Opinie o STAL-PRODUKT Megger Joanna w Nakło nad notecia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy STAL-PRODUKT Megger Joanna. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w STAL-PRODUKT Megger Joanna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STAL-PRODUKT Megger Joanna w Nakło nad notecia

maslak

Jezeli chodzi o ww. opinie to po czesci mozna sie zgodzic, kazdy ma wlasne zdanie!!! Jezeli chodzi o prace w tym zakladzie to nie mozna powiedziec zlego slowa bo nikt nie stoi z batem nad glowa, przerwe robisz gdy masz na to ochote bo nikt nie zabroni Tobie czegos zjesc, nikt nie zabroni wypalenia papierosa, jesli chodzi o p. Grzegorza to jedynie czego sie potrafi czepic to niepotrzebne dzwigane ciezarow, mowiac ze po to jest wozek aby wykonal pewne prace. Kazdy z nas inaczej podszedl by do zycia gdyby potrafil robic takie pieniadze i tego nie jestesmy w stanie zmienic bo taka mamy nature. Ale nalezy pamietac, ze sami nie mamy pojecia jak bysmy sie zachowali robiac taki biznes. Mialem okazje pracowac w Stal-Produkt i wcale zle nie wspominam. Zawsze szlo sie dogadac i najwazniejsze, ze pozostaje kontakt z szefostwem z ktorym mozna sie dogadac, nigdy nie odmowia pomocy gdy jest sie pracownikiem ktory nie wykorzystuje ich podejscia. Jezeli chodzi o zarobki to wiadomo, ze kazdy chce wiecej ale tak wyglada biznes, a z tego co wiem to pracownicy dojezdzajacy rowerem maja 100zl miesiecznie gratis za to ze sa EKO. Najwazniejsze jest to ze po dzien dzisiejszy kontakt pracownika z szefostwem zostal zachowany, gdzie w niewielu firmach sie to robi, zawsze mozna porozmawiac, a jezeli chodzi o pracownikow to nikt nie patrzy na charakter tylko na podejscie oraz jakosc wykonywanej pracy, tak jest to mala firma w ktorej jezeli ktos przyszedl odjebac tylko 8h to nie ma dla niego miejsca ale jezeli kazdy robi swoje i podchodzi do tego sumiennie to zawsze znajdzie czas zeby napic sie kawy, (usunięte przez administratora) o farmazonach lub odpoczac i robiac to nie czuje presjii szefostwa bo jesli praca jest robiona to nikt Cie nie zjebie za to, ze odszedles od stanowiska pracy. Nie powiem zlego slowa bo nie lubie klamac. Malo kto zarabia dzisiaj tyle pracujac w Nakle wiec czasami warto miec aktualne informacje

Zeus 51

Dominika jak masz wykształcenie po niżej podstawowe to możesz tam startować,jak masz przynajmniej średnie to poszukaj czegoś innego!! Oni tam w tym swoim zakładzie poszukują tylko głupszych od siebie, chociaż ciężko takich znalezc.

Dominika

@Niemiec sporo czasu pracowałeś w firmie STAL-PRODUKT Megger Joanna. Czy praca w soboty była obowiązkowa?

Niemiec

Pracowalem tam 10 lat i niestety to wszystko to prawda,alkochol,donoszenie,cpanie,musialem korzystac z pomocy psychologa pracodawcy to nie interesowalo,za soboty placa mniej niz za zwykly dzien,pozdrawiam bache i rudego rubcie dalej za te grosze ja to co wy w miesiac zarabiam w tydzien

Brygadzista

jak można prowadzić rekrutację ludzi nie mając o tym pojęcia

zadania pracownika opisać można krótko myślę, prowadzisz firmę a kasę bierze szefostwo

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Niemiec

Dominika

Powiecie jak wyglądają pierwsze dni w pracy w STAL-PRODUKT Megger Joanna? Czy jest coś takiego jak szkolenie wstępne? Za pewne będą to dość istotne informacje dla osób aplikujących, którzy jeszcze zastanawiają się nad złożeniem cv do firmy.

mk

mlk, ale co tu i jak tu próbować skoro oni w tym momencie nie potrzebują pracowników. Ktoś wie czy trafi się do nich jakieś nowe zlecenie, które sytuację kadrową może trochę powiększyć i zaczną rekrutować?

