Opinie o Instalcompact Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Instalcompact Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Instalcompact Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instalcompact Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

WK

" super firma " co swoim pracownikom przesuwa zaplanowane od kilku miesięcy terminy letnich urlopów BRAWO

2018

słabe zarobki to jeden z głównych problemów w tej firmie są powodem dużej rotacji wśród pracowników i problemem w znalezieniu nowych

Hanna

@ax Skąd tak daleko idące wnioski? Pracujesz albo pracowaełeś w firmie Instalcompact i znasz to z doświadczenia? Proszę, abyś nieco rozwinął swoją wypowiedź, żebyśmy mogli wyrobić sobie jakieś zdanie o tym pracodawcy.

MISO;)

Witam serdecznie!!!! Chciałbym się podzielić moją opinią na temat pracy w tej firmie, a mam porównanie ponieważ przyszedłem tam po studiach i po 1,5 roku przeszedłem do konkurencji. Pracowałem na stanowisku inżyniera sanitarnego- osoba odpowiedzialna z dobór technologii uzdatniania wód ,wdrażanie nowych technologii , zlecanie systemów na produkcję. 1) Atmosfera - pozytywna, ludzie dobrze nastawieni, nawet pomocni;) 2) Wynagrodzenie - jak na okres po studiach dobre ,ale wiem ze dużo by nie wzrosło, a przy braku premii byłoby bez szału... 3) Samorozwój- uważam ze jeżeli po studiach ktoś idzie do biura a nie na budowę czy w teren to ch... się nauczy,bo z kartek papieru praktyki się nie wyuczysz! Bynajmniej jeżeli chodzi o Stacje Uzdatniania Wód 4) Uprawnienia budowlane- jest opcja, ale jak się nie jest w terenie to jest się tylko kierasem na papierze, a w praktyce nie.... 5) Dlaczego odszedłem? - czułem brak praktyki "dotykalnej" instalacyjnej a co za tym idzie zahamowanie rozwoju.A szefostwo nie pozwoliło mi przejść do działu nadzoru nad realizacją inwestycji co moim zdaniem było jedyna opcją aby rozwinąć się "w praktyce". Przez ostatnie 1,5 roku pracowałem przy nadzorowaniu budowy i widze ze teraz to co robiłem w IC to byłby dla mnie lajcik w porównaniu z tym jak się meczylem bedac od razu po studiach. Jeżeli bym mógł tam się rozwijać w terenie i łapać praktykę- ZOSTAŁBYM BEZ 2 ZDAŃ!!!!! 6) Plusem jest na pewno spokój i 8 h ;);) 7) A teraz jak już wiecie kim jestem,to pozdrawiam serdecznie w szczególności cały zespół projektowy !!!!!!! Powodzenia;)

ax
@MISO;)

nie pozwolono się tobie rozwijać bo oni dobrze wiedzą ze jak zdobędziesz doświadczenie w terenie to długo u nich nie popracujesz i uciekniesz do konkurencji

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Instalcompact Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Pracownik Produkcji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Hanna

@r...d Z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś poniekąd zainteresowany pracą w firmie Instalcompact. O aspekcie wynagrodzenia może warto byłoby porozmawiać już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej? Na pewno bezpośrednia rozmowa z pracodawcą dostarczy Ci rzetelnych informacji. @ali Dlaczego tak uważasz? Kwestia wynagrodzenia jest indywidualna dla każdej innej osoby.

r...d

Ile w tej Firmie zarabia monter pytam bo jest ogłoszenie wiec chciałbym się dowiedzieć zanim wyśle cv

ali
@r...d

uśmiejesz się po pachy jak się dowiesz

Geniu

NA MINUS- słabe zarobki marny socjal NA PLUS- brak

ed
@Geniu

i tak od lat

potęcjalny pracownik

to ile w tym instalu można zarobić na produkcji na 8 h oczywiśćie bo cos mi tu na rozmowie za bardzo słodzili ??????

