Opinie o media-press.tv S.A. w Kraków

Firma Media Press z Krakowa jest jednym z głównych dostawców programu telewizyjnego dla wydawców prasowych i elektronicznych w Europie. Grupa Media Press obecna jest bezpośrednio w 12 krajach europejskich a w pozostałych działa poprzez sieć partnerską. Centrala firmy znajduje się w Krakowie. Zatrudniamy ponad 400 osób w Europie. Grupa obsługuje blisko 500 klientów, wśród których znajdują się największe wydawnictwa prasowe i internetowe, takie jak Bauer Media, Bertelsmann, Axel Springer, Swisscom i inne. Grupa Media Press dostarcza klientom metadane telewizyjne pochodzące od 3500 stacji telewizyjnych oraz zaawansowane systemy informatyczne do edycji tych danych oraz ich publikacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o media-press.tv S.A. w Kraków

Aaa

A czy ktoś pracuje w redakcji w Katowicach i może się podzielić wrażeniami? Jakie zarobki redaktorskie?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Media-press.tv S.A.?

Oczywiście, że całe wynagrodzenie wpływa na konto!

lukrecja

Absolutnie nie polecam, gburowaci wlaściciele, zenujaco niskie zarobki i nudna praca.

@lukrecja

A jak oceniasz kontakty panujące pomiędzy pracownikami firmy Media-press.tv Spółka Akcyjna? Na stronie internetowej można znaleźć informacje, że panuje koleżeńska atmosfera. Jednak jestem ciekawa, jak prezentuje się ona w rzeczywistości? Czy zgadzasz się z tym stwierdzeniem?

lukrecja
@Aneta

Na stronie internetowej to można wszystko napisać, rzeczywistość jednak zgrzyta połamanymi zębami. Donosicielstwo, nepotyzm (pracują tam jakieś pociotki, kuzyni itp), jeśli wyrazi się jakąkolwiek negatywną opinię o czymkolwiek niewłaściwej osobie, można się liczyć z konsekwencjami w postaci durnej pogadanki, obcięcia pensji albo zwolnienia. Najdobitniej o tym, co się tam dzieje świadczy fakt, że takiej rotacji pracowników to chyba już nigdzie nie ma. Mało kto przepracował tam więcej niż kilka miesięcy, rok.

ZadowolonyPracownik
@lukrecja

Pracuję tu już kilka ładnych lat, a moi współpracownicy zwykle znacznie dłużej. Nie jestem też członkiem rodziny absolutnie nikogo w firmie :)

Karol
@ZadowolonyPracownik

Widzę, że jesteś jedną z osób zadowolonych z zatrudnienia w Media-press. Czy mógłbyś opisać tego pracodawcę z własnej perspektywy? Byłaby to dla mnie istotna informacja

Radek

@lukrecja A może trzeba być dobrym pracownikiem i nie obrażać innych ? Firma jest dobra i polecam pracę.

Brałeś udział w rekrutacji do media-press.tv S.A.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
kk

?

??
@kk

??

@??

Motywacja Twojego wpisu pozostaje dla nas kompletnie niezrozumiała. Co właściwie chciałeś poprzez niego przekazać? Media-press.tv to największy europejski dostawca metadanych telewizyjnych i rozwiązań technologicznych dla operatorów telewizyjnych, dostawców VOD i wydawców czasopism. Pracujesz może tam? Jeśli tak, to bardzo proszę, opisz nam z własnej perspektywy tego pracodawcę. Jesteś zadowolony z swojego miesięcznego wynagrodzenia?

Aneta

@Daniel, jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany w Media-press.tv? Obecnie poszukiwany jest np. key account manager oraz developer .net C# Czy któraś z tych ofert odpowiada Twoim oczekiwaniom? A może już sam zacząłeś poszukiwania i jesteś w trakcie procesu rekrutacyjnego w tej firmie?

Daniel

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Jakieś informacje o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Pracuję tutaj 8 lat i uważam, że to bardzo dobra firma. Ludzkie podejście, sensowne godziny pracy do ustalenia i praca zdalna i nie ma tego całego korpo gadania jak gdzie indziej. Robi się swoje i wszyscy są zadowoleni. Płace na początku rzeczywiście nie są może wysokie ale potem już po okresie próbnym można liczyć na podwyżki nawet takie powyżej rynkowych. Wszystko oczywiście zależy od tego kto jak pracuje. U mnie w dziale było parę osób które się nie sprawdziły i odeszły. Może to one w ramach zemsty piszą te bzdury ;) Po za tym w tej firmie pracuje ponad 400 osób a w samym Krakowie 150. Jak by było tak źle to chyba nikt by tam nie pracował hehe

Aneta

@Stella, dlaczego tak uważasz? Myślisz, że wpisy na tym forum nie pochodzą od osób zatrudnionych w Media-press.tv Spółka Akcyjna? Może w takim razie przedstawisz własną opinię o tej firmie jako swoim pracodawcy? Będzie ona również ważna dla osób odwiedzających ten wątek. Za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialny u tego pracodawcy?

Stella

Konkurencja bardzo wspiera pisanie?

