Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Xyz

A może by tak przestać narzekać? Jak wam się nie podoba to można zmienić prace nikt was na sile nie trzyma .

mw

W ciężkich czasach i eton bb kombinuje jak najbardziej wykorzystać tych co najwięcej pracują,przepraszam tych co w ogóle coś robią,bo reszta tylko udaje że pracuje. Jak najmniej pieniędzy dać,żeby Ci wyżej mieli co dać do swoich kieszeni,zwłaszcza pani z personalnego,zołza jakich mało,dla niej nic się nie liczy,poza nią samą,brak szacunku dla ludzi,gbutowatość,wyniosłość.Gdzie jest Pan który rządzi,czemu,nie nauczy biurowców szacunku i pokory,czy może on sam taki jest? Najważniejsi powinni być Ci na produkcji,ich zdrowie i bezpieczeństwo,ale dla tych wyżej to nie jest ważne,liczy się tylko jak ich wykorzystać i jak najmniej im zapłacić,a co do płacenia to idealny przykład teraz od kwietnia na to będzie. Zarobki tam są przeciętne,smród i brud okropny więc jeżeli ktoś się szanuje niech lepiej do pracy się tam nie wybiera,dopóki tam są ludzie na stanowiskach powpychani po znajomości, tam nie będzie lepiej.Wykorzystywanie robotników,szkoda nerwów.Biedni Ci co już tam pracują,bo od kwietnia wykąbinowali jak dać im mniej pieniędzy. Za takie warunki jakie tam panują powinni dużo więcej zarabiać,a nie tylko utrzymywać biurowców i tych co siedzą wyżej na niezasłużonych stanowiskach.

Kamil

Proszę o spokój i opanowanie. Musimy to przetrwać wspólnie jak rodzina.

rudy 50

Po co tu pisać opinie skoro ONI zaraz usuwają wszystko co tylko im nie pasuje. Forum o tym zakładzie trzeba przenieść w inną przestrzeń. Z Moich kilku negatywnych opinie wszystkie juz sa usuniete.

Dobry kontakt z firmą rekrutującą ale to nie Eaton. Proponowana pensja 3800 brutto + różne dodatki np za trudne warunki pracy. Sama rozmowa ok. najpierw mały test z rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych,ale tak naprawde głównie z czytania z zrozumieniem.nawet nie mając styczności z tą tematyką można zrobić na 100%. Kierownik oprowadził po hali. Trochę głośno itp ale Jak dla mnie nie jest tak źle. Wyłapałem drobną nieścisłość. Firma rekrutująca wspominała że tu nie ma nadgodzin bo trudne warunki. W czasie rozmowy była o tym wzmnianka. No nic. Dopytam przy najbliższej okazji...

Poprzednie zajęcia. Test sprawdzający czytanie z zrozumieniem/ wiedza o rysunku technicznym i przyrządach pomiarowych, ale odpowiedzi są w tekście.

Operator

Witajcie. Chciałem zadać pytanie na forum ponieważ wszyscy władni się pochowali może przewodniczący NSZZ lub społeczny inspektor pracy się wypowie może dyrektor jeżeli to czyta: Czy wobec zewsząd szalejącego wirusa wszystkie zakłady automotiv ogłaszają postoje ze względu na dobro pracowników i oczywiście kryzys... Czy Eaton nie może po prostu przeczekać sytuacji i po prostu stanąć ??? Jak widzicie zbiorowy pozew przeciwko firmie jeżeli pracownik zarazi się w pracy ?

Myslacy
@Operator

Rozumiem, że Ty ten zbiorowy pozew w sądzie zarejestrujesz ?

Rudawy Somsiad

Do niezadowolonych z podwyżki: - jaki % według was byłby odpowiedni za ocenę P3 ?

Rudawy Somsiad

Chciałbym wiedzieć czy ktoś z was jest w całym szumie niezadowolenia podać konretną wartość. Czy tylko liczebniki nieokreślone (tyle by starczyło, tyle ile się należy, tyle co psu buda)

Mało
@Rudawy Somsiad

35%

Emeryt
@Rudawy Somsiad

Policz ile lat musiałbyś pracować w eaton żeby dojść do górnego progu zaszeregowania przy ocenie 3p co roku. Ta ocena to jedna wielka sciema .

