Opinie o Europejski Koncern Finansowy OVB Allfinanz w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Europejski Koncern Finansowy OVB Allfinanz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Europejski Koncern Finansowy OVB Allfinanz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europejski Koncern Finansowy OVB Allfinanz w Olsztyn

Czy Europejski Koncern Finansowy OVB Allfinanz narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Ericos Nowy wpis

nie :) sam musisz wiedzieć kiedy chcesz urlop i rozplanować sobie dobrze prace. Pracodawca bardzo przychylny do odpoczynku pracowników.

Wiktor Nowy wpis

@Leona A podpowiesz jak przeprowadza firma rekrutacje? Jakie wymagania stawiają?

Kuba

Może ktoś ma wiedzę czy firma rekrutuje i czy trudno dostać tu pracę?

Mądra lala
@Kuba

Łatwo, bardzo łatwo. Każdy w miarę rozgarnięty może zacząć pracę od juz

Leonka Nowy wpis
@Mądra lala

Heh ... To nie jest łatwa praca, łatwo może się dostać, ale utrzymać pracę wcale nie jest tak łatwo, trzeba być ambitnym i się wykazać dużym zaangażowaniem - ale idzie to w parze z pieniędzmi na szczęście :)

OVB Allfinanz Polska

Szanowny Panie, Dziękujemy za zamieszczenie opinii w serwisie GoWork.pl Jest nam niezmiernie miło, że jest Pan zainteresowany podjęciem współpracy z naszą firmą. Rekrutacja w OVB przebiega etapowo. Pierwszy etap rekrutacji to spotkanie, na którym kandydat może się zaprezentować i dowiedzieć najważniejszych informacji o funkcjonowaniu naszej firmy. Spotkanie przeprowadza Dyrektor lub Kierownik danego oddziału, trwa około 40 minut, przebiega w przyjemnej atmosferze. Jeżeli współpraca zapowiada się rokująco dla obu stron, kandydat otrzyma zaproszenie na drugi etap, którym jest spotkanie uzupełniające wiedzę. Dopiero po takim spotkaniu podejmuje się z kandydatem ustalenia na temat potencjalnego modelu i warunków współpracy. Zachęcamy do przesłanie aplikacji na adres mailowy centrala@ovb.com.pl Pozdrawiamy serdecznie OVB Allfinanz Polska

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Europejski Koncern Finansowy OVB Allfinanz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Firma dająca dobre perspektywy na przyszłość i bezpieczeństwo pracy.

OVB Allfinanz Polska

Serdecznie witamy wszystkich Użytkowników platformy GoWork.pl szukających opinii oraz informacji o firmie OVB Allfinanz Polska. Bardzo dziękujemy za Państwa wpisy. Dokładamy wszelkich starań, by być wszędzie tam, gdzie podejmuje się zagadnienia związane z pracą w naszej firmie. Wykorzystując nowy środek komunikacji, chcemy przedstawić kompletny i rzeczowy obraz pracy w naszej firmie. Dostrzegliśmy, że poruszają Państwo różne kwestie dotyczące oferowanych przez nas warunków zatrudnienia. Jako rzetelna, odpowiedzialna firma pragniemy odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Uważamy, że dialog pozwoli Państwu poznać OVB, naszą wizję i nasze wartości. Chcemy wciąż się doskonalić, dlatego słuchamy Państwa cennych sugestii, aby wyciągnąć z nich wnioski. Jesteśmy gotowi na konstruktywną krytykę, bo wierzymy, że pokazuje ona obszary, nad którymi warto pracować, a na tym nam szczególnie zależy. W związku z tym, wszelkie trudne i wymagające wyjaśnienia kwestie prosimy opisywać na adres centrala@ovb.com.pl. Z wyrazami szacunku OVB Allfinanz Polska

waldi

Tak dobrze się pracuje, że nikomu nie chce się już pisać? Czy warto aplikować? Podpowiedzcie kilka informacji.

