Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

L4

Jeszcze troche i będzie 1 fizyczny na 2 linie nad nim brygadzista dalej kierownik i trzy baby w biurze,ale co tam burak spod bielskiej wsi da rade.

Pytanie, ile REALNIE idzie zarobić na 4-brygadach, bo stwierdzenie atrakcyjne zarobki dużo nie mówią

Zenek
@Zainteresowany

Podstawa + 15% dodatek. Tyle masz pewne. Nadgodziny czy premie są co miesiąc inne.

@Zainteresowany

Mąż już kilka lat pracuje w systemie czterobrygadowym i niech mi nikt nie opowiada bajeczek nie dość że prawie wszystkie soboty i niedziele jest w pracy to zeby zarobić musi dodatkowo iść w dni wolne tak że gdyby to wszystko zliczyć to szału nie ma no niestety takie są realia ☹

Żona ?
@Zona

Skoro tak źle to czemu nie zmieni pracę ?

Dziadek

2800-3000

@Żona ?

Nie powiedzialam ze jest źle tylko że nie ma szału a to jest różnica ????

Kierownik

Ja na 1 zmianie bez weekendów mam prawie 6000 PLN

Prof. Nadzwyczajny
@Kierownik

Super a kiedy zwalnia sie dyrektor to zajmę jego stołek??

Męrz
@Zona

A monrz ómie sam pisać ?

@Zenek

Jakie premie zawsze jakaś reklamacja się znajdzie!!!

@Dziadek

Za normalne godziny?

@Dziadek

Za normalne godziny?

@Kierownik

I wrzody na żołądku ????????????????????

Em
@Żona ?

A myślisz, że tak łatwo jest zmienić pracę?

A nadgodziny są czy nie bardzo?

on

@Driver mówisz dobry socjal - to znaczy konkretnie jaki?

Wyjadacz
@on

Bardzo dobry czyli taki sam jak 10lat temu :-) wtedy to bylo coś teraz sam sobie odpowiedz. W tym momencie w wielu zakładach jest dużo lepszy bo poza premia na święta i druga wakacyjna nie ma nic.

Grr
@Wyjadacz

Dokladnie,premia produkcyjna to taki prymaaprylisowy dżołk,a może prank?

Dobry kontakt z firmą rekrutującą ale to nie Eaton. Proponowana pensja 3800 brutto + różne dodatki np za trudne warunki pracy. Sama rozmowa ok. najpierw mały test z rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych,ale tak naprawde głównie z czytania z zrozumieniem.nawet nie mając styczności z tą tematyką można zrobić na 100%. Kierownik oprowadził po hali. Trochę głośno itp ale Jak dla mnie nie jest tak źle. Wyłapałem drobną nieścisłość. Firma rekrutująca wspominała że tu nie ma nadgodzin bo trudne warunki. W czasie rozmowy była o tym wzmnianka. No nic. Dopytam przy najbliższej okazji...

Poprzednie zajęcia. Test sprawdzający czytanie z zrozumieniem/ wiedza o rysunku technicznym i przyrządach pomiarowych, ale odpowiedzi są w tekście.

Em

Dokrecanie sruby daje odwrotny efekt do zamierzonego.Wlodarze,dobry pracownik to zadowolony pracownik,$$$$$, wylączając nawiedzonych parobasów bo to juz zdjagnozowana choroba społeczna.

NN

Byłem w tej firmie jakiś czas już temu na rozmowie kwalifikacyjnej na "operatora maszyn" i powiem szczerze ,że nie była to przyjemna rozmowa której nie zapomnę dlatego, że Pani rekruterka była wyjątkowo nieuprzejma, jej zachowanie było aroganckie ... oczywiście jak ktoś do mnie tak to i ja do niej , dlatego nie polecam chyba, że się coś zmieniło teraz to nie wiem.

Fred
@NN

Chyba przesadzasz.

Jan
@NN

Zgłoś to, już kilja osób ma do niej zastrzeżenia.

Nicj
@Fred

Wcale nie przesadza.

