Opinie o PRESS GLASS SA ZAKŁAD w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PRESS GLASS SA ZAKŁAD. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PRESS GLASS SA ZAKŁAD o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRESS GLASS SA ZAKŁAD w Tychy

Kwazy Nowy wpis

Ta firma to żart. Jeśli ktoś chce sobie zniszczyć zdrowie i nerwy, to śmiało. Na szczęście co mądrzejsi zaczynaja się ewakuować z tego (usunięte przez administratora) jeszcze chwila i dyrektorzy, kierownicy i prezesi sami będą zasuwać na hali i w biurach

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie PRESS GLASS SA ZAKŁAD? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Małgorzata

Kilka lat temu pisaliście o stawkach, że 3500 netto szeregowy ma, coś się poprawiło czy nadal to samo? Zwłaszcza, że inflacja szaleje i pracodawcy jak mogą to podnoszą teraz stawki. A tu?

Adi 45 Nowy wpis
@Małgorzata

Do tego 3500 proszę jeszcze duzo dołożyć.

Michał Nowy wpis

Witam gdzie dokładnie przenoszą ten zakład ? Jest już znany adres w DG?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
JohnDoe

Świetna firma, przyszłość dla ogarniętych osbob - szczególnie w biurach. Pracuje tu już jakiś czas i zarobki na poziomie 8000netto to comiesięczny standard. Głąby z produkcji, którzy wylewają swoje żale zapomnieli że to prywatne przedsiębiorstwo i jak się nie podoba to zawsze mogą się w (usunięte przez administratora) zwolnić.

mtx
@JohnDoe

Witam a ogólnie jak praca wygląda na magazynie ? Jest fajnie ? A ludzie w porządku tam pracują ? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz

@JohnDoe

To według Pana ludzie pracujący fizycznie na magazynie to głąby?

Nicki
@JohnDoe

Tak to prawda, 8000 netto to standard ale im ktoś jest głupszy tym więcej zarabia a ogarnięci ludzie to już dawno tam nie pracują. Firma płaci ale na pewno nie za wiedzę bo ona nie wie co to prawdziwy fachowiec szczególnie na stanowiskach < kierownik +

Karol
@Nicki

Proszę Cię o zachowanie kultury wypowiedzi i nie obrażanie innych pracowników na forum. Dlaczego uważasz, że na stanowiskach kierowniczych nie ma fachowców? Czy możesz podać konkretne argumenty lub opisać sytuację, która potwierdzi twoje słowa?

Hycvnjg
@JohnDoe

8000 netto? Chyba jak sie jest dyrektorem. Pracownik po 2 latach zarabia max 3500 netto. Mowa oczywiscie o biurze

@JohnDoe

sam jesteś głąbem johndoe jakie wogóle masz prawo obrażać ludzi z produkcji co?świetna firma ?coś ci się chyba w głowie poprzewracało,8 godzin na hali byś nie wytrzymał laleczko

Khali
@pracownik

dokładnie, (usunięte przez administratora) ciekawe czy byłbyś mądry tak o ludziach na żywo im powiedzieć :)

Her
@JohnDoe

No już takich głąbów jak w biurze to nie widziałem jak przyjdzie któryś i spyta się o coś to (usunięte przez administratora) J wie czy (usunięte przez administratora) czy debila chce zrobić

Gosc
@JohnDoe

Globy z produkcji?? A niestety produkcja zaczyna się na hali a wy w tych biurach pseudo douczeni ludziki i (usunięte przez administratora) zapraszamy na hale i porobić od tych ludzi się zaczyna praca i to dzięki nim macie te stołki

pracownik produkcji
@JohnDoe

no to ciekawe czemu ludziki z biura dopytują się operatorów z hali o możliwości wykonania? przecież sami mądrzejsi tam robią, powinni wiedzieć. kolego gdyby nie pracownicy fizyczni juz dawno byście po tonęli w zamówieniach i to tych najprostrzych.

Jacek
@JohnDoe

Powiedz to samo na hali (usunięte przez administratora) to ci gwarantuje dlugi pobyt w szpitalu

@JohnDoe

8000 dla obiboka??!! Raczej tyle powinno się zarabiać na produkcji! Firma prowadzona od tyłu! Niepracujący 8000 !!! Pracujący 3500! Coś jest nie tak. Miałem aplikować ale jak już widzę taki wpis , to trzymam się od tandety jak najdalej!

