Opinie o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. w Wrocław

Jesteśmy nowoczesną agencją pracy tymczasowej działającą od 2005 roku na rynku pracy tymczasowej, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8845. Od lat zajmujemy się rekrutowaniem i zatrudnianiem polskich pracowników z branży budowlanej i konstrukcyjnej, przemysłowej oraz hotelarsko -gastronomicznej dla pracodawców pochodzących z krajów Unii Europejskiej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. w Wrocław

andrzej

Zresztą dobrze tłumaczą wszystko w tych postach tutaj @zbychoo wiele nieporozumień mam wrażenie wynika z tego, że ktoś czegoś nie zrozumiał albo nie doczytał umowy więc najpierw nie każdy zapozna się z warunkami a później krytykuje

zbychoo

są spoko to co w umowie masz na konto pracowałem w Paryzu jako malarz i było ok jak komus nie chce sie robic tylko cwaniakowac tzw.fachowiec za piatke to pisze pierdoły mielismy takiego malarzyne z Wieliczki Szymka (usunięte przez administratora) do potegi nie umiał pedzla w rece trzymac chetnie jeszcze od nich pojade

jacek

a pracujesz tam? ja pracuje też na kontenerach ale w Belgii mam na rękę prawie to samo tylko do domu daleko

Spawacz z Nantes

1300 e na rękę mają.A nie 1700.Za 1300 e nawet Turek nie chce pracować w DE.W Francji na wagonach rotacja potężna.Francuz wyrzuca ludzi za byle co.Pójdziesz do wc a francuz zobaczy że nie ma cię na stanowisku pracy i masz zjazd do Polski.Ogólnie (usunięte przez administratora) te wagony.Agencje francuskie tam nie webują bo widzieli co się działo z ich pracownikami.A oni dbają o pracownika a nie to co Polska agencja na polskiej umowie o prace.Ja przeszedłem do francuskiej agencji.Może mniej zarobie bo oplacam mieszkanie ale mam pełne ubezpieczenie francuskie i nie boję się ze jak trafię do szpitala to będę musiał płacić z własnej kieszeni bo umowa Polska nie pokryje kosztów leczenia .Na polskiej umowie wciskają ubezpieczenie turystyczne.Powodzenia życzę jak będziecie mieli wypadek w pracy...Druga sprawa dlaczego nie płacą diet ?.Należą się na polskiej umowie jak pracuje się za granicą.

Jacek

Zastanawiam się nad wyjazdem do Niemiec jako spawacz kontenerów ktoś coś wie jak to wygląda?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Radu

Buna ziua , ma numesc Radu si locuiesc in Romania , am cunoscut firma POLANDWORKFORCE de pe internet si din 21 iulie 2016 colaborez cu ei la un proiect din orasul Bordeux Franta . Sper ca colaborarea cu POLANDWORKFORCE sa fie cat mai lunga si fructoasa .

monika

Witam , obicuja niezłe stawki ciekawa jestem czy sa prawdziwe ...Opinie w necie o tej firmie sa różne nie wiem czy mozna w nie wierzyć ale chyba wyjazd jest ryzykowny . Pytasz o pracę dla kobiet czy męzczyzn ?

monika

Witam , czy ktoś wyjeżdżał do Francji przez ta firmę na pieczarki ? Dziękuję za wszelkie informacje.

Kamil

Firma Poland Work Force współpracuje z firmą z dzierzoniowa Jobs Extra i oni wymienaja się naszymi danymi osobowymi. Jest to niezgodne z prawem. Lepiej aby firma tutaj się wypowiedziała na ten temat!

@Kamil

Szanowny Panie, Owszem, nasza firma współpracuje z Agencją pracy Extra Jobs z Dzierżoniowa. Ta firma wykonywała dla nas rekrutację. Dane osób zrekrutowanych przez agencję Extra Jobs były nam przekazywane tylko w sytuacji, kiedy właściciel tych danych wyraził na tą zgodę. Firma POLAND WORKFORCE przestrzega najwyższych standardów ochrony danych osobowych, postępujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami, a posiadane przez nas zbiory danych są zarejestrowane w GIODO. Gdyby potrzebował Pan dodatkowych wyjaśnień prosimy o informację na maila: kontakt@polandworkforce.com. Zespół POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.