Anonymous

@Administrator - co takiego "niestosownego" było w zapytaniu naszego byłego kolegi, że musiałeś usunąć Jego pozdrowienia dla nas ?? Pytam bo stwierdzenie, że tu jest większa rotacja niż w sąsiedniej firmie raczej obraźliwe ani niestosowne nie jest. To skąd więc ta cenzura w - przecież wolnym - internecie ? Chyba, że jest on już wolny tylko pod względem prędkości... . Wstyd.

Eaton

Witam . Ile zarobi nowy na 4 brygadowce i powiedzmy z 2 nadliczbówkami?

R
@Eaton

5000 tyśi

Gosc
@R

Nie wprowadzaj nowych w błąd

Stary
@R

Jest to kwota brutto i z pełną premią

@Stary

Kurła chyba się muszę zwolnić i przyjąć na nowo bo po 5latach tyle nie mam z wszystkimi dodatkami!! Mówimy cały czas o brutto. 3150+15% za system +200co miesiąc dodatek +150 Po roku za niechorowanie i średnio ok 150 produkcyjna to jest max bo na rozmowie mówią 300 Ale tyle to już chyba nikt nie pamięta kiedy było:-) więc prosty rachunek po roku ok 4150 bez premi za niechorowanie 4000tys brutto na 4brygadowce A więc na rękę niecałe 3tysie. Po co ściemniać jak prawda i tak wyjdzie na jaw po pierwszym miesiącu:-))

Goscgosc
@Stary

To też nieprawda, kwota nawet brutto jest tu zawyzona, nie ma takich premii, jak nie potrafisz napisać prawdy to nie pisz wogole.

@Goscgosc

To mnie popraw skoro tak nie jest? Że niby co się nie zgadza?? Opis jest jak najbardziej aktualny,premia produkcyjna może być ruchoma ja ja wyposrodkowalem.

Stary
@Goscgosc

Nie wiem jak wy ale ja z dwoma nadliczbowkami wychodze ponad 4k netto więc 5k brutto to mam z palcem w (usunięte przez administratora)

Pewnie klepie kierownikowi mięcho! :-D

Operator
@Eaton

Ja dostałem w zeszłym roku 3206+15% i 500 dodatków. Teraz po 12m-cach z automatu wskoczyłem na 3300+15% i te dodatki. Z tabel wynika że po 12 miesiącach można zarabiać 3530PLN podstawy.

Goscgosc
@Na plecy

Ale ja nie Ciebie poprawiać mam, bo moja odpowiedź dotyczyła nick Stary

Ok, ale ten z tym 3206 że w zeszłym roku dostał to ma fantazję:-D

Zonk
@Operator

Po roku max 3530 Ale to jest max do 3lat ,więc po roku jak masz 3300 to po 2 będzie 3400 moze trochę więcej. Więc nawet licząc że do tych 3 lat miałbyś te 3500 d9 tego 15% I te dodatki 500 to wychodzi 4500 brutto A więc na rękę coś może ciut wiecej niż 3000pln. To jest gdzieś po 2 do 3 lat, a gdzie nowi?? Na 4b ok 2800 może ciut wiecej a na 3zm 2600 to max

Raptus
@Zonk

Potwierdzam.

Gosv

Kobieta, która rekrutuje jest bardzo niemiła.

@Gosv

Zgłoś to odrazu bo zniechęca ludzi do pracy.

Iza
@Ewa

a komu to zgłosić?

D
@Iza

Najlepiej innej kobiecie ktora tez bedzie niemiła...gdzie twoja asertywnošć??zginiesz tutaj pimiedzy pionkami.

Dzwoń
@Iza

Na infolinię

@D

W pracy trzeba być profesjonalnym, to nie miejsce na pokazywanie swoich humorów wiec nie usprawiedliwiaj takiego zachowania jakby to miało być normą.

Negocjacje

J. wynegocjuje nam podwyżki. Będą kokosy.

@Negocjacje

Ja dają ci

Waldek

Witam, jaka jest stawka na początek dla nowego pracownika? Bo otwierają nowa halę.

