logo PLAST SERVICE PACK

PLAST SERVICE PACK

Kolonia Warszawska

Opinie o PLAST SERVICE PACK

nowy 2016-08-15 12:40
Boże,pomyśl trochę.Tania siła robocza,brak zusu,brak ubespieczenia itp.
Wichajster 2016-08-22 14:38
Nie na czarno tylko przez agencje, agencja im nie płaci a plast agencji,hehehehe,efekt taki,że ukraińce bez pieniędzy za dwa miesiące wyjechali na ukrainę ,hahaha,to dopiero jes tania siła robocza DARMOWA, hahah
nowy 2016-08-24 12:58
Maro,ukraińcy nie są gorsi,tylko łatwiej ich wykorzystać.Właśnie to wyszło na wierzch.Nie płacono im przez ponad dwa miesiące,i to przez tą złodziejską firmę!
nowy 2016-08-28 09:14
Tak ,było ciekawie.Nawet za bramą ktoś dostał po mordzie.Kasę wypłacili.
erfg 2016-08-29 13:16
no wlasnie przecież umowa musi być jednka podpisana
nowy 2016-11-20 12:10
I nastała cisza.Wszystkim jest dobrze.Co za wspaniała firma.
Hanna 2017-03-06 15:49
A jak PLAST SERVICE PACK w nowym roku? Zaszły jakieś zmiany? ;)
xxx 2017-03-07 14:13
Tesame malpy ten sam cyrk
miron 2017-03-10 17:34
Tak.Jeszcze więcej Ukraińców.
CUST 2017-03-14 11:39
UWAGA NIERZETELNY KONTRAHENT - BRAK MOŻLIWOŚCI KONTAKTU Z KSIĘGOWOŚCIĄ EW. Z OSOBĄ ODPOWIEDZIALNĄ ZA ROZLICZENIA!!!
lex 2017-03-15 19:47
A jak ten cham Tumiłowicz dalej się wyżywa na ludziach ?
Hanna 2017-03-17 14:27
Rozumiem, czyli uważacie, że w firmie nie zaszły żadne pozytywne zmiany?
nowy 2017-03-22 10:18
Jest coraz gorzej!
Hanna 2017-03-22 10:52
@nowy, a co masz dokładnie na myśli? Co się zmieniło?
miron 2017-04-10 18:53
Gdzie jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] moja pensja.Poszła na palety,surowiec,czy może na wódę dla właściciela?
Bercik 2017-04-14 10:28
Piątek i nadal brak wyplaty... odpowiednie osoby musza się tym chyba zajac...
PaniNieIdealna 2017-04-14 11:46
Niektóre banki maja księgowanie dopiero po 12 a z tego co mi wiadomo księgowość siedziała po godzinach żeby przelewy puścić... a surowiec tez w tej branży jest ważny, nie ma surowca, nie ma produkcji, nie ma produkcji, nie ma towaru, nie ma towaru, nie ma sprzedaży, nie ma sprzedaży nie ma dochodu i tak w koło Macieju...
Bigos 2017-04-17 16:01
A w umowie jak jest do kiedy? Czy np. Elektrownia, gazownia bank czeka na to az pracodawca przeleje laskawie pieniadze?! Elektrownia wylacza i nie puta dlaczego ...
. 2017-04-17 19:39
Kontrahenci tez nieraz nie zwracają uwagi ze firma ma zobowiązania i potrafią się wstrzymywać z płatnościami za zaległe faktury i to od tego się biorą zaległości finansowe...
Szaszłyk 2017-04-19 14:48
I od zwłoki placi sie odsetki... wiec jaki tu biznes... a w stosunku do pracowników jak powinno sie to odbywać !?
Hanna 2017-04-20 11:33
@miron, @Bercik wspominacie, że wynagrodzenie nie zostało wypłacone na czas. Czy jest to jednorazowa sytuacja, czy ten problem powtarza się częściej?
bigos 2017-04-20 13:58
ale ciekawski szkoda ci ze nie pracojesz bys wiedzial wszstko?!!!
