Eaton Automotive

Tczew

Opinie o Eaton Automotive

On 2015-10-01 00:55:42
Wszystkie pytania dotyczące spraw finansowych (w szczególności te najważniejsze: podwyżki i dysproporcje w premiach między produkcją a biurami) były zadawane już wielokrotnie z wiadomo jakim skutkiem. Część ankiety dotycząca satysfakcji z zarobków także dała jasną odpowiedź w czym problem. W związku z tym obecnie jakiekolwiek pytanie poruszające kwestię finansową naraziłoby pytającego jedynie na śmieszność i każdy o tym wie
Fakt 2015-10-01 08:36:55
Firma jest juz jak zbuk, na zewnątrz ślicznie ładnie wygląda a w środku zgnile jajo!
cdn 2015-10-01 12:07:25
...ze za ( usunięte przez administratora ) nikt nie chce pracowac jak gornik. Nie polecam pracy w Eaton Automotive. To juz jak praca w D(okna) czy F(elektronika) - te same pieniadze tylko ciezsza praca."
cegła 2015-10-01 14:52:39
Cegła na gaz
mlody 2015-10-01 20:40:38
Sprostowanie do mojej opini ktora wywolala taka burze.
Nikomu nie chcialem ublizyc czy skrzywdzic. Opinie wyrazilem ogolnie zeby pokazac ze w firmie sie pogorszylo. Nie mam za zle ( usunięte przez administratora )decyzji. Pewnie korporacja miala tez duzy wplyw na zmiany. Dajcie sobie spokuj z ublizaniem. Nie po to jest ten portal. Kazdy moze pojsc dalej inna droga jak ja. Obecnie pracuje w innej firmie (tak wybralem). Powiem tak delikatniej. Eaton jest jak wiekszosc firm w tczewie.
Nie piszcie tu glupot bo niektorzy naprawde przesadzaja.
Heniek 2015-10-01 21:09:25
Nie wiem czy powinno się patrzeć na firmę pod kontem personalnym. Może na początku Tak. Kiedyś na brifach pokazywali zyski firmy, ale gdy pojawiły się pytania czemu sa Tak małe podwyżki, gdy mamy taki zysk to informacje o zyskach nagle zniknęły. A podwyżki mogłyby być patrząc chociaż na okres gdy Pan ( usunięte przez administratora ) odszedł z firmy i firma zarządzał Amerykanin. Przestraszył się tych głodowych pensji. Starszy czy młodszy, każdy słyszał o tej podwyżce od niego.. niestety to musiał być obcokrajowiec bo Polak Polakowi tylko zabierać potrafi..Jestem pewny, że na początku (od czasu, gdy zaczęło się psuć)niektóre osoby stosowały costs out'y na nas dla własnego zysku (ocena i / lub premię ) teraz gdy biznes upada to już korporacja narzucila swoje wymagania.. chociaż też głowy nie dam. To sa moje przypuszczenia. Jedyne wyjście aby się o tym przekonać to pytanie do SOLIDARNOSCI:)
Murzyn 2015-10-02 14:10:51
Opinia o firmie spada caly czas w dol. Niestety dzieje sie bardzo zle. Przykladem czego jest usuwanie postow przez firme. Niestety prawda w oczy kole. Najgorsze ze zamiast rozwiazywac problemy to sa one tlumione a lud sie upomina o swoje. Post mlodego w 100% oddaje sytuacje firmy. Szkoda ze nie jest to rozwiazane rozmowa. Bo taka zabawa w usuwanie bedzie bez konca. Zycze dalszej milej lektury.
mari 2015-10-02 18:54:02
wszedlem tu przez przypadek na linii pracuje juz jakis czas moze nie tak dlugo jak inni ale na robote nie mozna narzekac w porownaniu do innych firm jest w miare spoko nikt nie stoi nad toba ze stoperem jak chcesz idziesz do toalety albo zadzwonic. troche przerwy krotkie i kasa mala bez nadgodzin ale mam nadzieje ze sie to poprawi.
