Opinie o Hellman w Stryków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hellman. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hellman o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hellman w Stryków

Wiesz co żurawina Tobie to już chyba na prawdę się nudzi, nie jest łatwo i dobrze o tym wiesz, Magda nam to tłumaczyła. Więc może nie wrzucaj na Verso a na zleceniodawce (czyt. Hellamann), jesteśmy na końcu łańcuszka pokarmowego a szef stara się działać na naszą korzyść, chociażby tymi zaliczkami o których wcześniej wspominałeś.

Żurawina

Nie daje mi to spokoju i dlatego jeszcze raz się wypowiem. Po pierwsze należy zaznaczyć, iż praca na dziale promocji o którym w całej dyskusji na tym forum mowa, nie leży w gestii firmy "Hellmann". Ta firma tylko zleca podwykonawcom pewne zadania. Po drugie: firmy pośrednictwa pracy szukają pracowników które będą w stanie zrealizować owe zlecenia i jak wiadomo nie zawsze się to udaje z wielu powodów. Po trzecie: żadna praca tak na prawdę nie jest łatwa i zależy tylko od własnego wkładu sił, chęci i innych osobistych potrzeb. Po czwarte: dla nowych pracowników powiem tak... skupcie się na tym co robicie to zarobicie... łatwo nie jest ale nikt za darmo pieniędzy nigdzie nie daje... [usunięte przez administratora] A na koniec tylko tyle: czuję się jak [usunięte przez administratora] po wycieczce przez szalet. Człowiek uczciwie wstaje o 4ej rano i dyga do Strykowa (jestem z Łodzi), dyga ciężary lub stara się ile może nic nie popsuć (kartoniki), liczy grosze od łebka "wódki"... a jak kończy pracę to świadomość że nawet na jedną taką flaszkę "ballentines'a" nie zarobił załamuje. Ale na piwo się pójdzie i na jakiś obiad też da radę. Ale naprawdę trzeba mocno się nagłowić by na swoje wyjść. Ja nie płakałem w każdym razie i chętnie bym sobie dalej gdzieś tam w koncie stanął i robił. Ale forma płatności przez starą firmę jest żenująca. Słabe słowo ale wulgarnego używać nie chcę. dziś jest 9ty maj a ja dopiero wczoraj dostałem ostatnie pieniądze za marzec... Ostatnie bo wcześniej przed "majówką" dzwoniłem do w-wy skomleć o chociaż 100zł bo już w lodówce echo... tak, dostałem...300... potem jeszcze 100... a gdzie[usunięte przez administratora]cze reszta. dopiero wczoraj się troszkę uspokoiłem jak zobaczyłem stan konta, ale kiedy teraz dostaniemy pieniądze za kwiecień?? nie wiadomo bo trzeba poczekać na rozliczenie co nie wiadomo jak teraz będzie odebrane i podpisane by zacząć liczyć dni bo??? [usunięte przez administratora] Nerwica u wszystkich pewnie po tym wszystkim a tu nawet nie ma jak do lekarza pójść bo przecież gdzie ubezpieczenie... ehhh... Serdecznie pozdrawiam pracowników, bo w porządku ludzie z Was. / Żurawina

Żurawina

Pozdrawiam przedmówcę po "studiach"... ale jeszcze językowe by się przydało zaliczyć...

Łodzianka haha

ja właśnie rozpoczęłam pracę w tej firmie i powiem ze chyba nie jest tak najgorzej....a ludzie po studiach nie wiem czego by chcieli...są podstawy bez których praaca bedzie do niczego...to normale że w pierwszym miesiacu nie bedzie kokosów do puki sie nie wejdzie w prawe...pozdrawiam pracowników i koordynatorów:)))