Luz

we Francji jako cieśla (usunięte przez administratora) obiecane 37 godzin to tylko napisane chłopaki zobaczą czy wo gole za nadgodziny będą mieli zaplacone a wiec dobrze czytajcie umowe zanim podpiszecie, kaucja za mieszkanie normalka ale jakas oplata po 50euro za jazde ich autem to przesada nie polecam firmy ale jak to bywa kto chce niech sam zobaczy.

murarz

Zadzwonili do mnie z ofertą 1800euro netto za miesiąc, darmowe zakwaterowanie, darmowe dojazdy do pracy, zaliczki tygodniowe, jedyny koszt jaki miałem ponieść to koszt dojazdu do Francji.Kiedy przyjechałem do nich do biura(przejechałem łacznie 600km straciłem cały dzień i 200zł na paliwo)to na umowach, które dali mi do podpisania było: kaucja za kwaterę do 200euro, rachunki za kwaterę do 100euro za miesiąc, dojazdy do pracy swoim autem na swój koszt, brak zaliczek. Te wszystkie dobre opinie są ich samoocenami, bo ktoś kto wyjeżdża tysiące km na takich warunkach aby zarobić pieniądze a tak naprawdę je wkłada a nie zarabia musi być psychicznie chory.Jeżeli o mnie chodzi to spalili się na samym początku, że są oszustami, bo jeżeli ktoś obiecuje mi, że nie będę ponosił żadnych kosztów a podsuwa mi papiery do podpisania gdzie ponoszę koszty za wszystko TO O CZYM TU WIĘCEJ MÓWIĆ I PISAĆ. Pozdrawiam wszystkich, którzy nie dali się oszukać tym oszustom.

spawacz-mag
@murarz

ja pracuje już ponad 6 miesięcy jako spawacz wagonow obiecali 1650 euro za goly etat plus premia, z premia wychodzi ponad 1700 eurasow, jak dojda i nadgodziny a sa coraz czesciej to i 2k miesięcznie, kaucja jak sie wprowadzilem 50 euro, ale wlasciel kwatery jak wszytko ok zwraca, liczniki do 50 euro maks, bo czynns placi firma. ja sobie chwale, a koledzy tez nie narzekaja, sa ludzie co juz 2 rok tu pracuja.

@murarz

Szanowny Panie, Jest nam przykro, że jest Pan niezadowolony z naszych usług i musiał Pan ponieść koszty podróży. Chcielibyśmy jednak wyjaśnić kwestię opłat za zakwaterowanie we Francji. Koszt jaki ponosi pracownik to rachunki w wysokości 50 euro miesięcznie (zryczałtowana opłata za media). Pragniemy również zauważyć, że kaucja w niektórych miejscach jest wymagana, ale jest zwrotna i pobierana bezpośrednio przez właścicieli zakwaterowań. Podkreślamy, że nie pobieramy od pracowników żadnych innych opłat z tytułu zakwaterowania. Natomiast jeśli chodzi o koszty dojazdów do pracy, to jeżeli pracownik użytkuje auto prywatne do celów służbowych, to zwracana mu jest tzw. kilometrówka na podstawie przesłanej ewidencji przebiegu pojazdu. Gdyby potrzebował Pan dodatkowych wyjaśnień prosimy o informację na maila: kontakt@polandworkforce.com. Zespół POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.

@murarz

Szanowny Panie, Jest nam przykro, że jest Pan niezadowolony z naszych usług i musiał Pan ponieść koszty podróży. Chcielibyśmy jednak wyjaśnić kwestię opłat za zakwaterowanie we Francji. Koszt jaki ponosi pracownik to rachunki w wysokości 50 euro miesięcznie (zryczałtowana opłata za media. Pragniemy również zauważyć, że kaucja w niektórych miejscach jest wymagana, ale jest zwrotna i pobierana bezpośrednio przez właścicieli zakwaterowań. Podkreślamy, że nie pobieramy od pracowników żadnych innych opłat z tytułu zakwaterowania. Natomiast jeśli chodzi o koszty dojazdów do pracy, to jeżeli pracownik użytkuje auto prywatne do celów służbowych, to zwracana mu jest tzw. kilometrówka na podstawie przesłanej ewidencji przebiegu pojazdu. Gdyby potrzebował Pan dodatkowych wyjaśnień prosimy o informację na maila: kontakt@polandworkforce.com. Zespół POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.