Maja

W dzisiejszych czasach możliwość rozwoju zawodowego jest bardzo ważnym czynnikiem przy podjęciu decyzji o zatrudnieniu. Jak to wygląda w Europejskim Koncernie Finansowym OVB Allfinanz? Czy pracownicy mogą liczyć na zapewnione przez pracodawcę szkolenia, które pozwolą na nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji?

niekoniecznie rpzecie znie ejst powiedziane ze musi byc rotacja

maciek

no to zależy już pewnie na jakie stanwisko się dostaniesz, im wyżej tym pewnie większa kasa i większa odpowiedzialność i pewnie większy stres, choć to zapewne już bardziuej indywidualny czynnik. a może ktoś by w takim razie napisał jakie są tam aktualnie stanowiska to obsadzenia, to znacznie by ułatwiło wiele spraw moim zdaniem

gruby

no i wspomniałeś o pozostaniu w EKF najdłużej i ludzie chyba się zniechęcili do pisania ... A tak na serio to jak wygląda obecnie praca tutaj ? przed świętami chyba atmosfera łagodnieje jak wszędzie , bo każdy jest już myślami w domu prawda? czy też wręcz przeciwnie wszyscy chodzą obecnie jak na szpilkach

litwin
@gruby

biorąc pod uwagę że Allfinans jest koncernem finansowym to nie mam wątpliwości że praca tutaj wiąże się z dużą odpowiedzialnością , ale również i z dużym stresem. Czy możecie powiedzieć mi czy w związku z tym Przy okazji razem z tymi cechami pracy idąc w parze zarobki które otrzymują od firmy pracownicy ?

kobi

no tak z definicji powinni, tylko czy ktoś zna taką osobę, której udało się zostać w EKF po praktykach?

kobi

stachu

po to przyjmują też praktykantów, studentów, żeby wyłapać te perełki, które rzeczywiście mogą podnieść jakość w pracy

Zygmunt

Bo wiadomo, że to branża głównie dla takich osób, na dłuższa mete chyba nie ma co, ale kto wie, podobno najlepsi zostają.

maciek

Europejski Koncern Finansowy OVB Allfinanz nadal istnieje, szukaja ludzi do pracy, ale głównie studentów, czy jako prace dorywcza.

Miko

Akurat Aegon to ma produkty do kitu

Roma

UWAGA!!!!! OGŁOSZENIA O PRACE WPROWADZAJĄ W BŁĄD !!!! http://praca.gratka.pl/oferta/praca-z-dokumentami-1956645.html proszę bazują na potrzebie znalezienia pracy ,w ogłoszeniu zamieszczają wysokość wynagrodzenia itp. a w rzeczywistości jest następująco: chętnych do podjęcia pracy nie brakuje w Poznaniu w obskurnych warunkach przyjmuje osoba która totalnie lekceważy przybyłych zapraszając ich do pokoju i wypowiadając się z prędkością wiatru przekazuję bardzo dużo informacji.A chodzi o to : założyć działalność,podpisać umowę o współprace i rekrutować kolejne osoby które pracują na naszą prowizje sprzedając ich produkty finansowe !!!!!!!!! Uwaga Uwaga Uwaga !!!!!!!!!!!!!!!!

Kkkk

Witam Też byłam na spotkaniu z panami z tej firmy i choć straciłam cenny czas, to wiem, że wyniosłam z tego spotkania coś pozytywnego a mianowicie upewniłam się, że doradcy finansowi, to oszuści. Zaczyna się od okłamywania przyszłych pracowników i od robienia z nich przepraszam za stwierdzenie ale (usunięte przez administratora) . Jestem na studiach ekonomicznych i nigdy nie słyszałam o takiej firmie, a już nigdy o takich bzdurach o których oni mówili. Zacznijmy od początku. Umówiłam się na spotkanie z Panem który od początku mi nie pasował (zachowyłał się jak standardowy akwizytor), a co najgorsze miał dziwny sposób poszukiwania pracowników. Oczywiście nie myliłam się po spotkaniu które trwało ok godzinę w końcu powiedział o co chodzi ale nie do końca. Moje pytania lekko, go wytrącały więc w końcu mu podziękowałam ale on nadal robił z siebie pajaca ..... Pozdrawiam pracowników firmy i życzę powodzenia w naciąganiu ludzi

wito

kicha totalna, sprzedają produkty swoich udziłowców, obarczone bardzo wysokimi kosztami.Porównajcie każdy ich produkt np.do Aegona to sami się przekanacie co mają do zaoferowania

Zostaw merytoryczną opinię o Europejski Koncern Finansowy OVB Allfinanz - Olsztyn

Europejski Koncern Finansowy OVB Allfinanz