Brałeś udział w rekrutacji do Hellman. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
żurawina

prawdę mówiąc to brak słów... ludzie już swoje w życiu poprzechodzili i myśleli że ich nic więcej nie zaskoczy a tu kolejne numery. Normalnie ręce opadają. Jak ktoś z "naszych" to czyta to niech się jakoś ze mną skontaktuje.[usunięte przez administratora]

xxx

Tak więc przyszła i pora na mnie, chociaż szczerze już myślałam że nie dorzucę się tutaj z negatywną opinią, a jednak ! :D Ostatni czas pokazał mi, oraz zapewne wielu pracownikom, jak ludzie pracujący w tejże agencji (mowa tu o VERSO) są niekompetentni...[usunięte przez administratora]Nie ma co ukrywać człowiek obiecuje gruszki na wierzbie, zostawiając później pracowników z ręką w nocniku... Osobiście nie spotkałam się jeszcze z tak zakłamanym i bezczelnym człowiekiem, który robiąc zebranie ze swoimi pracownikami utwierdza ich w tym, że wszystko jest dobrze, nie ma się czym martwić ( wtajemniczeni wiedzą, iż chodzi tu o "akcję" z DK Partner) a następnie większość ludzi z dnia na dzień jednak - NAPRAWDĘ zostaje bez pracy, ponieważ niby to Hellamann zrywa kontrakt [usunięte przez administratora] [usunięte przez administratora] w banie i to konkretnie !!! Mało tego... aby wręcz skamleć przez telefon oto, aby łaskawie przesłali pieniądze ? To jest paranoja... Nie wiem czy Panie które zajmują się przelewami rzucają ołówkiem i na jakie nazwisko wypadnie ten ma szczęście i dostaje przelew ??!! Jedni dostają.... drudzy nie -.- To albo wysyła się wszystkim w jednym dniu, albo nikomu a nie takie wybieranie sobie... Chyba, że Panie odbierające telefony od załamanych i wkurzonych pracowników lubią być po prostu mieszane z błotem, to już inna sprawa -.- Ogólnie NIE POLECAM podejmowania pracy przez tą agencję !! Sama nie chciałam wierzyć w te wszystkie opinie które czytałam gdy zaczynałam pracę ( bo jak to wiadomo wszystkim się nie dogodzi) ale jednak to co ludzie tu piszą na temat tego pośrednika pracy to czysta prawda !! Verso[usunięte przez administratora]to jedno wielkie DNO... i szczerze życzę z całego serca aby kiedyś ta agencja zniknęła z rynku pracy ! Jedynie z czego jestem zadowolona to, to że poznałam naprawdę parę fajnych i sympatycznych ludzi.... I to tyle w tym temacie. [usunięte przez administratora]

pracownik HWL

Witam wszystkich ładne brednie tutaj wypisujecie. Pozdrawiam pracowników VERSO ciekawe kiedy się skończą pracownicy hahaha, już z Kutna zwozili ale oni też zrezygnowali . I nie pracójecie w Hellmannie tylko w dziadowskiej firmie pośredniczącej VERSO. Która wykonuje usługi dla firmy hellmann a w szczególności Wyborowa.. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam i życzę zarobków nie dość ze na czas to jeszcze takich jak koleżanka Ania222 :)

ania222

Z okolic Piątku!!!!!! Jest ktoś?????????????

Siemka! Jezdzi ktos z okolic Piątka do Hellmana? Prosze o kontakt

ania222

Heika! Ja pracowałam tam, i mi sie praca podobała, pierwszego dnia zarobilam 50zl, drugiego 70zl, a potem 80zl i po 100zl! Ja osobiscie wole prace na akord, bo przynaimniej sie narobisz ale i zarobisz! Przez miesiac zarobilam 1600zl, to byl pierwszy miesiąc! Ludzie zarabiaja ponad 2tysiace! Gdybym mogla to bym wrucila, ale nie mam skim dojezdzac, bo samemu to nie zabardzo! A mieszkam w okolicy Piątku! Jezdziłam z kolezankami ale zrezygnowały, ja nie chciałam, ale samej misie nieopylalo dojezdzac! Ale praca mi sie podobala, ja osobiscie wole prace w której sie trzeba narobic, Pozdrawiam!

