Opinie o Dominos Pizza w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dominos Pizza. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dominos Pizza o rekrutacji.

Branże: Restauracje
Restauracje Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominos Pizza w Warszawa

Piotrekk

Na gorąco. Jakieś 3h przed wieczorną imprezą dzwonię na infolinię z pytaniem o godzinę, do której można składać zamówienia, żeby wieczorem nie było niespodzianki. Dziewczyna mówi mi, że do 21:00. No i OK. 15 minut przed 21 próbuję złożyć zamówienie przez apkę ale ta mnie odrzuca. Podejrzewając co zaczyna się święcić dzwonię znowu na infolinię i okazuje się, że dziewucha prostego pytania nie zrozumiała bo podała mi godzinę zamknięcia lokalu. To pokazuje, że trzeba uważać kogo się zatrudnia nawet na takim z pozoru niewymagającym stanowisku jak infolinia. Ale szanowny pracodawca nie wykazał się profesjonalizmem i nie stanął na wysokości zadania. Moje rozgoryczenie zrozumie tylko ten kto musiał obejść się smakiem zamiast pizzy, a przy tym inną pracownica infolinii pozwoliła sobie na moralizatorskie uwagi pod moim adresem - kolejny przykład braku profesjonalizmu.

Xxx

Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) im bez różnicy kto będzie pracować; czy doświadczony pracownik czy byle kto wzięty z łapanki, ważne żeby po prostu ktoś był. Za dużo by tu pisać, ogolnie nie polecam.

Stosują segregacje. Życzę szybkiego bankructwa!

Dawid

Trzeba być naszprycowanym zeby potraktowali Cię jak człowieka. Bojkot - niech zbankrutują, to może nauczy resztę przedsiębiorców ze segregowanie społeczeństwa nikomu się nigdy nie opłaciło na dłuższą metę...

Pizzerman

Rozmowa w Bydgoszczy, to była najbardziej żałosna rozmowa na jakiej mogłam być. W ogłoszeniu praca na cały etat, na rozmowie dowiaduje się że tylko 3 dni w tygodniu. Nie miałam nawet okazji rozmawiać z kierownikiem, tylko Panem co stał na kasie, który kompletnie nie wiedział o co pytać i był strasznie przestraszony. To ja zadałam więcej pytań niż on. Cokolwiek do niego powiedziałam to zlewał i mówił na siłę to co miał napisane na kartce. Koniec końców nie przyjęłam oferty pracy, bo skoro rozmowa ma być robiona na ***** to praca raczej nie lepsza.

Praca na kuchni czy jako kierowca

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Już ponad kwartał jak Dominos i Dominium połączyły siły. Czy odczuliście jakieś zmiany?

wiki
@Monika

tak z dobrej pizzy dominium zrobiła się okropna pizza z okropnymi sosmi

Marzena
@Monika

Jakość strasznie spadła a sos czosnkowy okropny bez porównania do poprzedniego

Marzena
@Monika

Różnica ogromna, byliśmy wiernymi klientami Dominium i niestety już nie jesteśmy. Smak byle jaki bo chyba składniki marnej jakości i mało ich na pizzy ,przeważa ser też nie najlepszy a o sosach mogę tylko powiedzieć że lepsze są chyba w sklepie na półce bo poprzedni sos czosnkowy był rewelacyjny z kawałkami czosnku w środku a teraz nie ma porównania. To wszystko piszę z wielkim żalem bo to była moja ulubiona pizzeria DOMINIUM straciła jakość i smak przez DOMINOS

Przedchwila zamówiłam pizzę i wzięłam dużą nie mała nie średnia tylko dużą a serio ta duża jest jak mała w innych pizzeriach śmieszne.????????

Szift

OK ale jest lepiej. Jest ten azuring I lerning. I sie samo przelicza jak ktis zamawia albo 2 albo 3 albo 4 pizze I wiadomo ile znizki bo sie samo wylicza. To jest duzy przeskok do stosunku co bylo bo to jest automatyzacja. Ale ludzie tego nie doceniajom

mixx

Pracował ktoś jako Pracownik Magazynu w Warszawie przy ul Działkowa 115a i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery

Master
@mixx

Atmosfera super, pieniądze mogłyby być lepsze, ale praca nie jest ciężka, fajne kierownictwo i ludzie.

Jakub

Bardzo nie byłem zadowolony z pizzy nigdy nie jadłem takiej nie dobrej pizzy a pizze jadłem w Radomiu

Beata
@Jakub

Faktycznie pizza z Dominos jest taka zła? Jest to bardzo popularna sieciówka, więc jest to zastanawiające. Czy chodzi o jakość składników czy o coś innego?

Smakosz
@Beata

Bardzo nie dobre ciasto w każdej pizzerii inne chyba robione jak się uda widać że nie mają jednego miejsca produkcji tylko każdy żażbi sam i byle co.

@Smakosz

Niestety w pizzeri żadne ciasto nie powstaje. Robione jest w magazynach dominossa ważność ciasta 6 dni bo tam tak chemii nawalone ze szok

JA

Ciasto po terminie wychodzi, bo ktoś odpowiada finansowo za przedterminowy materiał.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Dominos Pizza?

Wojtek

Z przekazywanych opowieści, atmosfera się poprawiła w ciągu ostatnich miesięcy, ale na początku roku było fatalnie czego efektem było odejście całego działu Kadr, jednego regionalnego oraz ekipy kierowców. Z kierowcami to też niezła bajka, Krzysiu ładnie się zakręcił że zostal a nas wyrzucono.

