Opinie o Herz w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Herz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Herz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herz w Wieliczka

Tola

BARDZO NAM SIE PODOBAJA ZMIANY STANOWISK W PRACY :) JEZELI KTOS MYSLAL ZE NAM TYM NAZLOSC ZROBI TO SIE MYLIŁ :)

Masza
@Tola

Powiem krotko i na temat . Niech kazda brygadzistka dba o swoja zmiane i potrzeby swojej zmiany ! A nie mowic jednej co i jak ma robic i chyba kazdy wie o czym mowa…

@Masza

I Ty serio wierzysz, że któraś weźmie sobie to do serduszka? Nie ma szans, same słowa niczego tu nie zmienią. Może jakieś inne sugestie jak na to wpłynąć? :/

Masza
@Renata

wystarczy zeby chociaz jedna sobie to wziela do serca. Bo wychodzi na to ze My zmiana A. jest bee…

Kicz
@Tola

To chyba najlepsze co mogło nas spotkac

Wysłałem aplikację o pracę na ich maila, po jakim czasie odzywa się rekruter?

Spartakus

Widziałem ostatnio bilbordy z ogłoszeniami o pracę jako spawacz .Czy może ktoś opisać jak wygląda praca spawacza w firmie i na jakie zarobki można liczyć na początku i na umowie o pracę?

Spawacz
@Spartakus

Tez widziałem bilbord jakiś już czas czy to aktualne? Czy zarobki jakie podali są możliwe? Jak warunki pracy?

@Spartakus

stanowisko spawacza aktualne, praca na umowę o pracę, dwie zmiany 6-14.00 i 14-22.00. Zarobki uzależnione od doświadczenia i umiejętności, wszystkie szczegóły na rozmowie.

Proszę o info nt. pracy na stanowisku montażysty. Rodzaj umowy: etat/zlecenie. Wynagrodzenie: miesięczne/godzinowe oraz terminowość. Praca w weekendy?

@Kandydat

Praca na umowę o pracę, dwie zmiany 6-14.00 i od 14-22.00 od poniedziałku do piątku, praca w soboty na pierwszą zmianę dodatkowo płatna. Wszystkie szczegóły na pierwszej rozmowie.

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Szymon

Co Ciebie tam spotkało i dlaczego Cię zwolnili? Jestem spawaczem i chciałem się tam dowiedzieć o pieniądze i warunki pracy, a tu takie rzeczy?

były
@Szymon

Ja pracowałem tam krótko i cieszę się bo warunki lepsze teraz mam i kasa znacznie większa

@były

Pracowałam tam i to był koszmar. Nawet wrogowi nie polecam tego bagna

Byla

W upaly jest koszmar. Na produkcjiponad 30 stopni czlowiek nie czym oddychac wdychał kleje lakiery i wogole biuro nie widzi nic zlego w tym bo oni siedza sobie w klimatyzowanym pomieszczeniu nawet nosa nie wychyla. Niech sie zamienia rolami wtedy moze zrozumia. Zycze wytrwalosci i cierpliwosci !!!

Czesław
@Byla

Czyli na hali nie ma klimy tylko w biurach. Dają chociaż wodę do picia dla pracowników? Bo w takie upały powinni.

@Czesław

Dają wodę. Szkoda że stoi na środku hali i jej temperatura jest nie mniejsza jak otoczenia.

@Aaa

Mniejsza? To chyba dobrze?

@Renata

Napisane jest mniejsza czy nie mniejsza?

kormoran

Tak, dają.