@Waldek

Hala już nie jest taka nowa bo stoi już kilka lat. Zwyczajnie nie piszą wprost, że nikogo nie mogą na nią znaleźć od paru lat. I dlatego wciąż jest nowa bo pustawa. I nie zapełnią jej dopóki będą dalej forsować ten idiotyczny system czterobrygadowy. Zresztą na 3zmianówce też w każdą sobotę trzeba przychodzić na trzy zmiany. Pracowałem i widziałem. Dzięki bardzo.

Ciekawy @

Witam jak wygląda praca na kuźni ktoś powie ?

@Ciekawy @

Tak z daleka widzialem to nie za bardzo:)))

OldBoy
@Ciekawy @

Niewielu chce zostać po okresie próbnym, straszny (usunięte przez administratora) i ciężka robota.

@Ciekawy @

Jak lubisz brudną robotę w graficie to zapraszam na kuźnię.

Darek

w ogłoszeniach cały czas widnieje ofertą pracy "operator maszyn" i "magazynier/magazynierka" pomimo wysłania CV spełniania wszystkich wymagań w ogłoszeniu , doświadczenia to i tak nikt się nie dzwoni.... rekruterzy "damy" dwudziestoparoletnie decydują według ich widzimisie kogo według nich można zaprosić na rozmowę i kto się potencjalnie nadaje oceniając człowieka na podstawie wyglądu , CV uważając, że jak się jest po 30 i pracuje na produkcji to jest się nieudacznikiem życiowym.... człowiekowi który tylko potrzebuje pracy i chętnie by do pracy chodził i cieszył się z tego ,że pracuje i zarabia to pracy i szansy dać nie można pomimo tego ,z e szukają ludzi do pracy... brawo, los się zemści kiedyś na Was, Pozdrowienia niech się Wam wiedzie....

Xyz
@Darek

Musisz wysyłać częściej najlepiej codziennie, bo jeżeli w HR jest też taka rotacja jak na poidukcji to musisz codziennie wysyłać to przeczyta inna - nowa osoba i na pewno się dostaniesz :) A tak poważnie to muszę Ci zdradzić że obecnie jesteśmy w trakcie przykręcania śruby, władza udaje że robi co może aby uzupełnić braki w załodze ale to ściema i sprawdza ile można wycisbąć z tych nieudaczników co jeszcze zostali. Czekają na rozwój sytuacji w strefie bielskiej a jak wiadomo nie jest różowo w automotive... Jednym słowem dosyć agresywne działanie korporacji - wygląda że idą na całość....

Wrk
@Xyz

Dokładnie tak jest, smutne to.

Kilkanaście lat

Trochę tu pracuję i naogladałem się już "dobrych zmian"... niestety jestjestcoraz coraz gorzej pod względem finansowym. A nie przychodzimy do pracy charytatywnie tylko żeby zarobić." Eatonowe eldorado" to już miniona epoka.

Jaka jest stawka na produkcji na początek?

Darmozjad
@Ania

Fujowa, teraz to ze 300 zł więcej niż najniższa krajowa.

Jak tam zmiany brygadzistów na Kuźni.

Zmiany

Głupie wprowadzanie zamieszania. Rozwalanie dobrze funkcjonujących ekip. Nudzi się kierownictwu. Nie znam pracowników i brygadzistów, którzy są z tego powodu zadowoleni. Wręcz przeciwnie. Każdy zestresowany.

Riki
@Zmiany

Ja uważam bardzo dobrze skończy się w końcu koleśostwo przesiadywanie w biurze brygadzistów i w chodzenie w d.p.e.A może brygadziści się wezmą w końcu do roboty,bo do tej pory to nic by nie robili tylko przesiadują w biurze nikomu nic nie pomagają.A jak przychodzą na setkę to tylko się umywają od roboty żeby się tylko nie pobrudzić.