Hanna 2017-04-20 15:15
@bigos nie współpracuję z PLAST SERVICE PACK. Jestem redaktorem serwisu GoWork.pl Więcej o moim zadaniu możesz dowiedzieć się klikając myszką w ikonkę mikrofonu zamieszczoną przy moim nicku. Chętnie również poznaję Waszą opinię na temat pracy w tym miejscu.
Bercik 2017-04-20 20:23
Ostatnio czesto sie to zdarza. A dokladnie to tez nikt nic nie wie czy do wynagrodzenia powinna sie wliczac premia?! Jakies podpisywanie odbioru nadgodzin za ktory jest zaplacone w wynagrodzenie a jest wliczone w pensje!!! Czy to jest prawidłowe czy nadgodziny nie powinny byc wliczane w najniższą krajowa?!
mietek 2017-04-22 13:08
A gdzie w tym łańcuszku pracownik i jego pensja?
PaniNieIdealna 2017-04-22 14:00
Gdy są dochody można w tedy opłacić i surowiec na dalsza produkcje i pensje dla pracowników i media itd. Nie wiem czy Pan jest zatrudniony na produkcji czy w tzw. administracji ale co do pensji to w pierwszej kolejności są one wypłacane pracownikom produkcyjnym dopiero "biuro", wiec jeżeli księgowość nie ma na pensje dla wszystkich od razu wypłacana wypłata jest w pierwszej kolejności pracownikom "najniższego szczebla".
nowy 2017-05-03 11:00
Dochody były,są i będą.Tylko kasa idzie nie na to co trzeba.A na co,proszę się domyśleć.
miki 2017-05-03 11:32
Masz,pracę masz wyplate a co cie obchodzi reszta
Józef 2017-05-08 12:04
halo , Halo tu nie elektrownia pacanie. Ja bym na Was szybko znalazła sposób. Panie pracodawco wspaniałych masz pracowników , którzy tak na Ciebie nadają , ma Pan pieniądze jak Pan to czyta to niech coś z tym zrobi. Przecież to jakaś lub jakiś pracownik trzeba go namierzyć dać jako przykład na tablicy ogłoszeń usunąć za pomówienia i będzie spokój.Widać że strasznie się cackacie z tymi pracownikami dlatego tak was oczerniają.
nowy 2017-05-13 11:46
Halo pacanie.To nie są pomówienia.Kasa wypływa bokami,na pensję nie ma na czas,brak palet foli i tp.
Jacek 2017-05-15 09:05
Co Was to wszystko interesuje ?Czy to Wasze? Nie to zakończyć proszę albo otworzyć też firmę i rozdawać na lewo prawo wszystkim a dla siebie nic nie zostawiać.
Jacek 2017-05-15 09:05
Hanna 2017-05-17 11:04
@Bercik polecam z tym pytaniem skontaktować się bezpośrednio z firmą lub z inną instytucją.
nowy 2017-05-19 13:07
Hurrra.I mamy firmę zoo . O kapitale 5000 zł.Życzę powodzenia.
Bigos 2017-05-20 03:12
Tylko ze to może sie odbic na tej osobie wiec... a anonim nic nie moze zdziałać... nikt nie zna regulaminu nowego pracodowcy...(czy widzial go ktos na oczy?), paski z wyplata od marca nie ma (czyli wiekszosci sie nie zgadza!?!)??nikt nic nie potrafi wylumaczyc tzn nadgodziny wliczane w krajowa i ich podpisywanie odbiorem czy tak powinno byc?!? Potrafi ktos odpowiedziec lub podpowiedziec co z tym fantem zrobic?
NieIdealna 2017-05-20 08:04
Regulamin jest taki sam jak dla działalności, ale jeżeli ktoś potrzebuje się z nim zapoznać to w kadrach nowy-stary regulamin jest dostępny. Co do nadgodzin polecam albo kodeks pracy albo rozmowę z działem kadr, z nimi można również o paskach porozmawiać ...
mietek 2017-05-20 11:56
Z działem kadr nie da się rozmawiać.
