Dominos Pizza

Inverness

Opinie o Dominos Pizza

manager 2011-09-19 22:22:16
Praca wykonywana jest nisko oplacana poniewaz obowiazki i zadania sa nad wyraz szeroko pojete jak na standardy Polskie.
Zapomnieli ze tutaj jest Polska a nie Ameryka czy Irlandia.

dżony boj 2013-06-04 01:51:35
Praca Tylko na miesiąc, dwa. byle żeby coś złapać innego, lokal na jana pawła to porażka, kierownik nie płaci po godzinie 23.45 mimo że pracuję się do 1-2 w nocy czasami, atmosfera nie jest zła, stawka 6,50 mimo zapewnień że po 3 miesiącach będzie większa ( nie ma opcji że będzie większa ) ogólnie odradzam tam prace chyba że się nie ma wyjścia.
dirk 2013-07-18 19:34:38
Ogólnie nie polecam pracy w Dominos Pizza.Umowa zlecenie o prace jest tak skonstruowana , ża za wszystkie błędy masz potrącane z wyplaty, możesz nawet jej nie otrzymać
gość 2013-07-26 12:11:30
to idź do telepizzy lub dominum. Pozdrawiam.
Domino's nie dla nierobów!
dostawca 2013-08-15 23:29:51
Umowe o prace dostają managerowie(by trzeba zostać managerem trzeba min po pracować pół roku w firmie rzadko bierze się ludzi prosto z ulicy od razy na managera) W socjalu masz szafki co do obiadów to mamy małą pizze za 8.50 z dowolnymi składnikami . lub za 9.90 polędwiczki/skrzydełka z ziemniaczkami. ogólnie to mamy na żywność 50% ale czasem zdarza się że jest placek żle zrobiony itp to się go je .
dostawca 2013-08-16 16:01:36
Nie po zamknięciu nie rozdają jedzenia .za nad godziny płacą ... premie napiwki. i za różne konkursy np. kto najwiecej sprzedał napoi itp dostaje przykładowo 100 zł itp. dodatkowo konkursy dla lokalu czyli lokal który zdobedzie najwiekszy procent sprzedarzy jakiegoś artykułu objętego konkursem dostaje pieniądze na wspólne wyście
dostawca 2013-09-25 00:23:18
niestety mozna tylko na służbowych skuterach ale jest dobrze bo dają całe wyposażenie i nie jest zimną polecam firme
dostawca 2013-09-26 22:12:17
3? 50zł dziennie napiwków, nie jest źle :)
2013-10-03 01:35:12
dla nas napiwki bez podziału jeśli chcesz dziennie pracować 8 godzin tylko to może być cieżko :P najczeście sie pracuje po 10 godzin
2013-10-13 00:29:39
składają pudełka zmywają itp
lvl 1991 2014-03-15 03:19:25
nie ma co liczyc na pomoc ze strony kog kolnwiek z manegementu

pracuje tam od ponad 3 miesiecy i wziaz nie dostałem obiecanej wyzszej stawki pomijając fakt że pierwsza umowa skonczyła mi się tydzień temu i powinienem od tego czasu pracować na wyższej stawce z obiecaną wczesniej wieksza iloscią godzin.
Cios 2014-03-20 07:33:47
A ile zarabia netto Pizza Maker - osoba robiąca pizze?
ex mejker 2014-04-05 13:32:37
pizzer zarabia brutto 9zl na poczatek, potem niby posrednia stawka 11 a na koniec 13 zl. Netto sam sobie oblicz, nie wiem jakie składki ci odpadają. Szkoda że teraz tak mało, kiedyś było max 15 zł...
maniek 2014-04-11 11:57:16
Wiem za bardzo od ciebie wymagają a mało placom. A jak coś. Źle. Zrogrojecka194 bisz to cię. Wypierdalajom w lokalu grojecka194. Tam jest jebniety jeden manager nie warto w tym pracować
dostawca 2014-04-16 12:20:33
O ktorym kierowniku na grojeckiej mowisz?
mario 2014-05-04 22:22:35
Straszny moloch... nie warto, lepiej iść do macdonalda czy jako dostawca do konkurencji. Okropna robota, dostawcy często robią pizze od razu po przyjściu z kursu(sanepid by się przydał), obiecują podwyżki których się nie dostaje. OMIJAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ala 2014-06-09 00:45:10
Pracuje od 3tyg i kończę.