POLAND WORKFORCE

@spawacz-mag

Witam zastanawiam się właśnie nad wyjazdem na spawanie wagonów do Francji (Laval) będe wdzięczny jak sytuacja wygląda na miejscu i w ogóle.

Arbuz
@spawacz-mag

Witam jak wygląda próbka do spawania ciężko przejść?

tragedia!

jestem ciekaw dlaczego podpisując z nimi umowę na polskich warunkach tj stawka srednia krajowa brutto/ od tego składki.. wyjezdzając za granice musisz z własnej kieszeni pokryc koszt przejazdów..no w końcu jesteś w delegacji pracując w polskiej firmie a wedlug naszego prawa pracy mozesz najwyzej !!! wylozyc swoje pieniążki ale to z łaski dla pracodawcy ;) pozdro dla nabitych w butelkę :)

Muchomorek

witam nie polecam tej Agencji oszukuja kancą.Najgorsza firma z jaką się spotkałem nie dajcie się nabrać nie wywiązują się z obietnic oszuści.Nie spotkałem się jeszcze z takim badziewiem jeżdzisz autem firmowym i musisz tankować za swoje i jeszcze ci potrącają za to że jeżdzisz ich autem banda oszustów

miller

Nie polecam banda oszustów.

Pracownik.

Nie polecam tej firmy , są bardzo nie ogarnięci. Brak słów !!!

monter

nie polecam pracowałem we francji , nargorsza agencja w polsce ,przegrali sprawę w PIP i dalej ludzi oszukują stanowczo nie polecam

Muchomorek

Pracowałem we Francji miałem obiecane przy rozmowie 1450 e do ręki przy 35 godzinach roboczych w tygodniu.Pracowaliśmy po 40 w tygodniu i za 160 godzin dostałem na rękę niewiele ponad 1300 e.Kaucja za Mieszkanie miała wynosic 100 e a wynosiła 150:) Pozdrawiam

mirek

ja bylem na Korsyce z nimi, ponoć ciężki dojazd, dostałem z biura adres, zabukowany bilet i kontakt do osoby która mnie zabrała z miejsca gdzie mnie zostawił autobus, faktycznie nie wyglądało to jak w biurze turystycznym ale dotarłem bez problemu na miejsce. praca zgodnie z opisem, mieszkanie 2 pokojowe w 4 osoby mieszkalismy, ja osobiscie polecam...wyjezdzalem z innymi agencjami i bywalo gorzej

JO

Ja również podzielam zdanie REFUND1, po podpisaniu umowy dalsze losy człowieka nikogo nie obchodzą, uniwersalnym rozwiązaniem problemów dla tej agencji jest nie podbieranie telefonu, ogólnie brak kompetencji oraz profesjonalizmu, temu kto zamierza rozpocząć współpracę z tą agencją radę się dobrze zastanowić i to najlepiej kilka razy

POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.

Szanowni Państwo, Rozumiemy Państwa rozżalenie i chęć podzielenia się tą opinią, jednak chcielibyśmy podkreślić, że w naszej pracy nie zawsze udaje nam się odpowiednio wcześniej uzyskać informację od klienta np. o przedłużeniu lub nie kontraktu, zmianie adresu miejsca pracy itp., aby przekazać ją pracownikom z wyprzedzeniem. Często dzieje się to na krótką chwilę przed zmianą. Wynika to z charakteru pracy tymczasowej (która z definicji musi być elastyczna) oraz faktu, że plan robót również bardzo często zmienia się u samego klienta w związku ze specyfiką jego branży. Jeżeli Państwo rzeczywiście pozostawali bez żadnej informacji i bez żadnego kontaktu z naszej strony – serdecznie przepraszamy i ubolewamy, że miało to miejsce. Jesteśmy wdzięczni za ten głos w dyskusji, bo dzięki temu będziemy mogli ulepszyć naszą pracę. Jeżeli możemy w jakiś sposób Państwu pomóc lub rozwiać Państwa wątpliwości prosimy o wiadomość na kontakt@polandworkforce.com Pozdrawiamy, Zespół POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.

Zostaw merytoryczną opinię o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 28 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.
2.7/5 Na podstawie 357 ocen.

POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.