Reklama 2015-10-02 23:44:25
ooo, widzę wysyp internetowych napinaczy, w realu potrafią pewnie tylko główką kiwać jak im się człowiek stara cokolwiek wytłumaczyć, a i tak pewnie nie rozumieją o co chodzi, i nie chodzi tu o wykształcenie, bo każdy ma różne. wy chcecie, żeby operator zarabiał 5 tys. na rękę? dobre!! poza tym masz język - rozmawiaj, to nie boli. w eatonie nie jest źle, nie wiem czy gdziekolwiek w tczewie znajdziecie coś lepszego. jedna z lepszych firm jakie znam.
Napinacz 2015-10-03 10:35:03
Widzę tu jakiś powrót trolla pochlebcy. Proszę czytać ze zrozumieniem to co zostało napisane do tej pory. Eaton to międzynarodowa korporacja, która wręcz szczyci się, że dba o ludzi, swój wizerunek i etykę. Z tego co było wypisane w komentarzach to raczej mało się z tym zgadza. Nikt tu nie mówi o zarobkach w wysokości 5tyś choć pewnie jakbyśmy porównali rynki zachodnie to kto wie. Niech to by było 3tyś brutto na start, przypuśćmy oczywiście. I z każdymi szkoleniami, kiedy to nabieramy doswiadczenia, coraz więcej. Jak wiem są osoby bardzo ambitne w Eaton które się wyróżniają, szkolą itp co mają z tego? Satysfakcję, jedynie. A niektórzy nawet nie chcą się szkolić bo nic z tym nie jest związane. A za dziękuję i poklepanie po ramieniu dziecku nie kupisz bułki. Eaton nie jest złą firmą i tu się zgodzę, tylko zaczyna psuć się od środka, jeśli Wy tego nie widzicie to dzieje się jak się dzieje czyli ludzie się zwalniają. No ale niby dlaczego, przecież jest świetnie?! Serio? No i Eaton to jedna z lepszych firm w Tczewie. Proszę was, na spotkaniach to jest firma konkurująca minimum w pomorskim. Ale żeby zobaczyć niektóre sprawy trzeba spojrzeć na nie z innej perspektywy. Eaton obecnie kruszy swoje fundamenty czyli swoje zasoby ludzkie, zarazem niszcząc swój wizerunek. My tylko prosimy traktować nas poważnie i słuchać to co jest mówione na spotkaniach. Najważniejszy jest głos tych co odeszli, proszę się pokierować powodami dla których to zrobili i poprawić co się da a powinno być lepiej. I jeszcze jedno, ja nie chce zmieniać pracy, to ta praca chce mnie zmienić. Czy naprawdę mam być robotem z wyliczonym czasem na wszystko? Wszędzie tablice, statystyki, wykresy a brakuje zrozumienia między ludźmi a to przecież wzór zarządzania firmą. Jak się przyjmowałem byłem dumny a teraz jest mi przykro a czasami wstyd.
Michal581 2015-10-03 10:50:02
Po treści pozytywnych opinii widać że pisali je pracownicy biurowi z eac (najprawdopodobniej Magda K., jej koleżanki z hr i ewentualnie Tomek D.). Eaton to teraz taka sama firma jak dovista, pressglass, czy flex, czyli placą niewiele pozyżej najniższej krajowej wszystkie dodatkowe możliwości zarboku (pomysly pracownicze, premia, nadgodziny, dodatek za nichorowanie) obcinają do minimum, kombinują jak tu zrobić żeby mniej operatorów robiło na więcej biurowych i do tego wmawiają że operatorzy mają dobrą pracę i bardzo dobrze zarabiają bo nie robią za najniższą krajową. Każdy komu tylko się trafi okazja zwalnia się z eatona. Operatorzy domagają się 5 tys. "na rękę", tylko chcieliby zarobić tyle żeby żyjąc skromnie nie musieli prowadzić survivalu od wypłaty do wypłaty. Chorą sytuacją jest to że technolog zamiast usprawniać produkcję poprzez zmniejszenie ilości bubli lub usprawnienie maszyny, wylicza jakieś rekordowe czasy i zmusza pracownika żeby cały czas robił coraz szybciej i szybciej mówiąc że według jego wyliczeń się tak da i musi się wyrobić. Mówi się że podobno sprężarki robione w eatonie są dobre jakościowo, a tak naprawdę jak brakuje części bo np ktoś z logistyki się zakręcił (i oczywiście