właśnie te konfekcje po 3,4gr są najlepsze, ponieważ poziom skomplikowania jest bliski zeru i robi się je bardzo szybko, no chyba że ktoś się nad nimi modli, to wtedy już inna kwestia. Nawet nowe osoby potrafią wyciągać powyżej 100 zł, nieliczne co prawda, ale wkładają w to dużo pracy i wysiłku! Pomimo że jest to praca na magazynie i palcem pokazują co i jak należy zrobić też trzeba myśleć!!! Dziwne prawda? A te osoby które się wypowiadają negatywnie ciekawa jestem czy przepracowały pełny okres próbny. Wybaczcie ale wątpię i życzę im miłej modlitwy w innej pracy.

początkująca

Nie będę pisać, że jesteś śmieszna, bo nie po to powstało te forum . Wszystko przebiegało, jak napisała koleżanka wyżej . W Moim przypadku tylko wyglądało to tak, że w dzień zapoznawczy już jeden pracownik powiedział Mi szczerzę, że przez 2-3 miesiące wątpi, by ktoś z nowych zarobił nawet 800 złoty . W pierwszym dniu, starsze babki śmiały się, że młode osoby przychodzą, popracują pare dni i się wycofują (Same te owe 'babki' później się przyznały, że dostają po 600-800 zł miesięcznie) . Nikt na Ciebie tam nie krzyczy, dla Nich to jest proste . Ile zrobisz - tyle zarobisz . Ale, żeby za niektóre promocyjne rzeczy mieć 5 gr (czy 3) BRUTTO, to już przesada !! . Powiem uczciwie, że pracowałam tam nie cały tydzień i zarobiłam na tym 50 złoty . Może później bym była lepsza, więcej zarabiała, ale to nie na Moje nerwy . Sprzątaczki już więcej zarabiają ;-) . Do tego ochroniarze, którzy sprawdzają Cię są bardzo zboczeni (przynajmniej dla Mnie byli) . Ta praca jest dobra, ale dla osób na emeryturze czy chcących zarobić . Bo Ja mieszkając Sama, nie miałabym za to nawet ta spłatę głupiego jednego komornego, więc po co marnować 8h dziennie ? . Ulotki bardziej się opłacają :-) . Aktualnie już znalazłam pracę (również na magazynie) i akurat tutaj na prawdę nie mogę narzekać . Jeżeli ktoś lubi (a przede wszystkim potrafi) pracować na akord, to polecam - praca nie jest zła . Ale osobom takim jak Ja, odradzam :) .

dawny pracownik

Witam wszytkich udzielających sie na tym forum, jako dawny ( bardzo dawny pracownik VERSO, moge dodać tylko że dobre czasy w VERSO sie skończyły. Początki VERSO i stawki jakie oferowane były za wykonywane czynności były zupełnie inne i wtedy jeden dwa dni było na nauke, a i tak te 50 zł można było zarobić na początku nie biegając jak szaleniec, 50 zł dniówki 4 lata temu jako wypłata można było uznać jako ok, wszyscy wiemy ile teraz kosztuje życie. Po tygodniu dwóch wprawy można było zarobić całkiem dobrą kase, i możecie wierzyć lub nie pracując po 10 - 12 godzin dniówka mogła być imponująca. Ale niestety, stawki spadały drastycznie [usunięte przez administratora] Z perspektywy czasu dostrzegam że głupotą było zapiepszać jak szalony kiedy stawki spadły trzymało sie norme zarobków , mniej płacili robiło sie tyle samo wykonywanej pracy, ( wykonanych sztuk ), a zamiast wdzięczności od [usunięte przez administratora] dostawało się ........ kolejną obniżke stawek :) nie wiem jakie teraz są stawki ale już pod koniec mojej kadencji było cienko. Dlatego stwierdzam że sami ( i ja też sie do tego przyczyniłem doprowadziliśmi do stawek małych) co niestety [usunięte przez administratora] wykożystywał i robi pewnie to nadal. Ale cóż człowiek uczy sie na błędach. Verso było fajnym miejscem pracy, z fajną atmosferą. Ale nikt nie jest maszynką do składania kartoników za śmieszne stawki[usunięte przez administratora] przeważnie stawki sie podnosi nie zmniejsza, a tu jest inaczej życie drożeje a kas mniejsza, owszem okres kiedy stawki były normalne dawał możliwość zarobków, Dużych przyznaje to:) ale potem było tylko gonienie kosztem zdrowia. Dlatego takie firmy jak Verso powinny nie mieć prawa funkcjonować. Wiem że to co teraz napisałem może wydać sie dziwne, ale pracuje sie dla siebie, a nie po to aby swoją cieżką pracą ( tam naprawde trzeba sie nadzwigać - podziwiałem wiekszość młodych dziewczyn które miały tempo) napychać komuś kieszeń, jesli VERSO zarabia niech da zarobić innym, wtedy bedzie mniej opini negatywnych, a większe zadowolenie pracowników i samego VERSO. Pozdrawiam wszytkich którzy pracowali kiedyś na rzecz VERSO.

