Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Msx

Moze Prezydent oglosi zamkniecie zakladow to sie do tego dostosuja bo jak narazie to dla nich liczyvsie tylko produkcja. A tu az strach z domu wychodzic.

Coldwirus

Zdrowie w tej budzie jest najmniej ważne.

Kris

Zamknąć zakład !! Bezpieczeństwo ludzi jest najważniejsze !!! 800 osób na zakladzie i do tego te nawiewy bez filtrów ..jeden chory przyjdzie i 2/3 dni cały zakład będzie chory

Msx

Dlaczego nie zamkna zakladu skoro wszystko zamykaja z powodu wirusa. Czekaja az bedzie za pozno

@Msx

Też się nie mogę doczekać.

LoLek

Każdy po cichu liczy że to się stanie chociaż na kilka dni czy tydzień

Dobry kontakt z firmą rekrutującą ale to nie Eaton. Proponowana pensja 3800 brutto + różne dodatki np za trudne warunki pracy. Sama rozmowa ok. najpierw mały test z rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych,ale tak naprawde głównie z czytania z zrozumieniem.nawet nie mając styczności z tą tematyką można zrobić na 100%. Kierownik oprowadził po hali. Trochę głośno itp ale Jak dla mnie nie jest tak źle. Wyłapałem drobną nieścisłość. Firma rekrutująca wspominała że tu nie ma nadgodzin bo trudne warunki. W czasie rozmowy była o tym wzmnianka. No nic. Dopytam przy najbliższej okazji...

Poprzednie zajęcia. Test sprawdzający czytanie z zrozumieniem/ wiedza o rysunku technicznym i przyrządach pomiarowych, ale odpowiedzi są w tekście.

Operator 69

No cóż, to jest właśnie KORPORACJA: rączki myć, nie podawać sobie dłoni i produkować, produkować... WYNIK PRZEDE WSZYSTKIM.

Babcia

"kierownik" kolformingu va

Zwiazkowiec

Ha, ha namawiacie ludzi do związków a kto tam jest zarejestrowany i kto przewodniczy nieudacznicy co nie potrafili nigdzie pracować powinni być dawno zwolnieni i ja mam im płacić składki alkocholikom ha ha ha ha. StoKlose wolski szntazawał ze jak nie podpisze to na linie trafi a tego alkoholika kto szntarżyje bo jest 3 dyrektorów.

Kazik
@Zwiazkowiec

A co Ty zrobiłeś aby było lepiej ? Podaj przykłady. Dzięki.

Taaaa
@Zwiazkowiec

Jeżeli uważasz że związki są złe to nie podpisuj aneksu .Jeżeli ktoś jest na tyle ciemny szczekacz których nie brakuje wiecznie źle ciągle coś przeszkadza to niech zmieni pracę . A co do związków jak nie rozumiesz co to są związki zawodowe to poczytaj co to jest i po co one są . Ludzie by chcieli więcej zarabiać ale nic od siebie parę złoty zainwestować w lepsze jutro ale nie jak można szczekać i demotywować bo to najlepiej dwulicowych ludzi kręci nikt ciebie na siłę do związków nie zapisuje ale nie rozumiesz i nie zrozumiesz hehe ????????

Xyz
@Zwiazkowiec

Można jakoś rozwiązać te całe związki ??? Po co tą parodie ciągnąć dalej ? Tak samo jak na kopalniach to jest banda (usunięte przez administratora) Przecież wiadomo wszem i wobec że korpo zrobi co będzie chciało. Jak się ludzie będą buntować to zwiną tą konserwę i pójdą do Indii albo dalej nie będą się(usunięte przez administratora) . Biznes plan się musi zgadzać...

Powodzenia tchórze
@Xyz

I takich baranków jak Ty tu potrzebują.

Tu i teraz

Nie popieram takich zawodników co klepocza warami swoje jej foczki. (usunięte przez administratora) był jest i będzie. Nie boję się ciebie... I niestraszne bo się się zesrasz. Andrzeju

Elvira

I jak podwyżki dzieci ? Jurek coś wywalczył. Da się ? Da. Zapisujcie się do związków. W kupie siła.

