Opinie o PRESS GLASS SA ZAKŁAD w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PRESS GLASS SA ZAKŁAD. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PRESS GLASS SA ZAKŁAD o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRESS GLASS SA ZAKŁAD w Tychy

Gość88

Nikt nic nie pisze, bo dobrze się tu pracuje. Amen. Jeśli chcesz poznać zarobki to przyjdź na rozmowę. Nie wiem w czym tkwi problem.

Gosc
@Gość88

Jest coraz gorzej na firmie

Gość89
@Gość88

Po co ma przychodzić na rozmowę o pracę skoro ludzi zwalniają

Jaka jest kultura pracy w Press-Glas? Obowiązuje typowy dress code?

Jest mobbing przez jednego brygadziste może nie będę używać nazwisk, ale nie da się tam pracować wyzwiska, od najgorszych na chwilę do toalety wyjść nie można ostatnio zwolnienia ludzi którzy pracowali tam po 15 lat.... Szkoda słów znajomy stamtąd się zwalnia

Carliro

Są 3 zmiany czy 4 b? Jakie są aktualne zarobki bez weekendów? I czy jest możliwość pracy w weekendy lub nadgodziny?

Panie Arkadiuszu czy interesuje Pana to co robiły niektóre osoby w Pańskiej firmie ? Czy był Pan o tym informowany ? Czy otrzymał Pan jakąkolwiek informację o tym że istnieje bardzo wielkie prawdopodobieństwo że przez lata osoby te Pana okradały ? Czy cała sprawa została przez kogoś zamieciona pod dywan ? Jeśli Pan o tym nie wie to znaczy że osoby odpowiedzialne za informowanie Pana o takich sytuacjach również działały na szkodę Pańskiej firmy . Jeśli Pan wie że mogło dochodzić to sytuacji w której niektóre osoby wykorzystywały swoje stanowiska by dorabiać sobie na boku , to dlaczego te osoby dalej pełnią swoje funkcje ? Czy zdaje Pan sobie sprawę jak czują się pracownicy którzy muszą wykonywać polecenia takich osób ? https://www.pressglass.com/pl/praca/opinie/?gclid=CjwKCAiAwZTuBRAYEiwAcr67OSsaylV82TPvINJ9sfVvt3b_QkfqUAbMylapDg6xrdvgO4-NGO3mhxoC6usQAvD_BwE Wiem że będąc właścicielem firmy i czytając takie piękne opinie był bym bardzo dumny . Ale ... ?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
Igor

Idealnych firm nie ma i wszędzie może być różnie. Dla mnie to fajny pracodawca!

hst
@Igor

a dla mnie nie fajny. Atmosfera jest do du.. Kazdy staje na bacznosc jak Jaromin przechodzi. Ludzie są zastraszani

Sodo

Banda (usunięte przez administratora) tacy jak P. S, M.J i M.D wielcy na hali innych wzywają od różnych, a sami kradli szkło i wywozili po nocach. Lewizny do których byli zmuszanie inni do zrobię ia fuch i pakowania. Trochę im się to ukrucilo jak kamery dali i wcześniejsze wyjścia czy puzniejsze przyjścia. Ocenianie pracownika jako matryca kompetencji to śmiech na sali. Sami nie są świeci. Porządnych pracowity h ludzi szykanowac i zwalniać to norma sami siedzą na pierestale

znawcatematu
@Sodo

Oficjalnie wywożono szkło cięte takie jakie było w zamówieniu , a rzeczywiście z zakładu wywożono szkło po wszystkich obróbkach na których nie zarabiał press glass tylko ci którzy to szkło cięte zamawiali i kazali je sobie obrabiać . No bo po co komu szkło cięte ? Co z nim zrobi ? Wstawi komuś kabinę prysznicową albo co kolwiek innego ze szkła surowego do domu ? To wszystko jest do sprawdzenia tylko trzeba chcieć . W archiwum są wszystkie zamówienia z szczegółowym opisem kto i co zamawiał . Potem bierze się takiego delikwenta i się z nim rozmawia . A zamówień przez kilkanaście lat się uzbierało oj dużo tego było . Nie raz maszyny przez pół zmiany jechały fuchy i wszyscy o tym wiedzieli od rozkroju po pakowaczy ale pracowników cały czas się straszyło ( zamknij się bo cię (usunięte przez administratora)) , ale tym musiał by się zainteresować właściciel tej firmy

znawcatematu
@Sodo

I tak się robi karierę

Adi 94877

Jakie zarobki na dziale utrzymania ruchu?

