Opinie o Eissmann Automotive Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Eissmann Automotive Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eissmann Automotive Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eissmann Automotive Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Aneta

To prawda, że planują zamknąć firmę? Bo widzę, że ktoś niedawno wrzucił takie info tutaj na forum. Z jakiego powodu niby? Na forum od ponad roku cisza, wie ktoś coś więcej o ich aktualnej sytuacji?

Alex
@Rafał

Hej, a jaki dział planują zamknąć? Bo myślałam o pracy w firmie w administracji tak szczerze..

Aneta

EU

nie firme tylko wtryskownie

Inżynier Karwowski Nowy wpis
@Aneta

Główna firma niemiecka ogłosiła w Niemczech bankructwo czyli Minda również musi podzielić losy. Wypłata pensji na odchodne w Niemczech to są gigantyczne kwoty. Tam są roczne odprawy gdy firma pada. Będą musieli wszystko opchnąć żeby to opłacić.

Rafał Nowy wpis
@Aneta

Nie beda zamykać całej firmy, ale tylko jeden dział

Alex Nowy wpis
@Rafał

Czy firma Eissmann Automotive Polska Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

No i firma ogłosiła upadłość...

Minda nowy eissmann automotive

WYTRYSKOWNIA UPADA / decyzja o zamknięciu. Jeśli chcesz stabilnej firmy, dobrze rozliczonych zarobków to szukaj gdzie indziej. To co dowiesz się na rozmowie, odnośnie wynagrodzenia itp - nie bierz tego na serio. Firma specjalizuje się w zabawach analnych.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Network administrator w firmie Eissmann Automotive Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Anka

Czy przyjmują kobiety do pracy na produkcji? Jak wygląda praca?

Wiecie może czy w Minda Schenk Plastic Solutions Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

ED78

Tak . Tylko spiesz się puki jeszcze istnieje ...

Mufinka

Jak ma firma funkcjonować dobrze jak Pani J bez wykształcenia (prezes z wtrysku )robi co chce, dyktuje warunki wszystkim, planuje produkcję pod siebie, pilna produkcja to tylko kiedy jej pasuje zeby przyjsc do pracy i stac na maszynie i to w weekendy kiedy ma większą stawkę na nadgodzine. Gdzie oszczędności firmy PAN JACEK NIE widzi liczyć nie potrafi bo kierować firmą to napewno nie .

Małgorzata

Jak wygląda pierwsza umowa w firmie Minda Schenk Plastic Solutions? Czy chętnie dają umowę o pracę? Jaki jest ewentualnie okres próbny?

Pracujaca

Jak nie ma podwyżek są ale jak ja dostaniesz to zabiorą więcej z premii i dzięki temu zarabiasz coraz mniej. Praca była by ok gdyby nie które osoby zarządzające które mają ludzi głęboko w (usunięte przez administratora) I nie mówię tutaj o ciemnych bo to inna kultura ale" polacy polaka zgotowali taki los"

ED
@Pracujaca

Wypowiadaj się za siebie ok . Skoro mówie , że nie ma to nie mam.......

Kester

Firma sama podcina sobie skrzydła i będą negatywne tego skutki.nie będzie ludzi to i zysków też będzie.

ED

Jacuś S. jako dyrektor generalny to nieporozumienie , większego le...a w życiu nie widziałem . Dyrektor narzędziowni jest po zawodówce , z całym szacunkiem to też jakiś absurd . Majster zachowuje się jakby wszystkiego się bał - niczego zresztą też nikomu nie załatwi. Aha o podwyżkach zapomnijcie . Nawet jak jest dużo pracy, to potrafią zabrać Tobie premie . Reasumując (usunięte przez administratora) , d.. i kamieni kupa.. Dwa razy zastanów się , chcąc przyjść do M....y

Gall Anonim

Minda KTSN nie dbał i nie dba o pracowników i atmosferę. Obecne ruchy wywołały masowe odejścia wieloletnich pracowników. Liczą się tylko ludzie zatrudniani przez agencje pracy bo każa im przychodzic tylko wtedy gdy jest wieksza produkcja. Taniej prawda?Założenie - nie ten to następny przyjdzie do roboty. Tylko w międzyczasie rynek zmienił się. Minda KTSN przespał punkt krytyczny i teraz równia pochyła w dół. Powodzenia w znajdowaniu kolejnych naiwnych. Tylko o takich coraz trudniej. Nie polecam. Rynek w Bydgoszczy naprawde sie rozwija i mozna znalezc ciekawa prace za lepsze pieniadze.

Pawelos

Brak podwyżek i nagodzin. Dodatki za drugie zmiany znikna jak dalej tak bedzie zle. Zwoleniono pul zakladu pracy. Opaleni niszcza firme. W Bydgoszczy jest piec razy wiecej lepszych firm nawet z najnizsza krajowa bo tutaj nawet tyle nie ma. Ludzie sami zaczynaja odchodzic. Najgorszemu wrogowi bym nie polecil pracy tutaj,a latem na hali mozna poczuc sie jak w piecu.

Pablo

@Rob to firmą nie kieruje żaden dyrektor? To kto w takim razie zarządza?

Robi

(usunięte przez administratora) nie ma nadgodzin, przestali płacić premię, wszędzie ma długi brak pieniędzy na naprawy maszyn .kasa jest tylko dla zarządzających i ich widzimisie. Brak konkretnego dyrektora a opaleni nic nie potrafią tylko wymagania i stosują terroryzm wobec pracowników.

chcedopracy

dlaczego nie ma żadnych wakatów?

Co jaki okres czasu w Minda Schenk Plastic Solutions Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

EDI

Praktycznie nigdy. Nie licz na to dopóki firmą zarządza Jacuś S. i reszta opalonych

Olga

Firma normalnie funkcjonuje? Tak jakoś cicho zrobiło się na forum!

Gregor

Na jakie stanowiska są wakaty? Jaka jest umowa i zarobki? Dzięki za info.

Pimpek

Jak tam robota u was? Chciałbym na wtr yskarki to polecacie? Czemu wpisów aktualnych to nie ma?

Zostaw merytoryczną opinię o Eissmann Automotive Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Eissmann Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eissmann Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eissmann Automotive Polska Sp. z o.o.?

Eissmann Automotive Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Glinki 144 B
    85-861 Bydgoszcz

Eissmann Automotive Polska Sp. z o.o.