Qrs

Opinie o Qrs

liki 2010-01-08 17:54:19
Praca dobra, [usunięte przez moderatora]
Roman 2015-11-18 21:20:20
TRAGA TRAGA TRAGA!!!! NIE DOSC ZE SMIECIOWA UMOWA Z KARĄ NA KARZE TO JESZCZE TRAGICZNA ORGANIZACJA. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM
ona 2015-11-22 16:13:55
Bez wynagrodzenia o czasie, a zwolnic sie nie mozna bo ukaraja :/
Beka 2016-03-23 19:41:33
Taka prawda, chcesz się zwolnić to kare ci dadzą 2tys.. albo 3 msc. z agencji do agencji by przejsc kpina... Trzeba się prosić o pieniądzę o podpisanie rachunków ,pracodawcy Cię zlewają, masz robić za 3. nie liczą się z człowiekiem tyle w temacie dno i kilo mułu!!.
Tragedia 2016-09-01 17:05:18
Ludzie zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie w szczególności w Czechowicach-Dziedzice pod zakładem Valeo płaca na kontroli jakości to 8 zł tak w 2016 roku płacą 8 zł 0 premii za weekendy 0 premii za nadgodziny i 0 premii za nocki przy zarobkach 1400 zł pani koordynator potrafi dać kare w wysokości 200 zł totalny wyzysk za pewne za moje uczciwie zarobione 200 zł pani K.M. pójdzie sobie kupić coś ładnego. POZDRAWIAM :)
cz dz 2016-09-04 20:34:49
taka prawda QrS to zlodzieje.
starasz się a oni traktują cie na końcu jak śmieci
j.k 2016-12-14 16:57:40
Kpiny, praca w qrs Valeo-Skawina to porażka. Zero szacunku do pracownika, zarobki marne, traktują ludzi jak śmieci. Robota na 3 zmiany, zero dodatków za nocki, weekendy, a właściwie rzecz ujmując idzie to do kieszeni kogoś innego. Rotacja masakryczna. Ludzie wylatują na widzi mi się i zły humorek wielmożnej pani kierowniczki . Oszukują na wypłatach, o zwolnieniu informują smsem-taki poziom, a właściwie jego brak. Odradzam, szkoda czasu i nerwów na pracę w tym miejscu. Tam są równi i równiejsi, jedni siedzą przez większą część zmiany pierdząc w stołek, a inni zapierdzielają.
sk.obecny 2016-12-16 09:40:45
Wszyscy mamy juz dość humorow wiecznie obrazonej, ponizajacej nas na kazdym kroku pani kierownik i.s. zachowuje sie jak królowa swojego życia. Za chwile zaden polak nie bedzie pracować na wycieczkach. Zdecydowanie wole isc na chlodnice. I mam nadzieję ze doczekam zmiany kierownika.
nowyskawinawycieraczki 2016-12-19 19:44:58
Pierwszy dzien pracy i awantura bo norma nie wykonana. Straszny typ z pani kierownik ktora zachowuje sie jak terrorystka. Kobieta ma ewidentnie problemy ze swoim zyciem- wnioskuje po zachowaniu. Nie polecam pracy na wycieraczkach.
Zostaw swoją opinię o Qrs - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Qrs