Opinie o Electrolux Poland w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electrolux Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Świdnica

rpg

Tylko narzekacie i narzekacie, a chyba nikt z was nie robił w kołchozie zwanym LG. Przerobiłem tam 5 lat, w Electroluxie obecnie ponad rok, eden to to nie jest, ale niebo a ziemia porównując do LG. Są miejsca gdzie jest i lepiej i gorzej. Niestety w El jest masa młodych którym robić sie nie chce, ''bo nie''.

Wreszcie wolna

Oooo nareszcie ktoś napisał 100% prawdę, wiem coś o tym zakładzie, kiedy tam pracowałam to z nerwów schudłam ponad 10 kilo.

wolny

Odradzam ten zakład to szambo! A jak znalazłem PRACĘ a nie (usunięte przez administratora) to nie chcieli mnie zwolnić. Nie dałem się zastraszyć i poprosiłem o dyscyplinarke w końcu zmiękli. Pozdrawiam ewelinke(celowo z małej litery, zero szacunku do ciebie) mam nadzieje że źle skończysz i tego ci życzę. Zastraszanie, wyzysk, zoo. To jest śmieszne jak przychodzą kebaby i jakieś inne typy i nagrywają cie jak zapier....lasz. maja takie same miny jak dzieci w zoo. wolałbym pod mostem mieszkać niż tam wrócić. Kadry się bujają z prawej na lewą i udają wielce zajętych. Pasibrzuchy z utrzymania ruchu nie potrafią wkręcić jednej śruby. Cała linka boi się odezwać.. 40 i 50 letni pracownicy są poniżani przez młodych liderów. O taką Polskę walczyli wasi przodkowie ? o wdychanie tego syfu na izolacjach, i zwiększanie normy co 3 miesiąc ? Wstydźcie się, może jestem sam ale ja będę walczył z takim gównem, a wy dalej róbcie po majtkach przed ewelinką i innymi łotrami, zdrajcami narodu ^^ PS. umowa z nimi to jak cyrograf, zastanówcie się dobrze żeby później nie płakać. I nie dajcie się zwieść premii i tak nie dostaniecie :)

robol
@wolny

Oj witam całą prawdę napisałeś najlepsi to czarniawi jełopy jakich mało.Kolesie z pod budki z piwkiem pana D

Sandokan71

Witam. Czy ktoś może mi napisać którego płaci firma, bo do teraz 10.09. nie mam pieniędzy na koncie. Dziękuje. Jestem nowym pracownikiem.

nolte
@Sandokan71

firmy placa 10 kazdego miesiaca a elektrolux to nie wiem-sandokan wracaj na statek zarobisz wiecej - kpt jack sparow

Magazynier

pROWADZĄCA REKRUTACJĘ CIENIUTKA BEZ POJĘCIA KTO TO PRZYJĄŁ DO PRACY

BEZ PYTAŃ NIE JEDNO CZY TU SIĘ PANU PODOBA. bRAWO PREZESIE ZA TAKĄ OSOBĘ

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Gattuso28

A jak jest z pracą na prasach i jakie zarobki?Oczywiście nie przez agencję.

jakotako
@Gattuso28

Prędzej źle zamontowana matryca zmiażdży Ci łeb,niż zarobisz na łapę 1700 zł.

ZZ

Daj mi z nimi spokój, też mam dośc, szczególnie jednego na 102

ZZ

a BYŁEŚ PRACOWNIKIEM SEZONOWYM, PRZEZ POŚREDNIKA, CZY TEŻ POD ELEKTROLUXEM????

