GLIMAG

Gliwice

Opinie o GLIMAG

PRACODAWCA 2009-08-14 16:01:28
NISKIE PŁACE I BRAK MOŻLIWOŚCI ROZWOJU PRACOWNIKA A AWANS LUB DOCENIENIE ZA DOBRĄ PRACE NIEMOŻLIWE. [usunięte przez moderatora]
pracownik 2010-09-03 00:54:33
Totalna tragedia!! [usunięte przez moderatora] Praca za grosze. Pomiatanie człowiekiem na porządku dziennym. Traktowanie ludzi jak śmieci. Dziewiętnastowieczny kapitalizm. Jedyne co się liczy to zysk jaki właściciel zgarnie. Omijać szerokim łukiem
nieznajomy 2015-04-11 18:05:56
co za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to napisał dziwie się że jeszcze administrator jeszcze tego nie wykasował i mam nadzieję że to zrobi jak najszybciej....
saysay 2016-04-28 20:41:25
Obcy, ja tam pracowałem i czegoś takiego tam nie ma. Jest bardzo miła atmosfera i współpraca, najwidoczniej to Ty nie potrafiłeś się tam dopasować. Może być bardziej określił co masz na myśli a nie metaforą pisał.Podaj dokładne przykłady.
ruda 2016-06-30 19:55:08
ale to na wszystkich stanowiskach takie wynagrodzenie czy na jakichś konkretnych? bo ja się chcę załapac na jakieś stanowisko związane z rozliczaniem kosztów - wiem że była niedawno rekrutacja ale nie wiem czy aktualny temat
Zostaw swoją opinię o GLIMAG - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLIMAG