logo sewera polska chemia

sewera polska chemia

Gliwice

Opinie o sewera polska chemia

07 zgłoś się 2009-09-22 19:40:31
jak pamiętam to w całej sewerze jest tak samo
wszyscy ludzie są równi więc dzielimy ich na lepszych i gorszych ;)
zarobki niewielkie, limity na paliwo które starczą na dojazdy do pracy napewno nie do klienta... no i ta "miła atmosfera pracy"
handlowiec nie ma tam lekkiego życia a powiedział bym że stan depresyjny napewno wykaze po 3 miesiącach pracy.
KLIENTÓW MUSI ZDOBYĆ SAM to logiczne! ale towar musi sobie też zdobyć sam i najlepiej sam go zawieśc do klienta :)
no cóż... taka firma taki kraj :)

ja osobiście mam te doswiadczenia i cieszę sie że już tam nie pracuje!!!
Piotruś 2010-08-30 23:24:49
kolego, pracowałem w firmie Sewera na dość wysokim stanowisku i w 100% potwierdzam twoje słowa. Właściciel ciągle podkreśla, że dba o dobrą atmosferę itd. a tak naprawdę to jest gorzej niż chyba w [usunięte przez moderatora] .
Ciągłe kontrole, kamery, [usunięte przez moderatora] , patrzenie na ręce, wymiana ludzi jak rękawiczki, a do tego firma bez dostępności towaru, nie konkurencyjna.
Na stanowisku (dość wysokim) zarabiałem tyle co przedstawiciel handlowy u konkurencji.....
Pozdrowienia dla czytelników forum
anonim 2011-04-03 11:39:28
NIkomu nie polecam pracy w Sewerze, zwłaszcza w Gliwicach tam gdzie kierownikiem jest pan [usunięte przez moderatora] - kompletnie nieprofesjonalne podejście, ludzi ma się za przedmiot, potrafi tylko krytykować. Owszem każdy popełnia błędy, ale nawet jak coś zrobisz dobrze to i tak dostaniesz po łbie. Rok pracy, staranie się, wypłaty z opóźnieniem (to skończy się w sądzie), ciągłe niezadowolenie przełożonych... Zarobki marne a wymagania jak w wielkiej korporacji. W końcu przychodzi popołudnie, w którym wręcza ci wypowiedzenie, w dodatku za jakąś głupote!!!!!! Firma której nie polecam nikomu, zarówno pracownikom jak i klientom. Zresztą obserwujcie oferty pracy - rotacja non stop.
Zostaw swoją opinię o sewera polska chemia - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sewera polska chemia