brak logo

Przedszkole Niepubliczne "Akademia Malucha" PPH ROX Roman Turczyn

Złotoria

Opinie o Przedszkole Niepubliczne "Akademia Malucha" PPH ROX Roman Turczyn

Mama 2014-09-03 22:17:07
Adekwatna nazwa to przechowalnia malucha, a powodów jest wiele:dziecko po roku nie zna żadnej piosenki ani wierszyka, angielski tylko w programie, w rzeczywistości dzieci twierdzą, że nie ma, zajęcia dodatkowe stopniowo likwidowane, bardzo mało wyjazdów, wyjść, występy dzieci po roku 15 min każde dziecko mówi po 2 wersy, pani czyta 2 zdania z kartki, omyłkowo przerywa występy sądząc, że to koniec, poziom żenujący, niezdrowe żywienie - zupy z proszku. Pani dyrektor ds nauczania Skrupulatnie pilnuje, by panie nie realizowały nic ponad niezbędne minimum. Na wszelkie uwagi ma odpowiedz, że to przecież dzieci i mają tylko .... lat/a. Wyraźnie nie docenia potencjału dzieci i nie dostrzega Jak bardzo zmienił się świat i dzieci, odkąd ona miała dzieci w wieku przedszkolnym. Bardzo mało zabawek, brak gier, trampolina nie do skakania. W szatni zwykle brudno. Jedyny plus to genialna pani od logopedii. Bardzo profesjonalna i skuteczna.
5
mama 2014-11-19 14:25:01
przedszkole to jedna wielka prowizorka, pod każdym względem.
1
Rodzic 2016-04-22 18:33:39
Zgadzam się w 100 % z przedmówcą ; wyżywienie bazuje na cukrze i zupach w proszku, program nie jest realizowany. Warunki lokalowe, owszem - śliczne, ale to tylko przykrywka dla całości. Właściciel gburowaty, okłamuje rodziców na każdym kroku i miga się od odpowiedzialności. Niedobory kadrowe, jedno (!) zebranie dla rodziców w całym roku, jeden występ z okazji Dnia Babci - 20 min i rodzice sio do domu.
1
Zostaw swoją opinię o Przedszkole Niepubliczne "Akademia Malucha" PPH ROX Roman Turczyn - Złotoria
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedszkole Niepubliczne "Akademia Malucha" PPH ROX Roman Turczyn