Olom

Beznadzieja…to moja druga praca, gdzie nikomu nie zależy na pracownikach Wymagania i wymagania, a pieniądze dalej śmieszne Atmosfera w zakładzie gorsza niż na stypie Rzucają się o wszystko, bo przecież kobiety nie mogą mieć racji Przy tych upałach praca na hali to koszmar Możesz zemdleć, ale NORMA MUSI BYĆ, bo Ci zarzuca ze się obijasz Pracuje niecały rok, ale chyba podziękuje Pozjadajcie się nawzajem tam sami!!, bo chętnych nie widać do pracy, a wręcz przeciwnie się słyszy, ze ludzie tylko odchodzą, albo mają w planach ;)

Czesio

Panie Prezesie. Może pora zainstalować na zakładzie klimatyzację? Biura w klimatyzowanych pomieszczeniach a zwykłym robolom robi się łaskę i daje 10 minut dodatkowej przerwy? Biurowcy zadowoleni i uśmiechnięci bo chłodno a na produkcji trzeba oddychać rękawami. Pracownik może wychodzić na kolanach z stanowiska pracy byle by była zrobiona norma! Szkoda tylko że ta norma jest kosztem naszego zdrowia. Zdrowia robola!

Pablo

Jak wygląda tam praca jako magazynier i jakie zarobki na start ?

Spawaczka

Jak się donosi to tak niestety jest. Omijajcie szerokim łukiem... a jak już musicie tu pracować to uważajcie

Maja
@Spawaczka

To co wy, zamiast pracować to plotki roznosicie? A moze ta dziewczyna na to zasłużyła?

Spawaczka
@Maja

No gdyby firma była w porządku to by nie było tak wiele złych opinii

Iza

w firmie jest tak duzo pracy ze jest non stop wywieszony baner na ogrodzeniu ze przyjma do pracy ? wisi tam tyle czasu, czy to oznacza ze nia ma chetnych do pracy, jest duza rotacja czy pracy przybywa i trzeba nowych osob ?

Peppa

Ha ha ha i karma wróciła też do Pana kierownika jak dobrze że już nim nie będzie skończy się podlizywanie , donoszenie . Pupilków już nie będzie , każdy teraz będzie równo traktowany i będą równe wypłaty bo wiemy nie od dziś że kto donosił to miał więcej. Jak ja się cieszę wreszcie ta firma będzie normalna .

@Peppa

Moze wkoncu ktos zrobi porzadek z kwitkami bo czlowiek nie widzi kwitkow po 3-4 miesiace bo nikt nie moze czasu znajsc zeby je rozdac pracownikom! Tylko sie trzeba prosic o swoje! Teraz jest nowy miesiac ale za kwiecien nikt dalej nie dostal… bo byly Pan kierownik oczywiscie czasu nie mial zeby to zrobic!!

Czy są może przyjęcia na spawacza?

KUKU
@Piotr

TAK

@KUKU

Na jakie zarobki może liczyć doświadczony spawacz ?

Ala srala

Brygadzistka Ala do zmiany, wyżywa się na pracownicach, męczy nas psychicznie oraz wyzywa, najwyższa pora zgłosić to do danych organów i zrobić z tym porządek... Nie pozdrawiam kierownictwa które ma ta sytuację głęboko gdzieś

Ktoś
@Ala srala

Taka osoba nie powinna pracować na stanowisku brygadzistki ,polecam zgłosić sprawę do Panstwowej Inspekcji Pracy. Od wielu lat stosuje (usunięte przez administratora) wobec pracowników. Wiele doświadczonych osób przez nią odeszło z pracy bo słowo zwykłego pracownika było, jest i będzie nic nie warte.Pozdrawiam wszystkie Panie i życzę siły i wytrwałości

Montazystka
@Ktoś

Mamy juz jedna sytuacje nagrana jak sie zachowuje i odnosi do ludzi wiec mysle ze nabierze wody w usta i sie opamieta a jak nie to wiemy dobrze gdzie z tym isc

@Ala srala

Pani Ala w szczególności jest zła kiedy zwraca paniom uwagę żeby skupiły się na pracy i nie dyskutowały, bo potem są tylko ciągłe poprawy. A już w ogóle jest najgorsza kiedy każe wyłączyć internet i schować telefon no bo przecież znajomi na fejsie nie mogą długo czekać na odpowiedź.