rafał
@potęcjalny pracownik

jak zrobisz dwa miesiące w miesiącu to może 3tyś dostaniesz

były

omijać dużym łukiem!!!!ceny a kapelusza.......brak szkolenia....kadrowa chodzi z płaczem po korytarzu ....aaa mówią ze szkolenie trwa miesiąc ..??? tak alk 21 dni siedzisz sam w pokoju...najlepszy jest nocleg...bierzesz zaliczkę i idziesz spać do dziadka który jako ubikacje strawią ci wiadro pod drzwi..potem cie ścigają aby to rozliczyć...nie polecam..naprawdę... ktoś kto sie szanuje to omijać

Mateusz Z
@były

następna pokrzywdzona panienka wylewa swoje żale. Co ma do rzeczy kadrowa chodząca z płaczem po korytarzu? Może płakała z Twojego powodu? Że takiej panience dali szanse pracować w porządnej firmie. To, że siedziałeś sam w pokoju to tylko Twoja zasługa. Mogłeś przyprowadzić sobie jakąś dziewczynę, albo zaprosić dziadka. U dziadka jest piękna łazienka, a wiadro pod drzwiami stawiał ci z innego powodu. Kto się szanuje niech omija tego lenia i go nie zatrudnia!

@Mateusz Z

ten mateusz z to chyba największy LIZUS w tej firmie

krystyna
@Mateusz Z

siedzi pasztet na forum i czyta opinie zamiast efektywnie pracować robi to na zlecenie albo jakiś nadgorliwiec

Rysiek
@krystyna

Co Wy gadacie, prawdę chłop napisał.

były
@Mateusz Z

A jak taki mądry jesteś to się ujawnij kolego...i jak następnym razem napisz na forum ze ktoś jest leń ...to się zastanowisz kilka razy....chyba wiem kim jesteś...i nie dziwie się ze piszesz takie bzdury...wypłacz się prezesowi do ramienia

Ph

Pracowałem w firmie kilka miesięcy na sprzedaży. Ludzie z podobnego stanowiska i wszyscy ci, którzy mają kontakt z Tobą w kwestii ofert i przetargów są naprawdę rewelacyjni. Problem polega na tym, że tych technicznych osób jest za mało. Zbyt długo czeka się na niektóre oferty, przez co klienci mocno się zniechęcają. Niektóre produkty kompletnie odbiegają cenowo od konkurencji, co uniemożliwia sprzedaż. Zarobki faktycznie niskie, mi po okresie próbnym jeszcze obniżyli (!) wynagrodzenie, argumentując, że przecież sobie poradzę. Jeden z kierowników sprzedaży to człowiek o pustym charakterze, kompletnie wyprany z cokolwiek ludzkiego. Myśli tylko o pracy, wielokrotnie okazywał niekompetencję w znajomości rynku i realiów. Nie potrafi przyznać się do popełnionego błędu. Zrobi wszystko, nawet nieświadomie, aby zrzucić na Ciebie winę. Firma oferuje stare samochody służbowe, które bardzo często się psują. Z socjalu jest tylko karta świąteczna raz w roku. Żadnego multisportu, prywatnej opieki medycznej, itp. Polecam dla osób początkujących w celu nabycia doświadczenia, by przenieść się potem gdzieś indziej :)

REED
@Ph

Słaby byłeś po prostu kolego. Skarżysz się jak mała dziewczynka. Kierownicy to super goście. Zmykaj sprzedawać pralki i zmywarki

@REED

reed jestes ciulem albo wazeliną tyle w temacie

@ola

ola jesteś leszczem albo leszczem. tyle w temacie.