nie poniósł żadnych konsekwencji) i jest ryzyko że produkcja stanie to części które były bublami są dopuszczane do produkcji jako dobre, bo przede wszystkim trzeba wykonać ilość żeby słupki wyrobić. Eaton automotive też szczyci się że jest bezpieczną firmą chociaż wielokrotnie się zdarzało że trzeba było pracować na niesprawnej maszynie omijając zabezpieczenia oczywiście żeby ilości wyrobić (bhp jest tam tylko ma papierku i pod postacią szkoleń). Nie raz mówiono w eatonie o etyce, którą również się ta firma szczyci, a która praktycznie tam nie funkcjonuje; regularnie dochodzi tam do sytuacji gdy pracownicy są zmuszani do nadgodzin pod pretekstem nie przedłużenia umowy z pracownikiem; pracownicy nie są oceniani według wykonywanej pracy i zaangażowania tylko według tego jak kto się przełożonemu podlizuje; brygadziści wyliczają każdą minutę przerwy czy wyjścia do toalety pracownika podczas gdy biurowi wielokrotnie kursują na stołówkę siedząc na przerwie do woli. Podczas gdy na produkcji cały czas się kombinuje co tu zrobić żeby mniej osób produkowało więcej sztuk, do biura są cały czas rekrutacje jakby tam ich mało siedziało, przez co dochodzi do przerostu biurokracji powodując poważne straty w zyskach firmy, co oczywiście stara się kierownictwo niwelować okrajając koszty utrzymania najbiedniejszych pracowników czyli operatorów. Kiedyś w eatonie pracowało się dobrze bardzo dobrze zarabiając, natomiast dziś bym tej firmy nikomu nie polecił, zwłaszcza widząc w jakim kierunku idzie ta firma, a konkretniej stara się konkurować z chińczykami, hindusami i meksykanami. Podsumowując nie marnujcie sobie życia w eatonie
szogun 2015-10-03 11:29:53
Oto opis czesci kadry: Tomasz M. (technolog), ma wszystko i wszystkich gdzies nie zna sie na swojej pracy i nie zajmuje sie niczym konkretnym a pracuja tam ladnych pare lat; Michal N. (ktostam od leanu) zajmuje sie wymyslaniem dodatkowych tablic na hali i organizacja kaizemow czyli na sile stwarza jakiej problemy zeby potem je rozwiazywac; Tomasz C. (kierownik jakosci) wymysja kosmiczne teorie powstawania bubli nie znajac kompletnie procesu i nie sluchajac sugestii operatorow bo musi pokazac ze jest madrzejszy; Magda K. (kierowniczka hr) koniecznie chce sie wykazac przed Tomaszem Z. kosztem innych robiac to co zrobila w wedkowych; tresc tej wypowiedzi na podstawie artykulu 54 konstytujci jest moja prywatna opinia, i nie tylko moja
Wujek Dobra Rada 2015-10-03 14:43:01
Internet nie jest anonimowy...
Art. 216. Kodeksu Karnego: § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
janko muzykant 2015-10-03 19:57:24
A propo etyki kiedyś jeden z kierowników na spotkaniu wyraził się tak "W Oświęcimiu się przyzwyczaili to i wy się przyzwyczaicie". Równierz ostanio jeden z brygadzistów zachęcał (w cudzysłowiu) do darmowych nadgodzin stwierdzeniem "Bo wiesz kończy ci się umowa"
Ciągle pracujacy 2015-10-03 22:48:34
Janko powiem Ci że Twój wpis nie ma sensu, chciałeś zablysnac chociaż Ci się nie udało. Tekst Mira dawno każdy przetrawil A umowy już były poruszane więc nie rozumiem na co ten post. Szukasz sensacji czy napisałeś bo dawno nikt nie pisał A nie chcesz by temat umarł? Krytyka jak najbardziej, Ale sensowna, jaka była wcześniej. Jestem po waszej (naszej) stronie barykady ale piszmy z sensem Panowie i Panie:) jak to mówią do brzegu bo uciekamy od tematu.
gość niedzielny 2015-10-04 14:05:12
A sprawdzaliście na forum jak zarabiają w Bielsku operatorzy? Na start 2500 na rękę + premie. Premia świąteczna,premia indywidualna,premia co 3 miesiące zależna od produkcji. Tak piszą na forum bielska.
