Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Kurek

Czy na 4 brygadówce wyjdę 3300 netto bez nadgodzin?

@Kurek

No liniach ciężko , ewentualnie na kuźni jest to do ogarnięcia .

Kowal

Na bank bez żółtych dni,nie ma szans.

Operator
@Kowal

Obecnie na kuźni jest brak możliwości pracy w nadgodzinach co daje najniższe zarobki z całego zakładu a inne działy za każdą godzinę nadliczbowa mają płatne 100%.

Kuznia
@Operator

Najcięższa,najgorsza,najbrudniejszą robota,a pieniążki cieniutkie.

K
@Operator

Podwyżki obiecali,za warunki,zobaczymy na papierku 50zł.

@Operator

Tam ludzie jej woły (usunięte przez administratora),,nowi wychodzą na przerwę i nie wracają.

Grubas
@B

Tak to jest,jak się rekrutację w hospicjum i pod sklepami przeprowadza.

Worker
@Grubas

No to mamy początek końca firmy Eaton , przyjętych nowych pracowników 100 z czego 120 się zwolniło. Więcej pracy, wiecej maszyn, mniej ludzi większy wynik i to ciągłe, "a czemu tak mało", nowi pracownicy pracują tylko do przerwy i tyle ich widziano. CIekawe kiedy ktoś zauwazy ze cos jest nie tak?

@Worker

W przemyśle ciężkim nie można zarabiać mniej niż w biedronce!!! W tym zakładzie potrzebni są ludzie techniczni, sprawni fizycznie i umysłowo, mężczyźni!!! Niema innego wyjścia żeby zacząć znowu produkować. Niestety żeby ściągnąć wartościowych ludzi trzeba zapłacić więcej niż konkurencja. Statysci których zatrudniacie pogrąża ten biznes. Pozdrawiam, będzie doborze.

B

Linie nie beczcie o podwyżki na kuźni jak wam mało wakaty są na kuźni zapraszamy.

On

Witam , czy ktoś dojeżdża z okolic Oświęcimia ? Planuje się przyjąć do firmy samemu samochodem ciężko dojeżdżać 40km w jedną stronę

Meva

Ja jeżdżę z Ket

@Nowy

Która brygada , też z Kęt

Niko

Stanowiako na technologa lub inżyniera produkkcji ile na start na rękę ? Jeżeli jestem studentem zaocznym to jest szansa otrzymać pracę ?

Worker
@Niko

Obsadzone przez rodzinke i przyjaciol zapomnij.

@Niko

Masz potencjał,żeby ludzi wko wiać udawać że pracujesz?

Dopóki ministerstwo nie każe zamknąć zakładów produkcyjnych oni z własnej woli tego nie zrobią. Biura będą pracować w domu, a pracownicy z produkcji dalej będą musieli przychodzić. Od poniedziałku pewnie będziemy się zmagac z brakiem ludzi bo wielu rodziców wezmie opiekę i pewnie będą szukać "chetnych" do nadgodzin. Praca na zmiany, pogoda sprzyjająca różnym infekcja i zmęczenie obniża odporność. Na zakladzie mamy nawiewy i hale klimatyzowana, one w takiej sytuacji tez nie pomagaja. Wystarczy jedna osoba z koronawirusem i pół zakładu zainfekowane. Tak właśnie się dba o bezpieczeństwo, które ponoć jest najważniejsze w tym zakładzie.

Kierownik

Robol jak zwykle chciałby wymigać się od pracy, ale łapy wyciągać po wypłatę to pierwszy! Pieniądze nie rosną na drzewach, trzeba sobie na nie zapracować!

@Kierownik

Jesteś upośledzony umysłowo?

Rudy

Zapłaciłem wynajem, media, alimęty, paliwo zostało mi 400zł na miesiąc. 13.50 na dzień mi zostało thank ju iton.

paprotka
@Rudy

Alimęty? To już bez podstawówki zatrudniają?

Alkus
@Rudy

To co mało? Ja sobie nie mogę pozwolić na walenie 4-paka codziennie

Ftr

Uwaga,uwaga,,,,,audyt,przebieramy koszulki.oooo suwmiarkę i młotek przynieśli. Taki zakład.

Dobry kontakt z firmą rekrutującą ale to nie Eaton. Proponowana pensja 3800 brutto + różne dodatki np za trudne warunki pracy. Sama rozmowa ok. najpierw mały test z rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych,ale tak naprawde głównie z czytania z zrozumieniem.nawet nie mając styczności z tą tematyką można zrobić na 100%. Kierownik oprowadził po hali. Trochę głośno itp ale Jak dla mnie nie jest tak źle. Wyłapałem drobną nieścisłość. Firma rekrutująca wspominała że tu nie ma nadgodzin bo trudne warunki. W czasie rozmowy była o tym wzmnianka. No nic. Dopytam przy najbliższej okazji...

