CHAMPION TRANS Krzysztof Sprengel

Gdynia

Opinie o CHAMPION TRANS Krzysztof Sprengel

Kierowca 2014-05-06 14:08
Panowie, czytam te opinie i mam wrażenie, że coś jest z Wami nie tak ? Wiadomo, jak w każdej firmie jest raz lepiej raz gorzej, ale bez przesady. Jeździłem, miałem płacone. Z właścicielem idzie się dogadać, ale trzeba mniej roszczeniowo a bardziej po ludzku. Generalnie źle nie wspominam pracy.
Mariusz 2014-10-19 12:22
Pracowałem , jak wiadomo byly lepsze dni i gorsze. chumory dopisywały i też nie . samochody nie najgorsze, firma zmienia na nowsze . wypłata na czas i wcale nie taka zła . ogólnie to polecam.
Awe 2016-09-14 14:08
O widzę, że Łysy załatwił sobie usunięcie nieprzychylnych komentarzy. Hahaha.
Orest 2016-09-17 14:30
Super pracodawca, super przewoźnik. Taki, że ogłoszenie cały czas wisi na trojmiasto i olx. U Sprengela to już chyba całe trójmiasto jeździło :)
magneto_niet 2016-09-18 12:10
Mnie kiedys wypuscil w trase autem bez sprawnych akumulatorow, rozumiem ze myslal ze niektorzy na puszkach to pauzy nie robia .. hehe.. ja zrobilem 9tke i aku zdechł. Haha.
Andrz 2016-09-20 18:19
A jak o tym powiedziałeś to założę się, że Łysy powiedział- ""przecież tam były nowe aku" . Mi kiedyś zeszło powietrze z przedniego koła, pojechałem na wulkanizacje a tam się okazało, że nie ma dziury, tylko opona jest tak stara, że juz puszcza powietrze hehe.
Krzysiek 2017-01-06 23:44
Trochę tam pracowałem. Raz lepiej raz gorzej. Kasa była na czas. Szef trochę dziki, kupił jakieś rozbitki i je wyremontował. Na minus, że nie potrafił sie pogodzić, że chciałem odejść. Ale to już było dawno, jakieś 5 lat temu. Ponoć wybudował sobie ładna bazę w Chwaszczynie.
Zostaw swoją opinię o CHAMPION TRANS Krzysztof Sprengel - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CHAMPION TRANS Krzysztof Sprengel