Jozin z bazin 2015-10-05 15:26:08
Witam ponownie. Szkoda ze moja opinia została usunięta z tego forum,to była 100% prawda, która pokazała jak teraz rzeczywiście jest w zakładzie. Nowe Kierownictwo traktuje operatorów jak durni bez szkoły co nie jest za mile bo niejeden z nas ma większą wiedzę i pojęcie o procesie niż wy.Nowe kierownictwo (jestem pewny ze każdy wie o kogo chodzi) niestety zniszczyło ta firmę. Eaton to już taki sam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak inne firmy D(okna)f (elektronika)PG(okna) tylko my mniej zarabiamy a za pół roku będzie jeszcze gorzej.
P.S w F(elektronika) jest lepiej bo praca siedząca i jest klima za taką samą kasę. Ogólnie wychodzę z podziwu jak branża motoryzacyjna może się porównywać z branżą okien ale to pytanie do Pani M.
operator 2015-10-06 15:58:51
Tak niestety jest że jest coraz gorsza atmosfera w eac .Ludzie nie wypowiedzą wlasnego zdania oficjalnie bo i po co jak to nic nie zmienia. Ja kiedyś mówiłem, angażowałem się ale teraz nie ma po co. Jak zachorujesz to możesz spodziewać się rozmowy z hr i kierownikiem i najlepszy tekst który słyszałem "zachorować każdy może ale się zastanów " .chłopskowi kończy się umowa to co ma myśleć. Oczywiście nie można powiedzieć że to ostrzeżenie. Życzę powodzenia EAC
Stary wilk 2015-10-09 22:10:11
Gdy przyjmowałem się do Automotive to na jedno miejsce było 20 chętnych. Teraz ponad kilkadziesiąt osób opuści ten zakład do końca roku z własnej woli !!! Nikogo nie zatrudniają, czyli sprawa jest prosta : okręt po prostu tonie i kto mądry opuszcza go. Szkoda mi tego zakładu w którym pracuję już od paru lat. Kiedyś można było dorobić sobie 1000 zł z nadgodzin, 300 z pomysłów, 150 za niechorowanie, były bony na święta, wpadła też nieoczekiwana premii szefa zakładu za dobre wyniki, bogate imprezy, poczęstunki, płatne estary itd. Teraz nie ma nic…kompletnie nic !!! Korporacja Eaton zatrudnia ponad 100 tyś. osób na całym świecie. Spośród tych 100 tyś. Automotiv w Tczewie płaci najmniej !!! To jest fakt !!! Nie wstyd wam !? Porównajcie płace choćby w Bielsku ! Każdy kto w EAC jest na poziomie wynagrodzenia sb 0XX ma roczną premię dwukrotnie większą od miesięcznego wynagrodzenia. Czyli dobre kilka/kilkanaście klocków. Takie zasady panują tylko w Automotive na Trac’u już nie ( jeden EATON ! ) . Pazerność kosztem słabszych, czyli tych co najwięcej dają z siebie robiąc na produkcji. Operator dostanie niecałe dwa tyś. rocznej premii i to z łaską. Czyli połowę procentową co biurowi a na dodatek przez cały rok mu się to wypomina. Myślę, że tak się dzieje dlatego, że nie dociera to do szefów poza granice zakładu, a oni po prostu nie wiedzą o problemie, który cały czas zamiatany jest pod dywan rujnując zakład. Nie wieżę, że dopuścili by do takiej nędzy. Skoro tak jest to może warto się nad tym zastanowić i poinformować ich puki jeszcze się jakoś biznes kręci. Na traku maja związki zawodowe w Automotivie nie, może tu jest problem. Tam jest lepiej, puki co… Najbardziej szkoda mi porządnych, mądrych i wykwalifikowanych osób odchodzących z ogromną wiedzą, których teraz brakuje. Nie doceniano ich a teraz korzystają z tego inne firmy wykorzystujący zdobyty w naszej firmie potencjał.