Były Pracownik

Szkoda że tyle złych opini O tej firmie tu się pojawia Firma mim zdaniem jest ok zarobki na poziomie zawsze wszystko na czas fajny program socjalny praca też nie jest zła A ludzie no cóż w tak licznym gronie zawsze są Ci spoko i jakieś buraki też się znajdą ja pracowałem tu 8 lat i to był fajny czas dużo super ludzi tu poznałem pozdro dla całej kuźni

Zwolniony
@Były Pracownik

A czemu nie robisz?

eatonowiec

Ludzie jeśli komuś się praca nie podoba to nikt nikogo na siłę nie trzyma. Piszecie tutaj takie bzdury że się czytać tego nie da. Idźcie do prywaciarza i poróbcie to ze stulonymi ogonami wrócicie do Eatona.

Jestem za....
@eatonowiec

Święta racja robiłem x lat u prywaciarza wiec mam ogromne porównanie między prywaciarzem a eatonem i eatona mogę polecic z czystym sumieniem.

Punkt G

Mam tak samo.

@Jestem za....

Nareszcie głos rozsądku. Ludzie, przychodzicie do korporacji, która płaci więcej niż każda inna firma w okolicy i macie problem, że się od was wymaga.

Ty
@eatonowiec

Chłopcze Eaton porównuje się z lepszymi a nie gorszymi. Takim tokiem myślenia prywaciarz jest lepszy niż bieda w Afryce itp. Czytaj ze zrozumieniem komentarze. Tu są podane przykłady co się komu nie podoba. Zwolnić się to zbyt proste i nie rozwiązuje problemu. (usunięte przez administratora) jest wszędzie właśnie przez poddaństwo takich jak Ty. Pracuje tu i tu wymagam by mnie szanowano. Problemu nie mam ja lecz kadra zarządzająca niższego szczebla. To trudne ale myślę że rozumiesz .

Naiwny

Januszku gdyby wszyscy się zwalniali jak piszecie to kto by pracował. Nie podoba się to się zwolnij ? A problem rozwiązać ? Od 10 lat ludzie odchodzą . Co zrobiono aby nie odchodzili ? Trzeba rozwiązywać problemy a nie pozbywać się ich. Wymagania korporacja stawia . Pracownik także. Poszanowanie pracownika. Z szacunkiem i kultura zwracać się do pracownika. Z szacunkiem o nim mówić gdy nie słyszy. To jest fundament zaufania i dobrej współpracy. Tymczasem jest odwrotnie .

Aldona
@eatonowiec

Widocznie jest problem skoro dużo osób wypowiada się krytycznie.

głos rozsądku
@Jestem za....

robie troche lat w eaton i tez robiłem u prywaciarzy wiec mam porównanie,nie jest zle jak pisze wielu,nie ma tak tragicznie,ale tez nie jest rózowo zeby ktos mi tego nie zarzucił czemu sie ludzie zwalniają,powód jest tylko jeden-KASA !KASA! i jeszcze raz KASA! a czemu sie kiedys nie zwalniali? bo była lepsza KASA KASA KASA niz gdziekolwiek i tyle w temacie nie piszczie bzdur o warunkach pracy,mobingu,czterobrygadówkach,problemach z dojazdem,nadgodzinach itp.nie jest tak zle jak kasa bedzie lepsza niz w okolicy to biurko bedzie sie uginało od CV,a kazdy bedzie przychodził do pracy z usmiechem nie trzeba bedzie sie ogłaszac,dawac za polecenie itp przeciez kiedys tak było...pytanie czy wróci? moze jakis przykład z zycia; mam znajomych co pracują w Nemaku około tyle lat co ja w Eaton i z nich nikt nie mysli by sie zwalniac bo za lata pracy mają takie dodatki,że nigdzie tyle nie zarobia jakby sie zwolnili jak ja zarobie dobra kase to zniose to ze przełozony na mnie zle patrzy,ze musze przyjsc w sobote czy zostac po godzinach

Brygadzista
@głos rozsądku

Nie sposób zaprzeczyć,wszystko w temacie.