@Montazystka

Podejście niektórych pań do brygadzistki też pozostawia WIELE ! do życzenia, są pyskate, chamskie i bezczelne może ona też powinna zacząć nagrywać innych ???? dałybyście już spokój, naprawdę żal mi was...

Ulcia
@Ktoś

Ludzie opamiętajcie się, jak można w tak podły sposób kogoś oczerniać.Pani Ala nikomu bez powodu nie zwraca uwagi i co wy opowiadacie za bzdury o psychicznym znęcaniu i przekleństwach.Pani brygadzistka nigdy nie wydaje rozkazów tylko zawsze prosi o wykonanie polecenia a nie chciałaby sama słyszeć jak wam zwraca uwagę o schowaniu telefonu jakie wulgarne epitety lecą w jej stronę.Przecież nikt nie jest przywiązany tutaj na siłę ale ze swojego doświadczenia wiem że niektóre panie które przeklinały Herza wracają ponownie..A Pani Ala co do niektórych pracownic ma wielką cierpliwość.Więc przestańcie rzucać jadem bo to nikomu nie służy!

Montaz
@pracownik

Obroncy ucisnionych sie znalazly!!! Nie chodzi tu o tel bo nikt nie moze zabronic mi wyciagnac tel!!! W umowie nie mam zakazu korzystania z telefonu!!!! Obrazala pracownikow i koniec byle co jej nie pasowalo!!!! Darla sie o byle co i nie tylko o tel! Jak wstala w zlym chumorze to sie dostawalo komus w pracy!!! Kazdy chce kuzwa chce pracowac w spokoju a nie wyjsc z pracy i myslec jaki to humor bedzie miec jutro!!!! A jak sa poprawy to warto przyjsc j powiedziec to jedej osobie czy calej ekipie a nie drzec sie tak zeby kazdy slyszal i robic pokazówy!!!! Bo sory ale jak sie ktos drze na mnie to ja tez sie bede darla!!! Chyba kazdy pamieta ze ankiety sie same nie wypisaly i kto trafil na dywanik do prezesa za odnoszenie sie do pracownikow!!! Ludzie maja dzieci i kontaktu nikt nam nie zabroni !!!!!

Montazystka
@Ulcia

Do mnie osobiscie klnela i oczernila pracownikow !!! Wiec nie wiem co za łeb to napisal !!! Teraz owszem jest ok ale na jak dlugo ?? Jezeli Pani Ala bedzie wporzadku do nas my do niej tez !!!

El,,a
@Ala srala

Nie ma mocnych na p Alicję pani z przygotowki z Asów i Bajpasów (usunięte przez administratora)zawory i nic cisza utarła sprawę będzie zdjęcie na f (pudła że zaworami i domu w którym było robione centralne Gdów

Hala
@El,,a

Robi sie bardzoooo ciekawie i gorąco!!!!

El,,a
@Ktoś

Słowo pracownika nic nie warte nie dla każdego,mieliśmy w zakładzie osóbkę piła na umor przychodziła wypita do pracy śmierdziało na kilometr brała zwolnienie co drugi miesiąc i nikt się nie połapał nie wierzę w cuda,bo to koleżanka brygadzistki A

M
@El,,a

Zastanow sie co piszesz bo to nie jest smieszne !!!!! Watpie zeby Pani Ala wiedziala i kryla kogos kto wynosil zawory, bez przesady! Ludzie przestancie juz naprawde bo to sie juz nudne robi! Dostala juz raz przemyslala i jest lepiej. Kazdy chce miec czysta glowe , ona tez. Co zrobicie jak ktos gorszy ja zastapi? Macie problem idzcie powiedzcie co was boli czy sie nie podoba Pani Ala to tez czlowiek! Zawsze sie mozna dogadac i znalezc kompromis ! Bylo jak bylo trudno czlowiek w nerwach nie patrzy co mowi i robi! A jesli nie to idzcie wyglosic zale do kierwonika albo prezesa oni napewno wysluchaja! Nie bronie nikogo bo kazdy ma cos za uszami! Ale oskarzac kogos o kradziez czy niby wspolprace w tym to gruuuba przesada i jeszcze wypisywac niby osoby ze stanowisk pracy ktore to robily! Warto sobie popukac w glowe! Jezeli masz dowody idz do kierownictwa. I powtarzam jesli jest problem idz do brygadzistki i powiedz !!! Nikt cie nie zje a wyslucha!!Wszystko sie da bez krzykow i klotni tylko trzeba chciec ! Skupmy sie teraz na tym co sie dzieje na swiecie bo nie wiadomo co nas spotka!!! Wiec lepiej zyjmy w zgodzie !