Tomuś 2015-10-09 22:18:37
Racja, nie ma co się czepiać. Za błędy zapłacił premią, a mała nie była…
Nick 2015-10-10 01:25:29
Tomus, nie gadaj głupot, że zapłacił premia za błędy. Nagroda dla pracowników to błąd? To czemu inne firmy dalej popełniają te błędy? Czytając teomentarze przychodzi mi na myśl "opowiadanie o mrówce“ jeśli nie znacie to poszukajcie w necie. Idealnie pasuje do eatona.. Powiedzcie czemu my nie możemy należeć do wiazkow zawodowych? Jeśli nie związki to może znalazł by się jeden odważny, który opiszę sytuację w eac odpowiednim ludziom gdzieś u góry?
Zostaw swoją opinię 2015-10-11 12:07:59
Czy któryś z was kiedykolwiek porozmawiał twarzą w twarz z przełożonym czy tylko za plecami potraficie narzekać? Są przecież codzienne spotkania z pracownikami, cykliczne spotkania losowe z szefostwem zakładu, drzwi dyrektora jak sam mówi są zawsze otwarte. Bez przesady, może nie jest jak kiedyś (do dobrego łatwo się przyzwyczaić) ale też nie jest źle. Płakaniem w internecie nic nie zmienisz, chyba że masz inne cele niż wyjaśnienie sytuacji. A może masz coś za uszami, ze przełożony ocenia cię niżej niż wcześniej? Jak byłoby tak źle jak niektórzy tu wypisują to zakład dawno by upadł. Kadra bardzo stabilna, mało rotacji, każdy wie, o co chodzi. Jak ci nie pasuje praca - zmień na lepszą, pytanie tylko czy znajdziesz.
johan 2015-10-11 16:03:26
Kiedyś jeden z operatorów poszedł na rozmowę z kierownikiem na temat chamskiego odnoszenia się jednego z zastępców brygadzisty.W nagrodę nie przedłużyli mu umowy.Jak ktoś interesuje sie historią to stalin miał takie sposoby,najpierw upijał swoich ministrów a pózniej słuchał co który powie i najbardzie rozgadanych eliminował.
szef 2015-10-11 16:18:09
Ci którzy interesują się motoryzacją twierdzą,że sprężarka mechaniczna to przeżytek. Ktoś wyżej napisał"kadra stabilna ,mało rotacji" to nie miał chyba na myśli Tczewa. Nawet technolodzy zmieniają sie jak rękawiczki. Czy ktoś ogląda program "kryptonim szef".Ostatnio była dyr.personalna norauto,nawet śrubki nie umiała przykręcić.Kiedyś na jednym spotkaniu poankietowym nasza HR stwierdziła co jest trudnego w przykręcaniu śrubek.Ciekawe jak by sobie poradziła.
wujek dobry pomysł 2015-10-13 22:16:43
Może należy tą chorą sytuację zgłosić na ethics@eaton.com i tam się ktoś zainteresuję
bumbum 2015-10-14 16:45:52
To tego jeszcze nikt nie zgłosił? Może jak się w korporacji dowiedzą co się dzieje u nas to się tym w końcu zainteresują. Ciekawe, że na podwyżki i inne bonusy jak chcieliśmy to podobno korporacja musiała się zgadzać na wszystko , a jak zabierają to ciekawe czy się pytają o zgodę.....Jedna wielka ściema z tym wszystkim, szkoda zakładu, który parę lat temu był przykładem dobrej i ludzkiej firmy. A tak się dzieje, jeżeli dajemy rządzić osobom po znajomości.
Apsik 2015-10-14 20:32:03
Nie bądźmy obojętni jeżeli zależy nam na zakładzie, którego kiedyś uważano za ikonę najlepszych pracodawców w Tczewie. Nadal zamiatają wszystko pod dywan. Ale jest światełko w tuneli. Widać, że boją się przecieku poza Tczew i trzeba to wykorzystać. Działajmy, nie dajmy się zmanipulować i wystraszyć.
