Opinie o Pu Roka w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pu Roka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pu Roka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pu Roka w Olsztyn

roman Nowy wpis

Pracowałem w roce ponad 20 lat a gdzie zachorowałem musiałem się zwolnić nawet nie dostałem odprawy

Jak się pracuje z ludźmi z Pu Roka?

Sprzataczka

Pracowałam w firmie akmar na pół etatu, źle traktują pracownika z grupą 02-p brak podejścia do pracownika i ogólne wykorzystywanie.

Jagoda
@Sprzataczka

A jak głupków mają traktować.

Taka Nowy wpis
@Jagoda

Zle mowisz nie umiesz traktowac ludzi chorych 02p nie oznacza ze ktos jest glupi ludzie z tą grupą uciekają od takich wyzyskiwaczy jak impel czy roka a (usunięte przez administratora) niech pracuja i (usunięte przez administratora) lizą kierownictwu to jest wlasnie glupota nie miec swojej godnosci jako czlowiek i szacunku do siebie. Zdrowaia zycze.

Czarnula

Pracowałam w Roce i w Impelu i jedno mogę powiedzieć Roka Impelowi do pięt nie dorasta w Impelu byłam szanowanym pracownikiem natomiast w Roce straszono mnie zwolnieniem z powodu L4 kadra zarządzająca w Roce sama siebie nie ogarnia nic nie interesuje a człowiek jest traktowany jak robokop do zaorania.

Aneta
@Czarnula

Rozumiem, że Pu Roka nie do końca toleruje pracowników idących na zwolnienia lekarskie, dobrze rozumiem? Raczej nie powinno tak być. A czy był tam jakiś system motywacyjny?

Czarnula
@Aneta

Absolutnie nie Uważano że jak płacą cały etat to mogą traktować jak woła nie było mowy o systemie motywacyjnym

Jola
@Aneta

Rozumiem że nie tolerują zwolnień ale oni przyjmują ludzi chorych na grupach i powinni wiedzieć że tacy ludzie będą częściej chorować dlatego nie rozumiem dlaczego są tak zniesmaczeni tym że inwalida idzie na zwolnienie , jeżeli nie chcą chorych na grupach to niech się nie nazywają zakładem pracy chronionej

Roman Nowy wpis
@Jola

Ale to co jak ktoś weźmie l4 to krzywo się wtedy patrzą na niego? Mam pytanie też, co do zatrudnienia osoby z grupą inwalidzką. Ile godzin dziennie praca wtedy?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Pu Roka? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
Olsztyn
ID Energy Sp. z o.o.
jac

Wyzyskiwacze na czele z panem Mackowiakiem ispolka ktorzy dorobili sie majatkow na osobach chorych Teraz jeszcze zeby wyrwac kase zatrudniaja ludzi kalekich ktorzy sami potrzebuja pomocy... Ale za to ze w firmie pracuje ciezko chory chory inwalida z Pefronu do PIOTRKOWA poplynie niezla kaska...wstyd Panie M.I K.

Cza
@jac

Zgadzam się mi powiedziano jak się zwalniałem że dali mi szansę chyba ja im bo kasę z PFRON ciągnęli hshaha

@Cza

Też to usłyszałam szanse mi dali na użycie 20 gabinetów dwóch korytarzy plus łazienki do sprzatniecia samodzielnie

Magda

A chętnie zatrudniają osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności?

Lara

@Sprzataczka a co takie się dzieje? Jak źle traktują?

Macie może multisporta lub jakieś dodatki?

Janek.

Ostatnio obserwowałem cwaniaka który udawał że pracuje . Przed biurowcemna kolanach. Taki nie domyty. Który wzywał że firma Roka zwolniła Grześka.

Konstytucja.

Firma komunistycznych Milicjantów. Którzy za zniewolenia niepelnosprawnych Polskie państwo ich wynagradza.Polska to Kraj bandycki.

Pan z Pana.