Dostawca pracuje w gównianym ubraniu które nie oddycha.
Pracujesz jak pasuje kierownikowi raz na 10 do 16,12-0.30.
Jak masz "zamek" zmywasz naczynia w (usunięte przez administratora) tego jest.
Kierowca robi wszystko od odbierania telefonów po obsługę kienta w barze.
Psia stawka mało kursów .Także nie polecam .
Adam 2014-09-29 00:01:48
U nas w lokalu np. Jest lista zyczen na ktora mozna sie wpisac i wg niej ustalany jest grafik. Wiadomo, ze nie zawsze jest tak jak sie chce, ale jesli sie ktos np. uczy to ma wolne kiedy potrzebuje. Sa rowniez rozne konkursy, gdzie mozna wygrac dodatkowa kase.
Były pracownik 2014-10-26 17:38:16
Do dominos trafilem po znajomości. Na początku wszystko fajnie chociaż pieniądze słabe. Po ponad roku pracy tam jedyne co mogę pozytywnego powiedzieć o tym miejscu to atmosfera. Ludzie koledzy i koleżanki z pracy fajna ekipa dobrze zgrana (tak akurat mi się trafiło). A poza tym? tragedia... Począwszy od potrącania z pensji za coś co nie jest z twojej winy. Poprzez managerów którzy wgl nie nadają się na stanowiska na których są. Przykładowa sytuacja store manager bierze sobie napoje z magazynku bo mu się chce pić, nie raz i nie dwa. Potem podczas inwentaryzacji wielkie halo bo braki w napojach oskarżanie że pracownicy pokradli i oczywiście każdemu potrącają z pensji jeśli zaprotestujesz grozi zwolnieniem. Skutery (czym w ogłoszeniu się chwalą że yamahy) totalna porażka są w tak opłakanym stanie że strach jechać. serwis też do bani bo właśnicielem jest jeden z regionalnych. Ubrania na zimę obiecują a przychodzą fakt w połowie zimy... inni managerowie tez lekko nie mieli w tych lokalach co byłem. Store układał grafik tylko pod Siebie a pozostałych 2 managerów musiało przykładowo zapier... w każdy weekend na 2 zmiany do północy. Pracujesz? starasz się? Myślisz ze zostaniesz managerem i dostaniesz umowę o prace? jaaasne od czasu jak nim juz zostaniesz co najmiej pół roku poczekasz jeszcze na umowę a do tego czasu pracujesz na umowie kierowcy bądź pizzera. Troche to moim zdaniem nie legalne gdyż operujesz pieniędzmi itp. a na umowie tego nie masz i co z ponoszeniem odpowiedzialności? osoby które były naprawdę wporządku zostały wyje..ne na zbity pysk bo albo (managerowie) walczyli o to co pracownikom się należy albo (pozostali) walczyli o niesłudznie zabrane pieniądze i oskarżenia które padały na nich. Ogółem patologia. Dużo byłych pracowników przygotowywuje się obecnie do pozwu zbiorowego przeciwko nim. ODRADZAM pomyślcie 2 razy zanim się zdecydujecie isć na rozmowe o prace tam. (na której też oszukują co do stawki godzinowej).
pytajnik 2014-11-12 22:38:22
Były pracownik - o jakim lokalu piszesz? Wszędzie tak jest?