Obserwuj ten wątek! 2015-10-17 00:05:04
nie robi się kupy we własne gniazdo. zaproponujcie zmiany na spotkaniach i zobaczcie czy będzie lepiej.
jaś 2015-10-18 17:50:11
Przecież pracownicy cały czas proponują co zmienić,tylko nikt nie chce słuchać. Chociażby podział premii,zaraz jest zmieniany temat.
wolontariusz 2015-10-24 22:22:55
I znowu nadgodziny za wolne. Ciekawe czy po połączeniu zakładów solidarność się za to wezmie.W końcu w trucku nadgodziny są za kase.
Twoja opinia 2015-10-27 23:24:05
z deszczu po rynne? zobaczymy jakie beda narzekania po polaczeniu ;) pozdrowienia dla normalnych.
Macias 2015-10-28 11:08:41
Myślę, że trzeba zebrać te myśli w jednego maila i napisać do kierownictwa krajowego, jeżeli to nie pomoże, napisać maila do stanów.

Jakby co, napiszę wam go po angielsku.

macnak@hotmail.co.uk
operator to brzmi dumnie 2015-11-03 11:42:52
Witam niema co ukrywać 75% załogi która jest najlepsza jaką widziałem ma zamiar zmienić pracę i tylko dlatego że chcą godnie wykarmić swoje rodziny to porażka zawodowa kadry z E.... ,żal na to patrzeć.
sułtankosmitów 2015-11-08 08:48:06
NIE POLECAM. Brygadziści [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiedzą, tępi jak druga strona ostrza, wymagają Bóg wie czego, zarobki słabe. Najgorsza firma na świecie
przepis 2015-11-15 22:59:30
wątek chyba już nieaktualny ;)
Zostaw swoją 2015-11-29 19:09:10
Z tego co mówią wszelkie rekrutacje na zewnątrz są na razie wstrzymane, ale nie szkodzi spróbować.
Jeszcze pracujący 2015-12-10 02:07:19
Dział kadr prowadzi regularne rekrutacje w związku z tym że ludzie się z tego zwalniają zarówno pracownicy fizyczni jak i biurowi, ponieważ żadnej rewelacji w tym zakładzie nie ma. W wielu zakładach płacą lepiej i są lepsze warunki. Kiedyś ten zakład miał dobrą opinie, a teraz to jest to samo co wszędzie, tyle że tu się jeszcze ludziom wciska jakąś ciemnotę że niby tam jest jakaś etyka, zasady bo to korporacja. Tak naprawdę chodzi tylko o to że to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tanią siłą roboczą, liczą się tylko zyski i nikt się nie liczy z pracownikiem. Sam niedługo z tego zakładu odchodzę i nie polecam JUŻ pracy w nim.
dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwię 2015-12-10 19:53:47
Szczerze to nie polecam pracy w Eaton - to co się tam teraz dzieje to jest nienormalne.. zresztą chyba Ci bardziej ogarnięci się już zwolnili albo planują odejść..
aa 2015-12-25 16:45:24
krudon
jakie zarobki ??
w auto operator jak ma 1700-1850 to jest dobrze.
NAdgodziny ? rozloza to na zmiany i nie ma nadgodzin bo po co. w ETC starsi panowie sie nie daja w bambuko robic i przychodza w soboty za 100%, ale maja zwiazki a nas w EAC robia co chca..
ozzi 2016-01-06 01:26:41
zapraszam na magazyn do Eaton Automotive w Tczewie tam trwa rekrutacja caly rok .XXI wiek a tam jak za krola swieczka jak sobie nachuchasz to bedziesz mial cieplo;/;/ BHP na to pozwala?moze inspekcja pracy by sie tym zainteresowala ?
