Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

Lola

Na nic nie licz bo się przeliczysz.

Lita

Omijajcie tę agencję szerokim łukiem. Przed podjęciem pracy obiecują gruszki na wierzbie. Po czym po tygodniu zwalniają. Po to by zatrudnić nowego pracownika. Zwalniają i zatrudniają hieny. I tak w kółko...

Barry

Andrzej Jesionek, jesteś nikim w tej firmie...(usunięte przez administratora)

Natalia

Chciałabym dowiedzieć się, czy Direct People jest otwarta? Ich działalność jest zawieszona? Czy co tam się dzieje?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Daniel

Witam. Zacząłem prace w Prodrive przez direct people w 10.2018r +pieniądze na czas +zwroty za paliwo +jedzenie w pracy +siłownia w pracy -brak wypłacania 200% za święta oraz niedziele i brak wypłacania 150% za soboty -jeżeli zachorujesz lub twoje dziecko lub twoja rodzina i chcesz zgłosić urlup płatny ) bo Ci się należy (nazwa to zorgverlof lub calamitaitenverlof) to mówią ze nie ma czegoś takiego co jest klamstwem. Następnie od 04.2019 przeszedłem na kontrakt i się moje problemy w pracy zaczęły. -wyzysk -cały czas masz być na zawołanie -nie możesz powiedzieć co myślisz bo nie pasujesz wtedy do profilu firmy -Musisz uśmiechać tam do Półek które liżą tyłek i pierdziela na wszystkich (większość nie prawe do Team lederow ) -jeżeli jesteś chory jesteś problemem -Lekarz zakładowy jest rodzina kogoś z Prodrive i nawet jak jesteś Chory ,leczysz się tutaj w Holandii to ten lekarz karze wracać ci do pracy nie zaleznie od twojego stanu zdrowia. -zwalnianie ludzi podstępem lub za to ze komuś nie pasujesz z wyglądu na początku sie cieszyłem ze tam pracuje ale po połowie roku otworzyły mi sie oczy co to jest za(usunięte przez administratora)f -

Miałem sznase pracować w Prodrivie przez direct people Powiem tak w biurze Patrycja i ta druga tleniona blondyna to lachociagi szefa a co do prodriva to polki maja pełne wary tam roboty (Polakownia Polusy podpierdalaja się na wzajem) masakra

Libek

Byłem w Holandii, pracowałem, nie polecam. Nie zapomnę jak nie wypłacali wakacyjnego albo przyjeżdżałeś do pracy a dziś dla Ciebie pracy nie było. Praca w trudnych warunkach.

Nie polecam. (usunięte przez administratora) Nie wolne zachorować bo już stajesz się nie rentowny. Brak reakcji ze strony biura oraz chęci wyjaśnienia sytuacji oraz opryskliwość w rozmowie przez telefon. Jeżeli ktoś szuka stałego zatrudnienia nie polecam.

Wiktoria

Jak wygląda forma zatrudnienia? Czy jest szansa na umowę o pracę?

nowy

Witam pracuje ktos przez ta agencje w eindhoven?

Anonimka
@nowy

Ja pracowałam w Prodrive które się spaliło obiecywali ze nikogo nie zwolnią i co 3 dni później mail ze niestety rozwiązują umowę ale ze jak tylko firma ruszy to zatrudnia od nowa hahaha tak zatrudniają swoich dupolizow a reszcie mówią ze firma ich nie chce. Obiecanki cacanki a głupiemu radość żałosna firma i zero kompetencji do tego zarobki tez śmieszne. Nie polecam po co się użerać jak można iść do innej agencji z która nie ma problemów

gOOsia
@nowy

Tak i co w związku z tym?

Taka jedna

Jak teraz jest z pracą przez tą agencje? Chodzi mi konkretnie o zakład scherpenhuizen. Nie trzymają w domu całymi godzinami, planuja ludzi do pracy?

gOOsia
@Taka jedna

Niestety mało godzin...

adam

jezeli chodzi o direct people to byli raczej ok. odnosnie prodrive to jest spory przemial. zatrudniaja b. duzo osob, a potem duza wiekszosc zwalniaja bez konkretnego powodu lub wymyslajac jakies bzdury. supervaisorzy z logistyki monika i bart sa nieslowni, zakłamani i wredni. co tydzien byla rosyjska ruletka, gdy bart chodzil po pietrach i z kazdego zwalnial ludzi. nikt ci nie powie, ze cos robisz zle, dopoki nie przyjdzie bart i nie powie, ze sorry, ale spadaj. kasa jest calkiem spoko, obiady tez, ale nie mozna czuc sie bezpiecznie, czy czegokolwiek planowac.