Poprzednie zajęcia. Test sprawdzający czytanie z zrozumieniem/ wiedza o rysunku technicznym i przyrządach pomiarowych, ale odpowiedzi są w tekście.

Bob

Czesc nie długo czeka mnie rozmowa w waszej firmie na operatora maszyn powiedz cie godna ta firma czy tylko na chwilę sie zaczepić i szukac czego lepszego ?

CounterStrike
@Bob

Przepracuj miesiąc i bierz l4

Mati

Może ktoś zdradzi ile było w etoinie premii na święta?

Ktoś
@Mati

1150 brutto, dramat. Pomimo że nie odbyło się żadne wydarzenie socjalne, dzień rodzinny, Mikołajki, wigilia to premia chyba najniższa w BB.

Mati
@Ktoś

A wczasy pod gruszą ile wynoszą? zastanawiam sie nad zgłoszeniem CV

@Mati

40% stawki, ale w tym roku też mniej bo covid. Ogólnie to wszystko takie bardzo wyznaniowe w tej firmie.

Taki tam

Wyznaniowe? A jakiego wyznania?

Jupiter

Mąż dostał w InPost,1000 netto na rybkę,uaha

stary

na kuzni trzeba kierownika,arka tarantule,albo pociesznego,no jeszcze owłosionyK jak wyluzuje,teraz jest klepanie po plecach i mobing panie dyrektorze.

tad
@stary

po xx latach ze smutkiem sie z tym zgadzam.WUR

Bulwa
@stary

To koniec serca naszego zakładu

Zainteresowana

Cześć, jak to jest z pracą dla kobiet w Eatonie? Powiedzmy jako operatorka maszyn. Jak to wygląda, co się tam dokładnie robi i czy jest ciężko? Nie mam doświadczenia w tego typu produkcji stąd moje pytania. Przyjmują tam młode dziewczyny bez doświadczenia?

Jupper
@Zainteresowana

Nawet jak nie masz palców,bierzemy cię,jest łoperator.

Play

Czy ktoś ma problem z zasięgiem sieci Play czy to wina mojego telefonu ?

Xxx
@Play

To nie wina Twojego telefonu. Mi była potrzebna karta z plus by mieć zasięg

Witam serdecznie czy ktoś może powiedzieć ile mają na godzinę mechanicy z utrzymania ruchu???

??

Widzę że szukają na kontrolę jakości dostaw. Jak wygląda tam praca ? Jakie zarobki ? Mógłby ktoś się wypowiedzieć ?

kuźnia wyjadacz

tu trzeba kierownika,arka tarantulę,albo pociesznego,inaczej wszystko wój szczeli.teraz jest z dnia na dzień gorzejj,szczuucie ,mobing..........ale gdzie w eatonie??????

A.lkphol

mozna pracować spokojnie do emerytury , zarobki sa wystarczające , każdy robotnik ma samochód i mieszka w komfortowych warunkach , swołocz się nauczyła kultury i posługiwania kranem i spłuczką w kiblu , a pamietamy jak przyjechali do pracy , w kufajce i z walizką starych łachów

Cyc mamy i tatusia
@A.lkphol

Nie interesuje nas historia twoich rodziców w tej firmie ... sorry

IND

Witam serdeczne Czy mógł by mi ktoś dać kontakt do osoby zajmującej się grzaniem Indukcyjnym w tej Firmie ? Z góry dziękuje .

TomElektron
@IND

Ake chodzi o grzanie indukcyjne w kocioł czy jak ?

@TomElektron

chodzi o hartownia indukcyjne

@TomElektron

A w zasadzie szukam osoby kontaktowej bo jestem z firmy produkującej Induktory ,cewki i wzbudniki do grzania indukcyjnego i chciałbym przestawić ofertę na nasze usługi . Proszę o pomoc .

Brakuje u nas ludzi do pracy a jednak ludziska nie zabijają się żeby sie przyjac.Zastanawiam sie co by mozna było zmienic zeby to sie poprawiło.Jak sadzicie czym zatrzymac tych ,którzy chca sie zwolnic. Czym zachecic do pracy w czterobrygadówce? Moze napiszmy tu swoje przemyslenia ,sugestie,taka burza muzgów ,która pomorze pozyskac ,zatrzymac pracowników. Bez obrazania prosze pisac z pełna kultura co wg Was by pomogło. Osobiscie mam swoje pomysły ale chetnie sie przekonam czy inni mysla podobnie dlatego nic nie sugeruje.(usunięte przez administratora) Moze pracodawca skorzysta z naszych podpowiedzi.

