Opinie o Sprint S.A. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sprint S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sprint S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprint S.A. w Olsztyn

as

w tym Sprincie to na pewno jest jeden BARAN-koleś który ma joba na punkcie urlopów,najpierw kazał wybierać do końca roku a teraz planowanie do końca stycznia!!!!!!!!jak ma być dobrze w Polsce jak takie (usunięte przez administratora) ki mają pracę a inni z większymi kompetencjami muszą ją szukać!same kolesiostwo w Sprincie!!!!

Telemonter

Twoją teściową baranie a co nie poznajesz !!!

BOLO

A kim ty jesteś pajacu?

Telemonter

Witam, mam pytanie czy ktoś słyszał o podwyżkach pensji w Szczecinie dla monterów w Sprincie,czy to prawda ???

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Sprint S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. Serwisu. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
as

nam przed świętami zabrali podatek za bony

post

ddd - 2013-01-07 10:50:22 Wam też ta p (usunięte przez administratora) firma kazała odebrać urlop za 2012 do końca roku??nikt z tych (usunięte przez moderatora) nie słyszał,że można odbierać urlop do końca września następnego roku??paranoja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak. A czy Wam też zabrali 20% pensji przed świętami nie wiadomo na jak długo? podobno oddadzą w tym roku. Ale już w zeszłym zabrali 20%, więc w sumie pracujemy za 60% pensji ustalanej na początku przy zatrudnianiu..

adam

w tej firmie każdy mówi i robi co innego,w jednej podstrefie jest tak a w innej siak,w jednej pracują tak a w innej jeszcze inaczej,wszystko zależy od widzimisię kierownika,często informacje są rozbieżne od faktów,a ci na końcu nie dowiadują się niczego albo innymi kontaktami,dlatego nie ma żadnego zaufania do kierownika bo od niego nie dowiesz się nigdy prawdy bo trzyma z bosami bo liczy na dobrą premię

ddd

bolek

Rodzinna firma , reszta pracowników sie nie liczy. Cięcie kosztów na pracownikach , idealne rozwiązanie

groch

bbb - 2012-12-14 16:53:29 od tego ma dyspozytorówtylko że dyspozytor trzyma z monterami a nie z kierownictwem,wiec prawdy nie dowie się nigdy

bbb

od tego ma dyspozytorów

aaa

111 - 2012-12-05 13:34:05 jestem na wąskim paśmie i nie mam praktycznie nic do roboty,przez 8 godzin kręcę się i załatwiam prywatne sprawy,więc mi wszystko odpowiadakierownik nie ma wglądu do systemów więc nie ma pojęcia ile dany pracownik ma interwencji i czym tak naprawdę zajmuje się podczas dnia, więc tego typu pseudo pracownicy nadal będą się opieprzali, u nas też takich nie brakuje

miak

precz

galanonim

111 - 2012-12-05 13:34:05 jestem na wąskim paśmie i nie mam praktycznie nic do roboty,przez 8 godzin kręcę się i załatwiam prywatne sprawy,więc mi wszystko odpowiadaa co to jest wąskie pasmo (usunięte przez moderatora) , czym się chwalisz że jesteś do dyspozycji firmy za wynagrodzenie trochę wyższe niż najniższa krajowa,....

mooniek

Zapraszam kolegów na forum Netbud Płock, wszędzie to samo. U nas jednego dnia zwolniło się 17 osób z 26 monterów, dopiero była panika. TP Teltech ganiał w rejonie jak szalony, GWT i biurkowi pracownicy TP poszli w rejon. Nam też mówiono, że 10 osób czeka na nasze miejsce. Podczas ponownych przyjęć wydzwaniali do byłch pracowników 7 wróciło przez agencję pracy, ale 10 osób pokazało im środkowy palec prawej dłoni. Po 1.5 miesiąca podobno wychodzą na zero ale wypłat nadal brak.

sprint telecom

ala - 2012-11-18 19:09:16 Sprint (usunięte przez moderatora) kłamiąc prosto w oczy,mieli płacić za wywiady,instalacje G4F i nie dają ani złotówki,zrzucając winę na TP,tylko płaczą że nie mają pieniędzy,fakt w relacomie czy netbudzie jest może gorzej ale nie znaczy że w Sprincie jest ok,powinniśmy zarabiać jak pracownicy TP,robimy nawet więcej od nich,a zarobki nieporównywalne,gdzie nam do 3 tyś netto zasadniczej praca 5 dni w tygodniu!nie ma o czym gadać!JAK CI SIĘ NIE PODOBA TO SIĘ ZWOLNIJ NIKT CI NIE KARZE W TEJ FIRMIE PRACOWAĆ ZA GROSZE , PRAWDA JEST TAKA ŻE SPRINT ROZŁOŻYŁ NA ŁOPATKI CAŁĄ SIEĆ KABLOWĄ I POWINIEN ZAPŁACIĆ WIELOMILIONOWE KARY ZA SWOJĄ DEWASTACYJNĄ DZIAŁALNOŚĆ NA SIECI , A PENSJE I TAK W SPRINCIE JESZCZE SĄ WYŻSZE NIŻ NAJNIŻSZA KRAJOWA TO NIE MACIE CO NARZEKAĆ,... DO ROBOTY NIEUDACZNICY I (usunięte przez moderatora), ZA MISKĘ RYŻU,... AŻ PADNIECIE NA ZBITY RYJ,...

ala

Sprint oszukuje kłamiąc prosto w oczy,mieli płacić za wywiady,instalacje G4F i nie dają ani złotówki,zrzucając winę na TP,tylko płaczą że nie mają pieniędzy,fakt w relacomie czy netbudzie jest może gorzej ale nie znaczy że w Sprincie jest ok,powinniśmy zarabiać jak pracownicy TP,robimy nawet więcej od nich,a zarobki nieporównywalne,gdzie nam do 3 tyś netto zasadniczej praca 5 dni w tygodniu!nie ma o czym gadać!

,,,,

kit - 2012-10-10 16:29:26 bo organizacja pracy w Sprincie jest do (usunięte przez moderatora),nic nie zmienia się od kiedy jest PzP a obowiązków przybywaJeszcze chwila i sprint odleci tak samo jak netbud !!! A relacom dalej ciągnie ;) To jest ciekawe!?

ada

uczyć się na certyfikaty a nie piszecie głupoty,bo p. (usunięte przez moderatora) będzie niezadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o Sprint S.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Sprint S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sprint S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sprint S.A.?

Sprint S.A.