Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Ciekawy

Czy to prawda że korzystając z tarczy pracodawca nie może zwolnić pracownika przez pół roku? Czy po prostu jeśli pracodawca nie przedłuży tarczy na lipiec to mogą posypać się zwolnienia?

@Ciekawy

Prawdą jest że z pracownikiem najemnym można zrobić co się chce i kiedy chce. Żadna tzw tarcza niema tu nic do rzeczy. Prawdą jest również że obecna sytuacja obnazyła tą tzw stabilną pracę w stabilnej branży z wynagrodzeniem na czas. Automotive się nie podniesie. Żal tylko tych co świata poza zakładem produkcyjnym nie widzą. Miłego wieczoru życzę.

Hi

Dokładnie mało jest zakładów pracy na święcie

Xyz
@Ciekawy

Tarcza tarczą ale są jeszcze umowy na czas nieokreślony. A tarcza nie chroni niestety przed nieprzedluzeniem jej.

D
@Hi

Teraz za 80% pracujemy dalej przez dwa miesiące a we wrześniu tak będą zwalniać i na rynku pracy już nie będzie..Bo w samochodówce będą zwolnienia .

Pyk
@D

Zwolnienia może i będą ale pierwsze musi zakład pozbierać wszystkie jakie się da zapomogi od państwa i musimy odrobić wszystkie dni co mamy do odrobienia

Prawda to że już zwalniają?

Nie
@Nowy

Nie, jeszcze nie.

Tak

ARTUR

Na jakie warunki placowe można liczyć na produkcji dla nowego pracownika albo na magazynie?

@ARTUR

Takie warunki jak wszędzie wokół. Zmowa zakładów.

ARTUR

Czyli trojka z przodu do raczki plus nadgodziny?czy mozna liczyc na cos wiecej w Eaton.

NICK
@ARTUR

Bez nadgodzin nie masz 3 z przodu.

@NICK

Max 2400 zł na rękę

Dobry kontakt z firmą rekrutującą ale to nie Eaton. Proponowana pensja 3800 brutto + różne dodatki np za trudne warunki pracy. Sama rozmowa ok. najpierw mały test z rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych,ale tak naprawde głównie z czytania z zrozumieniem.nawet nie mając styczności z tą tematyką można zrobić na 100%. Kierownik oprowadził po hali. Trochę głośno itp ale Jak dla mnie nie jest tak źle. Wyłapałem drobną nieścisłość. Firma rekrutująca wspominała że tu nie ma nadgodzin bo trudne warunki. W czasie rozmowy była o tym wzmnianka. No nic. Dopytam przy najbliższej okazji...

Poprzednie zajęcia. Test sprawdzający czytanie z zrozumieniem/ wiedza o rysunku technicznym i przyrządach pomiarowych, ale odpowiedzi są w tekście.

Co ty gadasz? To on jest kobietą??? Szok.

Chodzi o biuro pewnie, tam same dyrektorki.

Lukasz

Fajna babka, szkoda tylko ze jej męskie imię dali. Szkoda, imienia się samemu niestety nie wybiera ????????????

Hej

Ile wynosi karpiowe i wczasy pod gruszą?

@Hej

Ok.500 zł

Err
@Hej

250brutto razem 500.

Bolek

Ogólnie jest dobrze , jest praca i godziwe wynagrodzenie .Ci co przyjechali do pracy ze wsi to teraz żyja na wysokim poziomie .Juz nie noszą waciaków ani trampek do pracy .A po wypłacie zaglądaja do sklepów i węszą coby tu kupić , bo zaopatrzenie jak w Ameryce nie takie jak u nich na wsi że w sklepie jest łopata , grabie sól ......ocet i chabanina na mielone.. .Oby tak dalej to na wieś już nie wrócim ani do pługa ani do gnoja.

mm
@Bolek

Gościu chyba cię poczyściło. Teraz wypłaty wynoszą 2 tys,albo i mniej. Co za to kupisz,gdzie opłaty? Idź do sklepu na porządne zakupy!!! Na rachunki Ci braknie.Bez tego co się teraz dzieje i tak wypłaty kiepskie były.W wielu zakładach są na takim samym poziomie,ale przynajmniej warunki tysiąc razy lepsze. Czyściej, bardziej dbają o ludzi,szanują,a tu?

z zewnatrz
@Bolek

nie zle jestes zryty obrażając innych!!może ty tego nie masz i doceniasz!!!

