Opinie o Raf-Trans Rafał Witaszczyk w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Raf-Trans Rafał Witaszczyk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Raf-Trans Rafał Witaszczyk o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raf-Trans Rafał Witaszczyk w Świdnica

Piotr Gaik

Pracowałem w firmie kilka miesięcy. Ze względów rodzinnych musiałem pracę zakończyć. Po trzech tygodniach od rozpoczęcia jazdy jako kierowca w ruchu międzynarodowym dostałem nowiutkie auto wprost z salonu. Tym sposobem komfort pracy ogromnie się podniósł. Firma to również bardzo dobry warsztat samochodowy, co gwarantowało usuwanie usterek na bieżąco. Współpraca z logistyką na dobrym poziomie, pensja wypłacana w umówionym terminie. Od siebie dodam tylko to: w tym fachu decydująca jest własna organizacja pracy, rozum, wiedza i współpraca. Pozdrawiam...

@Sergi

A ile idzie dostać pod stołem? Czyli składki też odprowadzana są od najniższej? Podstawa też jest do ręki? A dostajecie jakieś kwitki, że odebraliście pensję?

Parę miesięcy temu, jak mechanik był tu potrzebny, to wymagali samodzielności, sumienności i dokładności. Co do pensji, to wymieniono zakres 4 000–5 000 zł brutto. Tylko na jakiej podstawie decyduje się tu, kogo zatrudnić i z jaką stawką? Nie sposób przecież wyczytać z CV, czy ktoś jest sumienny, samodzielny, czy dokładny.

Piotr Gaik

Jabłko
@Piotr Gaik

.pensja wypłacana w umówionym terminie ,piękne. A teraz konkret bo nie otrzymałem odpowiedzi na forum ,a mianowicie czy cała wypłata jest przelewana na konto bankowe wskazsnd przez pracownika.Pomoge mnie akurat ta kwestia interesuje ,proszę o konkretną odpowiedź.Z góry bardzo dziekuje

Sergi
@Jabłko

Pensja jest pod stołem. Pracowałam u (usunięte przez administratora)terazbnie moge odzyskac ostatniego wynagradzania. (usunięte przez administratora) mysli ze jest ponad prawem zobaczymy co powie po kontroli z PIP

@Sergi

Jaka zatem kwota była wpisana w umowę o pracę, a jaka szła z pominięciem konta? I jak to się stało, że pożegnałeś się z tym pracodawcą oraz, że jest Ci winien pieniądze, jak piszesz?

Sergi

Na umowie najniższa a reszta pod stołem. Wszystko wypłacane do ręki bo po co robić przelewy.

Krokiet Nowy wpis

Jakie warunki są teraz w firmie? Jaka jest dniówka itd.? Zastanawiam się nad dołączeniem jako kierowca i ciekaw jestem jakichś aktualnych opinii o firmie.

Zuźka Nowy wpis

To w końcu całość jest przelewana na konto czy najniższa krajowa a reszta do ręki? Interesuje mnie stanowisko mechanika, szukam dla wujka. Widziałam widełki z zeszłego roku 4-5 tyś brutto. W związku ze zmianą najniższej krajowej były podwyżki na tym stanowisku? Ile aktualnie wychodzi?

Firma Raf-Trans Rafał Witaszczyk w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Mechanik samochodowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Wercia

Miesiąc temu szukali mechanika samochodowego przez ogłoszenie, ciekawe czy nie będą więcej zatrudniali z czasem, może jakiś wakat jeszcze się trafi? Pisali, że dobrze prosperuje warsztat, nie powiększa się zespół? Mąż szuka pracy.

Zosia

Czasem nie szukają jeszcze mechanika samochodowego, tyle zajęty tam wakat jest? Bo ogłoszenie było jakiś czas temu. I pamiętam, że to była jedna zmiana, ale nie pisali chyba w jakich godzinach, można wiedzieć? Jak ogólnie się pracuje bo chłopak chciałby spróbować??

Daniel

Dziś PREZES występował na 20 lat ITD....piekny bełkot,trochę się dukał....ale duma była.....ze się zwolniłem.Dzlej koperty latają,coś na gwiazdkę daje ,czy jak za starych czasów zero!!!!Oj tam to rotacja.

Lidia

Serio wody tu nie dają? A ktoś się upominał tak w sumie? I w tej kopercie to ile mniej więcej wlatywało?

Gosc

Żart.

Lidia
@Gosc

Oho, serio? Ale tak w sumie skąd jako klient możesz o tym wiedzieć? Ktoś Ci się żalił czy jak?

Jacek

Jak wygląda zatrudnienie ,w jakich dniach jest praca?...pon-piatek?....Ja jak wyglada rejestracja pracownika,umowa. tzn. NAJNIZSZA I KOPERTA ??? CZY CALOSC NA KONTO??? ...bo od 1 stycznia każdy pracownik może sygnalizować do odpowiednich instytucji zaniżanie wypłaty na konto I krecenie na składkach,bez jakichkolwiek konsekwencji dla pracownika.Fajna ustawa,jak z urlopami.Kontakt pracodawca-pracownik? Poproszę parę zdań odnośnie pracy kierowcy,dziekuje z góry?

Edyta
@Jacek

Nie czytałeś opinii tutaj? Ktoś niby napisał, że "kasa pod stołem" także ciekawe czy aktualnie też tak jest... Co o tym sądzisz?

jerzy

Czyli nic dodac nic uja ,jak wszyscy szmaciarze i zebraki ,chcieliby zeby jezdzic za darmo .

Gandalf

Nie Jestes pierwszy i ostatni kolego.Tez się tam przejechałem.

Dolnoślązak
@Gandalf

Kolejny albo ten sam... najlepiej na kogoś nabazgrać w internecie

(usunięte przez administratora) KASA POD STOŁEM..... TYLE W TEMACIE.... RESZTĘ PROSZĘ WYCIĄGNĄĆ WNIOSKI PO KOMENTARZACH..... WSZYSTKO PRAWDA!

Dolnoślązak
@2600

To ja powiem, że pracuje w tej firmie od lat i znam szefa bardzo dobrze. To co piszesz to brednie chyba pomyliłeś firmy

Janek

Dobra firma, znają się na turbosprężarkach, można liczyć na ich usługę i sprawną regenerację.

Henio

Bardzo sprawna naprawa, mają do tego właściwy sprzęt więc faktycznie można liczyć na ich usługi.

Daniel

Super serwis, regeneracja na profesjonalnym sprzęcie, zdecydowanie oferta godna polecenia.

Bob

Czy są jakieś spotkania integracyjne dla pracowników, jakieś imprezki?

Luźna materia
@Bob

Tak imprezy są bardzo często, jest bardzo wesoło i rodzinnie. Bardzo często żona Pana i Władcy wyczynia cuda biodrami na metalowym przyrządzie czyniąc pracowników szczęśliwymi i bardziej zmotywowanymi do pracy za najniższą krajową i resztą pensji wypłacaną w kopercie. Super się tam pracowowało, szkoda, ze nie spełniłem oczekiwań Pana i Pani.

sku

Niestety miałem wątpliwą okazję pracować w tej firmie jako kierowca przez pierwszy może miesiąc jest ok potem pan i władca zaczyna pokazywać pazurki i swój charakter "polecenie służbowe" to jego ulubiony zwrot. Piotrek spedytor tez niczego sobie niby wszystko ok haha hihi a co do czego to wbije nóż w plecy i wszystko zwali na kierowcę, jak ma więcej niż 2 auta to nie ogarnia. Ustalenia co do systemu pracy km itd to jedno a praktyka to drugie i ni jak ma się do ustaleń. W momencie zwalniania się optymistycznie wypłaci to co na umowie a w praktyce upierdzieli za wszystko lub w ogóle nie wypłaci. Przeładowane auta to standard w tej "firmie" Za postoje nie płaci Więcej szczegółów napiszę za jakiś czas

Abc
@sku

Tak to prawda.W praktyce nic nie wyplaci.Odradzam prace u tego prezesika.

Nie polecam przewoźnika, właściciel firmy jest nie sympatyczny, opryskliwy, kierowca na wstępie rzadał pieniędzy za bagaż, jest przyjęte że dwie walizki i bagaż podręczny można zabrać ze sobą. Na granicy głupie oczekiwanie na inne auto, żadnych wyjaśnień dlaczego jak długo. 5 gwiazdek ma firma za co??????

Iza

Jestem ciekawa, w jakim systemie pracujecie w Raf-Trans. Często macie nadgodziny? Jeśli są nocki, to dajcie znać. Dzięki.

Zostaw merytoryczną opinię o Raf-Trans Rafał Witaszczyk - Świdnica

• Jak się pracuje w Raf-Trans Rafał Witaszczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Raf-Trans Rafał Witaszczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raf-Trans Rafał Witaszczyk?

Raf-Trans Rafał Witaszczyk
2.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Jodłowa 10
    58-100 Świdnica