Jolantaa 2014-11-27 13:04:30
nie chce się wyżywać nad tą pizzerią ale przy http://nocnapizza.bialystok.pl odpada w przedbiegach
były pracownik 2015-03-04 00:42:01
Lokal na bródnie który już nie istnieje oraz na ul. Magicznej ale niestety w większości lokali zdarzają się mniejsze bądź większe chore sytuacje. Jak np. W nowym lokalu na tarchominie. Gdzie managerowie są parą i kryją się nawzajem lokal zarasta brudem do tragicznego poziomu a porządnie ludzie wysłani są z pracy bez powodu bo na ich miejsce para spasionych managerów zatrudnia swoich znajomych.
spasiony kierownik 2015-04-09 13:58:47
Były pracownik przedstaw się i zapraszam do lokalu.
były pracownik 2015-07-24 23:06:54
A w jakim celu mam się udać do lokalu? chcesz mnie za coś obciążyć?!
mr.Bee 2015-09-02 17:59:34
Witam. Niedawno dostałem propozycje pracy w Domino's Pizza jako zastępca kierownika. Najpierw szkolenie i umowa na zlecenie potem o prace ze stawka 2700+500 premii brutto. Co o tym myślicie? Warto zrezygnować z aktualnej lepiej płatnej na rzecz nowych umiejętności? Jest możliwość awansu i podwyżki bo nie wychodzi to dużo do ręki...
Z góry dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam!
kierowca 2015-09-08 07:23:25
Zatrudniłem się jako kierowca. WYgląda na razie ok. Cięzka tyra ale z napiwków można sporo wyciągnąć - prawie druga pensja. I płacą chyba najlepiej z plackarni za godzine. Nie jest źle
rafał 2015-12-13 13:41:46
a ilu pracowników jest na zmianie? ilu kierowcow, pizzerow, kelnerek itp.? i ile robia dziennie pizz? ile jest dowozow? moglby ktoś kto tam pracowal podzielić się tymi informacjami?
szukamszukam 2015-12-25 15:59:25
proszę o podpowiedź osoby już pracujące, albo znające realia: na stanowisku dostawy pizzy z własnym samochodem firma oferuje 12 zł netto za godzinę i 3 zł za kurs. Licząc nawet 170 godzin w miesiącu i średnio dwa kursy na godzinę ( co wydaje mi sie lekko zaniżonymi parametrami ) wychodzi: 170x12=2040zł+ (170x2)x3=1020zł czyli razem około 3000zł netto miesięcznie( nie licząc napiwków!!) czy takie wyliczenia są realne do przyjęcia czy w rzeczywistości nie wychodzi to tak dobrze?
Włodzimierz85 2015-12-29 00:35:27
12 złotych jak na polskie warunki chyba ok? W Londynie kierowcom skuterów oferują minimalne legalne wynagrodzenie - £6.70 na godzinę.
Sam dorabiam w restauracji sushi i mam £8.50 na godzinę , skuter pracowniczy zabieram do domu i jeżdżę gdzie chce , wolne tak jak sobie zazyczylem- co czwartek i niedziele , jak nie ma zamówień to nie wykonuje żadnej innej pracy tylko odpoczywam. Zamówienia w 90% płatne kartą przez co napiwki są rzadkością
Dodam jeszcze ze kiedyś pracowałem w deliwerce w firmie z polskim managerem - nigdy więcej !!!