Wanda
@Adi 94877

Wiem, że minęło niewiele czasu od napisania przez Ciebie opinii, ale może czegoś się dowiedziałeś o wynagrodzeniu w Press-Glas? Ja wiem tyle, że oferują systemy premiowe. Nie wiem natomiast, jak są one rozliczane - ktoś podpowie?

Norbi

Jeśli nawet nie jest idealnie to nie znaczy, że jest źle. Trzeba pracować a każdy będzie zadowolony.

Otek

Brak elastycznych godzin pracy to spory minus. Musisz posiedzieć dłużej to siedzisz za free.. kolejnego dnia chcesz wyjść wcześniej to później będziesz musiał to odrobić bo przecież tamta nadgodzina się nie liczy. Chore zasady jak na dzisiejsze realia

A.
@Otek

Nie mogę się z tym zgodzić. Jeśli wypiszesz odpowiedni dokument o przepracowanych nadgodzinach to możesz je normalnie odebrać w danym miesiącu rozliczeniowym. Tak się dzieje, tak robią pracownicy i sam tak robiłem.

Jobi
@A.

Nie wiem w jakim dziale, pewnie na produkcji. Bo w biurowcu to nie działa

Karol

@Monika, Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy press-glas? Obecnie wiele działów rekrutacji udziela kandydatom informacji jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji. Może warto po prostu zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie kwestie i dowiedzieć się czy dane stanowisko jest przewidziane także dla kobiet? Najważniejsze zazwyczaj są chęci do pracy!

Witam czy potrzebują też w tej firmie kobiety do pracy ? I nie chodzi o posadę biurowa tylko o fizyczna. Pozdrawiam ciepło M .

Karol

@anonymous, użytkownik @mtx zadał pytanie o atmosferę w firmie press-glas. Ostatnie sondaże wskazują, że bardzo dobra atmosfera pracy i wzajemna pomoc, mogą być równie istotnym czynnikiem co wynagrodzenie. Czy możesz napisać, że w firmie panuje pozytywna atmosfera? Jak Ci się pracuje w tej firmie, i czy jesteś zadowolony?

Od dawna nikt nie wypowiadał się na temat zarobków w press-glas? Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmienił się ich poziom w przedsiębiorstwie?

z premią 3000 na rękę. sobota/ niedziela 270

Proszę o informację jakie pieniądze firma oferuje na stanowisku brygadzista magazynu wyrobów gotowych lub magazyniera magazynu suriwców . Może ktoś wie bo mam spotkanie w sprawie pracy na tych stanowiskach i nie wiem czego sie spodziewac czy warto jechac

Robert
@Andrzej

Tez mnie to interesuje, ktos cos wie? :) Troche wiecej szczegolow na temat stanowiska?

Ulka

Czy tak dobrze się pracuje w firmie i dlatego nie chętnego do pisania?

Pracuje od 15 lat na hali , zarabiam ok 5000 brutto , jeśli ktoś ma mózg i potrafi go używać to są stanowiska wymagające myślenia

Edy

Praca ciezka ale placa ok. Mam ponad 5000 PLN netto miesiecznie. Pracuje juz 10 lat w tej firmie.Podobami sie

nowy

Cześć Zastanawiam się nad podjęciem pracy w Radomsku, prosiłbym tylko o opinie pracowników dotyczącą warunków pracy, zarobków itp. na maila: 26kajka@wp.pl Z góry dzięks.

Szkoda lata

Pres bierze teraz wszystkich. Mają zbyt, sytuacja na rynku pracy jest bdb dla pracowników. Jak się koniunktura zmieni na jesień bedą pewnie zwalniać.

tomsu

Jak się sprawy mają na dzień dzisiejszy w Tychach? Jest oferta na produkcję. Zmieniło się coś na lepsze?

Tryt
@tomsu

Niestety, tu sie nic juz nie zmieni na lepsze....

Zostaw merytoryczną opinię o PRESS GLASS SA ZAKŁAD - Tychy

• Jak się pracuje w PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

Zobacz opinie na temat firmy PRESS GLASS SA ZAKŁAD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

Kandydaci do pracy w PRESS GLASS SA ZAKŁAD napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRESS GLASS SA ZAKŁAD