@mm

Gdyby nieeaton to większośc musiała by wracac na role i do lepianek .Robotnicy po zawodówce co przyjechali ze wsi tutaj do pracy teraz narzekaja że mało mają pieniedzy... .A na wsi byś mial więcej ? chyba przy wywożeniu gnoja albo koszeniu trawy kosą . Zjechali sie do pracy do miasta ludziska , zobaczyli cywilizacyjny tryb zycia , pokupowali sobie nowe łachy , telewizory i niektorzy nawet samochody. Pojechali do swoich rodzin na wieś i tam wszyscy niedowierzają , bo wyjechali szmaciarze obdarci z walzką pożyczoną od dziadka a przyjezdzaja juz nie w gumowcach tylko w adidasach. Także WIOCHA nie narzekajcie bo tu macie raj na ziemi , na wsi byś chodził nieogolony z łopatą i widłami caly dzien , a tu masz komfort .Łazienki , natryski , bufecik ...a na wsi bar jeden , i byś patrzył jak inni piją piwo , a ty byś sie wtedy drapał po łbie zawszonym.

Klon
@mm

Nie ma sprawy gościu, specjalnie dla ciebie zawieszamy epidemie i uruchamiamy produkcję żebyś mógł nadgodzin naklepac...

Były
@Bolek

Bolek, wieśniactwo to bynajmniej nie pochodzenie, lecz stan umysłu, co widać na twoim przykładzie. Pracowałem tam kilkanaście lat i mogę coś powiedzieć na temat tamtejszych "wykształciuchów". Poznaj Bielszczanina: ni to Góral, ni Hanys. Taka zbieranina.

Ktos
@Bolek

Bolku czy można jakoś pozyskać ten stuff ktory bierzesz. Widzę że dobrze ryje beret. Prosze odezwij się :)

BOR
@Bolek

Bolek kąp się ile możesz bo za niedługo tarcza się skączy i do pługa. Koniec habaniny i Ameryki.

Ciekawy

Chciał bym poznać Waszą opinię na temat co myślicie na temat co się obecnie dzieje u Nas oraz w całym automotive? Moje odczucia są takie że jesteśmy pykani jak młodzi przez jakąś wydumaną epidemie. Bardzo proszę tzw Bolka aby się nie wypowiadał bo zaniża poziom. Pozdrawiam

Bolek

WERBUSY , dziękujcie dyrekcji eaton , że macie pracę , bo wszędzie bieda i bezrobocie , a wy pracujecie i macie nie złą pensję . Każdy prawie pracownik ma auto , a werbusy z wiosek nauczyli się techniki np; spuszczać wodę w kiblu albo w ŁAZNI natrysk obsługiwać. Ludzie na kolanach idą do pracy z uciechą , bo na wsi szedł za pługiem i konia pchał pod górkę.eatonuratował temu motłochowi życie

@Bolek

(usunięte przez administratora) se barana z podwójnym wybekiem czeresniaku ????????????????????

@Zona

wszystko , prace i pieniądze. Warunki pracy komfortowe , szatnia , umywalnia , kible że nawet w domu takiego nie masz, w domu walisz do wiadra , juz też zapomniales jak ci matka polewała plecy wiadrem z wodą przy kąpieli . A tu nauczyli cie obsługiwania kranu i zamiast chleba z łojem .....tu jesz szynke.

TADEO
@Bolek

Bolek nie opowiadaj o swoim życiu przed pracą w Eatonie nie po to jest to forum.

Hans
@Bolek

Bolek chyba nie sprzedałeś tego konia??

Ktos
@Bolek

taz pracuję w dużej branży i nikt nie mowi nam ze w takim ciężkim okresie mamy dziekowac komuś ze mamy gdzie pracowac!sory!

Jak szefostwo w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

mm

Nie bardzo,lepiej poszukaj innej pracy,tam nie warto,szkoda zdrowia. Warunki na hali są kiepskie,mgła olejowa,upały,a w lecie to nawet ponad 40 stopni. Ci co są na jakimś stanowisku to nie za zasługi tylko dobrze komuś wchodzili w (usunięte przez administratora) Niestety nic sobą nie reprezentują.

Wiadomo już jaka dalsza decyzja zarządu w sprawie postoju?

Ktoś

Postój o kolejny tydzień przedłużony. A tak poza tym. Brygadzisty powinien poinformować. To jego obowiązek

Mam dość

Ja chce do pracy! Mam dość juz tego siedzenia w domu i słuchania o koronawirusie i calej tej szopce. Gospodarka upada a my siedzimy w domu. Idzmy do pracy.

Wirus
@Mam dość

To wszystko sie dopiero rozkręca, także jeszcze posiedzisz w domu długo

Mam dosc

Czyżby Co?

Wiadomo czy po świętach wznawiamy pracę czy nie? Bo telefon od przełożonych nie brzmi więc nie wiadomo czy szykować się na szybki powrót czy na dłuższy postój?