Karina
@El,,a

A panie z przygotówki wraz z rodziną to specjalna grupa hejterek.Odkąd pojawiłyście się w Herzu nic wam nie pasuje wszystko i wszyscy BE!!! Same na siebie kręcicie bat,karma wraca.A szargać imieniem osoby której już nie ma wśród żywych to wstyd i żenada pani M. Nie kompromitujcie się więcej i dajcie w spokoju pracować innym.

M

Ebnij sie w czolo czlowieczku! Nikt miodem nie smaruje nikomu d…y i przestan bruzdzic komus kto nie ma nic z tym wspolnego! lepiej sie pilnuj Bo teraz w internecie nikt nie jest anonimowy! Twoje IP juz sie namierza !!!!!!!

Zawór

1. Zarobki słabe 2. Organizacja zarządzanie, III liga 3. HR, amatorszczyzna, zabawa w dorosłych.

Czesław
@Zawór

Słabe to znaczy ile konkretnie? Bo dla ciebie kasa może być mała a dla mnie w sam raz. Więc przydałoby się żebyś podał kwotę:)

@Czesław

Dla mnie zarobki sa ok!! Zaliczysz 2 sobity i wyplata jest cacy! jezeli ktos chce pracowac bedzie pracowac !! Zawsze sie znajdzie ktos komu wiecznie malo i malo !! W dzisiejszych czasach sczegolnie teraz kazdej pracy sie trzeba łapac!!

Zmiszeni do urlopu!!!

Inwentaryzacja inwentaryzacja ale bez jaj!!! To nasz wypracowany urlop! I nam go zabieraja !!! Pracodawca nie może zmusić pracownika do pójścia na urlop wypoczynkowy w dowolnie wybranym przez niego czasie. Pracodawca powinien sugerować pracownikowi wykorzystanie urlopu wypoczynkowego w roku, w którym nabył do niego prawo, ale nie może zmusić do tego pracownika, bowiem ten ma prawo odmówić wykorzystania urlopu. Niedopuszczalna jest sytuacja, w której pracodawca ustala pracownikowi termin urlopu zupełnie dowolnie i wbrew jego woli. Ludzie ogarnijcie sie !!!! Dlaczego mamy byc stratni na tym !!! Jaka firma tak robi?!

Kornick

Jakie wynagrodzenie na magazynie i produkcji? Odpisze ktoś w końcu? Wszyscy narzekają ale o pieniądzach cisza to może nie jest tak źle z kasą.