O czym my mówimy. Zarząd firmy to patologia ludzi ze wsi . Latali boso za krowami , pasali gęsi . Za darmo pokończyli szkoły. A teraz wielcy Panie i Panowie a rozumu brak Honoru brak tylko słoma z bytów wystaję . I w genach być kapo. Kogo werbowano do P.Z.P.R. Chłopstwo. Do N.K.W.D Chłopstwo , Do U.B. ORMO i MO. i ZOMO chłopstwo . Co robi chłopstwo jak dostało władze .Robi się jak wciekły wilk który wystawia kły . Dlatego stworzono Korona Wirus żeby wytępić Patologie chłopstwa. A tak na marginesie. Markowy Garnitur i Byty i samochód nic nie zmienią jak chłopek idzie i za nim smród obornika i słoma w butach.

Wisior
@Pan z Pana.

Takie są najlepsze nawet wysiadać nie trzeba i buotow ściągać

Cichy

Pracuję w Michelin i czasami przykro patrzeć ile te dziadki z Roki mają roboty. Od razu rzuca się w oczy że ktoś tych ludzi mocno wykorzystuje, żeby nie powiedzieć gorzej.

Jurgen

Co słychać w firmie? Może ktoś napisać kilka zdań? Chyba, że jest tak dobrze i nie chce sie wam pisać!!

3 grupa inwalidzka
@Jurgen

Jest tak źle że nie chce sie pisac. Firma zajmujaca sie wyzyskiem a nie sprzataniem. Wyplata smieszna a harowac trzeba za dwóch. Umowa zlecenie a no i trzeba miec grupe inwalidzka co by z ciebie mieli hajs... porazka wielka porazka.

Ela
@Jurgen

Płacą na czas nie czepiaja się ale jak ci dowala roboty po trzy ogromne budynki dla jednej osoby to można szybko wylądować na tamtym świecie. Oszukują na metrach robisz za dwie trzy osoby.

Zbynio

A w ogóle firma przyjmuje może nowych pracowników? Jakieś informacje przydałyby się.

Gosc

Jak pracuje się w tej firmie jaka atmosfera?

Dan69

Pracowałem tam w sumie 2 lata i na wstępie mówią umowa zlecenie dla zdrowych bo to jest zakład pracy chronionej rzadko zdarza się by było inaczej więc nie rozumiem wpisów ludzi co narzekają na umowy. Płacą terminowo itd.praca ok ale w moim przypadku po koniec różnica zdań z brygadzistą i kierowniczką w Michellin ale tak po za tym firma ok

Agnieszka
@Dan69

Rozumiem, że pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej informuje o rodzaju umowy? Czy osoby niepełnosprawne zatrudniane są na umowę o pracę? Wspomniałeś, że praca była w porządku, a jakie jest Twoje zdanie na temat atmosfery? Napisałeś, że nie dogadywałeś się z kierownictwem, a czy relacje między pracownikami były dobre?

Dan69
@Agnieszka

Z tego co widziałem osoby z grupą na umowę o pracę ale często na 3/4 etatu? Atmosfera w porządku u pracowników wiadomo są ludzie i są h@je , z kierownictwem brygadzistami na miejscu to zależy zazwyczaj to są ci sami ludzie którzy krążą w Olsztynie po firmach jak aspen, roka, amlux itd.... itp... i zajmują tam stanowiska kierownik brygadzista itp.

Jasiek

Jakiś powód tej ciszy macie? Jest tak dobrze?

Daniel

Konkurencja uaktywniła się na forum?

D

Nie idzie do (usunięte przez administratora)bo tam jest firma roka (usunięte przez administratora) i kłamczuchy odradzam to jest firma sprzątająca roka

Xxx

Firma roka to (usunięte przez administratora) pierw mówią że mnialo być od marca tego roku umowy o pracę a wogole nie ma tam się tylko robi na umowę zlecenie w (usunięte przez administratora) niech sobie wsadza to umowę (usunięte przez administratora) i uważajcie na brygadzise też oszukuje też są podpierdalaja i wchodzą mu w (usunięte przez administratora) nawet tam nie idzie do pracy jako sprzątanie w Olsztynie tam wykorzystują ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Pu Roka - Olsztyn

• Jak się pracuje w Pu Roka?

Zobacz opinie na temat firmy Pu Roka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pu Roka?

Pu Roka