logo TUV Rheinland Group

TUV Rheinland Group

Zabrze

Opinie o TUV Rheinland Group

Gość 2011-08-10 01:24:07
Firma podchodzi zupełnie niepoważnie do kandydatów. Proces rekrutacji, składający się z kilku etapów, ostatecznie kończy się stwierdzeniem osoby z Działu HR, że pomimo uzyskanego pozytywnego wizerunku podczas kilku rozmów i wypełnionych testów, nie potrzebują już osoby na dane stanowisko, ponieważ diametralnie zmienia się charakter obsadzanych miejsc. Ciekawe, że w ciągu dwóch tygodni firma wprowadza aż takie zmiany?! Spodziewałam się bardziej profesjonalnego podejścia do potencjalnego pracownika i bardziej inteligentnego uzasadnienia decyzji o nieprzyjęciu. Warto dodać, że na jeden z etapów rekrutacji należy przejechać pół Polski, aby ostatecznie dowiedzieć się, że było to bezcelowe z powodu braku zapotrzebowania na dane stanowisko. Kpina i jeszcze raz kpina!
anonim 2011-08-11 22:04:25
A jakie są warunki płacowe ze strony tego pracodawcy?
Monika 2012-08-27 20:16:49
Pracowałam w tej placówce jako opiekunka (w żłobku) i naprawdę nie polecam zostawiania tam dziecka, a tym bardziej płacenia za opiekę. Zatrudniane są osoby nawet bez doświadczenia w opiece nad dziećmi. Byłam świadkiem wielu naprawdę karygodnych zachować. Kierowniczka nie nadzoruje tego, co dzieję się na górze (w żłobku), a miałam \"przyjemność\" pracować z inną opiekunką, którą trzeba było uczyć nawet zmiany pieluch... Owa opiekunka dawała dzieciom zimne jedzenie ze słoiczka i nieświerze picie. Już nie mówiąc o zachowaniu w stosunku do maluszków, które, jakby to powiedzieć, nie przypadły jej do gustu (mówiła do nich, że są głupie itp.). Poza tym naprawdę, tak jak już tutaj w jednej opinii zostało powiedziane, nie dba się tam o higienę. Kierowniczka, która na pierwszy rzut oka wydaje się być bardzo miła, jest tak naprawdę bardzo ostrą i \"wredną\' osobą, stwarzała bardzo niezdrową atmosferę w pracy, obgadywała rodziców itd. Mogłabym tak długo wymieniać... I nie piszę tego wszystkiego dlatego, że np. zostałam zwolniona, po prostu sama zakończyłam tam pracę, ponieważ nie mogłam patrzeć na to, co tam się dzieje... Rodzice nie zdają sobie sprawy jak to wszystko wygląda od wewnątrz, bo jak tylko przychodzą po dziecko, to opiekunki są zaszczute przez kierowniczkę, żeby akurat to dziecko w tym momencie wząć na ręce i się z nim bawić, żeby rodzic wchodząc na salę widział, że jego dziecku jest poświęcane najwiecej czasu...
Naprawdę odradzam tą placówkę, która jak dla mnie jest jednym wielkim błędem, przez który cierpią małe dzieci...
qnick 2014-06-19 00:06:18
Yyy.
Siwy 2014-10-04 12:08:01
hahahaah żłobek? coś ci si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o koleżanko. TUV ma kilka oddziałów w Polsce i na świecie. W Polsce jest kilka laboratoriów w Poznaniu Mechaniczne, w Wieliczce Żywności, w Zabrzu główna siedziba.
re 2016-05-06 12:39:01
@gorik wiesz co teraz to glownie poszukuja koordynatorow do spraw rozwoju rynku oferuja tam miedzy innymi elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (od 7.00 do 8.30), zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
rere 2016-12-09 10:31:02
Elastyczne godziny pracy i umowa o prace to jest standard, a nie jakieś niespotykany atut firmy :D
Zostaw swoją opinię o TUV Rheinland Group - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TUV Rheinland Group