Przede wszystkim więcej ludzi do pomocy nowym pracownikom aby się nie zrażali na dzień dobry

Kiki

Szukam pracy, na czym polega praca w Eaton? Ile jest zmian i czy jest ciężka praca z dźwiganiem czy lekka?

Xy

Może w końcu zmienić kierownika produkcji ???

Skoro przez lata chcieliście wyrównać do średnich zakładów z BB, to dlaczego nagle chcecie być lepsi? Trochę współczuję zarządowi bo obecna sytuacja na świecie nie sprzyja naprawie tego co poprzednicy namiętnie psuli czyli tzw dobre imię firmy. Pozdrawiam

jjr

zróbcie coś z setkami na kuźni,bo bedzicie za chwilę szukać kowali.

FRANEK

Odpowiedź jest bardzo prosta 2500 netto,może osoby mieszkające w Bielsku się zdecydują ale już osoby z poza mista to im się nie opłaca bo wszystkie dodatki pochłania paliwo i czas dojazdu.Wolę zarobić trochę mniej na miejscu.

Operator
@jjr

A doświadczonych kowali już nie wielu zostało !

Oni
@Operator

Dokładnie można na palcach policzyć Kowali z dużym doświadczeniem .Ci młodzi przychodzą zero myślenia,wszystko za nich trzeba robić a zarabiać chcą lepiej od doświadczonych kowali .Trzeba wprowadzić stażowe by kowal doświadczony poczuł się naprawdę doceniony , bo ocena pracowniczą to już nic nie warta.

Tylko kasa

Jesli kasa bedzie odpowiednia to wszystko inne ludzie przemilcza i bedą zadowoleni nawet w ankiecie pracowniczej. Kiedys tak było i dostac sie tu graniczyło z cudem pomimo tego ,że ludzi wszedzie brakowało. W inne tłumaczenie to chyba nawet wymyslający nie wierzą.

Antek

Wyższe pensje, 4 netto i pojawią się ludzie, za 3 tysiące na 4 brygadowce ciężko znaleźć chętnych.

Wymienić awaryjne długoletnie maszyny, zainstalować odciągi usuwające oleista zawiesinę z powietrza. To na dobry początek. Albo inwestujesz w rozwój i poprawę warunków, albo Cię rynek szybko zweryfikuje.

Eaton

Witam. Jaka stawka na początek i czy są ewentualne nadgodziny?

Tak
@Eaton

Nadgodziny są w 4 brygadach najczęściej z grafiku. A 3 brygady pracują w większości po 6 dni. Więc co tydzień 100%

@Tak

Nie do końca prawda, grafik z 4 brygad jest tak stworzony żeby nie było w nim tzw żółtych pól. Jest za zwyczaj jedno które jest wolne. Reszta to wynalazek itona czyli zachwianie grafiku. Ogólnie to kiepsko i nie do końca zgodnie z tym co mówią na rozmowie kwalifikacyjnej.

Tutaj można pisać wszystko, A rzeczywistość widać na kwitku. Żal.

Kangur

Jak to nie do końca prawda? Mógłbyś to rozwinąć? Średnio pracy powinno wychodzić 160 godzin.

Dział Personalny
@Eaton

Dzień dobry, Płaca zasadnicza - 3500 zł. brutto Dodatek za 4brygadówke (15% płacy zasadniczej) -525 zł. brutto Pozdrawiam.

Pola

@Tak ile jest wszystkich brygad?

@Pola

4 brygady i 3 zmiany

Cris

A co Cię to interere,inna sprawa ,że Jest RODO

Adam mechanik

Jakby sie kto kcioł zwolnić z tej firmy to mam miyjsce u mnie za ucznia albo w Młot-Polu moge załatwić fuche. Ino nie za darmo - za flache jedynie. To sie niom tak (usunięte przez administratora) że (usunięte przez administratora) mać !!!

Rafi

Chciałem zapytać czemu w firmach zewnętrznych pracują takie ładne dziewczęta ? ;)

Dziewczyna z zewnętrznej firmy
@Rafi

Dobre argumenty i przejdziemy do eatona????

@Dziewczyna z zewnętrznej firmy

Zależy z jakiej firmy zew. Jesteś jeśli QS to nie mam żadnych dobrych argumentów :D

Rafi

To możemy podyskutować.. :))

Dziewczyna z zewnętrznej firmy
@Rafi

Czekamy na propozycje haha

Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 191.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.