wspolczuje pracownikom,bo naprawde trzeba miec mocne nerwy i zdrowie aby wytrzymac w takich warunkach .oby do wiosny trzymam za was kciuki
AS 2016-03-05 01:28:07
TO PRAWIE 2 X WIECEJ NIZ WE MARNYM FLEXIE. IDE DO WAS
Marek G 2016-03-08 18:56:01
Bas 2359zł brutto
kurczak ryż kreatyna 2016-04-08 13:54:19
Fajny Pan pracuje w tej firmie.Na śniadanie zawsze je ryż i kurczaka.Jest prześmieszny,ma wzrost karła w cyrku i lubi nawiązywać bliższe kontakty z brygadzistami,żeby lepiej mu się tam żyło.Jego poczucie humoru jest wręcz niesamowite.Ale uważajcie!Kiedy będziecie śmieszkować sobie lekko z niego przy jego kolegach,to może was zwyzywać przy ludziach na drodze transportowej.Zacznie krzyczeć:"Wypier*alaj robić normę!!",straszy swoją szczęką,a wtedy można już sobie pomyśleć,że w tym ryżu i kurczaku jest coś więcej niż tylko składniki odżywcze ;)
Przypudruj nosek 2016-04-22 21:05:54
Przypudruj nosek bo Cie melanż poniósł. I za uprzejmie donosze nic nie zyskasz, trzeba bylo isc jednak do tej policji... ale coz nic Ci w zyciu nie wyszlo... no moze troche brzucha poza spodnie...Powodzenia w nowej firmie. :-)
były 2016-05-04 18:31:24
zależy jakie masz doświadczenie i czy coś kumasz - dobry inżynier zarabia w granicach 5500-6500 brutto, świeżaki po 1-2 lat doświadczenia - 4000-5000 brutto plus premia roczna - od 2 lat była wypłacana, inżynier dostawał ok 5-6k na rękę
byly 2016-05-11 20:58:36
Staż płatny ok 1,6-1,7 k PLN na rękę za 160h/mc co jest naprawdę bardzo dobrą ofertą jeśli chodzi o staże w pomorskim. Nie biorą wszystkich, rozmowy są naprawdę konkretne i na wysokim poziomie. Jak nie traktujesz tego jak staż a jak robotę w której chcesz coś osiągnąć i pokazać swoje dobre strony (jeśli masz) to po stażu zdażało się i to nieżadko że ludzie zostawali w firmie. Znam takiego który 2 lata po stażu został managerem ale co by nie mówić...był zajebistym (w wielu dziedzinach) gościem.
Pigmeju 2016-05-25 17:26:58
Pigmeju,nie chodź więcej na siłownię,bo więcej Cię w poziomie niż w pionie ;) ale tak to jest,jak ma się nudne życie i trzeba było łapać,co wpadło..W domu mumia,to trzeba jakieś hobby na szybko znaleźć ;) ale po wpisie wnioskuje,że sterydy już Ci się nie mieszczą w kuchni ;) nie pozdr,powodzenia w bezowocnej pracy
Eatonmaniacy 2016-08-26 13:14:53
wielki E powinien nazywać się fabryką minionków kiedy się ludzie obudzicie robicie za grosze siostra lepiej zarabia w biedronce ;)ja na szczęście już nie muszę zaciskać pasa zmieniłem firmę i okazało się że wszystko jest lepiej np.socjal na święta nie jak w E 170 zł to jest wstyd dla tej firmy sieci spożywcze dają około 1tyś na święta a już o paczkach dla dzieci już nie wspominam ścinek papieru naprawdę dajecie na bogato!dobra rada dla pracowników szukajcie nowej przyszłości świat na eaton się nie kończy ,z tego co się dowiedziałem to ostatnie podrygi tej firmy pozdrawiam
znaFca tematu 2016-09-09 20:24:28
Buehe co ty chłopie masz tutaj za szanse na rozwój? Pewnie 5 lat siedzisz na produkcji i Ci oczy mydlą, że możesz być kimś , a codziennie przerzucasz sprężareczki i co najwyżej pseudo PO brygadzisty zostaniesz. No chyba z w tyłek wchodzisz to może do jakości pójdziesz? Rozwijasz się? heh chyba papier toaletowy się lepiej z rolki rozwija :P
hjol 2016-09-09 22:12:34
@ znaFca tematu - co wy wszyscy z tym wchodzeniem nie powiem gdzie? Boże nie każdy musi sie podlizywac zeby coś osiągnac, fajnie gdyby niektórzy to zwyczajnie zrozumieli.... a poszukuja własnie mechanika utrzymania ruchu do Bielsko - Białej. Zain teresani?
Zostaw swoją opinię o Eaton Automotive - Tczew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eaton Automotive