Qrs

Opinie o Qrs

liki 2010-01-08 17:54
Praca dobra, [usunięte przez moderatora]
Roman 2015-11-18 21:20
TRAGA TRAGA TRAGA!!!! NIE DOSC ZE SMIECIOWA UMOWA Z KARĄ NA KARZE TO JESZCZE TRAGICZNA ORGANIZACJA. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM
ona 2015-11-22 16:13
Bez wynagrodzenia o czasie, a zwolnic sie nie mozna bo ukaraja :/
Beka 2016-03-23 19:41
Taka prawda, chcesz się zwolnić to kare ci dadzą 2tys.. albo 3 msc. z agencji do agencji by przejsc kpina... Trzeba się prosić o pieniądzę o podpisanie rachunków ,pracodawcy Cię zlewają, masz robić za 3. nie liczą się z człowiekiem tyle w temacie dno i kilo mułu!!.
Tragedia 2016-09-01 17:05
Ludzie zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie w szczególności w Czechowicach-Dziedzice pod zakładem Valeo płaca na kontroli jakości to 8 zł tak w 2016 roku płacą 8 zł 0 premii za weekendy 0 premii za nadgodziny i 0 premii za nocki przy zarobkach 1400 zł pani koordynator potrafi dać kare w wysokości 200 zł totalny wyzysk za pewne za moje uczciwie zarobione 200 zł pani K.M. pójdzie sobie kupić coś ładnego. POZDRAWIAM :)
cz dz 2016-09-04 20:34
taka prawda QrS to zlodzieje.
starasz się a oni traktują cie na końcu jak śmieci
j.k 2016-12-14 16:57
Kpiny, praca w qrs Valeo-Skawina to porażka. Zero szacunku do pracownika, zarobki marne, traktują ludzi jak śmieci. Robota na 3 zmiany, zero dodatków za nocki, weekendy, a właściwie rzecz ujmując idzie to do kieszeni kogoś innego. Rotacja masakryczna. Ludzie wylatują na widzi mi się i zły humorek wielmożnej pani kierowniczki . Oszukują na wypłatach, o zwolnieniu informują smsem-taki poziom, a właściwie jego brak. Odradzam, szkoda czasu i nerwów na pracę w tym miejscu. Tam są równi i równiejsi, jedni siedzą przez większą część zmiany pierdząc w stołek, a inni zapierdzielają.
sk.obecny 2016-12-16 09:40
Wszyscy mamy juz dość humorow wiecznie obrazonej, ponizajacej nas na kazdym kroku pani kierownik i.s. zachowuje sie jak królowa swojego życia. Za chwile zaden polak nie bedzie pracować na wycieczkach. Zdecydowanie wole isc na chlodnice. I mam nadzieję ze doczekam zmiany kierownika.
nowyskawinawycieraczki 2016-12-19 19:44
Pierwszy dzien pracy i awantura bo norma nie wykonana. Straszny typ z pani kierownik ktora zachowuje sie jak terrorystka. Kobieta ma ewidentnie problemy ze swoim zyciem- wnioskuje po zachowaniu. Nie polecam pracy na wycieraczkach.
żal.pl 2017-02-16 18:54
Odradzam!!
Na rozmowie o prace była mowa o karze w wysokośi 50 zł za dzien nieobecnosci, ludziska kary są zależne od tego jak ważny był dzień nieobecności i kara może dojść do 300 zł!!!
Kary w umowie są taka małych druczkiem napisane ze ledwno widać.
Oprócz tego za przelew sie płaci co miesiac 4 zł.
Również nie polecam kierowniczki, poniewaz nie szanuje ludzi. Takze pisze tylko i wyłacznie dlatego zeby ostrzec innych o karach jakie nakładają!!
robokop 2017-07-31 01:24
QRS Tychy i PLUS KADRA - druga wymieniona firma zatrudnia dla pierwszej agencji, taki łańcuch pośredników, a praca w zakładzie m.in NP Polska lub Lear Corporation albo podobnej fabryce w Tychach.
Realia:
- jedna stawka umowna, najniższa możliwa w naszym kraju - brak innej stawki dla nadgodzin sobót i niedziel.
- umownie praca na konkretnym stanowisku, później rzucają gdzie popadnie, a także na inne zakłady pracy.
- umownie praca na dwie zmiany dzienne, kolejno zmuszają do pracy w nocy bez dodatku nocnego, bo coś takiego oczywiście nie funkcjonuje w firmie QRS lub Plus Kadra.

Pisząc treściwie i z zamiarem podsumowania owych kwestii możliwości wystawienia opinii o agencji pracy tymczasowej QRS i Plus Kadra (umowa wyłącznie zleceniowa - jest praca lub jej nie ma, mimo zapewnień umownych i w rozmowach o jej nadmiarze - dzisiaj jest praca, a jutro jej nie ma), informacja o trybie pracy na konkretną godzinę jest z dnia na dzień (mimo innych zapewnień przy rozmowie i umownych).
Jak "Medaliony" Nałkowskiej nadają, to "Ludzie ludziom zgotowali ten los." - wszyscy to znamy i każdy brnie w to dalej, nikt nie przestrzega, tylko materialnie uwzględnia swój zasób, nie licząc się z etyką humanizmu, lub osoby są pochłonięte komercją i nie mają możliwości uwzględnienia w sobie wyższych celów, aniżeli przyziemne gromadzenie dobra materialnego za wszelką cenę. A skoro demokracja, to gdzie analityczna sfera państwa wobec "winno się nawet rzec nielegalnie" działających instytucji jak QRS i Plus Kadra. Tylko nie mogę napisać o braku legalności, bo w Polsce jest to respektowane po prostu ;).

wiktoria 2017-08-15 22:33
najlepiej to nie miec rodziny i poswiecic sie dla qrs o kadej porze bez dodatkowych pieniedzy a do tego jeszcze uzerac sie z Ukraincami mowa o qrs CZECHOWICE
Zostaw swoją opinię o Qrs - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Qrs