@Ph

Ph jeżeli pracowałeś "na sprzedaży" to może myślałeś, że pracujesz "na sklepie" sprzedając lizaki ? No niestety to nie to. Karta multisport, nowe auto, prywatna opieka medyczna super kasa... fajnie, tylko brakuje informacji co ta "straszna" firma dostała od ciebie kolego? Z tego co ludzie w firmie mówią podobno przegrałeś każdy możliwy temat, a jedyne co pozostawiłeś po sobie to wrak auta, które rozwaliłeś całkowicie. Jeżeli pracowałeś jak piszesz nawet te kilka m-cy to nie masz zielonego pojęcia na czym polega praca przy sprzedaży urządzeń na rynku budowlanym - dlatego jak widać poległeś i nie powinieneś w ogóle się wypowiadać. Nie wylewaj swoich pomyj tylko pochyl czoło z godnością i wracaj skąd przyjechałeś.

Hjhi

Pracuje miesiąc jestem po pierwszej wypłacie i nie narzekam tyle ile chciałem tyle dostałem jest czysto spokój i co więcej chcieć. Mało zarabiacie to się zwolnić czeba i iść do nowej pracy a nie beczec po forach.

kl
@Hjhi

dostałeś nie tyle ile chciałeś tylko tyle ile ci dali bo mając kredyt na rower nie miałeś innego wyjśćia jak tam robić

@kl

Piepszysz głupoty z kad ty możesz wiedzieć co ja chciałem tak więc nie pisz głupot a kredytów na rower nie posiadam nie oczerniaj firmy

@anonymous

totalna wazelina

Waldek
@Hjhi

"Pracuje miesiąc jestem po pierwszej wypłacie i nie narzekam tyle ile chciałem tyle dostałem jest czysto spokój i co więcej chcieć. Mało zarabiacie to się zwolnić czeba i iść do nowej pracy a nie beczec po forach" poćwicz trochę z ortografią kolego, zawsze się znajdzie wał co za 2000zł zaiwania jak rex bo mu tyle wystarcza, śniadanie chleb z wątrobianka i maślanka, obiad ziemniaki smażone polane tłuszczem i maślanka, w niedziela zaś dla odmiany kaszanka, na kolację chleb z salcesonem i musztardą, piwo Wojak, wino za 8,99 z Biedronki, ciuchy z lumpexu, mieszkanie całe życie z mamusią itp. Prości ludzie maja małe potrzeby.

ola

o jakiś lizus pierwsza wypłata w pierwszej pracy i bohater na osiedlu

cv

nie polecam szkoda marnować czas nic w tej budzie nie osiągniesz ciągle kłody pod nogi o fatalnych pensjach to nawet nie ma co wspominać mają braki osobowe bo nikt nie chce za te grosze pracować

zv

pracuje w tej firmie od pewnego czasu i też potwierdzam jest żle i nic nie zapowiada aby się coś zmieniło, finansowo klapa mizerny fundusz socjalny

ob

panowie wy jeszcze macie nadzieje ze w tej firmie zmieni się coś na lepsze i ze będziecie w miare dobrze zarabiać ....... to żyjecie nadzieją która podobno ostatnia umiera za jednego było żle za drugiego jest jeszcze gorzej

Elthon

Chłopaki nikt wam tyle nie da ile on naobiecuję

beniu

żyrafa nic nie zrobił i już nic nie zrobi to samo ćwierć wałek dlatego jest jak jest

xl

odnośnie samej pracy w tej firmie to wiadomo nigdzie nie ma idealnie ale kase jaką płacą to TOTALNA TRAGEDIA socjal też mizerny

Bravo

Co wy chcecie od żyrafy, przecież on jeszcze NIC nie zrobił :)

kulas
@Bravo

żyrafa i ćwierć wałek jeden wart drugiego

lucek

'' praca w tej firmie '' to ostateczność wypłata to jałmużna wiec ''pracujesz'' tam 8h i szukasz sobie dodatkowej roboty po innych firmach bo inaczej będziesz biedował jak dziad spod dworca

Zostaw merytoryczną opinię o Instalcompact Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Instalcompact Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instalcompact Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instalcompact Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instalcompact Sp. z o.o.