Hfdcdffg
@Emeryt

Nowy po roku ma 3800 brutto a stary po 10 latach 4300. Żałosne .

Czarodziej
@Hfdcdffg

Suma sumarum, młody ma tyle co stary bo podatek niższy, hahaha

Els
@Hfdcdffg

Po 15 mam ledwo ponad 4 k.

Zwiazkowiec

Takie mam pytanie, na jakich zasadach będą zwalniani 30.03? Chodzi mi o odprawy i okres wypowiedzenia? Może przewodniczący J. coś wrzuci?

Hose
@Zwiazkowiec

A kto Ci obiecał, że Cię zwolni?

Tak będzie
@Zwiazkowiec

A jak masz w umowie ? 2 tygodnie czy 3 miesiące wypowiedzenie ?

To w końcu są przyjęcia czy zwolnienia bo już się pogubiłem..

Lol

Cały czas przyjmują do pracy a nie do siedzenia w domu i czekania na podatkowe.

Hose

Jak na razie nie ma tragedii. Kolos zawsze sobie poradzi, trochę cierpliwości i będzie dobrze.

Jo

Doigrali się hejtetrzy! Ciekawe który z nich w piątek będzie mówił jaki to Eaton jest super? Kto jeszcze chce posiedzieć w domu od 1 kwietnia?

Xyz

Jak tam dzisiaj selekcja na rampie Eaton ? Wszyscy szczęściarze dostali się do pracy ? Co z tymi co nie przeszli selekcji ? Co na rewir ? Lager kapo był ?

Koronawajrus
@Xyz

Wpuszczali do 40stopni Celsjusza, powyżej zimne okłady na czolo 2 badanie i też wpuszczali

rudy 1310

Gdzie ta troska o pracowników ??? Dopiero jak się wszyscy pozarażamy to raczą zamknąć ten (usunięte przez administratora) ???

Kris

Jak by to było takie proste i oczywiste to setki tysięcy ludzi by nie chorowało a tysiące nie umarło....

king1000

Podzielam zdanie większości, firma, która dostaje nagrody od ministerstwa za dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników, powinna dać przykład i zamknąć się jako pierwsza, ale co tam, założysz LOTO i jesteś bezpieczny. Jak widać zdrowie i bezpieczeństwo się dla nich nie liczy. Cóż, jak 2/3 z nas się zarazi to i tak produkcja stanie. Wszystkim życzę zdrowia.

Majol

Pracodawca powinien juz od piątku zaklad zamknąć A Ty piszesz o urlopie bezpłatnym sytuacją jest poważna ale oni tego nie rozumie.

Lotnik
@Majol

Linie lotnicze SAS właśnie ZWOLNIŁY 10 tysięcy pracowników z powodu tego, że samoloty nie latają! Chcesz tego samego w Eaton?

Miły

Mamy związkowca od czego on jest podwyżki juz załatwił.

Związkowiec
@Miły

I co, chcesz urlop bezpłatny? Postojowego nie ma bo to nie jest z winy pracodawcy. Może przesunąć przerwę wakacyjną? Idźcie do Jurka.

Rodzic

Ciekawi mnie frekwencja w poniedziałek, jak przedszkola i szkoły zamkną?

Łopatologia

W tym oleju i chromie żadne bakterie i wirusy nie mają prawa przeżyć ani sekundy.

M.

Oni dbaja o bezpieczenstwo. Chyba o wyniki dyrektor jest nieodpowiedzialny zaniast zamknac ta bude. Jak widac co sie robi bo to nie sa zarty.

Mariusz

Brawo za wpuszczenie na zakład i nie sprawdzanie kierowców z Włoch pomimo ,ze sa w czerwonej strefie. Co na to zarząd?

Mersin

Najwazniejsze ze Lubo siedzi w domciu i myszka przestawia kierownikow a oni dalej kit pociskają.

Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 191.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.