Damian
@Anastazy

Te kwoty to z 2018 r. Podejrzewam, że płacą już więcej, ale nie mam pojęcia, ile konkretnie? Może ktoś z pracowników napisze ile to teraz wychodzi na rękę? Myślisz ze warto rezygnować z powodu wpisu jakiegoś typa?

@Damian

Nikt tego nie znegował. Tak że można to uznać za prawdę. To jest jawna kpina z pracowników którzy pracują na cały zakład! Jeżeli będę aplikował to nie mniej niż 4000 na rękę podstawy. Jeżeli będzie zaoferowane mniej to niech pracują im biura!

@Anastazy

to była ta rezygnacja czy nie? bo po przeczytaniu tego wątku ciekawa jestem ile by Ci zawołali. czyli w biurze w razie czego da radę tu 4 wyciągnąć na łapkę? ktoś potwierdzi?

Krzysztof
@JohnDoe

Dzięki za szczerość ale jak tak podchodzi ktoś z biura , to faktycznie nie warto tam aplikować! Jeżeli człowieka który pracuje na cały zakład , traktuje się jak śmiecia , to po co w ogóle się przyjmować. Niech dyrekcja idzie na halę i sama zapiernicza na swoje utrzymanie. Ciekawe czy wtedy będzie taka mądra!

@Wiktoria

Ty chcesz się dostać gdziekolwiek do biura jak nawet czytać nie potrafisz ?! Ja bym się zastanowić czy jesteś w stanie przyjąć posadę konserwatora powierzchni płaskich. Ale chyba nawet taka praca nie leży w twoich kompetencjach. Może lepiej iść na zasiłek i dokształcić się. Szkoda słów na gimbusów! Jak takie coś się zatrudnia , to nie dziwi że jest bałagan na całym zakładzie. Ja bym zaczął od redukcji od samego prezesa! Komedia normalnie komedia!

Bartek

Witam ile dostałbym w firmie press glass na czysto jeśli jeszcze jestem młody i nie ukończyłem 26 roku życia ? I jak tam wygląda praca czy tam się robi maszynach produkcję , ,czy są plany i czy robota tam to taki typowy (usunięte przez administratora) czy w miarę normalnie się robi?

Olga

Widziałam że szukają obecnie Specjalisty SAP PP/MM lub FI/CO. Napisali w ogłoszeniu o jakimś programie emerytalnym dla pracowników. Wiecie na czym to polega i jak wyliczane jest to dofinansowanie? Ile tego może być?

Mateusz

Prezes się sypie w Tychach, przenosi się do Dąbrowy Górniczej, nie dbają o pracowników i nie interesuje ich że będą musieli gdyby się zdecydowali dojeżdżać odległości do pracy nawet około 50 km. Poprostu mają to gdzieś

kandydat

kiedy ruszają w D.G ?

qwe
@kandydat

2024

Mati
@Mateusz

Zakladu w Tychach nie mozna zmodernizowac a dzialka jest mala i nie nadaje sie do rozbudowy dlatego decyzja o DG. Jak zwykle teorie spiskowe.

Antonio 2
@Mateusz

Już się nie przenosi, zakładu na razie nie budują

@Antonio 2

Z powodu braku funduszy czy dlaczego? To wobec tego jak aktualnie będzie praca tutaj zorganizowana?

Damian

Jakie naprawdę są tu teraz zarobki? Bo przeczytałem wypowiedź że 8 tys i 3,4 tys. To różnica jednak duża. Ktoś wrzuci aktualne info ze stawką żebym mógł się zorientować?

@Damian

Koło 22 zł na rękę.

Wiktoria

O którym stanowisku tutaj piszecie? Bo mnie by o biuro chodziło. Sama podstawa tylko jest?

