Opinie o Electrolux Poland w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electrolux Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Świdnica

KMWTW - M-L

Coraz większy chaos jest w tej firmie. I tak jak ktoś wspomniał wyżej, gdyby nie niebiescy i żółci - to ta firma by się wgl. nie utrzymała. Ale tak to już jest, ktoś musi pracować na kogoś - innego wyjścia nie ma. Natomiast, pracuje tu kolejny miesiąc - widzę gołym okiem że dzieje się coraz gorzej. Kierownicy nie okazują szacunku dla pracowników. Może Piszczkowi zdarzy się dzień dobroci, jednak reszta ma na wszystko (usunięte przez administratora) Nie wiem czy bym polecił komuś prace w Electroluxie, choć jak dla mnie - póki co nie mam innego wyjścia niż tylko ta praca.

Sebka

Jaką stawkę brutto ma lider bo ponoć zarabiają " kokosy" ?

Logan

Electrolux to nie firma to zaklad pracy chronionej dla kadr kierownikow i liderow.zwykly pracownik to tylko ich maszynka ktora ma robic wymyślną norme ku zadowoloniu nowego prezesa. o zakladzie mozna powiedziec jedno ,ze istnieje tylko dzieki pracy ludzi w niebieskim,zółtym . reszta to pozory checi do pracy. Mozna by opowiadac dlugo ale szkoda slow. szkoda bardziej chyba tylko trudu ludzi ktorzy codzien walcza z panujacym tam absurdem gonitwy za licznikiem. Szczery szacun dla tych wszystkich ktorzy codzien walcza w tym chorym ukladzie gory z dolem , gdzie usmiech pracownika pojawia sie tylko gdy ma wolne...pozdrawiam

Dzony

Soboty wciskają do odbioru. I masz odebrać kiedy oni chcą :) Szukanie oszczędności.. Chcecie oszczędności to zróbcie porządek z nadgodzinami Piszczka i innymi członkami mafii ząbkowickiej. Przesiedzą 4 godziny w biurze, ewentualnie na krzesełku koło SARESA i będą się gapić jak pracujesz.

cave
@Dzony

trzeba bylo sie uczyc

@cave

Jeszcze żeby oni wyuczeni byli chociaż

sad

Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
on z lini

coś mi sie obiło o uszy ze jakiś gościu z ochrony był pedofilem tylko nie wiem który teraz .....

xxx

Słyszeliście o tym pedofilu edziu. I to jeszcze u nas

magazynier

Nie wiecie może czy poszukują do was magazynierów?

świdnica_Electro

Ta podwyżki to zenada jakaś jedna wielka !!!!!!!! Jaka jest teraz podstawa brutto na zakładzie ?

alo alo
@świdnica_Electro

Podobno ma być 2150 najniższa w zakładzie czyli jak ktoś nowy przyjdzie to tyle dostanie ,a po 3 miesiącach jeszcze z 50 zł podwyżki , a ten kto pracuje z 3 lata to ma 2250 zł i zasuwa na 3 stanowiskach albo więcej

pracownik roku

praca nie najgorsza , tylko ze nie doceniaja pracownika . poza tym zostaly wprowadzone punkty ktore rzekomo maja sluzyc temu :) . czuje sie troche jak w szkole . teraz oczekujemy na podwyzki . miejmy nadzieje ,ze w tym roku sie postaraja :)

nikita

A jakie tam macie ubrania?

Akc
@nikita

O ile pracujesz przez zakład. Dostajesz ciuchy robocze: koszulki, buty, spodnie, bluzę, zależnie od działu w innym kolorze. Magazyn żółte, produkcja niebieskie, liderzy pomarańczowe, kierownicy czarne. A jeśli przyjmujesz się przez podfirme to dostajesz chyba tylko buty a po pewnym czasie dopiero resztę.

Materla

Kasa jak na taki zakład dobra, praca nie wymagająca robisz to co masz do zrobienia i tak w kółko. Jak ma ktoś wyjeb**** na to co mówią kierownicy i liderzy to polecam a jak nie to szkoda nerwów na ten zakład. Pozdrawiam

Materla

Ciekawy

Koledzy, mam pytanko. Jak wyglada praca w UR jest ciężko ? Jaka tam atmosfera ? Pytam bo chce wysłać apke ale nie chce trafić w ... Z góry dzięki.