AllTruth 2016-01-22 21:21:10
Nie szanują ludzi z charakterem, wywalają ich na zbity pysk. Obojętne czy się starasz czy nie. Masz być mrówką, siedzieć cicho i chodzić jak w zegarku. Śmieszne były sytuacje jak kierowcy tłumaczyli kierownikom zmian jak mają robić inwentaryzacje, bo tamci nie ogarniali systemu na którym pracowali. A to że store manager lub jego zastępca jest na takim a nie innym stanowisku, to kwestia notorycznego lizania odbytów regionalnym i kolesiostwa... Ci z kolei obrośli w piórka, zarabiają w granicach 15-20 tysięcy, są w tej firmie od początku i mają wszystko w poważaniu. Tam sporo osób się stara, zwłaszcza na tym niższym szczeblu, od kierowców po pizzerów. Ale co z tego? Pracowałem w Dominosie od początku, znam wszystkich z wyższego szczebla. To grono wzajemnej adoracji. A jeśli chcesz zaistnieć, cóż ... "jeśli wchodzisz między wrony musisz krakać jak i one". Nie twierdze że Ci ludzie są źli, niektórzy są naprawdę spoko ale, to wyjątki. Płacą na czas, to spory plus ale jak ktoś wcześniej zauważył, mogą potrącić coś z wypłaty za "NIC". Kiedyś płacili dobre pieniądze, tylko dominium miało lepsze stawki, teraz płacą słabo.. W dodatku zaczęli przycinać kasę na wszystkim.. Od skuterów (kiedyś same yamahy) po serwis (kiedyś firmowy yamahy), teraz złomy które są zajechane i serwis, w którym pracują "dresy" które lubią spalić fifkę w pracy...W dodatku serwis należy do nadwornego lizodupa tej firmy. Swoją drogą gość jest Asem. Wyjechał za chlebem na wyspy z jakieś "wiochy", tam dostał się do dominosa i zaczął awansować. Później go ściągnęli do Polski, do biura. Był od szkoleń przyszłych pracowników, nieco później był gościem od zadań specjalnych, niby kierownik regionalny niby ktoś tam.. Teraz ma pod sobą serwis i lokal na własność. Zarabia straszne pieniądze. No ale co? Przecież to nie przestępstwo? :)
S_kuter-noga 2016-06-27 15:40:06
taka mała porada dla przyjętych do rozwożenia pizzy :
zapisujcie swoje kursy . dobrze pilnujcie swojego portfela przy rozliczaniu
na koniec zmiany.
Lipka 2016-07-11 12:30:25
Odradzam... pieniądze słabe o ile to pieniędzmi można nazwać, częste nie płacenie za nadgodziny. Atmosfera świetna ale mimo to najgorsza praca jaką od lat miałem
Lipka 2016-07-12 12:41:48
@owen nikt dla atmosfery nie chodzi do pracy, chodzi się po pieniądze :), a w dominosie są słabe i tak jak wspominałem wcześniej nie płacą za nadgodziny, czyli po prostu okradają pracownika
Marta 2016-07-29 23:33:10
Moze troche nie w to miejsce trafilam, ale nie sposob zlozyc u nich reklamacji. Odbiera Rosjanin albo Ukrainiec, ledwo sie dogadasz, po czym pizze przywozi rowniez Rosjanin/Ukrainiec. Otwierasz mu dzrwi i od wejscia atakuje tekstem czy dam mu napiwek, po czym powtarza wielokrotnie. nie mowi ile zaplacic, nie pyta karta czy gotowka, jak rzeka plynie jego wywod o napiwkach, jakby mial wyuczona regulke. Jest mega nachalny z tym. I teraz dzwonie, w
sluchawce oczywiscie Rosjanin/Ukrainiec. Jesli ktos pracowal, czy da sie tam zadzwonic, czy trzeba isc i robic siare?
Marta 2016-07-29 23:34:50
pracownikod2m 2016-09-03 14:53:01
Praca jak każda inna na takim stanowisku, ogromnym plusem w Dominosie są bardzo fajni ludzie<3 W takiej atmosferze czas bardzo szybko mija
kika 2016-09-22 13:02:17
ja pracuję we Wrocławiu i jest też spoko
Kierowca 2016-10-08 12:34:37
Podnieśli stawki teraz w Warszawie. Chyba płacą najwyżej z sieciowek dla kierowców. A jest niezły młyn i duzosie lata kursów to spokojnie dziennie można z 50-100 z tipów jeszcze dorobić.. Ostry zapier...ol ale niezla opcja
kjhgf 2016-10-08 14:59:02
@Kierowca no wiadomo ze cos za coś zawsze tak jest :)
Skwara 2016-11-04 00:03:14
Praca w tym miejscu mam namysli Dominos w Szczecinie na ul.Rostockiej miała tylko jeden plus jazde na skuterze. Poza tym to jest największa moja pomyłka w wyborze pracy jako kierowca.
Szkoda że nie poczytałem na ich temat zanim podjąłem prace dla nich.
Zostaw swoją opinię o Dominos Pizza - Inverness
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dominos Pizza