men

dokładnie jak napisałeś kolego idź do Sonoco aby nic nie robic! masz racje w VERSO jest akord i zarabiaja osoby pracowite a nie lamusy i to muszisz sobie uświadomic. Wygłąda na to że praca fizyczna nie jest dla Ciebie i że mocny jesteś tylko w gębie i to najlepiej anonimowo. Pozdrawiam Cię lamusie i współczuje Twojej kobiecie!

robert

Kochani, większość z Was jest niezadowolonych, ponieważ zarobki tam zależą od wykonanych szt. Prawdą jest, że kilka pierwszych dni to słabe wyniki, ale później zarobki wyglądają zdecydowanie lepiej. Niestety większość osób, które podejmuje się narzeka, że tam trzeba pracować! Jedni zarabiają konkretnie a inni słabo, ale każdy może spróbować. Tam jest akord a godzinki!!! Zrobisz zarobisz, ale niestety część osób zapomina, że pracuje na akord a potem dramat. Ze skarga do mamy! Wymagają wydajności, solidności, rzetelności i odpowiedzialności. Jeśli szukasz pracy na godziny, gdzie możesz sie poobijac, olac jakość, ponarzekać to nie tam!!! Niestety, choć każdy uważa, że jest najlepszy to niestety akord pokazuje bezlitośnie, kto może wykonywać prace w takim systemie. Kochani jak dobrze wiem to każdy kto podejmuje sie tam pracy robi to świadomie i jest zapoznawany z zasadami. Od samego początku każdy zapraszany jest do magazynu, aby zobaczył i usłyszał o tej pracy. Co do wynagrodzenia to jak dobrze wiem płaca raz w miesiącu w terminach pomiędzy 25 a 31 każdego miesiąca. I to tez jest akceptowane przez was a potem pretensje ze po 20- tym brak wpływu na konto. Ciesze sie, że są osoby, które widza to tak jak jest, ze ta praca to dla pracowitych a nie dla lamusów. Praca fizyczna i tego nie ukrywają, dlatego każdy może zobaczyć wszystko na własne oczy. Dziwie sie Wam kochani akceptujecie wszystko a potem pretensje. Prawdą jest, że bywają osoby, które próbują kombinować z ilościami, jakością, itp. Ale to szybko jest weryfikowane i po pracy. Tam nie ma miejsca dla osób, które przychodzą tylko, aby poderwać chłopaka czy dziewczynę lub poobijać się. Każdy chce od pierwszego dnia zarabiać konkretne dniówki. A tu akord pokazuje, że do wprawy trzeba dojść przez mozolną i ciężką prace. Jednym to przychodzi szybciej a innym zajmuje zdecydowanie wolniej. Tak jest i tego mechanizmu nikt nie zmieni. Często bywa tak, że najwięcej żalu maja osoby, którym podziękowano z różnych powodów od ciągłych,, pomyłek” z zrobionymi szt. , niewłaściwym wykonywaniem czynności, co skutkuje ze musza później trącić czas na poprawkę, słabą wydajnością, brakiem porządku, ciągłych pomyłek z nie dołożeniem czegoś itp. Jeśli muszą zredukować do mniejszej ilości osób to pozostawiają najlepszych. Pewnie należę do nielicznych, którzy piszą tak jak jest a nie tak jak widzą to osoby, którym podziękowano lub najwyraźniej nie dały rady. Czy osoby odpowiedzialne za organizacje w magazynie czy tez w biurze są bez winny oczywiście, że nie, ale i im zdążają się pomyłki i błędy. Reasumując gdyby był totalny dramat to zapewne nie było by osób, które pracują od dłuższego czasu. Mimo wszytko wszystkich gorąco pozdrawiam Robert

