Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Ciekawy

Powoli nie opłaca się pracować. Średnia pensja wystarcza na opłacenie rachunków i około 2 tyg życia. A inflacja dopiero się rozkręca. To jest problem z którym wkrótce wszyscy będziemy się mierzyć. Pozdrawiam

Janusz biznesu
@Ciekawy

Piątunio, w tym dniu żegnam się z moimi pracownikami…słowami - „do jutra”

lukas

uwaga na premie za kwiecień bo na zaworach aż 70 zł, a na VA tylko 310zł

Anabella
@lukas

Premia przyznawana jest za wyniki kontoli jakości i reklamacji, trzeba się bardziej starać a nie narzekać że mała premia. A jak się komuś nie podoba taki system to zawsze można zmienić pracę, nikt nikogo na siłę nie trzyma :) A tak z innego tematu, dojeżdza ktoś do firmy na 7 z okolic Mikuszowic??????? i chciałby na wspólne dojazdy się załapać, bo nie ukrywam że dojazd MZK zajmuje mi ponad godzinę :(

Współdzielona,zadowolona,hahaha

Znajdź pracę bliżej.

Pirat
@Anabella

System pracy w Eaton tak zwany system premii to jakiś pić na wode.jsk można zabierać premie po 2 reklamacjach przy takie rotacji ludzi na liniach i nie doświadczonych młodych pracownikach to przecież wiadomo że tych reklamacji będzie więcej a firma powinna mieć limit przynajmniej od 10 reklamacjach uwala premie a nie od 2 po czym jakoś tych reklamacji trochę bywa podejrzana jak by specjalnie zrobiona by firma zaoszczędziła na wypłatach bo zdjęcia reklamacji co jakiś czas się powtarzały i były podejrzane a zapłacic np 500 pracownikom premie100 czy 70. Zł a nie 300 to w skali miesiąca robi różnicę.chory regulaminy korporacji ale tak jest wszędzie w takich molochach byle tylko tania siła robocza była do pracy

abc

premia w eaton za luty, zawory: 0 zł; popychacze: 240 zł. także "zapraszam" do pracy w oleju, hałasie i smrodzie w kiblach

Ole fasole

Jedna jakaś z kadr ? :)

VIP
@abc

Jak nie zrobiłeś celu produktywności, złomu i wysłałeś bubel do klienta to za co ci mają zapłacić? Że ci się chciało wstać z łóżka rano?

Łeb
@VIP

VIP typowy (usunięte przez administratora). Pochwal się jak dużo dałeś z siebie żeby otrzymać wymarzone 100 czy tam 200 złotych

Premia
@Łeb

Jest u nas w zakładzie premia produkcyjna,350zl na rok jak dobrze pójdzie

Cc
@VIP

To nie ja to ktoś inny,ja się staram ktoś da tyłka i zaro premi,więc po co sié starać,w trakcie instruktażu,w trakcie instruktażu,w trakcie instruktarzu

Cc
@abc

Papier,nima,mydło nima,premia nima,a co jest? Ocet

Tutti frutti
@Cc

Sok masz... a nie przecież soku tez nie ma. Zrobi się ciepło to dostaniesz tabletki do zmywarki; będziesz z woda pił

@Tutti frutti

Tabletki,do zmywarek były rok temu,teraz wkładki do spłukiwania toalety bedo.

Wander bałm
@K

Tez dobre, jako zapach do ałuta sobie dam

B
@Wander bałm

To jest myśl.

B
@abc

Uczmy się,szanować nowych,tak szybko odchodzą

Kt

I więcej nie będzie

Vip

Co tam krzyczysz biedaku?

Były
@abc

Tak to jest z tą premią potwierdzam jeśli regulamin przewiduje tylko 2reklamacj na miesiąc i przy tak dużej rotacji pracowników na linii produkcyjnej którzy są rzucani do pracy po 3 dyniowym szkoleniu to się nie człowiek nie dziwi że reklamacji na miesiąc jest dużo a młodzi mają wyrąbane na to bo mają wyższe stawki ustawowo do 26 rok życia więc mają w (usunięte przez administratora) P ta premie

D

Dzięki,ostatni raz w święto pracowałem.