Zenek

Jutro lub w piątek będą mieli telekonferencje. Po świętach postuj napewno dalej.

Kuty

Szykuj się na szybki wylot, czy tam na zmianę pracy, o ile uda się ją znaleźć. Automotive wstanie po świętach, ale Bożego Narodzenia 2022.

Ktoś

Do 20.04.20r postój. Dalej nie wiadomo

Kris

Wszyscy będziemy jeździć elektrykami ale nastąpi to najwczesniej za 20/30 lat

Zwiazkowiec

To jest odpowiedź na wszystkie pytania na tym forum. Już niedługo, szybciej niż się wydaje nie będzie produkowany samochód z silnikiem spalinowym na ropę i jej pochodne. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej przyszłości.

Ola
@Zwiazkowiec

To chyba oczywiste, hybrydy to przyszłość a w zasadzie już teraźniejszość.

@Ola

Wiesz co to hybryda? Raczej nie. A auta elektryczne nie są i nigdy nie będą przyszłością. Ale ktoś kto jeździ tyle co Wy, tego nie zrozumie.

Jan

Oczywiście, że hybrydy górą.

@Jan

Hybrydy górą? Czyli nadal będzie silnik spalinowy. Ale jak ktoś nie rozumie genezy słowa hybryda, to nie ma o czym dyskutować

Jan

nie rozumiesz, że hybryda to zelektyfikowany samochód i wstep do elektrycznego w 100%!!! az takie to trudne...

Mlody

I tak 30 letnie gowniarze doswiadczycie tego co ja doświadczyłem bezrobocia totalnego. A wszyscy krzykacze co na tą pracę narzekaja dopiero zobaczycie czym jest prawdziwa praca.gownarzeria było wam za dobrze. Już nie będzie. Szacunek do pracy. Tego się hj ki nauczycie .

@Mlody

Kierownik się pyta brygadzisty kto jest najmniej potrzebny na lini.

Wyjadacz

I co? Dowiedział się prawdy że on??????

Ola

W innych zakładach w okolicy naszego każą brać urlop, nie ma postojowego, to jest dopiero nie fair...

@Ola

Panie dyrektorze niech pan nie slucha tych pustych komentarzy. Jak dla mnie zachował się pan jak najbardziej fair i chwala panu za to pozdrawiam serdecznie

Jak lubisz niszczyć ludzi to Twoja sprawa. Ale pamiętaj, karma wraca. Pozdrawiam

ABB

W innych typu TI, bo w ABB normalnie się pracuje

Miś

Co dalej będzie?! Szukać pracy czy ogarnom temat?

Mariola

Witam jest informacja że będziemy pracować do końca świata i trzy dni dłużej

@Mariola

Idz na opiekę jak ci nie pasuje, albo na chorobowe, ja tam wolalabym pracować

Taaaaaa

Gdzie ci krzykacze co do związków pretensje mają że są złe że że alko rozwiązać itp. Podpisali aneksy i siedzą w kącie bo związki załatwiły 100%postojowego teraz cisza ale centa na związki szkoda . (usunięte przez administratora)

Zuzanna
@Taaaaaa

Hej, ale nie obrażajmy nikogo na forum, OK? Nie do tego ono służy :) Widzę, że pracujesz w Eaton Automotive Systems - mogę więc dopytać Cię o to, jakie widzisz pozytywne i negatywne aspekty pracy w tym miejscu?

Taaaa
@Zuzanna

Nikogo nie obrażam tylko krew człowieka zalewa jak widzę te żale. Ale do rzeczy wypłata na czas pełne składki bez jakichkolwiek kopert pod stołem itp. Idziesz na L4 masz wypłatę a nie 1000zl . Pamiętajmy że pracujemy dla korporacji sentymentów brak trzeba robić jak robisz swoje masz spokój . Zdarza się że przełożeni zapominają że masz jeszcze dom ale wszystko jest do dogadania . Na głowę nie pada ciuch roboczy dostajesz czysty , pranie firma zewnętrzna ,prysznice są mydło jest i 8h co jest bardzo ważne jeżeli ktoś posiada rodzinę. Minus czterobrygadówka i mała szczerość pomiędzy ludźmi kanalie . Brak zaufania do przełożonego kłamstwa to na porządku dziennym każdy w strachu jeżeli ma hipotekę a ma ja duża grupa ludzi w t zakładzie więc oni siedzą po cichu . Zatrudnienie w miarę stabilne . Najgorsza jest ta nieszczerość po ramieniu cię poklepuje a zaraz leci i cię sprzeda za pochwałę wzrokową od kierownika .

Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 191.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.