Xxx

Dobra firma, zarobki tak samo, ale pracownicy to prawdziwe wyzwanie. Większość pracowników to osoby z ponad 10 letnim starzem. Jako nowego traktują coe jak psa i sie tylko wyśmiewają, na okolo 20 osób przyjętych zostało trzech, jezeli masz słabą psychikę to radze omijać szerokim łukiem

Czy w PRESS GLASS SA ZAKŁAD odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

qwe

tak, mozna tez zlozyc cv na te oferty co sa na www i wtedy tez wziac udzial w rekrutacji.

Obiektywny

Czy w firmie Press Glass są aktualnie przyjęcia do pracy na produkcję? Na jakie zarobki można liczyć na początek? Czy obowiązuje umowa o pracę bezpośrednio z Press Glass? Czy są premie kwartalne? Ile pracownik dostaje ,,wczasów pod gruszą" i na tzw.,,karpia"? Czy w firmie są nadgodziny w dni wolne od pracy? Czy w ewentualne soboty i niedziele trzeba przychodzić do pracy obowiązkowo czy jest dobrowolność? Proszę tylko o merytoryczne odpowiedzi. Z góry serdecznie dziękuje za takowe.

Endrju
@Obiektywny

Na początek zarobisz około 3000 na rękę. Osoby na produkcji z minimum 5-letnim stażem zarabiają około 4000 na rękę bez nadgodzin. W soboty można pracować, nie ma przymusu. Umowa bezpośrednio pod presglas. Wczasy pod gruszą i na święta na średnim poziomie, szału nie ma.

Wanda
@Endrju

Przyznam, że stawka brzmi naprawdę zachęcająco. Wspomniałeś, że jest to kwota bez nadgodzin. A jak jest się z takich nadgodzin rozliczanym? Jest jakaś ekstra stawka? Fajnie gdy w ten sposób można sobie dorobić w firmie do podstawowego wynagrodzenia.

asd
@Wanda

Jeśli pracujesz w sobotę masz + 100 % do stawki godzinowej. Opłaca się więc pracować. Oczywiście w zależności od tego czy bardziej zalezy ci na wynagrodzeniu czy wolnym weekendzie. W soboty pracuje tylko pierwsza i druga zmiana, więc nocka ma wolny weekend.

Kinga

Hej. Jak wygląda praca w tej firmie ? Jaka jest stawka na wstępie? Czy są wczasy pod gruszą, bony na święta itp.? Czy dostaję się umowę bezpośrednio pod firmę? Jak z atmosferą? Jestem kobietą, mam szansę na pracę tam?

asd
@Kinga

Na wstępie można zarobić niecałe 3 tysiące na rękę. Są bony na święta, vouchery (mybenefit), dopłaty do posiłków. Kobiet niestety przyjmują niewiele.

Pączek

Traktują ludzi jak śmieci coś im się nie podoba wypad mówię tu o biurowcu. Jedna wielka inwigilacja. BHP to ciężko tam uraczyć, czystość na zerowym poziomie.

Quczis

Mam pytanie zna ktoś z was Rafała Głuszaka i co możecie o nim powiedzieć . Czy został zwolniony czy sam się zwolnił ?

@Quczis

Witam czy są przyjęcia na produkcję

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

John Rambo

Nie ma mowy o żadnej atmosferze ... balon to kompletny gamoń i myśli że buduje piramidy i ma pod sobą (usunięte przez administratora)

Lop

Dzień dobry, czy są przyjęcia na wózek widłowy? I na jaką stawkę można liczyć?

P. P

Czy u Was też się zmienia regulamin zakładu odnosnie przerw,palenia,covid i innych rzeczy jak w radomsku

Mdou

Panowie czy kierownikiem zakładu w Tychach jest chłop o nazwisku Zięba?

Jadiu
@Mdou

Zięba jest w Radomsku.

Dlaczego piszecie ze jest coraz gorzej w firmie?

Xmen
@Monika

Bo mamy coraz to " mądrzejszych " przełożonych którzy patrzą tylko żeby ustawić siebie i kolegów

Zostaw merytoryczną opinię o PRESS GLASS SA ZAKŁAD - Tychy

• Jak się pracuje w PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

Zobacz opinie na temat firmy PRESS GLASS SA ZAKŁAD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PRESS GLASS SA ZAKŁAD?

Kandydaci do pracy w PRESS GLASS SA ZAKŁAD napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PRESS GLASS SA ZAKŁAD