pu roka

Olsztyn

Opinie o pu roka

P.I.P.Inspektor. 2014-05-21 03:18:34
Panie Prezesie ROKA, Proszę zapoznać Pana Pracownice [usunięte przez admina]Olsztyn z Art. 12 ust 2 .Która wyraźnie mówi , cały etat 7 godzin dziennie tygodniowo 35godz. .0,5 etatu 3,5 godziny dziennie tygodniowo 17,5godz .Dotyczy orzeczenia znacznego i umiarkowanego .
jac 2014-10-17 12:40:36
Wyzyskiwacze na czele z panem Mackowiakiem ispolka ktorzy dorobili sie majatkow na osobach chorych Teraz jeszcze zeby wyrwac kase zatrudniaja ludzi kalekich ktorzy sami potrzebuja pomocy... Ale za to ze w firmie pracuje ciezko chory chory inwalida z Pefronu do PIOTRKOWA poplynie niezla kaska...wstyd Panie M.I K.
niepełnosprawny 2015-06-13 05:48:23
A czy na hali kordu pracuje jeszcze ten alkoholik ze Wsi który wiecznie jest na kacu kolego pani Geni tez ze wsi !
były pracownik 2015-06-16 12:42:01
Czy tu nie chodzi o Genie z Michelin . Sprzątacze nagminnie kradli i wynosili środki czystości ,Genia o tym wiedziała i wiedziała jak jej pijany kolego z hali kordów prowadzi pijany maszynę do mycia i śpi w toalecie i ta chłopka jeszcze pracuje to chyba dobrze gnębi sprzątaczy nie z jej Wioski !
kamil 2015-07-16 22:43:51
ja pracowałem w tej firmie w olsztynie zwolniono mnie bo byłem nie wygodny i dzieki kapusiom stanowczo NIE POLECAM TAM PRACY ŁAMIE SIA TAM PRAWA PRACOWNICZE TEN ŁYSY INSPEKTOR NIC NIE ZROBI BO WIECIE JAK JEST NIE POLECAM ZOSTAŁE NIE SŁUSZNIE ZWOLNIONY !!! jeszcze pensje nie słusznie potracili a podobno pensje zostały tam zmniejszone
kamil 2015-07-16 22:48:10
ROKA TO SZUJE TYLE W TEMACIE NIE PRACUJCIE TAM WYZYSK NA NIE PELNO SPRAWNYCH DZIEKI NIM MAM STOPIEŃ Z NACZNY BO ZACHOROWAŁEM NA SERCE I JESTEM PO ZWALE!!
kamil 2015-07-16 22:49:20
850 TAM PLACĄ NA MIESIĄC W FIRMIE ROKA
Guscio 2016-05-17 19:21:07
No ja nie słyszałem jeszcze o tym by ktoś się na nich skarżył @gigi.
Zostaw swoją opinię o pu roka - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pu roka