Opinie o Herz w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Herz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Herz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herz w Wieliczka

ktoś

Czemu tak się nie troszczy o swoje zdrowie. U niego w pokoju radio gra. Nic innego nie potrafi wywalczyć bo po co się narażać.

gosc456

Firma herz powoli zaczyna robić się jak (usunięte przez administratora) gdzie nic nikomu nie wolno.. niedługo wolność słowa zostanie nam zabrana oraz inne potrzeby fizjologiczne czy głupie napicie sie herbaty. Ostatnio w trosce o nasze zdrowie- oczywiście-i słuch pan bhp-owiec zakazał słuchania radia na terenie zakładu.. Jeśli znałby Pan definicję słowa hałas to hałas jest dźwiękiem nieprzyjemnym dla uszu w co raczej muzyki z radia nie można włączać w to.. Ale jeśli chciał pan zrobić na złość pracownikom to gratulacje może Pan być dumny z siebie :) tylko może niech Pan teraz wejdzie na hale i przetrzyma 8 godzin w tym hałasie.. Gdzie gdy radio szlo było tłem przysłaniającym ten hałas tłukących i piszczących maszyn. Teraz dopiero można powiedzieć że to jest hałas a nie radio które szło na najniższym stopniu głośności tak naprawde i pozwalało niwelować okropne dzwieki tłukących się maszyn.. Ale dziękujmy panu bhp-cowi oczywiscie za troskę nad naszym słuchem i ciekawe czy po pana decyzji komus się słuch poprawi. Zapraszamy pana Bhp-owca na hale niech posiedzi w ciszy z nami przez 8 godzin :) pozdrawiam.

jaga

to nie ta firma

Fajeczka

Kto o zdrowych zmysłach chce się zatrudnić w Herzu Wieliczka?? Kupcie dodatkowe krzeslo do biura brygadzistce z terrarium, bo więcej czasu tam spędza niż coś robiąc? Po co wam tacy pracownicy?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Domi

My tu mówimy o herzu pracy na produkcji

moje

tylko że to nie ta firma

Domi

Jak to jest że na święta jedna osoba dostaje 270zł, kolejna 210,140 a inna 100zł?Ta firma jest naprawdę pop... a raczej rządzący nią. Znowu kolejna dobra pracownica odeszła oby tak dalej i każda z nas tak powinna zrobić jak dostanie lepszą pracę. Będą wtedy przyjmować psychicznie chorych tak jak to już zaczęli rocić. Nikt do Was już pracować normalny nie chce przyjść!!b

2915,121459

:-(

to ja

to nie ta firma

Może panie z GP sprawdzą się na RL albo TS? Skoro takie pracowite:|

Paulina

(usunięte przez administratora) Kierownictwo już dawno straciło szacunek pracowników. Niestety bez tego żadna firma normalnie nie będzie funkcjonować. Każdy pracownik z hali montażowej ma gdzieś tą firmę a tym bardziej osoby pracujące w biurze na hali produkcyjnej. No ale gdzieś pracować trzeba. Nic tylko bić brawo i życzyć dalszej polityki prowadzącej tą firmę na dno.

a kto wam broni zrobic norme i tez sciemniac dziwnym trafem jak inne panie trafia na GP to zamiast 1720 jest zrobione 1100 lub 1200 jak sie nie chce wam robic to pora zmienic firme

Modelo

Pozdrawiam panie pracujące na GP ;) Nie wiem jak one to robią, że kończą pracę o ok 21:00 i godzinę ściemniając czekają na koniec pracy.. Też bym chciała jak one, bardzo proszę o przeniesienie na GP. Najlepsze w tym wszystkim, że brygadzistka wie o wszystkim... Hahahaha..............................

2915,121459
@Modelo

najlepiej maja kolezanki brygadzistek , nic nie robia ale zawsze maja najgorzej żal .pl

Vincent van Gogh

Chcesz zarabiać najniższą krajową? Herz zaprasza ! Chcesz zobaczyć co to znaczy norma za wszelką cenę? Herz zaprasza ! Chcesz pracować w soboty za darmo? Herz zaprasza ! Chcesz zobaczyć jak nagina się BHP pracy? Herz zaprasza ! Chcesz być pod ścisłym nadzorem najgorszych brygadzistek ? Herz zaprasza ! Chcesz myśleć w poniedziałek jak długo do weekendu Herz zaprasza ! Chcesz zobaczyć nierówne traktowanie? Herz zaprasza ! Chcesz zobaczyć jak wygląda szkoła przetrwania? Herz zaprasza ! Herz zaprasza by spojrzeć na pracę jakiej się nawet wrogowi nie rzyczy.

