Opinie o Glimag Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Glimag Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Glimag Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glimag Sp. z o.o. w Gliwice

opowiedzcie mi jaka będzie wasza ocena warunków? kiedyś ktoś napisał że firma według niego chyba jakiś upadek zalicza, przydałoby się poznać jakieś szczegóły odnośnie tych kwestii... Na stronie normalnie są oferty na Zabrze, ja bym na tokarza właśnie przyszedł o ile dałoby radę i praca uznana zostałaby za dobrą. Jaka jest więc jej ocena? Jakie zarobki?

Honorata Nowy wpis

cześć, gdzie się podziały aktualne opinie? na stornie jest parę ogłoszeń, powiedzcie mi jak pracuje sie jako Operator frezarek uniwersalnych? opisze mi ktoś szczegóły, bo muszę się rozeznać, chcę mieć porównanie? W jakim stanie sa maszyny i jaka jest atmosfera w miejscu pracy?

Taki tam Nowy wpis
@Honorata

Czemu nikt nie pisze? Bo już nie ma o czym. Mam wrażenie że firma zalicza upadek. Najpierw nieudolna i długa przeprowadzka do Zabrza. Teraz roboty tyle co nic była podwyżka ale i tak jesteśmy daleko za średnią krajową . Inne firmy stale podnoszą.

Jakie godziny pracy obowiązują w Glimag Sp. z o.o.?

xxx

Produkcja czy biuro ?

xxx Nowy wpis

Glimag S.A.

Stefan

Przykry jest fakt, że niektóre osoby potrafią tylko oczerniać. GLIMAG to dobra firma dla chcących pracować.

Taki tam
@Stefan

Stefan się zwalnia bo Stefan nie chce oczerniać, Stefan chce pracować ale już nie w (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Glimag Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Czy firma Glimag Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Franek

Ze strony firmy na żadne. Nie ma socjalu. Czysta stawka.

Kolega

.... zapomniałem dodać ...brak perspektyw nowych zleceń dających prace stabilniejszą

Wiecie może, czy w Glimag Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Kolega

Witam ...zależy na jaki dział ale Ci doradze ...Nie pchaj się do tej firmy bo z zakładem dzieje sie bardzo żle, sytuacja bardzo niestabilna...zarobki, brak nowych pracowników, starania się zatrzymać lub pomóc starszej kadrze na produkcji ..działania własćicieli zmierzają ku zamknięciu zakładu

Inga

Gdyby firma była kiepska to nie osiągnęłaby opinii dobrego pracodawcy. Może trzeba przemyśleć to jest praca dla każdego?

Kanastwr

Lubię atmosferę w GLIMAG za: Jest ok

Pracujący ludź

Nie rozumiem dlaczego tak się wypowiadasz. Ja mam inne zdanie o dyrektorze. Może masz złość osobistą? Taki się nie powinno oceniać ludzi.

powiem tak pracowałem kilka lat atmosfera jest ok kierownik spoko ale już prezesi i szczur dyrektor to dno totalne..

ruda

ale to na wszystkich stanowiskach takie wynagrodzenie czy na jakichś konkretnych? bo ja się chcę załapac na jakieś stanowisko związane z rozliczaniem kosztów - wiem że była niedawno rekrutacja ale nie wiem czy aktualny temat

saysay

Obcy, ja tam pracowałem i czegoś takiego tam nie ma. Jest bardzo miła atmosfera i współpraca, najwidoczniej to Ty nie potrafiłeś się tam dopasować. Może być bardziej określił co masz na myśli a nie metaforą pisał.Podaj dokładne przykłady.

nieznajomy

co za (usunięte przez administratora) to napisał dziwie się że jeszcze administrator jeszcze tego nie wykasował i mam nadzieję że to zrobi jak najszybciej....

Totalna tragedia!! [usunięte przez moderatora] Praca za grosze. Pomiatanie człowiekiem na porządku dziennym. Traktowanie ludzi jak śmieci. Dziewiętnastowieczny kapitalizm. Jedyne co się liczy to zysk jaki właściciel zgarnie. Omijać szerokim łukiem

PRACODAWCA

NISKIE PŁACE I BRAK MOŻLIWOŚCI ROZWOJU PRACOWNIKA A AWANS LUB DOCENIENIE ZA DOBRĄ PRACE NIEMOŻLIWE. [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Glimag Sp. z o.o. - Gliwice

Glimag Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Toszecka 102
    44-117 Gliwice