Opinie o ALS Binkiewicz Stanisław w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ALS Binkiewicz Stanisław. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ALS Binkiewicz Stanisław o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALS Binkiewicz Stanisław w Wrocław

Zainteresowana Nowy wpis

Czy praca dla kobiet jest tu ciężka? + Jak to wygląda, na lince czy każdy na swoim stanowisku? I jak atmosfera?

Jakie wartości są cenione w ALS Binkiewicz Stanisław?

Grzesiek Nowy wpis

W firmie pracowałem 2 lata i mogę polecić pracodawcę. Fajna atmosfera na produkcji i spoko kierownictwo. Praca różnorodna. Można się czegoś nauczyć. Powiedziałbym że praca nie jest ciężka i stresująca. Wiadomo że wszędzie będą plusy i minusy. Ale ogólnie mając doświadczenie w innych firmach to ALS jeśli chodzi o stabilność zatrudnienia i samą pracę wypada dobrze. Spoko firma i ciągle się rozwija.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do ALS Binkiewicz Stanisław. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 17 lipca.

Anka Nowy wpis

Czy są wysokie normy na produkcji? Czy kobiety są przyjmowane?

Czy po rozmowie w ALS Binkiewicz Stanisław rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ALS

Tak są prowadzone szkolenia.

Mirosław
@ALS

I jakie to są szkolenia? Można prosić o więcej szczegółów?

Brr
@Mirosław

Chcesz tu robić?

Czy w firmie ALS Binkiewicz Stanisław są regularne szkolenia pracownicze?

ALS

Tak są prowadzone szkolenia.

John

Na jaką stawkę na początek można liczyć na produkcji?

Bartek

Czy jest możliwość pracy zdalnej?

@Bartek

Tylko dział R&D i zaopatrzenie może pracować zdalnie o ile zadania da się wykonać w takim trybie. Dopuszczamy maksymalnie 8 dni pracy zdalnej w miesiącu.

Ile jest zmian w ALS Binkiewicz Stanisław?

ALS

Produkcja pracuje na dwie zmiany 6-14, 14-22. Dział Logistyki i R&D pracuje na jedną zmianę z elastycznymi godzinami.

Justyna
@ALS

Witam, czy zawsze są to takie godziny pracy na produkcji? Chodzi mi o to, czy wychodzi się równo o 14 lub 22 z pracy? Czy może czasami w ALS zdarzają się nadgodziny? Jeśli tak, to jak często i w jakich sytuacjach oraz jak są one rozliczane?

@Justyna

Staramy się aby praca w dziale produkcji była 6-14 14-22 oraz żeby nie było nadgodzin. Jeżeli już wystąpią to nie są obowiązkowe.

Alex

@Było_Mineło czyli praca jest dobra na to żeby złapać trochę doświadczenia i mieć do wpisać do cv? Tak na początek?

@Alex

Powiedziałbym, że tylko do tego ta praca się nadaje...Ba, jak będziesz tam za długo, to wyjdziesz na tym jak Zabłocki na mydle (czy coś w ten deseń)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ALS Binkiewicz Stanisław?

ALS

Zapewniamy szkolenie, które przygotuje do pracy na stanowisku na jakie obecnie rekrutujemy osoby bez doświadczenia w branży.

Kobieta

Czy kobiety rownierz przyjmują, czy tylko mezczyzn

@Kobieta

Nie mamy preferencji odnośnie płci. Liczą się kompetencje.

Było_Mineło

Informacje dla potencjalnych pracowników. Zazwyczaj są dwie rozmowy wstępne - pierwsza z wysłannikiem szefa , który oceni Twą osobę i wypyta i przetestuje co wiesz. Wysłannik ów nie jest z HR , bo zwyczajnie NIEMA HR w firmie. Więc lanie wody nie jest ...wymagane. Kiedy te spotkanie pomyślnie przejdziesz , czas na Najwyższa Istota (S.B) Najwyższa istota zdaje się całkiem sympatyczna na pierwszy rzut oka (ba! niemal od razu przechodzi cie na TY), pogawędzi z tobą , pokaże to i owo , i podpisze z tobą umowę (KONIECZNIE sprawdź czy Wszystko się zgadza !!!), ale ...to zmyłka , nie daj się nabrać ( każda premia jest zależna od jego interpretacji warunków jej udzielenia, dodatkowo są inne "sprawki" które sprawią ze za jakiś czas, będziesz niezbyt elegancko wypowiadał się na jego temat ). Witaj w firmie ! Baw się dobrze. Atmosfera w firmie ... neutralna .Tragedii nie ma , ale i raju na ziemi tez .

@Było_Mineło

W ALS nie mamy działu HR i rozmowy odbywają się z przyszłym bezpośrednim przełożonym. Tak by osobiście mógł sprawdzić czy potencjalny nowy pracownik będzie pasował do jego zespołu. Lanie wody faktycznie nie jest wymagane :) Premie są przyznawane na podstawie regulaminu i nie spotkałem się jeszcze z sytuacją żeby w ALS ktoś nie otrzymał premii spełniając warunki zapisane w regulaminie. Warto czytać każdą umowę i każdy regulamin - tak by na przyszłość nie było niedomówień. Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem, ale ostatnio wzmocniliśmy skład o bardziej doświadczonych pracowników - atmosferę polecam sprawdzić osobiście :)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w ALS Binkiewicz Stanisław?

Pracownik ALS

W firmie obowiązuje płaska struktura, co umożliwia łatwy i bezpośredni kontakt z przełożonym. Jako pracownik mogę zapewnić, że kierownictwo każdego z działów jest dobrze nastawione do swoich pracowników.

Czy ALS Binkiewicz Stanisław oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Było_Mineło

Jak student - to zlecenie (do 26 roku życia),ale jak nie student -umowa na okres próbny , ale jaka umowa to kwestia kaprysu najwyższej wyroczni.

@Było_Mineło

Rodzaj umowy zależy od tego, która będzie korzystniejsza dla osoby zatrudnianej w ALS. Takie kwestie są ustalane na etapie rozmowy kwalifikacyjnej

Zostaw merytoryczną opinię o ALS Binkiewicz Stanisław - Wrocław

• Jak się pracuje w ALS Binkiewicz Stanisław?

Zobacz opinie na temat firmy ALS Binkiewicz Stanisław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALS Binkiewicz Stanisław?

ALS Binkiewicz Stanisław
2.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • ul. Duńska 13
    54-427 Wrocław