Opinie o PLAST SERVICE PACK w Kolonia Warszawska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PLAST SERVICE PACK. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PLAST SERVICE PACK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PLAST SERVICE PACK w Kolonia Warszawska

Kasandra Nowy wpis

Dzień dobry, czy na pewno nie trzeba mieć doświadczenia by dostać się na specjalistę ds. planowania produkcji? nie mogę się doszukać w tej aktualnej ofercie wzmianki o tym, a ja w zasadzie go nie mam, więc może spróbuje aplikować. możecie przy tym opisać jak może wyglądać przyuczenie w tym przypadku?

Aneta Nowy wpis

W ostatnim czasie piszecie ze praca na magazynie jest dośc spoko, nie jest wymagająca. Czy po nowym roku stawka za pracę coś wzrosła wlasnie tutaj? ile teraz płaca, albo chociaz jakas stawke dla kogos nowego podacie?

Tak. Nowy wpis
@Aneta

Mechanik prawie 270 godzin przepracowane w miesiącu 8 tysięcy..

Jak w PLAST SERVICE PACK wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

O

Umiejętności nie koniecznie hardość ducha .i chęć strzelania z ucha.

Mietek Nowy wpis

Na jakim stanowisku, to też ważne!

Przemek

Witam. Jakie są zarobki w tej firmie. A dokładniej ile można wyciągnąć i co się robi na stanowisku magazynier.

On
@Przemek

Robisz niewile trzymasz ręce w kieszeni a kasa leci

@Przemek

Na magazynie jak wszędzie,praca jest a zarobki to spoko bo na magazynie też spoko.

@Przemek

W zależności od umiejętności,praca raczej spoko... tragedii nie ma.

Czy w PLAST SERVICE PACK poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Etam

Poza podstawowym wynagrodzeniem jest więcej pracy na dużych obrotach po za tym nic więcej.

stachu

Tu rządzi ukraina. proponuje nie pchać się w ten (usunięte przez administratora),

Czy firma PLAST SERVICE PACK udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Maciek

Owszem,ale zależy też od wysokości tej pożyczki.

Witam chciałbym podjąć pracę w transporie w PSP i słyszałem wiele dobrych opinie ale i złych w stosunku co do Pana T. ze jest zwykła (usunięte przez administratora) ą i myśli że tam rządzi a faktycznie nie zrobi roboty za wszystkich poje... alo mu się lekko mówiąc w tej ptasiej głòwce i dostał skrzydeł ale niech zmieni podejście lepiej bo krzaki się wyrywa....

Chciałem tam pracować ze względu na system zmian. Niestety nie przeszedłem badań na wózek ( nigdzie vindziej nie miałem problemów). Pan T. od rekrutacji powiedział, żebym zrobił badanie prywatnie na swój koszt, żebym wziął fakturę i będę miał zwrócone i będzie ok. Zrobiłem co trzeba w piątek, a w poniedziałek dostaje maila, że niestety nie są akceptowane badania z poza Medicover i nie będę zatrudniony. Czyli 200zl w plecy za papier z medycyny pracy jestem. Wszyscy z góry robią z gęby cholewę tak?

Darek

Macie jakiś określony ubiór ?

@Darek

Raczej tak

Czy pracownicy w PLAST SERVICE PACK dogadują się między sobą?

Tak, wszyscy.

Władze Palownik

Oczywiście,że tak.

Wagamama

Pewnie że się dogadują jak znasz ukrainski

On

@Mietek i jak, dostaliście coś?

@On

Dali dali .. było lepiej jak w tamtym roku.

Czy w PLAST SERVICE PACK występują paczki/bony świąteczne?

Mietek

Coś tam się mówi że mają być,tak słyszałem,dla tych co mają grzeczne dzieci.

I tu się gościu mylisz z tym świeżym powietrzem pogadamy za parę tygodni na początku tak zawsze jest

Szalom maleken
@Adam

Wyglądasz mi na "agenta".Pracujący tu wiedzą o co mi chodzi :D

Pracujacy plp

Ludzie czy ktos wie co sie dzieje w tej firmie bo ja juz zglupialem

@Pracujacy plp

Najlepiej przyjść i ocenić samemu. Nie polecam!