Dobry kontakt z firmą rekrutującą ale to nie Eaton. Proponowana pensja 3800 brutto + różne dodatki np za trudne warunki pracy. Sama rozmowa ok. najpierw mały test z rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych,ale tak naprawde głównie z czytania z zrozumieniem.nawet nie mając styczności z tą tematyką można zrobić na 100%. Kierownik oprowadził po hali. Trochę głośno itp ale Jak dla mnie nie jest tak źle. Wyłapałem drobną nieścisłość. Firma rekrutująca wspominała że tu nie ma nadgodzin bo trudne warunki. W czasie rozmowy była o tym wzmnianka. No nic. Dopytam przy najbliższej okazji...

Poprzednie zajęcia. Test sprawdzający czytanie z zrozumieniem/ wiedza o rysunku technicznym i przyrządach pomiarowych, ale odpowiedzi są w tekście.

A1

Komentarz w innej sprawie. Czy ktoś kojarzy faceta, który jest kierownikiem i bodajże kontroluje produkcję. Często chodzi w czarnej bluzce lub koszulce z Lewisa. Wzrost Ok. 180 ,krótkie włosy. Teraz chyba pracuje na produkcji, bo widuję go w ubraniach roboczych koło V/VA .Jeśli ktoś wie o kim mowa ,proszę podać chociaż imię. Z góry dzięki ????Pozdrawiam pracowników ????

Kibel między V-VA

Długo jeszcze będę mył ręce zimna woda?

@Kibel między V-VA

Kibel w stylu PKP z czasów zapaści????wstyt .Rudawka leci z kranu i z dystrybutorów ????

Tyś widział
@Eatonczyk

A zastanawiałeś się czemu tak jest ? . Jak można narysować na drzwiach kółko i pisać to jest obora wyprowadzamy kozy czy zwierzęta i każdy co siedzi w toalecie dokleja kozę . U części powoduje to uśmiech na twarzy a w moim odczuciu jest to obrzydliwe to świadczy o załodze część jest normalna ale spora część no sorry narzeka na stojąco grając na telefonie . Ogarnij się pracowniku .

Urażony
@Tyś widział

Oj chyba coś na Ciebie musieli napisać etyczny pracowniku

@Tyś widział

Pracując nie całe 15 lat tam to uwierz że dużo widziałem .

roko

o jaka duża premia za marzec, zawory: 120zł, a popychacze 270zł chyba można szturmem iść na biedronkę po szampana za 10zł

Uber
@roko

Z tym szampanem to cię poniosło podziel tę 10 na pół,raczej amarena za 5 zł bo w przyszłym miesiącu premia 0zł.

Witam ile mogę zarobić w systemie 4b ? Na jakie pieniądze mogę liczyć na początek a na jakie np po roku pracy? Jakie są dodatki Dziękuje

Dolar
@Kandydat

Wiec tak. Po roku będziesz zarabiał tyle samo co na początku i mniej jak nowo wtedy przyjęty pracownik. Elo

@Dolar

Czyli ile?;)

@Kandydat

Czyli ok 3200 a na kuźni 15 procent więcej

BB

Słabo Eaton wypada na tle innych w firm w mieście. Mam 3 rozmowy w systemie 4b i każda z nich oferuje znacznie więcej.

ciekawy

co to za firmy?

Napisz co za firmy ?

@BB

To nie wyssane z rękawa,róbcie dalej fanatycy,potworki,hahs

Rt

Widzieli jakie podwyżki,robi Lidl i biedra?zainteresujcie się 10 lat temu zarabiałem 2xtyle co szwagierka na kasie,od przyszłego roku pensje będziemy mieć takie same,tylko że ja na 4 brygadówce 3 zmiany świátek piątek

Nostradamus
@Rt

Co racja to racja w tym roku zanosi się na to że będą mniejsze podwyżki niż w poprzednim roku o 1%. Cóż takie życie.

LIDL
@Rt

Z początkiem marca 2021 r. pracownicy sklepów będą zarabiać od 3 550 zł brutto do 4 350 zł brutto na początku zatrudnienia. Już po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost płacy do poziomu – 3 650 zł brutto do 4 550 zł brutto, a po dwóch latach stażu pracy od 3 900 zł brutto do 4 800 zł brutto.