janusz

polega to na wypalaniu elementów ze stali złej gatunkowo,rozwarstwanej ,z ogniskami rdzy, blachy skupowane jako odpady poprodukcyjne sa sprzedawane jako pełnowartosciowy materiał, podobnie z blachami w II gat bez certyfikatów

robi

panie i panowie swego czasu pan grzegorz megger pracował ze mną przy produkjci kołnierzy, tj wiercił je. Swoim donoszeniem zdobyl zaufanie ówczesnego szefa i przesuneli go na stanowisko brygadzisty,miał kontakt z odbiorcami naszych produktów, i naszymi dostawcami balchy,szybko sie zwąchali za plecami szefostwa i zaczał robic boczki,potem boki,wkrecił w to swego szwagra pana lidmanna kóry tez był tam pracownikiem, wiec wracjac do tematu zaczeli krecic lody,nim sie wszyscy zorientowali a były to lata 90 te zaczeli obracac niezła kasa,niestety wypieli sie na ludzi którzy wprowadzili ich w biznes i tak kreca i kreca kto wie co było w stoczni szczecińska nova to wie,a jak nie wie to wiedzcie ze sa tam dosc dobrze znani niestety z tej złej strony,bracia stoczniowcy to miedzy innymi ci panowie uwłaszczali sie na waszym majatku a w jaki sposób to łątwo zgadnac. Pozdrawiam rzutkich biznesmenów z firmy l&m panowie nie noscie tak wysoko tych swych głów bo to co robiliscie to raczej wsyd przynosi a nie powód do dumy,wezcie o sobie do serca

jaki

witam,chciałbym przestrzec przed działaniami tej firmy,maja bardzo dziwny sposób zawierania transakcji,przy wycenie jest w miare ok a potem przychodzi zaskoczenie i jakosć pozostawia wiele do życzenia

jaro

odradzam zlecenia w tej firmie jest dno ceny z kosmosu nieterminowe usługi byle jak

kluen

Odebralem towar szok jak zle wypalone wypalone z blachy bez certyfikatu nieogradowane Tragedia dno

kierowca

co sie z ta firma porobiło jak jeszcze była mała to szanowali ludzi a teraz? wyzysk,wyzwiska, pretensje panowie z daleka od młyńskiej i lisiego ogonu z daleka

operatorcnc

szkoda ze tak sie staczaja widocznie juz sie dorobili ale czego mozna sie spodziewac po takich prostych ludziach merc i słoma w butach bez skapretek złota kieta ,wiecie czego to symbol? tak czasem bywa niestety rozmawialem z chłopakami jest zle za wszystko tna kase wymyslone powody brak szacunku kasa na czarno gdzie jest PIP?

operator

niestety to wszystko prawda wyzysk, zarobki marne wiecej wydaja na paliwo do s klasse niż na pracowników żałosni ludzie bardzo

klient

zle to wygląda bardzo żle brak szacunku dla klienta, dla ludzi, sciemianie, niedotrzymywane terminy ceny wysokie, blachy II gat a ceny jak za I zle to wyglada

hahha

to juz pewnie wszyscy wiedza o tym ale to jest tolerowane z drugiej strony czego wymagac od tych ludzi proste ludziska przyszła kasa i prostota została

trawa

Nikt się nie weźmie za palaczy trawy? Wystarczy wejść do kontenera-biura nikt tego nieczuje ? ??? Może mnie j trawy a więcej dla ludzi?

trawa

szczecinianie

Mieliśmy z nimi kontakt w nowej wstyd wstyd do dzisiaj jest tu głośno o tym ci tu robili jeździli toyotami land cruiser wiemy za co je kupili wstyd i hańba

Zostaw merytoryczną opinię o STAL-PRODUKT Megger Joanna - Nakło nad notecia

• Jak się pracuje w STAL-PRODUKT Megger Joanna?

Zobacz opinie na temat firmy STAL-PRODUKT Megger Joanna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STAL-PRODUKT Megger Joanna?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STAL-PRODUKT Megger Joanna?

Kandydaci do pracy w STAL-PRODUKT Megger Joanna napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STAL-PRODUKT Megger Joanna
1.2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Młyńska 4
    89-100 Nakło nad notecia