2 Handle Polen sp. z o.o. Kurza Góra

Kurza Góra

Opinie o 2 Handle Polen sp. z o.o. Kurza Góra

lokn 2014-04-06 21:45:15
jest normalnie to dobre stwierdzenie jakbym narzekał byłbym głupcem. mili ludzie normalny szef, kierownik który jest człowiekiem, czyli nic dodać nic ująć tylko pracować.
tED 2014-10-26 23:26:16
kIEROWNIK DO BANI NIE MA POJECIA O PRACY . WPROWADZA JAKIES NORMY, CIONGLE MU MAŁO . DZIWI SIE DLACZEGO Z PRZYZADU PO POSPAWANIU ELEMENTY NIE SA PROSTE. INZYNIER I NIE WIE ZE SPAWY CIĄGNĄ .ATMOSFERA DO BANI
ani 2014-11-26 22:10:51
odradzam tą firmę , z kier nie pogadasz,dziwie sie ze szef tak w niego wierzy, powinien dawno wyleciec ,firme doprowadza do bankructwa, nie wie ile i gdzie wysłał towar. poprostu zenada
buble 2014-12-17 09:08:37
no niestety zapowiadało się fajnie a wyszło jak zwykle. w topili przez brak kompetencji kierownika od tego czasu atmosfera w pracy do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zwalniają ludzi, z pieprzona opinia, tylko desperaci pójdą tam pracować. panie kierowniku żeby coś robić trzeba się na tym znać, pan nie masz o tym bladego pojęcia. no cóż tytuł przed nazwiskiem to nie wszystko. rozumiem młody wilczek żądny kariery, pieniędzy i sławy, ale zapomniał chłop że tam pracują ludzie do których ty powinien mieć szacunek a to jest chyba obce słowo. jest młody i najprawdopodobniej jeszcze go życie nie nauczyło pokory do otaczającej rzeczywistości. nie polecam pracy w tej firmie.
pilo 2015-02-17 17:50:30
Niestety zgadzam sie z buble wszystko psuje pan inzynier zal dusze sciska nad jego indolencja tytul za mleko?dziwie sie ze szef tego nie widzi i pozwala na taka niewiedze
mojek 2016-04-19 18:40:03
Głównym przedmiotem działalności 2 Handle Polen jest produkcja małych konstrukcji stalowych, m.in. wyposażenia hal sportowych, elementów konstrukcji gimnastycznych (wykorzystywanych np.: podczas igrzysk olimpijskich).
Zostaw swoją opinię o 2 Handle Polen sp. z o.o. Kurza Góra - Kurza Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 2 Handle Polen sp. z o.o. Kurza Góra