Opinie o Herz w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Herz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Herz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herz w Wieliczka

Peppa

Trzeba być naprawdę nieodpowiedzialną osobą żeby chodzić chorym i zarażać innych ludzi. To się nazywa zachłanność na pieniądze nie patrzenie na innych tylko na własne ego. Wstyd....

A...
@Peppa

A czy ty odpowiedzialna osobo jesteś pewna na sto procent że w tej chwili nie masz choroby ? Może objawów nie masz ... ?

....zzz...
@Peppa

Nieodpowiedzialne to jest kierownictwo, które kryje ilość osób zarażonych. Tylko żeby produkcja szła. Ile to już dziś prywatnych testów pozytywnych dwa, trzy? Ludzie idą masowo na kwarantnne, a kierownictwo milczy..... To jest narażenie pracownikow my wszystko wiemy....

A....
@....zzz...

I po co komuś takie naiwne , nieprzemyślane rzeczy pisać ? Jak teraz , gdy wszędzie w około ludzie chorują wygląda taki wpis na forum ? Czy ktoś z firmy jest winny że wirus jest ?

Projekty

Dzień dobry, Jak Państwo oceniają dział biurowy firmy HERZ? Czy atmosfera w biurze jest w porządku? Jakie zarobki są w dziale projektowym lub ksiegowosci dla osób po studiach? Jak przebiega rozmowa? Z góry dziękuję za odpowiedzi

NWM

W serwisie pracuj.pl ukazały się dwie oferty pracy w dziale księgowości - czy ktoś jest w stanie opisać sytuację dlaczego nagle potrzebnych jest dwóch pracowników działu księgowego (łącznie z głównym księgowym)? Czy wiąże się to z jakimiś krokami i wytycznymi poczynionymi przez przełożonych w sprawie finansów firmy? Jaka jest kondycja finansowa? Jaka jest atmosfera w relacji pracownik-pracownik, pracownik-przełożony? Pozdrawiam

BYŁY
@NWM

Mysle ze problem tkwi w postawie pana prezesa .

P

Dzięki za wspólną pracę pozdrawiam cała ekipę

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Udzieli ktoś info jakiego rodzaju produkcja wykonywana jest w Wieliczce? Jakieś maszyny do obróbki metali, plastiki, montaż?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Herz?

Tak

A...

Szansę na zatrudnienie tak , ale będą zasuwać najgorsze roboty na tych co mają rodzinę , znajomości , układy ...

Emeryt
@A...

Tak to całkowita prawda

Robol

Ludzie,co z tym herzem teraz?Kwarantanna czy co?

Haha
@Robol

Do roboty w poniedziałek...

Porażka

Nie ma to jak zatrudniać coraz więcej osób i zabierać kolejne miejsca parkingowe. Wszystko rozgrzebane ale nic nie skończone A pracownicy samochodami muszą jeździć po kraweżnikach i chodnikach! Może ktoś by się tym zainteresował ????

Nie umiecie jeżdzić autami każdemu się śpieszy do domu ale bez przesady.Wyprzedzacie z górki zajezdzacie drogę tym co chcą wjechać na zakład stwarzacie takie zagrożenie że szkoda gadać.Tylko walić na czołówki????

smiechnasali50

Miałam okazje pracować w tej firmie-na produkcji. Mimo,ze pracowałam tam krótki okres czasu myśle,ze mogę podzielić się swoimi spostrzeżeniami z perspektywy osoby kończącej studia ,młodej która chciała sobie dorobić. Pierwszym aspektem na który warto zwrócić uwagę to Panie, które to pracują- nie miłe, zazdrosne, wyzywające się na osobie młodej,która przyszła dorobić, oczywiście nie wszystkie, trafiłam na wiele miłych Pan Lecz większość tak jak wspomniałam wcześniej potrafiły mnie doprowadzić do płaczu, potem udając mile i podlizujac się ze nic się nie stało Zwłaszcza stanowisko Pani „ Andzi” gdzie kazano mi robić rzeczy wyłącznie ręcznie bez użycia żadnych narzędzi, gdzie na następny dzień widziałam jak Panie pomagały sobie wkrętarka,żeby się nie męczyć Gdy skończyłam swoją prace, wiadomo zeszło mi dłużej ponieważ korzystałam tylko z klucza usłyszałam tylko komentarz ze za mało i się nie nadaje. Na dzień następny gdy Pani brygadzistka przydzieliła mnie znowu do stanowiska tej Pani- odesłała mnie ze ona nie chce nikogo nowego z pogarda. Współczuje tym Panią, ze nie panuje między nimi współpraca jedna na druga opowiada, zawiść Jest to smutne, ze ludzie potrafią pracować w takich warunkach- fałszywości Panie brygadzistki to jakaś pomyłka odnoszą się jakby miały conajmniej stopień doktora traktując gorzej pozostałe pracujące Panie,które naprawdę się starają Idąc do toalety została mi zwrócona uwaga gdzie ide i ze za często chodze do toalety. Pracowałam wcześniej w pracach typu- produkcja tutaj czułam się jak w (usunięte przez administratora). Jest to ciężka praca i podziwiam każda z Pan która tam pracuje ale atmosfera jest tragiczna. Zamiast wpływać na młodych ludzi zwłaszcza studentów,którzy może chcieli by wrócić do tej firmy na inne stanowisko- jest wręcz przeciwnie jak wspomniałam wcześniej. Wracając Pani brygadzistka J zrobiła awanturę przy wszystkich pracownikach gdy jedna z pan spóźniła się dosłownie pół sekundy na stawienie się w rządku. To nie jest chyba wojsko? Życzę Panią pracującym nadal powodzenia i wytrwałości i obyście były mniej zawistne dla siebie będzie się Wam lepiej pracować,pozdrawiam

Jan

Jak jest stawka dla nowej osoby bez doświadczenia

Ster
@Jan

Najniższa krajowa :)

...