Ha, ha, ha

Idio tko. Ha, ha, ha

Ktoś
@Elvira

Jurek debesciak wywalczył mniejsze podwyżki niż w tamtym roku były, żeby się pracownikowi w(usunięte przez administratora) nie poprzewracało

Odp
@Ktoś

Jakie mniejsze człeku ? Uzasadnij.

Rowek
@Ktoś

Tacy jak Ty robią w gacie ze strachu. Dużo mówią jak nikt nie słyszy. Aby wymagać trzeba dać coś z siebie a nie na cudzych plecach się wozić. Ciągle narzekacie. Zróbcie coś z tym albo się już uciszcie. Im wiecej ludzi w związkach tym bardziej będą się liczyć z ludźmi. Innego sposobu nie ma aby coś zmienić. Albo się zapisać albo się uciszyć. Chyba że masz inny pomysł ?

Wąski
@Odp

W ubiegłym roku było w sumie 7% +ocena, teraz jurek debesciak wywalczył dla pracownika z średnią oceną p3 5,5%.i kto tu jest debesciak

Tchórze
@Wąski

Jakie miał karty przetargowe podczas negocjacji jak tacy jak ty się boją nawet zapisać. 50 osób nic nie zrobi. Jak się nie zapiszecie to nie liczcie na "dobra zmianę" . Narzekajcie dalej o obwiniajcie innych o swój ciężki los

Ha ha ha
@Elvira

Do tej pory przedstawiciele związku uzgadniali z dyrekcją jakieś tam podwyżki. Bez szumnego stawiania się jak kogucik i efekty były takie jak pamiętacie. Nowy reprezentant poprowadził prawie rewolucje o niewidzianą dotąd wysokość podwyżki. Efekt ???????? Jasny sygnał że nigdy nic nie osiągnie, nie taki sposób negocjacji nie ten człowiek. To raczej żart kto reprezentuje i jak pracowników. Bez negocjacji było by na pewno więcej niż po szumnych zapowiedziach. Ludzie, jest taka zasada by przede wszystkim nie szkodzić. Aktualnie związki to niekończące się pasmo porażek i wstydu. Kiedyś było niby źle, ale teraz to mogą związki pomarzyć o takich propozycjach od dyrekcji. Gościu odbije się nam czkawką, gwarantuje. ????️

Ty
@Ha ha ha

Należysz do związków ? Jeśli nie to nie kompromituj się. Wszyscy narzekacie ale nikt z was nie ma ikry . Trutnie .

Flora
@Ha ha ha

Dzięki takim jak Ty jest tu coraz gorzej. Nic nie robią tylko narzekają. Chcesz coś zmienić to się zapisz . Tylko tak można coś zmienić. Związki nic nie robiły bo jest za mało osób. Bez ludzi nic nie zdziałasz. Jaki jest wybór ? 1.Narzekać dalej i się męczyć . 2. Zwolnić się 3.Zapisać się do związków aby zwiększyć ilość członków. Wtedy jest szansa na twarde rozmowy z dyrekcją. Decyduj za siebie.

J

Który ?

Speedi

Nie umiem rozwiązywać problemów dlatego się ich pozbywam. Zwalniam,degraduje,przenoszę .

Edward
@Speedi

Rowerzysta ?

.,.,
@Edward

Tak

Jego
@.,.,

Zwolnić jak najszybciej .

Rowerzysta
@Jego

Ja nic nie umie.

Cukiernik
@Rowerzysta

Za co go przenieśli z zaworów na va ?

Przerzutka
@Rowerzysta

Wszyscy wiedzą o tym.

Kowal
@Przerzutka

Nygusy, zawsze może Z.rąbana tereza wrócić wtedy będziecie szczęśliwi

Monia
@Kowal

Jaka Teresa ? Jak podwyżki ?