@ZZ

praca przez agencje pracy 7m-cy kretacze i tyle rypiesz po godzinach raz odmowisz i masz buta z pracy a placza ze ciagle im ludzi brakuje do pracy , krzywo popatrzysz na lidera a cos powiedz ze cos nie tak oj jak sie obrazaja przeciez oni sa de best i juz

wc piker

no i koniec a kłamcy obiecywali umowę z firma nadgodziny i kop o 13-50 w ostatni dzień umowy kiero wysłał lidera bo sam bał się powiedzieć jednak racja , że chłop nie ma jaj

nowy

Witam, czy ktoś się może orientuje ile można zarobić w księgowości ? Zastanawiam się czy brać tą firmą pod uwagę.

No to zapraszamy serdecznie!!! Popracujesz to zobaczysz...

Taki sobie

Na nową liderkę narzekacie, a może byście tak prześwietlili coniektórych panów liderów, bo z tego co widzę to wcale nie są tacy kryształowi.

NOSTROMO

Może jakiś meczyk w nogę -pracownicy fizyczni kontra paniusie męscy z góry?

chudy

Pracowałem w Electrolux oddział w Siewierzu. Często się ogłoszenia pojawiają bo jest "sezon" to i jest zapotrzebowanie na ludzi na produkcji. Z pracą bywało różnie- raz była norma bądź nadganianie żeby zrobić a raz coś było nie tak i staliśmy prze godzinę przy lini. Ogónie to nie można było sobie pozwolić na jakieś lewactwo bo dokładałeś element do urządzenia więc jak np.: pisałeś esa to linia stała i była afera (taki przykład) Ogólnie kasa fajna. Koło 1800 zeta za 160h plus premia to wychodziło ze 2k. Chodź nie obyło się bez nadgodzin ale i tak za dwie soboty to sie 250 zeta wzięło. Praca różna... Ale nie jakaś skomplikowana- trzeba było tylko dobrze sobie ogarnąć tak aby to szło w miarę sprawnie. Liderze trochę walnięci ale to też zależało od zmiany. Najlepiej się z Bolkiem robiło :D. Latał, wkurzał się ale starał się pomóc aby to szło. Ogólnie robota spoko. Chętnie bym tam popracował gdyby nie fakt że tylko to praca sezonowa. No i dojazd na sezon do pracy jest w zależności od odległości. Z sosnowca kosztuje 5 złotych ale to i tak sie opłaca w porównaniu z biletami kzk

dora

Witam Mam pytanie czy ktoś posiada może maila do Electroluxa w Świdnicy? Bardzo pilne!!!!!

luxa
@dora

Zakład niema emaila każdy w biurowcu ma osobiste emaile po nazwisku .

Mi się podoba blondynka z białej

neon
@ja

a mi sie nic nie podoba nawet ta blondynka

robolux

Witam najlepszy lider jest na piecu dawny wózkowy dobrze ciupciał u kierownika i dostał awansik oj a jaki cwaniaczek i głupi.

@robolux

No toż to Ząbkowicki klan:)!

@robolux

Dawny wózkowy który teraz nagle nie rozumie wózkowych! FASCYNUJĄCE!!!!

xxx
@robolux

No to może by mu (usunięte przez administratora)?!

wc piker

uczmy sie szybko kochac liderow tak predko odchodza

ej kej

chyba ktoś jest niepoważny.. napisał cieszcie się ,że macie pracę ... żałosne, a co myślisz , że nigdzie indziej nie ma pracy? za granicą przynajmniej coś odłożyć możesz, a jak nie chcesz jechać za granicę to kierunek Wrocław i tam na pewno coś znajdziesz lepszego

Anonymous

zapytam inaczej ile zarabia specjalista kontroli jakości procesu technologicznego, aplikowałem na takie stanowisko, stąd moje pytanie...

Anonymous

Mam pytanie: Ile zarabia pracownik w kontroli jakości (kontrola komponentów na prasach i emaliernia)?

Olsen
@Anonymous

Koleś w tej firmie jest kontrola jakośći tylko fiksją tak tak nie ładuj się do tej firmy bo Cię zgnoją na maxa no jeśli jestes z Ząbkowic no to nie musisz nic robic a kaska leci na konto.

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Świdnica

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland