Opinie o Sprint S.A. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sprint S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sprint S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprint S.A. w Olsztyn

anty

nie polecam pracy w tej pseudo firmie Sprint , praca tutaj to wyścig szczurów , pod presją czasu i to wszystko za bardzo małe pieniądze trochę wyższe niż pensja ciecia czy sprzątaczki ,...

ophdk

ja masz wyższe to do łopaty się nadajesz , w Sprincie już na ciebie czekają

as

jaką rozmowę?jedyna rozmowa to podpisanie dokumentów,zostaniesz poinformowany że masz skakać po słupach,że nie ma płatnych nadgodzin,że nie przewidują podwyżek,że firma jest w opłakanym stanie,a i z wyższym wykształceniem nie mile widziani bo mają duże aspirację,jednym słowem szukają przysłowiowych "fizoli" któymi można łatwo manipulować!praca nie różni się od pracy u innego prywaciarza!w firmie panuje totalny chaos!

dres

a ja już w ogóle nie przykładam się, jak mnie zwolnią to chociaż będę miał kuronia, sam się nie zwolnię chociaż mam na to dużą ochotę, może wcześniej uda się znaleźć inną pracę, wówczas inni będą robili za mnie a współczuje im a może i nie ... ci co teraz opierdzieląją się to wezmą się wreszcie za robotę nie będzie czasu na zakupy!

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Sprint S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. Serwisu. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

info

Jak jesteś młody głupi i na dodatek silny to jest odpowiednia praca dla ciebie , głównie będziesz kopal rowy i zasypywał za najniższą krajową ,...

sprint

Zakres obowiązków: prace fizyczne przy budowie sieci teletechnicznych. "SPRINT" S.A., (usunięte przez administratora) pon.-pt., w godz. 8.00-16.00. Umowa zlecenie.

abonent

myślisz baranie że abonenci to kretyni i będą ci płacić za to co musisz zrobić za darmo ,telefon i internet ORANGE to sobie możesz wsadzić w d.... w dzisiejszych czasach , są inni na rynku ,a kable miedziane to będziesz niedługo w muzeum oglądał ,...

xyz

Jak Wam coś się nie podoba to droga wolna nikt Was tam nie trzyma... Generalnie krojąc abonentów można wyrobić sobie drugą pensję, ale lepiej narzekać że mało płacą... Ogólnie to firma dno... Jeden wielki (usunięte przez administratora)

aa

w przyszłym roku płaca minimalna ma wynosić 2000 brutto , to będziecie już zarabiać najniższą krajową , więc jesteście na samym dnie płacowym , ale za to będą was gonić do roboty jak psów ,,,w końcu praca to przywilej

pp

średnia krajowa to 4000 brutto , to nieźle was firma doceniła , w biedronce najniższa jest 2500 brutto , ciekawe co wy w tej firmie jeszcze robicie ???

krezus sprintowy
@pp

Ja tu dla przyjemności przychodzę, nie z obowiązku.

krezus sprintowy

1900 brutto plus jak się uda to może ze dwie stowki - krocie panie krocie

OP

Polski system ekonomiczny, w ktorym zyjemy mozna nazwac niewolnictwem. Gdzie elementem "zniewalajacym" jest niska placa i brak przestrzegania przepisow prawa pracy przez pracodawcow takich jak np.Sprint

dragon

z tym złomem to oczywista oczywistość,myślałem że robią to sporadycznie jak zostanie jakiś kawałek po awarii czy kradzieży,ale ostatnio widzę że większość ma stanowisko - złomiarz,od rana do wieczora szukają miejsca i okazji na wyciągnięcie jakiegoś kabla,ludzie poniżają się do takich posunięć,bo paliwo ciągną od dawna,żanada!!!

SMOK WAWELSKI
@dragon

bycie złomiarzem w Sprincie daje większy zarobek niż uczciwa praca telemontera , towar deficytowy i najbardziej poszukiwany to stare nieczynne kable ołowiane,chociaż igielitem też nikt nie pogardzi,...niestety pensja w Sprincie jest jak u sprzataczki a żyć trzeba więc każdy orze jak może ,...

dingo

a gdzie ja mam szukać pracy jak pracuje od lat 80 i od tylu lat znam się tylko na podłączeniu kabelków,nie ma mowy o nowej pracy albo o uszkodzeniach szeroko pasmowych,nigdy nie ciągnęło mnie do komputerów

byłyabonent
@dingo

w muzeum szukaj pracy jako eksponat , przy technologii LTE twoje kolorowe kabelki nie są nikomu potrzebne , zresztą i tak nie macie już prawie połowy sieci bo tacy jak wy sprzedaliście ją na złom ,ewentualnie jako cieć malinowy ,...

osobnik
@byłyabonent

Szarobure LTE jesszcze długo w powijakach będzie kolego, więc ten od kolorowych kabelków jeszcze trochę popracuje a co więcej i zarobi

sf
@osobnik

szarobura to jest neostrada i klony ORANGE , tylko frajer bierze internet od Orange , LTE działa bardzo dobrze i bez kabli z darmowym transferem w nocy , przynajmniej nie trzeba korzystać z serwisu firm zewnętrznych typu Sprint i ich nieudolnych monterów ,...a te wasze certyfikaty top możecie sobie wsadzić w d...

koles
@sf

świetne spostrzeżenie -=darmowy transfer w nocy=-, w nocy to się śpi, a OP na darmowym LTE w nocy wyłączy Ci możliwość P2P i innych programów do ściągania,

old

Orange to obca firma ,dla kogo wy "cymbały "pracujecie ?jak będziecie już ,mieć nowe certyfikaty to zmienią wam umowy na 1680 brutto , więcej wasza praca nie jest warta ,...

radi

zamiast tracić czas na narzekanie lepiej weźcie się za robotę i zwiększcie swoją wiedzę, zaczynają się nowe certyfikaty nie mogą zostać z "C" jak cymbały, będziemy już wszystko robić za Orange za mniejsze pieniądze :))

luluś
@radi

W trakcie są już certyfikację na grupę "H" - tam dopiero są wymagania, ci co mają A,B to osły przy tych co mają mieć "H"

abc

i tu masz racje !!! tak może napisać tylko szczuropolak bez rozumu i ambicji,...

ass

słyszeliście że Sprint Telecom przejął utrzymanie sieci Orange ciekawe co wymyślą na pewno nic dobrego dla nas!!!

sprintek
@ass

Nic dobrego . Kolejne zwolnienia . Instalacje w ramach premii ( której moze nie być ze względu na kary ) Głupi będą Ci co zostaną w tej firmie . W taki sposób kolejni specjaliści - monterzy , którzy znali teren i specyfikę terenu odejdą do innej pracy . Szkoda ,że ktoś kto się wyuczył w tym zawodzie i pracował po 20 , 30 lat w resorcie musi szukać innej profesji . Gratuluje prezesom i dyrektorom .

gul
@sprintek

a to Orange na jeszcze abonentów telefonii miedzianej ??? , myślałem że już tylko zajmujecie się deinstalacjami ,trzeba bojkotować ORANGE , a w takiej sytuacji to jeszcze o 50 % jest za dużo pracowników ,a tak w ogóle to wy i tak nic nie robicie w tym Sprincie , po za prowizorkami ,i piciem kawy na BN ,pozostali już tylko tzw.piekarze i kilku przyszłych emerytów , nikt przy zdrowych zmysłach nie pracuje na zasadach korporacyjnych opartych na GPS , słupkach i wykresach i zasobach ludzkich dla [usunięte przez admina], POlacy to biali murzyni Europy , jak macie okazję to zmieńcie prace nie pracujcie dla [usunięte przez admina]z Sprintu ,....

yk

POlacy to biali murzyni Europy , praca za niecałe 380 Euro naprawdę super firma , płacą mniej niż w Biedronce niż kasie !

FFF

Jak ludzie przestaną masowo robić z siebie niewolników to szefostwo samo zmieni zdanie, trzeba tylko chcieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Sprint S.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Sprint S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sprint S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sprint S.A.?

Sprint S.A.