Hartownik
@Cukiernik

Jak to za co. Bo nic nie umie. Teraz na va nic nie robi. Takich ludzi ta firma trzyma. Skandal

@Jego

Oby tak było bo On ten dział doprowadzi do ruiny.

Skako
@123

Ruina to już jest. Niegdyś to był najlepszy dział w całym Eatonie. Od czasu jego "kierownictwa" to najgorszy dział !

Oraz
@Skako

I najbardziej niezadowoleni pracownicy

Mioc

Jakim cudem ktoś taki został kierownikiem w tak wymagającym zakładzie ?

Cf

Oby tak się stało.

Szprycha

To zwykły wałek. Spadki zamówień na va ? To po co przychodzą nowi pracownicy na va ? (usunięte przez administratora) ludzi cały czas. Wymyślają kryzys bo wtedy łatwiej ludzi traktować jak maszyny. Idę na rower bo jest pogoda.

@Szprycha

W tym zakładzie kryzys jest od około 15 lat. To jest fikcja. Żeby to zrozumieć trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie dlaczego korporacje otwierają zakłady w Polsce? Pomogę, bo miały, mają i będą mieć TANIĄ siłę roboczą. Pozdrawiam marzycieli.

$

A gdzie ja znajdę pracę ?

Atmosfera
@$

Z Twoimi umiejętnościami w tym kraju pracy nie ma i nie będzie.

Fred

Skończcie pisać glupoty

Byly

Witam rok spędziłem w tym zakladzie, masakra jakaś maszyny psują się na potęgę gdzie nie staniesz coś naprawisz, wypłaty to 2800zl na koncie !! Kierownik ma wszystko w (usunięte przez administratora) a brygadziści jedni ok wszystko załatwisz a są też (usunięte przez administratora) kiera i czepiają się wszystkiego. Za te wypłaty nie polecam

Driver

Nie wiem skąd tak krytyczne opinie o rozmowie kwalifikacyjnej. W moim przypadku była konkretna, rzeczowa i przebiegała w miłej atmosferze. Ogólnie firma zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Dobry socjal, warunki pracy są ok. Może to kwestia podejścia i doświadczenia.... Ja swoje przepracowałem, jak w wielkich firmach tak u małych prywaciarzy. Może dlatego wiem po co przyszedłem do tej firmy i zwyczajnie robię swoje, chociaż czasem bywa ciężko. Jeżeli komuś źle, to przecież nadal mamy rynek pracownika a nie pracodawcy.

Ferplej
@Driver

Popracujesz,zrozumiesz,klapki same spadną ci z oczu.

Pomyśl

To, że gdzie indziej jest gorzej, nie determinuje tego, że tu może być o wiele lepiej niż jest. Masz rację biadoleniem nic nie zmienimy, dlatego daj pomysł jak polepszyć finansową sytuację pracowników w tym zakładzie. Bo na pewno nie takim gadaniem jak Twoje, że gdzie indziej jest gorzej i że trzeba się było uczyć. Sam siebie posłuchaj. Patrz na to, że finansowo gdzie indziej jest lepiej. A to my byliśmy dawniej liderem w wypłatach w regionie. I nie każ czasami iść nam tam, gdzie jest lepiej. Nie sztuką jest uciekać z firmy, dla której poświęciło się wiele lat życia. Sztuką jest wymusić na pracodawcy, by nas lepiej finansowo doceniał.

