KOLIBER PPHU Agnieszka Howańska

Łódź

Opinie o KOLIBER PPHU Agnieszka Howańska

barka1961 2015-04-28 10:17:35
Nikomu nie polecam pracy na tej szwalni, bardzo źle zarządzana firma. Wyzysk, oszustwo, lekceważenie, brak szacunku do pracowników. Pracodawca i brygadzistka p. Ania traktuje ich jak cytryny tylko wyciskać. Praca dla ludzi pozbawionych godności i takich których można zaprogramować jak roboty, specyficzna atmosfera panująca w tej firmie. stres , totalna porażka, najlepiej za wszystko obwiniać ludzi tam pracujących a bo tak najłatwiej a wina każdy wie kogo jest, totalny szajs i brak motywacji ..., Obrzydliwie kłamliwa szefowa i brygadzistka p. Ania z którą trzyma w zależności od stopnia donosicielstwa i tępoty, im tępszy tym bardziej potrzebny. Ranking tego zakładu jak widać, kompletne zero.... szefowa nie płaci wszystkich pieniędzy za przepracowane dni. Może jakaś poważna kontrola w tym zakładzie? Szefowa robi kasę, ale nie dla zakładu tylko dla siebie kosztem pracowników którzy są wyzyskiwani do maksimum. Kontrola, kontrola i jeszcze raz kontrola wskazana, może ktoś zrobi tu porządek. Bajzel na maxa, totalny chaos….Praca na czarno, bez rejestracji ( są tylko obiecanki cacanki, że zarejestruje a głupiemu radość ).Szkoda słów i dalszego pisania o tej firmie.
krasnoludek 2015-07-10 18:20:04
Pracowałam w tej firmie polecam atmosfera całkiem całkiem wesoło gdy jest na to czas .Szefowa jest normalna wysłucha gdy jest potrzeba taka . Brygadzistka normalna kobieta od niej wymagają wiec ona tez wymaga ale nie do przesady tak jak to napisała poprzedniczka .Nie zgadzam sie z opinia ale ile ludzi tyle opinii .
slim 2016-05-09 08:10:33
No niestety nie polecam firma z wielki chaosem
Zostaw swoją opinię o KOLIBER PPHU Agnieszka Howańska - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOLIBER PPHU Agnieszka Howańska