Dla tych co nie znają działania ochronnego maseczek przypomnę powtarzaną od tygodni opinię środowisk medycznych :moja maseczka chroni Ciebie a Twoja mnie. Twierdzenie nie założę bo nie ma jasnego nakazu czy jest mi gorąco jest nie poważne pomyślcie o pracownikach służby zdrowia - im dopiero jest duszno i muszą pracować. Wiele osób twierdzi że chce pracować mimo zagrożenia więc doceńmy wkońcu starania firmy, która próbuje nas chronić.

Śmiechu Warte !!!!

Śmiechu warte !!! A może tak pani brygodzistka (J) otworzy oczy i uszy jak pani ( J. D) niby to przyjacółka z automatu brygadzistki sprzedaje wszystkie informacje ludziom z hali , zanim zdążyli wyjść ludzie z jadalni tak już nawet tyrarium wiedziało o czym było zebranie . Pani ( J.D) to może wkońcu przestanie oczerniać ludzi wyśmiewać innych rzucać hasła pani J niech pani odrazu do mnie przyjdzie to pani powiem . Ludzie to jest juz chore żeby takie fałszywe baby tam robiły . Żal mi cie kobieto i przestan oczerniać innych bo nie każdy ma męża pantoflarza :-) a ankiety powinny być własnie na temat jak ta pani obrabia innym tyłki :-)

Smiechu warte

Tak suzuki ale srebne

Heje
@Smiechu warte

Przepraszam pomyliłem kolor Ale o tą osobę chodziło mi

Panie Prezesie ZOSTAŃMY W DOMU

Panie prezesie mam obawy co do duzej ilosci ludzi na hali czy nie jest nas zaduzo przy koronawirusie obowiazek jest zeby 50 osob przebywalo boje sie o zdrowie moje i moich blizkich.W szatni jest ciasno jedna o druga sie obija.

Dlaczego w firmie nie bada sie goraczki pracownikom gdy przyjda do pracy w innch firmach tak robia tym bardziej ze jest duzo Ukraińców trzeba dmuchac na zimne na.!!

Zakłopotany

Wstrzymalibyscie się zatrudniać tych Azjatów jeszcze teraz kiedy panuje koronowirus.... Panie Prezesie czemu Pan teraz na dół nie zejdzie boi się Pan zakażenia? Granice wstrzymuja przepływ ludzi a do Herz przyjmuje. My się naprawdę obawiamy mamy też rodziny....????????????

Pracus
@Zakłopotany

Ludzie jak wy tam pracujecie? Co to za firma,co tu robią,niech śmigają do Austri i tam zatrudniają Ukraińców.

Paulo

Czy w tej firmie pracują Ukraincy

@Paulo

Pracują

Zalamany
@Paulo

Lepiej się zapytaj czy pracują tam jeszcze polacy? Firma Herz firma Austriacko -Ukraińska z siedzibą w Polsce. Polski język to już tam rzadkość....

O;a

czy są miejsca parkingowe dla pracowników czy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona? zastanawiam się nad pracą tam, ale nie wiem czy zawsze będę miała gdzie zaparkować czy wogóle? dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

@O;a

Tak są miejsca parkingowe dla pracownikow

O;a

Dziękuję za odpowiedź. Tzn ze jak sie zatrudnię to nie bedzie problemow ze znalezieniem miejsca? W sensie, że dla każdego miejsca nie brakuje? Pozdrawiam

@O;a

Nie będzie problemu z zaparkowaniem ponieważ czuwa nad tym ochroniarz , żeby każdy pracownik miał miejsce

A....
@O;a

Tak , spokojnie , bez paniki , jest mnóstwo miejsc parkingowych , jest wokół Herza dużo rowów , fos ,dziur itp, gdzieś na pewno się wciśniesz .

@A....

Nie widziałam żeby ktoś parkował w dziurze czy w rowie .Owszem w związku z rozbudową zakładu jest mniej miejsca na parkowanie ,ale nie jakoś wszyscy się mieszczą więc nie wprowadzaj ludzi w błąd

o;la

czy są miejsca parkingowe dla pracowników czy liczba miejsc parkingowych jest ograniczona? zastanawiam się nad pracą tam, ale nie wiem czy zawsze będę miała gdzie zaparkować czy w ogóle są miejsca dla szeregowych pracowników? dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Herz - Wieliczka

• Jak się pracuje w Herz?

Zobacz opinie na temat firmy Herz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 10 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Herz?

Kandydaci do pracy w Herz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Herz