Opinie o PRESS GLASS SA ZAKŁAD w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PRESS GLASS SA ZAKŁAD. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PRESS GLASS SA ZAKŁAD o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRESS GLASS SA ZAKŁAD w Tychy

piotrekw0

To ile tam można zarobić miesięcznie na rękę??? Słyszałem, że nie jest tak źle. Chodzi mi o zakład w Radomsku.

daro

slyszalem ze w takim zakładzie o nazwie recan zgniatają tam puszki w radomsku sa lepsze zarobki niż w press glasie albo w ball packing europe tez z puszkami co sądzicie?gdzie najlepiej płacą z tych trzech zakładów? proszę o waszą opinię

koko

pracuje w pres glasie 3 tys się zarobi w sezonie od czerwca do grudnia a tak to ponad 2 tys szału nie ma zima ludzi zwalniają i mało pracy jest jak piszecie za kierowcę trzeba isc i się więcej zarobi i to dużo więcej 5,6 tys

rambo

Elo, ponad 3 tys 3200 się zarobi ZE WSZYSTKIMI SOBOTAMI praca ciezka pracuje tu 8 miesięcy i chyba porobię jeszcze trochę i za kierowcę c+e tirami pojde tam jest kasa dużo lepsza i praca lzejsza 5000 czy 6000 się zarobi jak kolega pisze, bo tu nozki i rączki bolą po 8 godzinach.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy

Jak kolega u góry pisze ponad 3 tys można zarobić w sezonie ogolnie trzeba się wykazac praca nie jest lekka zależy gdzie trafisz nie ma sciemy pracuje tam rok i nie jest zle i nie ma stąd za bardzo gdzie uciekać chyba ze za kierowcę i 5 lub 6 tys by zarybił

filemon

Witam Firma rekrutuje ostatnio do działu kontroli jakości (radomsko) stąd moje pytania - jak wygląda tam praca (dział, zakład) czy to jest zwykła liniowa robota na produkcji, jakie zarobki i atmosfera; czego wymagają i o co rekruterzy mogą pytać na rozmowie kwalifikacyjnej?

@filemon

Hej no i byłes może na romowie w radomsku na kontrolera jakości ??

Nowy Pracwnik

Ogólnie zakład duży spory rozwój ale pracownika nowego traktuje się jak ktoś wyżej powiedział 5 koło u wozu, nikt nie chce nic pokazać wytłumaczyć. Czy takie sytuacje w tej firmie są nagminne? Jak jest traktowany nowy pracownik? Czy jest jeszcze ktoś świeży, jakie ma odczucia?

nie polecam press glass

(usunięte przez administratora) Kliknij link a wszystkiego sie dowiesz o tej beznadziejnej firmie szkoda waszego życia na to gównopress nic nie oferuje A ta strona z linkiem ma ponad 700000 wejc duzo nie brakuje wszystkiego sie dowiecie o tym szambie

press gowno

Tu sie pisze o press glass prawie milion wejsc to swiadczy o czyms dla zainteresowanych wyzyskiem

alejondro

A najlepsza jest reklama Press Glass najlepszym pracodawca dekady. Panie Mus ile pan zaplacil za defakto takie informacje. Press Glass powinien sie oglaszac jako najbardziej stresuja a praca i wie kazdy ze masz to w d...e co kto pisze bo latasz swoim prywatnym chelikopterkiem i co moze sie przelecisz zobaczyc co tak na prawde dzieje sie w Tczewie. Kierownik po zawodowce traktuja ludzi jak szmaty tylko je..c je..c i je..c czy my mieszkamy w afryce. A wy panicze wigilijki sobie robicie za nasza ciezka prace. Najlepszy pracodawco.

alejondro

luiza15

Chyba najgorsza firma jaka może być.(Tczew) i brak szacunku dla pracownika a wszystkim wydaje się ze są najmądrzejsi Stanowczo odradzam i omijajcie ta firmę z daleka.A tak na marginesie to bardzo nieprzyjemne prowadzące:Katarzyna Bera,Natalia Staśkowiak.

inka58

Chyba najgorsza firma jaka może być. i brak szacunku dla pracownika a wszystkim wydaje się ze są najmądrzejsi Stanowczo odradzam i omijajcie ta firmę z daleka.A tak na marginesie to bardzo nieprzyjemne prowadzące:Katarzyna B,oraz Natalia S.

benbenek

Pewnie praktyki są płatne. Ale kariera - hmm, jak zrobić karierę jak wiele osób pracuje tam po naście lat i zajmuje stołki, a pogarda to ich główne nastawienie do młodych, bo przecież młody może cię prześcignąć...

benbenek

Marketing nie ma nic wspólnego z załatwianiem bardzo dobrych umów podwykonawczych, z których tak naprawdę się utrzymują. :)

masa błędów

A marketing jest śmiechu warty!

razor

Spółka kasuje ogromnie pieniądze z zysku. Część z nich spokojnie i bez wielkich łez mogłaby przeznaczyć na podwyżki lub premie. 1000 pracowników może dostać po 10 tys zł brutto rocznie więcej niż dotychczas i naprawdę nie będzie to spółkę kosztowało. To tylko 10 baniek, a jaki wpływ na konsumpcję na wsiach.

arkadiusz

Firma miała ponad 500 milionów obrotów, a 80 mln zysków. To o czymś świadczy w temacie wartościowania roli pracownika w tej spółce.

Specjalista

Chyba najgorsza firma jaka moze byc. (usunięte przez administratora) i brak szacunku dla pracownika a wszystkim wydaje sie ze sa najmadrzejsi Stanowczo odradzam i omijajcie ta firme z daleka

nie polecam

praca w Press Glass była najgorszą pracą w moim życiu. Odradzam pracę tam. Rozmowa kwalifikacyjna była miła, miało się wrażenie, że złapało się Pana Boga za nogi...ale już pierwszego dnia przy podpisywaniu umowy okazało się, że coś jest nie tak, bo na umowach (usunięte przez administratora)Wychodzenie na przerwę bardzo niemile widziane, panuje dziwna atmosfera jakby na świecie nie istniało i nie liczyło się nic poza Press Glassem.(usunięte przez administratora). Co niektórzy nie szczędzą złośliwych uwag, przewracanie oczami, głośne wzdychanie to normalka wobec nowych osób. Ale co się im dziwić, mam wrażenie, że wszyscy w tej firmie są strasznie sfrustrowani. Wiele osób nagminnie chodzi do pracy chorując, no bo nikt nie chce tracić pieniędzy(usunięte przez administratora). itd itd Cieszę się, że mnie już tam nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o PRESS GLASS SA ZAKŁAD - Tychy

• Jak się pracuje w PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

Zobacz opinie na temat firmy PRESS GLASS SA ZAKŁAD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

Kandydaci do pracy w PRESS GLASS SA ZAKŁAD napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRESS GLASS SA ZAKŁAD