Jolanta

Marzena wiedziałam :) , że napiszesz to co Ci od dawna mówiły dziewczyny. Masz 100 % racji w tym co napisałaś. Zapomniałaś dodać, że nowe osoby zatrudniane maja umowę/zlecenie na czas określony (i tak w kółko). Chyba to jest normalne, że jeśli człowieka traktują godnie, to godnie będzie on pracował i będzie przywiązywał większą wartość do swoich działań. Niestety tu jest odwrotnie. Ostatnio dzieje się coraz gorzej ;/;/ Zaskakujące jest to czy właściciel wie jak tu jest. Pewnie wszyscy mu mówią, że dziewczyny zarabiają godnie i są zadowolone. Takiego wał*a. Będę się cieszyła jak któregoś dnia przejrzy na oczy i zrobi tu porządek.Gruntowne przetasowanie by się przydało. Świerza krew w biurze bez żadnych spiskowców. Kierownik powinien mieć swoje biuro bez psiapsiółek, które mu już ładnie zryły mózg. Pracę z różnymi dziewczynami idzie jakoś znieść. Często są ekipy mieszane więc zależy na kogo się trafi. Oczywiście są wyjątki jak "trójca święta". Dziewczyny na DP mają fajnie. Z tego co widzę. Brygadzistka za nimi stoi i próbuje im załatwiać wszystko. Piątka dla niej!! Różnice między zmianą jednej brygadzistki a drugiej są okropne. U jednej wiadomo, że nie da żyć człowiekowi za to druga jak mysz siedzi cicho trzęsąc portkami. Co do pracy to nie jest taka zła, bywały gorsze. Najbardziej denerwują szczęśliwe twarze kierownictwa ;/ Dobra mina do złej gry. Dobrze wiedzą ze zapier*** ile się da, przynajmniej jakaś premia lub "dziewczyny świetny miesiąc, z przyjemnością przyznaję podwyżki". Podwyżki które pewnie co miesiąc Wiedeń wysyła tylko na nasze konta jakoś nie docierają. Co do spawaczy to tylko z tego co usłyszałam od jednego czy drugiego, to zbyt dobrze tam też nie mają. Lepiej niech się wypowie któryś z nich. Pan Latosińki zawsze dbał o pracownika. Potrafił wyjść do ludzi, porozmawiać, wysłuchać i zawsze stał za pracownikiem!! Szkoda, że jest już na emeryturze ;/ Dziewczyny bez żadnych zmian nie będzie lepiej a milczac tylko akceptujemy stan w jakim się znajdujemy. Chciałabym by było lepiej :( p.s Marzena widzimy się z dziewczynami w weekend ;);)

Marzena

Herz Wieliczka !!!!!!! Omijajcie szerokim łukiem. Ludzi traktuje się tam przedmiotowo!! Liczą się tylko zyski dla firmy a dla ludzi figa z makiem.Człowiek człowiekowi wilkiem!! Wszystkim kierują osoby które troszczą się tylko o własne dobro. Brygadzistki zrobiły sobie w tej firmie swój własny (usunięte przez administratora) Kierownik najgorszy jaki był, poprzednicy starali się dbać o ludzi a ten? Ten ma ich tylko na papierku. Pracownik jedyne co może to siedzieć cicho, zapie** i modlić się by następny dzień nie był gorszy. Pracowałam na hali dwa lata. Widziałam wiele. Ta firma stacza się przez nieudolność kierownictwa które rządzi tam bezmyślnie. Zapowiadało się pięknie a skończyło tragicznie, dobrze ze mam inna pracę. Dobrego słowa od przełożonych nie usłyszałam nigdy. Płaca: najniższa krajowa. Premie: za 100% obecności w pracy, karencja za brak 100% to trzy miesiące bez premii 100zł. Nadgodziny niepłatne. Wyzysk i okropne traktowanie przez brygadzistki które mają kierownika w kieszeni i sterują nim jak marionetka. Dodatkowo jego świta doradcza która ma pojęcie tylko o tym jak człowiekowi zrobić by miał źle. Praca w psychicznie ciężkich warunkach. Kierownictwo i kadra kierująca powinni się głęboko zastanowić ponieważ w taki sposób to ta firmy zajdzie ale daleko w dół. Podobno nowy prezes który przyszedł niedawno niezbyt potrafi zapanować nad tym co się dzieje na hali produkcyjnej. Byłam kilka razy w urzędzie pracy i w kolejce słyszałam jak różne osoby odmawiają przyjścia tam. Pracuję w innej firmie która znajduje się w Krakowie i gdy opowiadam ludzią o tym wszystkim to się za głowę chwytają. Dajcie tym kobietą w końcu godne warunki pracy!! Były związki zawodowe, nawet w nich byłam, mogly by teraz pokazac im ze pracownik to podstawa. A złe słowo które krąży o tej firmie już tak łatwo nie będzie odbudować na dobre. Dziewczyny nie wiem jak dalej możecie dawać sobą tak pomiatać. Zbierzcie się i skończcie z tym wszystkim! Niech was szanują! To wy zarabiacie na nich a nie oni na was! Pozdrawiam moje koleżanki, które nieraz z łzami w oczach opowiadają jak podłość ludzka nie zna granic.!!!

ktoś

"Spawacze mają dobrze" chyba prz......ne

ela

Tu chodzi o firmę Herz armatura i systemy grzewcze w Wieliczce. Nie o żadne pośrednictwo pracy w opiece nad starszymi osobami. Ponoć spawacze mają tam dobrze. Gorzej z tymi na montowaniu, słabe zarobki i napracować się trzeba, ale niektórzy pracownicy bardzo życzliwi i pomocni wiec niektórzy robią tam z chęcią. Wszytko zależy na jaki dział trafisz i jakie osoby. Bo czasami lepiej mniej zarobić a mieć fajną ekipę.

bartosz, stare przysłowie pszczół mówi: jaki pan taki kram ... czemu się więc dziwić ;)

bartosz

trawe by sobie wykosili bo juz ich prawie nie widac przez ten gąszcz strasznie zaniedbany wizerunek firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Herz - Wieliczka

• Jak się pracuje w Herz?

Zobacz opinie na temat firmy Herz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 10 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Herz?

Kandydaci do pracy w Herz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Herz