Krzysztof_em

Widzę że większość opinii głoszona jest przez osoby które spodziewały się że po ukończeniu szkoły bez żadnego doświadczenia znajdą wymarzoną prace... Pracowałem poprzez Verso 5 dni po czym wraz z kolegą zostałem zwolniony za "otwarcie okna na magazynie" Jedyne co mam do zarzucenia firmie to brak przeszkolenia BHP, no i może "pan"[usunięte przez moderatora]który nie ma bladego pojęcia o tym co się dzieje w firmie, próba wciśnięcia nam kitu że po otwarciu okna wzywana jest grupa interwencyjna za kilkaset tysięcy złotych(chyba wozami opancerzonymi) rozbawiło mnie totalnie, gadanie typu "to są okna są od wyjścia ewakuacyjnego"(bez żadnego oznaczenia typu tabliczki) otwieranie automatycznie po wykryciu pożaru(to w jakim celu klamki?). "To są sprawy oczywiste, przecież o zakazie palenia też nie trzeba mówić" (Tabliczka zakazująca palenia za plecami ów "pana" Logiczne myślenie u tego "pana" sięga dna. Wiadomo że w pracy trzeba było przenosić kartony, ale czego wy się spodziewaliście? Po 5 dniach pracy zarobiłem 340zł. Mało? jak na pierwszą prace. No chyba że jest się rozkapryszonym dzieciakiem to może i mało.

BYŁY PRACOWNIK 2012R

WITAM WSZYSTKICH ALE TU SIĘ DZIEJE,NIE MIAŁAM OKAZJI WCZEŚNIEJ WEJŚĆ I POCZYTAĆ WASZYCH KOMENTARZY.NA POCZĄTKU WSZYSTKICH SERDECZNIE POZDRAWIAM TYCH CO PRACOWALI OD WRZESNIA 2012R.POPEŁNIACIE JEDEN PODSTAWOWY BŁĄD ŁĄCZYCIE VERSO Z HELLMANEM A TO SĄ DWIE RÓŻNE FIRMY TAK NAPRAWDE.WSZYSCY NA KONFEKCJI SĄ PRACOWNIKAMI VERSO.W WASZYCH WYPOWIEDZIACH JEST DUŻO PRAWDY ALE JESZCZE WIĘCEJ JEST KŁAMST.OCZYWIŚCIE ŻE MOŻNA ZAROBIĆ 1500 NETTO ALE NIE W CIAGU 8H.ŻEBY ZAROBIĆ POWYŻEJ 1500ZŁ TRZEBA NAPRAWDE OSTRO ZAPITALAĆ,PRACOWAĆ PONAD 10H DZIENNIE,NAJLEPIEJ PLUS SOBOTY,KARTONY WRZUCAĆ W CAŁOŚCI DO ŚMIECI I OCZYWIŚCIE PRZY SPISIE OSZUKIWAĆ Z ILOŚCIAMI I WTEDY TO NAWET Z 2500 MOŻNA WYJŚĆ.

to ciekawe, pracowałem tam i nie przypominam sobie, żebym musiał pracować więcej niż 8 h , żeby zarobić więcej niż 1100 zł. Chyba hellmann pomylił Ci się z agencją pracy, w której zapewne pracowałeś a to są dwie rózne firmy.

Ten ładny

chcesz zarobić >1100? Pracuj ponad 8h. Niestety, ale taka prawda. Można chodzić tam ze względu na atmosferę (mówię o pracownikach), ale na pewno nie w celach zarobkowych.

wiki

TO CZEKAM DROGI ZADOWOLONY PRACOWNIKU.(nie kazde laptopy maja znaki polskie)pomyslec trzeba tylko tak samo zanim pojdzie sie tam do pracy..

Zostaw merytoryczną opinię o Hellman - Stryków

• Jak się pracuje w Hellman?

Zobacz opinie na temat firmy Hellman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hellman?

Hellman