Second Son.
@Ciekawy

Utrzymanie ruchu-spoko chłopaki.

Ciekawy
@Second Son.

Dzięki chłopaki za info, mam jeszcze dwie ciekawe propozycje... Oczywiście chodzi o kaske. Pozdro

szybki darek

Magazyn wyrobie gotowych życzy wszystkim wesołych świąt

Jaro
@szybki darek

Widac ze wszyscy maja twoje zyczenia w d....

Sami wiecie.

Nie dbać o pracownika wykwalifikowanego ze stawką"X" i pozwolić mu odejść......nastepnie przyjać pracownika nie wykwalifikowanego ze stawką "X-plus"-to przecudna metoda tego zakładu!!!!!!!!

Byly
@Sami wiecie.

Ja wlasnie przyszedlem i odszedlem.Na rozmowie kwalifikacyjnej mowiono mi jedno a rzeczywistosc drugie.Zwolnilem sie, obiecanki cacanki a glupiemu radosc.NIE POLECAM TEGO ZAKLADU

lizus
@Byly

Pewnie za wódę wyleciałeś lub nie przestrzeganie zasad,a nie sam odszedłeś. Teraz oczerniasz.

Rezolut-Man

Coraz to przyjmuje lepszych pracowników,,hehehe,,,śmiech na sali...brawo!!!!!!

Zauroczony

Fajne sa dziwczyny w electrolux

Gotowiec

Magazyn wyrobów gotowychpozdrawia cieżko pracujących na liniach pracowników. Większych płaczków nie widziałem. Wzielibyście się za robote. Skupili na tym co robicie a nie tylko same buble walicie. A to złe drzwi a to jakiejś instrukcji nie wsadzili a to naklejki nie dali wstyd. Komuś źle zapraszam do nas.

hfgh
@Gotowiec

Zapraszam na linie zobaczysz co to znaczy zapierdalać. Ciągle przez was musimy nadrabiać bo linia stoi bo magazyn sie nie wyrabia .

Gotowiec
@hfgh

Robicie buble ,które musimy ciągle wyłapywać i odwozić wam na te wasze linie. Liczą się dla was cyferki i zapierdzielacie bez patrzenia na jakość tylko na ilość. Zamiast zająć się swoją pracą musimy nadrabiać wasze niedbalstwo. Nie wiem co wy przez nas nadrabiacie?? Mój sperdzielony wózek szybciej zapierdziela niż wy na lini. Widać masz dużo czasu skoro nas wyłapujesz na fajce a nasza palarnia jest oddalona od waszej. Mniej kłap dziobem i weź się do roboty.

hfgh
@Gotowiec

Wyłapujecie ciekawe co ? kuchenki trafiają od was z wgniecionymi panelami zbitymi drzwiami bo niepotraficie jeździć tymi swoimi wuzeczkami i robota dla nas. Zapierdalamy bo musimy norma ciągle idzie do góry ludzie są pod coraz większą presją i niema wyjścia . A co do fajek to nic o tym nie pisałem.

HR
@Gotowiec

A wy przestancie walic po kuchenkach tymi wózkami to pogadamy

Gotowy
@hfgh

Koleszko własnie że schodzą z wgniecionymi panelami i stłuczoną szybą zdarza się często. O styropianach nie wspomnę. Macie te swoje wzory jak powinien wyglądać styropian wiec stosujcie sie do tego. Jeśli nie jesteś naprawiaczem na linii to nie masz zielonego pojecia co do was przywozimy. Widzisz tylko kuchenke i myślisz że prod z gotowców. Prod nie zawsze znaczy że uszkodzony przez nas.

Rekrutacja do tej firmy to top model kto komu się podoba lub nie chora polityka jak większości głownie to błąd osób które zapraszają na rozmowy, powinny patrzeć co kto potrafi a nie jak wygląda, praca nie jest tam jest łatwa lecz do wszystko można się przyzwyczaić nie dla każdego jest ta praca, nie polecam tej firmy

niebieski

Zakład nie ma ludzi, a chcą zrobić kolejna linie? Kto tam będzie pracować? Ukraińcy? Bez sensu..

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Świdnica

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland