Opinie o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnia Hert Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Kierowca

Szuka pracy,....-grupy zarobkowe to ściema jest na początek masz najniższą później wchodzisz na środkowa i tak zostaje a jak ci powiedzą że po jakimś czasie na najwyższą wejdziesz to ściema bo musisz znać połowę tras minimum a nie poznasz no grafik i trasy zmieniają się raz na kilka miesięcy.

Szuka pracy

A jak jest z tymi grupami zarobkowymi o co chodzi

Nicola

Panie które były w zusie - kierowniczki szukają dziury w całym wyzywają się

Olga
@Nicola

To już wiemy szukają dziury aby pozwalniać. Nieodbieraja telefonów , wyżywają się i stawiają naganny .

@Nicola

O co chodzi ?

Marianna
@Olga

Oj to prawda. Takiego bałaganu jak jest teraz to nigdy nie było. Dziewczyny przerzucane ze sklepu na sklep niemalże codziennie. Dziewczyny, na które są wiecznie skargi albo zupełnie nowe od razu na wysokoobrotowych sklepach. Ploty, ploteczki i wymyślanie kar, za brak maseczki, za nadmiar ciastek.Grafik zmieniany co chwilę. O CO CHODZI???

K.....

Szuka pracy- praca w różnych godzinach nocnych od 24,2,3.30,3 minimum 8 godzin grafik to się zmienia jak kierownikowi się zechce trasa na kilka miesięcy ustalana czyli kopiuj wklej tak wygląda grafik bez nadgodzin nie zarobisz do tras dokładane sklepy bo ludzi nie ma obecnie jest etap zwolnień sami odchodzą ludzie czy warto resztę sam odp sobie

Sprzedawca

Przebieg rekrutacji jak najbardziej na tak wszystko super .. Spotkanie mialam we wtorek ustaliliśmy z Pania M.P. że jestem zatrudniona wstępnie i że sporządzi umowe i od nastpnego tygodnia zaczynam .. Mialam czekać na telefon ! Po czym Pani kierownik nie zadzwoniła ani nie poinformowała , więc sama zadzwoniłam odebrała Pani która się przedstawiła jako nowy kierownik ..Bo rzekomo poprzednia odeszła .... I powiedziała że nic jej nie wiadomo na ten owy temat .. I oznajmiła że oddzwoni do dziś tego nie zrobiła ..

Kto zatrudnia tak nie kompetętne kierowniczki ?

Szuka pracy

Witam wszystkich jak pracują kierowcy od której do której ile można zarobić i jak wygląda praca.Dziekuje za info

Driver

Witam Serdecznie może dostanę tu jakaś odpowiedź ???? o której godzinie zaczynają Kierowcy Jelcz? Czy mają stałe trasy? Czy zmieniają się często?

@Driver

w hercie nic nie jest na stale...pracuje i wiem ze zmieniaja sie jak w kalejdoskopie prace zaczynja po nocy z wywieszonym jezorem szybko za marne grosze...uciekaj gdzie pieprz rosnie juz wszedzie jest lepiej niz w hercie i zapomnij o weekendzie..w soboty sie pracuje

Eduta

(usunięte przez administratora) że str kierowniczek

Anominowa

Witam, jak dla Mnie większość opinii jest tu nie zgodna z rzeczywistością. Owszem, mamy teraz ciężki czas spowodowany tym wirusem, ale nie tylko firma HERT.. Jeśli komuś nie odpowiadają warunki pracy i jak zarobki to proponuję poszukiwanie nowej pracy a nie narzekanie jak jest źle.. Pracuje w tej firmie 8 Msc i jak dla Mnie jest dobrze, w biedronce czy w Lidlu napewno nie jest lepiej o czym była mowa w poprzednich postach. (usunięte przez administratora) .

lol
@Anominowa

widzę że to już hasło herta nikt na siłę nikogo nie trzyma a wszyscy wiemy jak jest w chwili obecnej z rynkiem pracy ale pamiętajmy nic nie trwa wiecznie i to raczej hert będzie potrzebował ludzi bo połowa Wrocławia pracowala w hercie i raczej już nikt do herta nie wróci

ktoś

za krótko pracujesz.

Była
@Anominowa

Wyrzucono mnie podczas pierwszej redukcji etatów i bardzo dziękuję! To była najlepsza rzecz jaka mogła mnie spotkać. Zrobiłam kurs i teraz mam nowa, lepsza pracę z dużo lepszymi warunkami i wynagrodzeniem. Poza tym, uwielbiam to podejście, najpierw gdaczecie ze jak się nie podoba to do widzenia a potem płacz i zgrzytanie zębów ze nie ma komu pracować, rąk do pracy brak, roszczeniowe millenialsy i wyklinanie wszystkiego i wszystkich byle nie patrzeć na własne błędy. Całemu kierownictwu radzę się zastanowić poważnie, bo jeszcze będziecie płakać jak rzeczywiście te wszystkie poniżane, mobbingowane i niedoceniane dziewczyny pójdą gdzieś gdzie warunki i wypłata będą adekwatne do wykonywanej pracy. Bo tutaj nie są! P. S. Wirus to nie argument, jakoś inne sklepy są w stanie wypłacić pracownikom wypłaty w terminie i jeszcze jakiś dodatek a nie zabierać, ucinać i zasłaniać się wirusem i wydumanym kryzysem. Utargi macie jak nigdy, a żałujecie kasjerkom? Nie starczyło wam, jak na początku pandemii 60% dziewczyn rzuciło l4 albo opiekuńcze? Zastanówcie się.

Janek
@lol

Nikt nikogo nie trzyma haha, a dzisiaj potrzebują ludzi do pracy i nikt tam nie chce isc

Ktos
@Anominowa

Trochę dłużej pracowałam niż Ty przejzy na oczy i nie wypisuj glupot

Siwa
@Anominowa

Potrzebują ludzi do pracy a wybierają samych nierobów i ludzi którzy piszą bzdury, a jak cv wysłane to w dopiero maja

kaska z opola

dzisiaj tzn. 06.09.2021 ok.godz.9 bylam w sklepie ul.bytnara 3 c w opolu.obslugiwala pani z maseczka na brodzie i ta sama reka co brala pieczywo-kasowala.--na drzwiach jest kartka.ze w w sklepie trzeba byc w maseczce,ale skoro klient ma obowiazek to sprzedawca tez ta pani jest niezbyt grzeczna,niesympatyczna dziewczyna.

Sebastian koleżanka z 315 się w tobie zakochala. Będzie gorąco

k
@:)

będzie ostre ruch....

To raczej nie przypadek ze o tej samej godzinie pojawili się na sklepie i siedział tam z dobre 20 minut

Ktoś jest zazdrosny, ze to nie o ciebie chodzi

Lkjh
@:)

Ciekawe co zona by powiedziała gdyby wiedzila co się tam dzieje

...
@Lkjh

Coś się posypało z tego co widać

@Lkjh

nie są już razem

pracownica2
@123

i cale szczescie ze nie sa bo te wasze glupie gadki juz nam sie znudzily to portal o opiniach o pracodawcy a nie jakies kretenskie gierki miedzy gownarzeria...nie pozdrawiam...pustaki

Xhbs
@123

Musiało być coś w tym prawdy ze nie są już razem.

@Xhbs

Żadna normalna nie wytrzymalaby z takim facetem co kręci z innymi

N
@123

No i przynajmniej można z nim teraz normalnie pogadać, bo ma czas na kawe

@Xhbs

Skąd wy bierzecie te bzdury i klsamstwa

Emilia

Witam, jak wygląda grafik pracy dla cukiernika w Piekarni Hert? Czy pracuje się w weekendy, czy są one wolne? Czy jest jedna zmiana? Zapoznawałam się z ogólnymi godzinami otwarcia ale podejrzewam, że dla pracowników są one trochę inne, prawda?

Smiley
@Emilia

Każdy punkt pracuje inaczej. Są punkty gdzie pracujesz jedną zmianę czyli od rana 4:30 do końca czyli od 17-20 zależy do której dany punkt pracuje albo dwie zmiany od 5-13 druga 12-13 do końca. Są też punkty gdzie się pracuje na 3 zmiany i ta trzecia przychodzi na środek. Soboty przeważnie są wszystkie pracujące

Mnb

Ktos się uspokil ciekawe jak długo będzie będzie zajmował się tylko tym co należy do jego obowiązków. W końcu zero opóźnień

@Mnb

Wez juz zamknij morde , bo już zygam się chce czytając twoje wypociny . Juz wszyscy wiedzą kim jestes wieśniaro

Dariusz
@Mnb

Hej, widzę że znasz piekarnię Hert, możesz mi napisać coś o atmosferze w tej firmie? Jak tam się dogadujecie między sobą, jest okej, czy bywają spięcia w zespole? Jk podchodzą do tego przełożeni?

xx

Firma nie traktuje pracowników poważnie. Grafik jest ustalany tak o, często zmieniany z dnia na dzień. Nadgodziny przed otwarciem, bo mało kto jest się w stanie wyrobić w tak krótkim, płatnym czasie. Ciągła presja poprzez przeprowadzane testy. Na dłuższą mete zdecydowanie nie polecam.

Emilia
@xx

Jak często zdarzają się te zmiany grafiku w piekarni Hert? I jak duże one są? Wspomniałeś/aś też o nadgodzinach - ile wcześniej trzeba być w pracy i jak jest to później rozliczane?

@Emilia

Najczęściej pół godziny przed, nie jest to rozliczane robisz to za darmo

Dajcie mu w końcu zaru.. bo nie jesteście swiete

Pracownik sklepu firmowego

Może byście się zainteresowali pracownikami w takie upały . Woda na sklepy ! (usunięte przez administratora)

Trree
@Pracownik sklepu firmowego

Swojej wody to nie łaska mieć?!!

@Trree

Poczytaj przepisy regulujące prace w takie upały ! Łaski nie robią !!!

Pracownik sklepu firmowego

Woda na sklepy , bo zgłoszę gdzie trzeba !!!!!!!

Ha ha ha pożyczasz sobie w swoim mniemaniu pieniądze z kasy ,a jak kierowniczka żąda zwrotów to wielce jesteś oburzona . Nie będziemy płacić za twoje manko. Kierowniczka robi wszystko żeby dobrze nam się pracowało i nie pozwolimy żebyś ją oczerniała. Życzymy wszystkim dziewczyną takiej fajnej i pomocnej kierowniczki .jak nasza. A co do policji pójdziemy razem z nasza kierowniczką i powiemy jak było. Tak to sobie bardzo chwaliłaś pracę w Hercie i współpracę z kierowniczką , a jak się namieszało to kierownik jest niedobry .Żenada.

@pracownik

O który rejon chodzi :D

Nie polecam

Jak ktoś chce tam pracować niech się porządnie zastanowi, osobiście sama byłam ekspedientka, nie dość że trzeba użerać się z klientami którzy traktują cię jak (usunięte przez administratora) to jeszcze nie można odpowiedzieć na złośliwe komentarze z ich strony w obawie przed ucieciem z wypłaty. Na koniec zostałam posadzona o kradzież, kazano mi oddać wszystkie pieniążki których w kasie brakuje, zupełny brak profesjonalizmu u kierowniczki, sprawa została zgłoszona na policję.

@Nie polecam

Który kierownik tak Panią potraktował? Pytam bo miałam podobną sytuację ale posadzono mnie o kradzież ciasta ????

@Nie polecam

Hahaha , jak się robi manko na kasie to trzeba zapłacić, jak sobie to wyobrażasz inaczej ? Ktoś inny ma uregulować twoje pomyłki kasjerskie , dobre , dobre hahahaha

nieznajoma

jak sie pracuje na nowych kasach

kandydat

czy są dodatki na zakup odzieży(ile ?)

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Hert Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 5 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Hert Sp. z o.o.