Na bank
@Rt

Brak słów jakim jesteś złym szwagrem ???? że zazdrościsz szwagierce podwyżki sam idź i zobacz jak to jest . Idź do Lidla ale gwarantuje że na telefonie nie posiedzisz . Zastanów sie zanim stwierdzisz że ludziom ciężej pracującym od ciebie się nie należy .Jak ty siedziałeś na postojowym gdzie była szwagierka ?? zapewne w pracy i za cały miesiąc miała tyle co ty na postojowym więc nie narzekaj tylko szanuj to gdzie pracujesz Hipokryzja jak niestety większość u nas tylko mi się należy a drugi człowiek ma mieć mniej a najlepiej 2x mniej wtedy panu dobrze będzie . Przykre

Na bank
@LIDL

Idź do Lidla

@Na bank

Nom tylko,że szwagierka robi w klimatyzowanym pomieszczeniu i nie wdycha tego gówna z powietrza co najwyżej smród starego sera

Serek
@Na bank

Ciężko to było w 39.

@Rt

W Lidlu 3500 brutto zastępca kierownika sklepu. Nie koloryzuj handlu. To ciężka praca za marne pieniądze.

Bee
@44

Chyba w delikatesach w andrychowie takie piniondze.

Rysio

Ja nie stwierdzam. Ja pytam. Dlaczego osoba nie posiadająca 10 % mojego doświadczenia i umiejętności ,ocenia moją pracę,doświadczenie?

Brygada
@Rysio

Jakby ,przedszkolak oceniał magistra,hahajha

@Rysio

Rysik pracież ty nie musisz robić,na (usunięte przez administratora)ci to?

Rysio
@Ftr

Zabawa,

kuba

pracować na 15 30 maszynach jeśli ktoś jest na przerwie ?Jaja !

G
@kuba

To nie jaja,to jest Eaton.

@kuba

Jeszcze chwila i zamykamy,to nie jest rentowny biznes.,przywieźli nowe 30 letnie maszyny,odpalcie je jeszcze na chwilę,bo w Niemczech nawet tego na złomie nie chcą wźiąć.

Dziadzia
@kuba

Zamknęliśmy Włochy,Niemcy zawieźliśmy złom do Bieska bo taniej niż utylizacja,zamkniemy Bielsko,i niech Polacy zajmą się utylizacją starych gratów.

Ciemnioki,hahaha

Landrynka

Dojezdza ktoś z Komorowic?

Hools
@Landrynka

Jak nie jestem z komorowic, ale jak trzeba to mogę kogoś dojechać

Xxx

Czy ktoś dojeżdża z Chybia brygada F??

@Xxx

Ja dojeżdżam.

Xxx
@Ftr

Odezwij się na emaila daro526bb@gmail.com

Niezdecydowany

Czy jest możliwość pracy w systemie 3 zmianowym bez sobót?

Prezes

Ta w biurze

@Prezes

Dokładnie

Justin

I na portierni

Są 3 zmiany

Uber

Nie polecam tego zakładu,dziwny klimat tam panuje

@Uber

Wypowiadasz się z poziomu pracownika tej firmy? Tak w sumie trudno jednoznacznie przypisać Twój komentarz, który tu dodałeś, dlatego chciałbym nieco więcej na ten temat ustalić. Możesz rozwinąć, co dokładnie Ci się tam nie podoba? Liczę na Ciebie.

U2
@Michał

Mam tez takie odczucia jak „Uber”. Wchodzisz do firmy, opowiadają ci od progu o „etyce”, którą rozumieją po swojemu. Wchodzisz na linie i nie rozumiesz o czym słuchałeś kilka dni wcześniej. Na końcu dowiadujesz się, że ta „etyka” to tylko bat na przeciwników. Wystarczy poopowiadać komuś pseudo „zaufanemu” jakieś pierdoły i lecisz na zieloną trawkę. Klimat trochę jak w „Folwark zwierzęcy”, resztę odpowiedz sobie sam. Wolę robotę 5 dni w tygodniu za 2, 3 stówki mniej, bez tej nadbudówki z folwarku.

Janusz z nibylandii
@Michał

Kiedy ostatni raz stukałeś kobitę,będąc na 4 brygadówce?

Wp
@Uber

Przyszedłem do pracy,nieszcżęśliwym trafem bardzo zachorowałem,nie przedłużono mi umowy i cieszę się (usunięte przez administratora)ten zakład.

somsiad
@Janusz z nibylandii

zawsze na somsiada mozesz liczyc

Też mam tak

Bbw

Ricardo,podziękuj kolegom za ocenę.