NieIdealna 2017-05-20 17:27
Wnioskując po stylu wypowiedzi, podczas próby rozmowy z kadrami nie wykluczam ze wypowiedz może być roszczeniowa, a nie tedy droga. A znam w firmie wiele osób, które są w stanie porozumieć się z działem kadr bez problemu.
Bigos 2017-05-22 01:46
Wiele ale nie wszyscy... jednak chyba K.P. jest prawidlowy niz ... niemozliwe zeby się nie zgadzalo ale jeszcze sprawdze jak bede miala chwile... czy paski nie powinny byc przed wyplata?! ...
Hanna 2017-05-22 13:15
@mietek, dlaczego uważasz, że z działem kadr nie da się rozmawiać? Uargumentuj swoją wypowiedź. Czekamy na Twoją opinię.
Bercik 2017-05-25 21:44
Dla dzialu kadr jest wszysto w pożądku, nie na możliwości zeby sie pomylili... jednym slowem dzial ten zajmuję sie nie tym co powinien... ich interesuja plotki, sensacje tzn kto coczegos nie zrobil spal palil narobil brakow (chociaż maszyna to robi) jednym slowem wykazac sie przed szefem ale nie tym ze brak najwazniejszych rzeczy do produkcji tzn tasmy, foli, kapturow a co najwazniejsze tworzywa i stanu form i maszyn gdzie to nie wina pracownika a on jest tym obciazany... czy potrafi ktos wylumaczyc czy W najnizsza krajowa WLICZA SIE PREMIA I NADGODZINY ?
nel 2017-05-26 04:53
i co cie matole obchodzi ta tasma czy folia pilnuj tego co robisz a dokladnie swoich obowiozkow itego co ciebie dotyczy "a tasma folia to nie twoja broszka"
Bercik 2017-05-26 19:00
Jak mozna robic jak czegos brakuje. .. dzieki produkcji i dzialu handlowego nikt by nie mial pieniedzy... sa zamowienia jest produkcja sprzedaz... nie ma zamowien nie ma produkcji noe ma sprzedazy... sa zamowienia nie produkcji nie ma sprzedazy...
nowy 2017-06-03 10:02
Ale brednie.Zamówienia są zawsze,mniejsze,większe,ale są.Najgorsze są przestoje ze względu na brak surowca.
Nick 2017-06-10 15:26
W ZOO nic się nie zmienia,wypłaty brak(dziś 10 sobota).Niedługo firma da ogłoszenie "poszukujemy osłów, małp i cielaków do pracy jak wół za najniższą krajową " Jak tak dalej pójdzie to naprawdę powstanie ZOO,o ile nie cyrk.
Bercik 2017-06-14 20:44
Już tak jest... zacznijmy od tego czy ta najniższa krajowa jest ...?! Dzieki ludzkiej glupocie jest... poprostu podpisujmy dalej odbior nadgodzin., wtedy bedzie , bo malo kto wie ze wliczane sa nadgodziny do najnizszej... a sie z tym godza podpsujac odbiór....
niko 2017-06-15 08:50
zacznij pisac pamietnik bedzie ci lżej
Bercik 2017-06-15 21:16
Po co pisac?! Skoro to juz sie pisze tylko szkoda ze nie ma nikogo kto sie wylamie... jakbysmy to zrobili wszyscy to wtedy efekt jest i mozna cos zrobic... i skończyć z wyzyskiem pracownikow.... ale polacy nie umieją sie zjednoczyć. Ukraińcy potrafili wszyscy odejsc od maszyn i dostac to czego nie dostali...
nowy 2017-06-16 11:38
Bo Polacy nigdy nie potrafili się zjednoczyć.Tylko jęczą po kontach.
Kontakt 2017-06-21 08:52
Nareszcie nie ma Dyrektora przez duże D , który robił największe zamieszanie. Pewnie zatrudnia nowego.
Zostaw swoją opinię o PLAST SERVICE PACK - Kolonia Warszawska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLAST SERVICE PACK