Teraz już nie liczy się jakość tylko ilość coraz gorzej fatalna

Barr

Wczoraj dzwoniłem zamówiłem pizzę z dominos dawnego dominium w Józefowie. Powiedzieli ze pizza będzie za45min. Po 1h.20min. pizzy wciąż nie miałam, sam do nich zadzwoniłem i babka powiedziała że koleżanka nie zauważyła ze zamówienie nie wskoczyło i nie zostało aktywowane. Zrezygnowałem i powiedziałem że żenada i napisze adekwatny komentarz, więc tak robię

Rafa

Po połączeniu z dominium jakość pizzy spadła do zera a sos sam majonez tak ciezki ze trudno przełknąć i ciasto pizzy beznadziejne wcześniej było lepsze nie polecam a wręcz odradxam

Bisraj

Na pizze promki slabe. Kiedy zrobicie promke na akcje bo po 2p zakupię :)

v

Kiedyś pracowałam w dominos na Jerozolimskie 117, manager molestował pracownice ( klepanie po pupie). Gdy tylko w stosunku do mnie zachował się chamsko zwolniłam się z dnia na dzień a cała sytuacje zgłosiłam pracownikowi szczebla wyższego, ale nie dostałam żadnych przeprosin od nikogo. Do dzisiaj wspominam to jako najgorsza prace w życiu, jedynie dla ludzi o dość małych możliwościach rozwoju :) A Studentom potrzebującym gotówki radzę już iść do jakiegoś sklepu na kasę, na pewno wyjdzie im to na lepsze :)

Mucha25

Pracowaliśmy kiedyś z mężem w Dominosie, to była pizza teraz brak słów na to (usunięte przez administratora)

Grzegorz

Pizza okropna, Bez smaku, serdecznie nie polecam. Sosy lepsze kupicie na półkach w sklepach, sama chemia. Moim zdaniem bo znam się na tym bardzo dobrze, ktoś nie ma o tym zielonego pojecia Moje sugestie dla Dominos Pizza: Zmienić ciasto i sosy do pizzy. Dość już tej chemia w codziennym jedzeniu. Pozdrawiam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zatrudnić ludzi którzy nie przychodzą z musu do pracy, albo traktują ja jako tymczasową

@Grzegorz

To strona dla pracowników, a nie ocena pizzy

Aleksander

Dokładnie masz rację, chociaż często również zdarzają się opinie klientów tym bardziej, gdy firma jest z branży gastronomicznej. Jesteś pracownikiem, który pracuje bądź pracował w firmie Dominos Pizza? Mógłbyś napisać coś o pracy w tej firmie? Dłuższy czas nie pojawiła się żadna nowa opinia, dlatego mam nadzieję, że zechcesz coś napisać.

Euphorion
@Grzegorz

To nie jest strona do wyrażania opinii klientów

Euphorion

Fora pomyliłeś gościu

23,03,2021
@Grzegorz

wędlina mocno przesolona prawdopodobnie była zepsuta. nigdy więcej nie zamówię .

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Dominos Pizza?

Nie ma nic takiego:)

Region Dolnośląski

Oczywiście że są, w zeszłym roku kierownìcy regionalni w maju byli masz firmy w USA, dla kierowników lokali też są równe imprezy i integracje :)

Imprezowicz
@Region Dolnośląski

Do USA to krewni i znajomi królika latali. A najlepsze imprezy to kiedyś bywały w biurze wizawiz Arkadi Najlepiej w piątek jak bossu na narty zimą wyjeżdżał, a sąsiedzi w szabat nie siedzieli za ścianą. Co tam się działo... Tyson z Kac Vegas to przy tym mały Pikuś :D

WesołyMietek
@Imprezowicz

Hahaha dokładnie tak było Jak sobie przypomnę te sztafety na dużej piłce dokoła pięterka i potem sprinty do żabki po paliwo to się morda cieszy :D:D:D

Niema czegoś takiego.

Astra

Pracowałem przez parę miesięcy w DP na Dereniowej jako dostawca. W tamtej konkretnej placówce atmosfera jest bardzo przyjemna. Kierownicy jak i reszta kadry to mili, wyluzowani ludzie. Darmowe posiłki również są, niekiedy udało mi się wyjść z dużą pizzą za free na koniec zmiany. Płaca dość typowa, na start minimalna plus od dowozu złotówka bodajże. Napiwków w ciągu miesiąca średnio można uzbierać 200-300zł. Grafik wygląda tak. że praca zaczyna się o 11 i w tygodniu kończy o 24, w weekend o 1 w nocy, ale nie każdy pracownik tyle siedzi. Można ustalać swój czas pracy w jakimś stopniu. Generalnie polecam jak ktoś jest studentem i chce dorobić, albo chce dorobić i jednocześnie nie chce/nie może iść do jakiejś ambitnej pracy.

Kiedyś pracowałem na Grójeckiej w Warszawie, byłem odwiedzić lokal ponieważ miło wspominam ekipę. Jak zawsze dobra pizza nie to co od daGrasso czy Dominium. Stawki wyższe nawet do 18 brutto. Mają nowe yamahy neos więc i bezpieczny sprzęt. Pozdrawiam:)

Aleksander
@Michał

Stawka jest stała czy mówisz o podstawie+premii? Jakie są godziny pracy na stanowisku które obejmowałeś? Daj znać, będę wdzięczny za odpowiedź.

@Aleksander

Tylko wynagrodzenie bez premii

Zostaw merytoryczną opinię o Dominos Pizza - Warszawa

• Jak się pracuje w Dominos Pizza?

Zobacz opinie na temat firmy Dominos Pizza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dominos Pizza?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dominos Pizza?

Kandydaci do pracy w Dominos Pizza napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dominos Pizza