Driver
@Pomyśl

Skoro pracujesz tutaj długo, to znaczy że może nie znasz teraźniejszego rynku pracy. Ja w ciągu 10lat, zmieniłem pracę 4 razy. Wyuczony zawód mam teoretycznie bardzo dobrze płatny. Pracowałem w kilku zawodach, w dużych średnich i małych firmach. Na przestrzeni tych doświadczeń, Eaton jest dla mnie dobrą firmą. Nie wolną od wad, bo takiej nie ma. Teraz wygląda to tak, idziesz do małego prywaciarza i niby wszystko fajnie, ale kasa pod stołem.... Idziesz do dużej firmy i widzisz że każda działa tak samo, czyli - kilka dobrze opłacanych ogarniętych ludzi na wydziale, a reszta to przypadkowi naciskacze guzika za małe stawki, których można wymienić w ciągu miesiąca i produkcja idzie cały czas. Cały świat teraz tak wygląda. Szczere powodzenia dla każdego kto się zwolni, żeby znalazł swoje miejsce, miał dobrą wypłatę szacunek czy czego mu tam brakuje. Ja już po prostu przychodzę do pracy, robię swoje i wychodzę zostawiając to za bramą zakładu. Pójdziecie do innych firm i wtedy dotrze, że różowo to jest tam tylko z opowiadań kolegów. A wypłaty w eatonie zawsze będą takie, żeby firma mogła produkować w konkurencyjnych cenach i przynosić krocie właścicielom. Ja np pretensje mogę mieć tylko do siebie, bo do pracy tutaj nikt mnie nie zmusza. Mogę przecież otworzyć swoją firmę i byś szefem szefów...

@

Mi kierownik powiedział że jak jestem chora to mam nie przychodzić do pracy bo zarażę innych. Ja się słucham kierownika i nawet jak mam katar biorę L4.

T

Znaczy podwyżki tylko za ocenę, bo nie jestem na bierząco

Wyjadacz

Kpina to mało powiedziane!! Jak tak zrobią to te (usunięte przez administratora) same będą musiały wziąść się za robotę bo reszta będzie mieć wyebane i wtedy robota będzie palić się w rękach!:-) coraz mniej liczy się wiedzą i doświadczenie jak nie lubisz wazeliny :-)

Roba

Skoro tak tam żle to czemu wszyscy narzekaja zamiast isc gdzie indziej .Rynek potrzebuje pracowników ,wiec zmiencie robote zamiast sie użalac nad soba .W kolo jedno i to samo sa nadgodziny zle nie ma nadgodzin tez zle, nikt was tam na siłe nie trzyma .Idzcie robic gdzieś na taśme produkcyjna napewno bedziecie miec czas zeby bawic sie telefonem tak jak teraz .

Żałosny jesteś
@Roba

Takich jak ty potrzebujemy. Jak się żyjesz ,zachorujesz,będziesz mniej wydajny to ci wymienimy.

Xyz
@Roba

Cze Seba

Twoja ciocia

Człeku co tu piszesz. Wypłata na czas to standard i wymóg prawny. Nie kapie na głowę. A w której fabryce kapie ? Bez ambicji jesteś.

Eaton

Jest jedna ładna blondynka w biurze, po 30. To jedyny plus jaki mam po rozmowie kwalifikacyjnej hahaha.

Jest może jakiś przewóz do eaton lub rudawke z okolic żywca ? Dzięki

Redi

Taaaa kareta z dyni ale o 24 znika potem to tylko za dały kubota

Realista

Tak jest PKP lub PKS do dworca w Bielsku-Białej potem podmiejski 10 podwozi cie pod sam zakład

Wiekszosc narzeka na firme ale dalej tam pracuje. Jestem pracownikiem tej firmy i jakoś dziwnym trafem zawsze co miesiąc przychodzą nowi pracownicy okolo 20 osób przypadek. Firma eaton praca normalna raz lepej raz gorzej jakvw kazdej pracy ale przynajmniej placi nadgodziny o czasie i stawki nie sa najgorsze jak pracujesz i robisz nadgodzin to zarobisz trzeba chcieć i pracowac a nie udawać ze sie robi.Dla mnie firma. Eaton jest jedna z lepszej pracy w Bielsku bo pensja po 3 miesiacach sa wyższe niz kokurencji w Bielsku na start z czego jestem zadowolony

Ty

Co miesiąc przychodzi 20 osób. Osle wyciągnij wnioski dlaczego . Dlaczego brakuje. Bo ludzie ze stażem 10,15 lat odchodzą . Naiwna ciemnota.

Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 191.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.