Buziaki Ryszard,bardzo cię lubię.

Przygotówka
@Bbw

Nie pisz głupot,przecież oceniono go etycznie.

Baltazar
@*

A,kto nie lubi Ryśka?dusza człowiek,szczery,aż za bardzo.

Dante
@Bbw

Szrek,jesteś,za uczciwy,w pracy nie ma kolegów

Nikt
@Bbw

Dziwię się,że kierownik,zatwierdził tę ocenę,Rysiek zapierdala,ujebany po szyję i taka ocena,dramat

Porki

dojezdza ktos do firmy przez stara wies?

Rob

Która brygada?

Rer
@Porki

Jestem ze starej wsi brygada D

@Rer

No trudno

sami

Jade z Wilamowic Brygada D

Orientuje się ktoś jak wygląda praca jako narzędziowiec? Warto? Robią jakieś skomplikowane projekty? I czy jest szansa na jakieś dodatkowe szkolenia np programowania maszyn cnc?

@Tomek

Poziom skomplikowania obróbki detalów jest przeciętny sa trudniejsze jak i łatwe ,co do szkoleń są organizowane oczywiście z lojalka .

@Eatonczyk

Dzięki za odpowiedź, a jak wygląda sprawa z programowaniem? Na ofercie pisze, ze mile widziana znajomość edgecama, operatorzy mają dostęp do komputera i sami sobie generują programy?

Iton
@Tomek

Jeżeli potrafisz sam, to programujesz i generujesz

Ds
@Tomek

Ile zarobi mechanik wie na początek?

Negocjator
@Ds

Tyle ile ugrasz na rozmowie i ile jesteś wart

Ona
@Tomek

Praca dla kobiet ? Zatrudnienie powyżej najniższej krajowej? Coś ktoś?

Jendker
@Ona

Kobiety zarabiają tyle co mężczyźni

Dawid

Jest spoko

Operejtor

Zamiast siać panikę to skoncentrujcie się na sobie. Podstawy higieny + to co zaklad zapewnia w zupełności wystarczą. Jak się komuś nie chce pracować tylko szuka wymówek to są opinie takie a nie inne. Nie potrafisz zadbać o siebie to weź opiekę i pozwól pracować reszcie.

king1000
@Operejtor

Wierz mi, że nikt nigdy nie był bardziej skoncentrowany na sobie i ludziach z najbliższego otoczenia, ale martwimy się o nasze rodziny, nie po to dzieci nie chodzą do szkoły, żebyśmy z pracy coś przywlekli. W szatni co druga osoba kicha, prycha lub kaszle. W piątek do szatni poszedłem pięć minut później,nic to nie dało 9 - 10 osób praktycznie na sobie i każdy chrupie kaszle lub kicha. To się nazywa minimalizowanie zagrożenia? Jeśli nie dbasz o swoich bliskich jest mi naprawdę bardzo przykro, ale że złośliwy nie jestem, życzę tobie i Twojej rodzinie dużo zdrowia. Nie chodzi tylko o nasz zakład, odgórnie powinni pozamykać zakłady zatrudniające ponad 500 osob. Na Śląsku mamy ich sporo.

Kierownik
@Operejtor

Człeku nierozumny. Nie każdy dba o higienę. Wystarczy jeden a wszyscy będą chorzy. Gdzie prewencja ? 8D wtedy nie pomoże.

Operejtor
@king1000

(usunięte przez administratora)Skoro oni nie szanują Ciebie to dlaczego Ty masz szanować ich. Spokojnie, zamkną ten przybytek prędzej czy później, ale gwarantuje, że zaczną się pretensje jak zobaczysz 80% podstawy na kwitku.

Pigment
@king1000

Dzieciom akurat wirus nie grozi. Trzymaj się z dala od starszych i tyle. Masz problemy ze zdrowiem, obniżona odporność weź zwolnienie i nie ryzykuje swoim zdrowiem.

mw
@Operejtor

A co niby zakład zapewnia,poza oczywiście bliskością drugiej osoby?

@Operejtor

A ty co?przodownik pracy?

obcy

Jaka jest płaca w eatonie na stanowisku kontrola jakości?

Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 191.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 18 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.