Były
@głos rozsądku

No więc jesteś na najlepszej drodze do przykrego rozczarowania. Chyba, że jesteś z tych co włażą pod biurko... Nie jest prawdą co piszesz, że nie ma nigdzie więcej na start niż w EATON po kilku / nastu latach na poziomie prac. produkcyjnego czy pomocniczego z wykształceniem średnim czy nawet zawodowym. Trzeba poszukać - owszem. Wiem na własnym przykładzie. Mnie zajęło pół roku. Stawka 3700 brutto, dwie zmiany, bez nocek, soboty również robocze ale płatne 100% więcej. Dowóz autobusem za 100 zł/mc. A premie? Teraz było 2100 brutto na "karpia"... Jeszcze efektywnościowa i latem wakacyjna. Razem ponad 4000 brutto w roku. Da się ?? Tylko trzeba spróbować.

Beck

Tak wy i ta wasza infolinia w Stanach. Tylko że kabelek z drugiej strony Wam ktoś odłączył. Słuchajcie ja znalazłem rozwiązanie na ten cały bajzel. Co zrobiłem? Zwyczajnie się zwolniłem i mam święty spokój. Teraz mam wolne weekendy, święta wszystkie wolne, zero korporacyjnej gadki, zero durnych słupków i tablic. No i kasa wieksza. Zaprawdę powiadam Wam że w tej waszej firmie to się teraz średnio zarabia. Skutecznie przyczyniła się do tego pewna pani ale jej już podobno u was nie ma. Chyba mało kto z nowych przychodzi skoro ogłoszenia o pracę są na Bielsku dosłownie wszędzie. Mało kto chce pracować piatek-$wiątek. To daje do myślenia. No ale wy się cieszycie pewnie że wam 11 listopada wpadła setunia. Brawo Wy.

@Beck

Problemy należy rozwiązywać a nie od nich uciekać. Dlatego jest źle bo ludzie uciekają zamiast zgłaszać problemy. Tu niestety większosc kierowników czy brygadzistow woli się pozbyć gościa niż rozwiązać problemy jakie zgłasza. Do dyrektora zgłaszać odrazu mailem lub telefonicznie. Innej drogi już nie ma.

Wrr
@Beck

Jeszcze chwila i podstawa zbliży się do najniższej krajowej

Urzekła mnie twoja historia...

Chyba nie wiesz o czym piszesz. Jak zgłaszasz problemy to albo zamiatają pod dywan, albo potraktują "z buta" i zrobią ci taki magiel, że już potem tylko się zwolnić, jeśli masz odrobinę własnej godności.

Eatonowiec

Dajcie przykłady złego traktowania. Każdy chciałby pracować po 5 dni w tygodniu. Mieć weekendy wolne. Cieszmy się że mamy pracę nie najgorzej płatna bo uwierzcie że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. A narzekać zawsze będą Ci co im się robić nie chce

Ty
@Eatonowiec

Przykłady przerobią na Tobie. Pogadamy za jakiś czas.

Fantazja
@Eatonowiec

Ci którym się nie chce robić właśnie mają się dobrze. Cudzymi rękoma wszystko robią. Wnioskuję że zbyt długo tu nie pracujesz.

@Eatonowiec

Skoro jest tak fajnie to dlaczego ankieta pracownicza od 5 lat wypada coraz gorzej ? Ankietę wypełnia ponad połowa zakładu. Połowa to nieroby ? Pomyśl teraz samodzielnie .

Itd
@Eatonowiec

Podaje Ci rękę każdego dnia. Uśmiecham się. Za plecami obrabiam Ci 4 litery,wyśmiewam. Ty się o tym dowiadujesz i co ? Fajnie nie ? Tym bardziej jak robi to Twój przełożony. Upokorzenie ! Efektywnosc pracy zaczyna maleć.

Urzekła mnie twoja historia...
@Itd

Ja to przerobiłem. Dosłownie jak napisałeś. Zmiana pracy nie była tym najgorszym w moim przypadku, lecz świadomość, że człowiek któremu ufałem i uważałem za prawie przyjaciela okazał się najgorszą szują. To najbardziej zabolało. Teraz już NIKOMU w pracy nie ufam. Nie mam kolegów, tylko współpracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 191.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.