Lis
@Pracujacy plp

Pracownicy pracujom to znaczy jeszcze żyją .a na koniec napiszom świec panie nad ich duszom,

Szalom malekem
@Pracujacy plp

Przyjdź tu durniu do pracy to się dowieszz.Nie pytaj.

Szalom maleken
@Lis

Idź (usunięte przez administratora) z powrotem do trzeciej klasy szkoły podstawowej .Douczysz się trochę.

Wojtek

Podpowiedzcie czy teraz warto szukać pracy w firmie? Jakie zarobki na starcie proponuje firma?

@Mietek a nie mówiłem że nie będzie trzeba długo czekać i stało się a pan stachu niech dalej wdycha świeże powietrze a to dopiero początek

Stachu piszesz że zebranie było z wspoludzialowcem przecież ten człowiek był kiedyś wyrzucony przez prawdziwego i jedynego szefa co on może zaoferować wrócił żeby dalej macic i zniszyc do końca ta firmę żenada

@Adam

Kierownictwo chyba chce żebyśmy sami się zwolnili. Podwyżki o 0,50gr i 100zl na swieta. Naprawdę nic innego już nie pozostaje.

@Adam

I tu się mylisz. To właśnie On wprowadził świeże powietrze do firmy. Coś się dzieje. Nie wszystko na raz. Na obecną chwilę firma poszukuje mechaników , operatorów maszyn. Wystarczy zadzwonić.

Olek
@stachu

Czy mechanik w firmie Plast Service Pack ma szansę na więcej niż 2600zl??? Nie sądzę bhahaha:):)

LEON
@Olek

Prawdziwy mechanik to sobie pracę znajdzie a taki mechanik jak tu to i 2600 brutto za dużo

mietek
@Adam

ha,ha,ha, i ponownie nas wydymali na wypłatach. ponoć szukają nowych pracowników. chcecie być (usunięte przez administratora) zapraszamy!

Elka

Ogólny brak szacunku do pracownika. Premia w tej firmie jest nie do zdobycia. Żadne starania nie są wynagradzanie. Pracujesz sumiennie i nie zdarzają Ci się żadne wpadki, może przychodzisz do pracy i partaczysz robote. Wszystkich się tu traktuje na jednym poziomie. Kierownik ma Cię za nic!

@Elka

Po zebraniu ze współudziałowcem okazuje się , że będzie lepiej!

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w PLAST SERVICE PACK?

Elka

Prosty przyklad ... Prosisz kierownika o podwyżkę. Jedyne co słyszysz. Niestety firma jest w ciężkiej sytuacji i tak od 15lat.... Chcesz wyjaśnić sprawę przerw płatnych po 40zl /miesięcznie? No niestety. Cieszcie się że wogole płacą. I tak od 2lat pracownicy próbują wyjaśnić- Dlaczego Pracodawca (usunięte przez administratora) pracowników. Pytasz kierownika o pasek za poprzedni miesiąc:) Może w styczniu będą za listopad.

Elka

To co dzieje się w tym zakładzie pracy to istny cyrk. Pensje wyplacane pracownikowi to najnizsza krajowa. Opoznienia w wyplatach , nawet do 25. Brak przerw przez 12godzin. Oczywiscie za ten brak jest zapłacone 40zl miesięcznie:) Pracują tu sami emeryci i Ukraińcy. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia pracownicy jedynie na co mogą liczyć od pracodawcy to kartka od kiedy jest wolne. Brud i (usunięte przez administratora) nie polecam. Jeżeli ktoś nie wierzy zapraszamy na jeden dzień do naszej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o PLAST SERVICE PACK - Kolonia Warszawska

• Jak się pracuje w PLAST SERVICE PACK?

Zobacz opinie na temat firmy PLAST SERVICE PACK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PLAST SERVICE PACK?

Kandydaci do pracy w PLAST SERVICE PACK napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PLAST SERVICE PACK