Pedro

@Taka jedna Z takim nastawieniem to lepiej nie zawracać sobie głowy. Firma ma dobrą opinię pracodawcy!!!

Taka jedna
@Pedro

Po prostu pamiętam co było dwa lata temu, dlatego pytam. :) A grupy na FB oszukani przez direct people Tez chyba nie biorą się znikąd. ;)

Atechniczny

Może mi ktoś powiedzieć jak wyglada praca na stanowisku assembly? Chodzi mi o składanie płyt głównych. Nigdzie nie mogę znaleźć info. A składanie płyt głównych mnie nie zadowala, bo dalej nic nie wiem.

Nana

Witam. Moze cos ktos opowiedziec o pracy w son na prodrive? Jak praca ? Godzinowo jak to wyglada i ja wychodzi sie tygodniowo? Bede wdzieczna za odpowiedzi

Werka
@Nana

40h tygodniowo 2 zmiany od 6-14.30 i od 14.3 do 23.3 piątki 2ga zmiana do 21 bo nadrabiasz sobie w tygodniu godziny wiec wychodzisz wcześniej z directu zarobisz 390euro bez dodatku za paliwo z ich ubezpieczeniem za paliwo zwracają Chwała się ze stawka jest duża ale czy 390euro za 40h pracy ze stawka niby ok 12e na h z dodatkami to dużo ? Nie sadze ale praca nie ciężka i stała no i dla nie których plusem jest ze dają jedzenie i nie musza gotować

malina
@Werka

A czy w prodrive są też wiekówki ,dodam że jestem zainteresowany i mam 19 lat

Bananana

Nie polecam tej firmy robią sobie z ludzi jaja. Miałam prace ale chciałam zmienić bo dojazd zajmował mi za długo Pani Patrycja obiecała mi prace pewna na 100% wiec zwolniłam sie ze starej firmy z zamiarem rozpoczęcia pracy w direct people w następny dzień zadzwoniła do mnie i powiedziała ze jednak pracy nie ma obiecujące ze załatwi to lub cos innego. Próbowałam sie z nią kontaktować ale bezskutecznie. Odradzam szkoda czasu i użerania sie z niekapetencja.

kwasniewski
@Bananana

a kto widzial gregora na oczy co to za dyrektor smiechu warte

Edyta
@kwasniewski

Twój komentarz nie wnosi zbyt wiele do dyskusji i jest niezrozumiały dla innych - czy zechcesz go nieco rozbudować? Pracujesz lub pracowałeś w tym miejscu? Opowiedz proszę o wadach i zaletach zatrudnienia w Direct People. Czy oferowana jest umowa o pracę?

Gg
@Bananana

Mnie tam kiedyś zaprosili do biura zeby podpisać umowe ,przyjechalem kawał drogi ,a na miejscu okazalo się ze te śmieszne dziewczynki które tam pracują chciały tylko zobaczyc jak wygladam i będą się ze mną kontaktowac kiedy pojawi się oferta pracy .Debilzm do kwadratu !!!

Natalia S.

Normalne i dobre biuro. Pracuje z nimi od 7 miesięcy: pieniążki mam zawsze na czas, koordynatorka zawsze dostępna kiedy potrzeba (lub oddzwania tego samego dnia), mam fajną i dobrze płatną pracę. Rozpoczęłam też szkole języka holenderskiego, za którą płaci Direct People. Dobrzy pracownicy są doceniani i to tyle w tym temacie.

Uważam że to bardzo dobra agencja . Ludzie którzy nie pracuja głupoty wypisują ; ) Moje sugestie dla Direct People Polska: wporządku Lubię atmosferę w Direct People Polska za: Koordynatorzy

Edyta
@pracownik

Nie podajesz zbyt wielu informacji odnośnie do tego pracodawcy. Ważne jest, aby pojawiające się na forum opinie były przydatne dla innych. Możesz napisać coś więcej o pracy w tym miejscu? Co sądzisz o warunkach zatrudnienia? Może firma wyróżnia się czymś na rynku?

D44
@pracownik

TAK właśnie wygląda sponsorowany wpis na 'internetach' , zero konkretów, obrażanie tych co wydali bardziej treściwą wypowiedź i wchodzenie w 'tył po uszy' . Direct Paople - napewno stać was na wydelegowanie kogoś z większymi narzędziami intelektualnymi do produkcji fałszywych ostów , bo ten tu to śmiech na sali. Nie pozdrawiam ;)

Gdheh

Najgorszy odział to direct w Eindhoven nie polecam

Wera

Agencja do (usunięte przez administratora) nic dodać nic ująć

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UPFORCE