O.O

Zaczynając od początku. Pracowałam w tej firmie 15 miesięcy i uważam, że było to o 15 miesięcy za dużo. Atmosfera była tragiczna, praktycznie codziennie człowiek szedł do pracy z nastawieniem za co tym razem dostanie ochrzan. Pani brygadzistka mając zły dzień potrafiła przyczepić się do wszystkiego, sama niejednokrotnie nawet nie potrafiąc wytłumaczyć co i jak należy zrobić. Zamiast rozmowy w cztery oczy na temat popełnionych błędów potrafiła przy wszystkich poniżać, mimo iż zazwyczaj nie było to konieczne. Pani brygadzistka nie umie panować nad emocjami, jest ordynarna, niezorganizowana i czasami odnosiłam wrażenie jakby praca była dla niej miejscem gdzie może sobie odreagować. Z kolei pani brygadzistka prowadząca drugą zmianę potrafiła przyczepić się, że wniosłam ze sobą POLAR, a nie zostawiłam go w szatni. Była to zima. Strach nawet iść do łazienki/zrobić herbatę, bo po 3 razie w ciągu dnia koleżanki donoszą, że zbyt wiele razy opuszcza się stanowisko pracy. Jeżeli ktoś ma wybór iść do tej firmy a do innej, to radze wybrać inną. Przede wszystkim przez atmosferę i to, że ciężko jest załatwić jakieś formalne sprawy. Pozdrawiam wszystkie pracujące tam Panie i podziwiam za ich cierpliwość! XXX

Pederasta
@O.O

Brygadzistki maja tez tam swoich donosicieli.

El,,,,,,a

I psy gończe na ludzi

Pederasta
@El,,,,,,a

Oj kazdy wie ze Pani Renatka kabluje Ali wszystko!! To sie nazywa friends forever hahaha

@Pederasta

Friends forever. Oczywiście, powiem więcej , na dobre i na złe i nie jest to żadną tajemnicą , wie o tym każdy kto pracuje dłużej niż trzy tygodnie. I nic tego nie zmieni nawet taki durny wpis na forum jak twój. A czy się to komuś podoba czy nie to mi to lata, domyślasz się gdzie.

Juyghk
@Pederasta

ODKAD TA PANI ZOSTALA PRZENIESIONA TO NIC NIE WOLNO…. NIE MOZNA OTWIERAC OKIEN BO JEJ ZIMNO!! NIKT W SMRODZIE I DUCHOCIE SIEDZIEC NIE BEDZIE A JAK ZIMNO TO PROSZE UBRAC KOZUSZEK! ALBO WZIASC SIE DO ROBOTY !! ZAKAZ WSZYSTKIEGO NIC NIE WOLNO ! PRZYPADEK??? A KTO TO ZASTEPCA BRYGADZISTKI?? NO CHYBA NIE !!!!!! JAK MOZNA KABLOWAC A POTEM SIE USMIECHAC DO KOGOS I UDAWAC FAJNA KOLEZANKE!!!!

@Juyghk

Drogie panie, skoro jestem taka niedobra to proszę nie przychodzić na adaptery , nie pytać gdzie co leży , gdzie się znajduje , gdzie stoi itp. Centrum informacji NIECZYNNE DO ODWOŁANIA. A sprawę okienną że się tak wyrażę miałam owszem tylko i wyłącznie z jedną panią , którą bardzo serdecznie pozdrawiam.

Pracownica
@Renata

Chcemy zeby nam sie dobrze pracowalo i mysle ze wszystkim na tym zalezy a to ze sa niektorzy ktorym wiecznie cos nie pasuje ich problem… zawsze sie zwolnic moga herz po nich plakac nie bedzie! Badzmy zgrana ekipa i zmianą. Potyczki zawsze byly i beda ale lepiej to sobie powiedziec wprost jak jest problem -takie jest moje zdanie i tak powinno byc u nas! Pozdrawiam i zycze zmian na lepsze !!

Matylda

Jakie zarobki wśród kobiet jako montażystka? Warto aplikować ? Umowa na kaki czas ??

Może nasz prezes i kierownictwo zorganizowali by pomóc dla pracowników dla naszych pracowników z Ukrainy i dla uchodźców ????Nie bądźmy obojętni na tą tragedię bo dziś Ukraina jutro może być Polska !!!

Nowy.

Witam, na którym dziale aktualnie zarobki są najlepsze ? Słyszałem że dobrze zarabiają przy montowaniu kotłów?

Zostaw merytoryczną opinię o Herz - Wieliczka

• Jak się pracuje w Herz?

Zobacz opinie na temat firmy Herz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 10 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Herz?

Kandydaci do pracy w Herz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Herz