Lubicie swoja prace?

Aneta

@Bór sosnowy, na jakim stanowisku pracowałeś w Media-press.tv i w oparciu o jakie warunki zatrudnienia? Czy doświadczenie, które udało Ci się zdobyć dzięki współpracy z tą firmą, pomogło Ci na dalszej ścieżce kariery zawodowej? Proszę Cię o uzupełnienie swojej opinii o te informacje.

Bór sosnowy

To jest niesamowite! Przeczytałem wpisy z tego roku i jakbym się cofnął w czasie. Media Press płaciło mało, pracowników traktowało instrumentalnie. Premie miały charakter uznaniowy. Doświadczenie zdobyłem, ale koszty były wysokie. Duże roszady personalne. I ciągłe przesadzanie pracowników, jak w szkole, byleby nie było miło i sympatycznie w zespole.

Aneta

@Ex-Sclave, nie polecasz zatrudnienia w Media-press.tv Spółka Akcyjna. Czy pomimo wszystkich negatywnych czynników wpływających na Twoje zdanie o tym pracodawcy, firma ta jest miejscem, w którym można zdobyć cenne doświadczenie zawodowe? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

@Aneta

@Aneta. Wydaje mi się, że z treści mojego wpisu wynika jednoznacznie, iż doświadczenie zawodowe lepiej zdobywać gdzie indziej.

Ex-Sclave

Mam bardzo złe wrażenia z pracy w tej firmie. Cała „filozofia” działania to wyciśnięcie pracownika jak cytryny. Idea pracy zadaniowej sprowadza się do tego, że pracodawca po prostu nie płaci się za nadgodziny, a normy wydajności są chyba wzięte z sufitu. Brak jest jakiegokolwiek dialogu z podwładnymi, których traktuje się jak trybiki maszyny – i nikt nawet nie udaje, że jest inaczej. Przygnębiające wrażenie sprawiają wiecznie zaganiani wyrobnicy, którzy niekiedy mają problemy z wygospodarowaniem czasu na wyjście do toalety. Wszystko odbywa się w chaotycznym biegu. Potwierdzam, że wspominane tu przez niektórych premie to fikcja. Całość to w mojej ocenie folwark, nie dziwi mnie zatem, że firma co dwa lub trzy miesiące szuka nowych pracowników. To miejsce to nieporozumienie.

@Ex-Sclave

Nie zgadzam się z tą opinią. Pracuję w media-press ponad rok. Nie "biegam chaotycznie", zresztą nie zaobserwowałam tego również u moich kolegów. Za ekstra pracę dostaję premię, nadgodziny (nie było ich dużo) zostały mi zapłacone. A i dogaduję się z przełożonymi ale żeby się dogadać to trzeba mieć odwagę zapytać ;).

@anonymous

Ach, jacy niektórzy „szeregowi” pracownicy są czujni! Już o godzinie 8:16 dają odpowiedź na krytykę pracodawcy, która pojawiła się kilka godzin wcześniej, a czynią to na portalu, na którym wpisy o tym pracodawcy pojawiają się zwykle raz na kilka tygodni.

Aneta

@Twoja opinia jest swego rodzaju krótkim komunikatem, z którego już płyną informacje. Jednak, nie są one wystarczająco jasne, szczególnie dla potencjalnie przyszłych pracowników Media-press.tv Spółka Akcyjna. Co wpływa konkretnie na Twoją ocenę tego miejsca pracy? Wspomniałaś o wynagrodzeniu, a jak przedstawiają się pozostałe warunki zatrudnienia?

Aaa

Nie polecam! fatalne zarobki i wykorzystywanie pracownika!

Aneta

@GoWork kasuje opinie, z forum usuwane są jedynie te wpisy, które łamią zasady regulaminu. Zachęcam do zapoznania się z nim, wchodząc w ten link: https://www.gowork.pl/regulamin Opinie dodawane do tego wątku muszą zachowywać kulturę wypowiedzi, nie mogą zawierać wulgaryzmów itd. Celem tego miejsca, w którym jesteś aktywny, to wymienianie się z innymi użytkownikami wyłącznie merytorycznymi opiniami na temat firm jako pracodawców.

GoWork kasuje opinie

Ktoś usuwa wszystkie opinie o mp A generalnie to nie ma premii a zarobki bardzo niskie zarówno w redakcji jak i w IT.

@Tymon, po większość odeszła :D uważajcie na (dodatkowe zlecenia dla klienta wewnętrznego) nikt tego nie widział. Generalnie zarabia się tam minimum, średnia pensja to jak na kasie w dyskoncie po 3 latach. A premii nie ma bo spółka lubi kupować zagranicznych bankrutów, więc oszczędza na pracownikach. Jakby ktoś był ciekaw więcej detali to pytajcie, chętnie odpowiem - nie chcę, żeby ktoś jeszcze się naciął.

Zostaw merytoryczną opinię o media-press.tv S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w media-press.tv S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy media-press.tv S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w media-press.tv S.A.?

media-press.tv S.A.
2.1/5 Na podstawie 26 ocen.

media-press.tv S.A.