźli osoby na inżyniera produkcji skoro taką stawkę proponują? Coś jest tam nie tak?

Zostaw merytoryczną opinię o PLAST SERVICE PACK - Kolonia Warszawska

• Jak się pracuje w PLAST SERVICE PACK?

Zobacz opinie na temat firmy PLAST SERVICE PACK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PLAST SERVICE PACK?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PLAST SERVICE PACK?

Kandydaci do pracy w PLAST SERVICE PACK napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PLAST SERVICE PACK
2.6/5 Na podstawie 141 ocen.

PLAST SERVICE PACK