Opinie o DS Smith Polska S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DS Smith Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DS Smith Polska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DS Smith Polska S.A. w Kielce

Student

Pracowałem kilka lat temu w D.S Smith na P2 przez 3 lata.(usunięte przez administratora)i. Ciągłe awantury o nic, (usunięte przez administratora) i darcie się na pracowników były codziennością.(usunięte przez administratora) Przeszedłem przez wiele firm i z czymś podobnym się nie spotkałem, żeby aż tak ktoś gardził ludzmi. Dziwię się że jeszcze tam ludzie pracują i pozwalają na takie traktowanie siebie powinniście sie zebrac i zglosic to do Państwowej Inspekcji Pracy.

Oława

Nikomu nie polecam firmy ds w Oławie kierownik na każdym kroku próbuje zabrać ci premie i do tego nie ma szacunku do pracownika a ponadto brak klimatyzacji a jak poprosisz o wiatrak to przynoszą ci rozwalony.

Heh
@Oława

Prawda gorąco na hali jak nie wiem co brak klimy robi swoje

Marcin ka
@Oława

Brawo ziom . W końcu nikt nie owija w bawełne i pisze jak na prawdę jest .

Nicky

Czy będziecie prowadzić rekrutację na nowy magazyn w Czeladzi w dziale administracji magazynowej. Jeśli tak to kiedy? Pozdrawiam

MJ
@Nicky

@Nicky obecnie jest ogłoszenie do Czeladzi na stanowisko specjalisty ds obsługi klienta, ogłoszenie znajdziesz na popularnych portalach z pracą :-) Powodzenia !

Zespół Rekrutacji DS Smith
@Nicky

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie możliwością pracy w naszej firmie. Informujemy jednocześnie, że wszystkie aktualne oferty pracy publikowane są na naszej stronie: www.dssmith.com/kariera . W razie wszelkich pytań, zachęcam do kontaktu mailowego: rekrutacja@dssmith.com . Pozdrawiam Kamila Zespół Rekrutacji Pozdrawiam Kamila Dział Rekrutacji

Maurycy

Na P1 tez nie jest lekko ponadto ciągle (usunięte przez administratora)z premi przez (usunięte przez administratora)niech pan prezes sprawdzi do kogo trafiają premie (usunięte przez administratora)

Pracownica P2

Czy zarząd zrobi coś w końcu z tą duchotą na hali. To jest nie do pomyślenia żeby na hali było ponad 40 stopni i żeby ludzie robili jak maszyny... Łaskawie poszli na rękę i proponują druga przerwę, ale to nic nie daje bo od samego stania pot po plecach sie leje, nie mówiąc już jak trzeba robić. Ludzie prawie mdleją na hali, ale kogo to obchodzi jak szefostwo i mistrzowie siedzą sobie w klimatyzowanych biurach..A My jak maszyny ktire nie mają serca. To jest strzane, poprostu nie da się pracować. W dodatku ta chora nie zmieniająca sie atmosfera w pracy na P2 , którą robią Mistrzowie, a nawet Jeden Mistrz, ciągłe awantury, pretensje, brak szacunku do pracownika, tak jak byśmy byli robolami którzy nie mają nic do powiedzenia, zachowuje sie jak by ten zakład był jego własnością, jakoś inni mistrzowie normalnie potrafią sie zachować, szanują wszystkich, ale ten to juz pomyłka, ostatnio nawet Ja miałam z nim małe nie przyjemności.. Zwrócić uwagę na na to wszystko bo tylko tego brakuje by było naprawdę Godnie w Ds Smith

KT

Czy operator/programista frezarki CNC znajdzie w firmie zatrudnienie, czy w ogóle nie ma takich stanowisk? Prosiłbym o odpowiedź, szukam pracy w Kielcach w tym zawodzie, mam doświadczenie, oraz ukończony kurs.

Bałwan
@KT

Raczej nie. Nie używamy CNC.

Utrzymanieruchu

Leci casting na mechanika do dzialu utrzymania ruchu...bez znajomosci ,prózno wysylać CV.Czyli wszystko po staremu w kieleckim...

Zespół Rekrutacji DS Smith
@Utrzymanieruchu

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Informujemy jednocześnie, że procesy rekrutacyjne prowadzone w naszej firmie składają się z kilku etapów. Każdą aplikację uważnie czytamy i analizujemy pod kątem kompetencji niezbędnych na danym stanowisku pracy. Osoby, które posiadają odpowiednie doświadczenie i umiejętności zapraszane są do nas na rozmowę. Jak rozumiemy nie otrzymał Pan takiego zaproszenia. Wobec tego, zachęcam do bezpośredniego kontaktu pod adresem: rekrutacja@dssmith.com. Wspólnie przeanalizujemy Pana sytuację i sprawdzimy na jakim etapie rozpatrywania znajduje się Pana CV. Pozdrawiam Kamila Zespół Rekrutacji DS Smith Polska

Firma jakie posiada samochody dla swoich przedstawicieli? Czy można nim dojeżdżać do pracy?

@Zainteresowany

Stawiasz już bardzo konkretne pytania. Wątek dotyczący firmy DS Smith Polska w ostatnim czasie trochę "przycichł", co swoją drogą jest bardzo zastanawiające, bo działa ona w sposób całkowicie normalny. Jednak mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która Ci pomoże. Już złożyłeś tam swoje dokumenty, czy czekasz, aż zbierzesz wszystkie interesujące Cię informacje?

@Zainteresowany

Witam serdecznie, Potwierdzamy możliwość użytkowania samochodu w celach prywatnych - zgodnie z regulacjami prawnymi i wewnętrznymi procedurami obowiązującymi w firmie DS Smith. Pozdrawiamy Dział Rekrutacji

@Zainteresowany

Focus kombiak na dzień dobry, ew. Astra. Pandami się nie jeździ :).

nik
@Zainteresowany

Ford mondeo i 2000 -2500 na rękę.

Blablabla

Po raz kolejny obserwuję rekrutację do działu personalnego, czy ktoś z Was wie czy tam jest aż takie zapotrzebowanie, czy aż taka rotacja? - jeśli tak to jaki jest powód?

@Blablabla

Fakt, że w DS Smith Polska często rekrutują oznaczać może, iż firma po prostu stale się rozwija i w związku z tym potrzebuje kolejnych rąk do pracy. A Ty byłbyś zainteresowany aplikowaniem do działu personalnego tego przedsiębiorstwa, czy może dopytujesz jedynie z ciekawości?

Some.body
@Blablabla

Rotacja nie wynika ani z zapotrzebowania, ani z braku kompetencji pracowników.

Daniel
@Some.body

Mamy rynek pracownika - każdy wybiera firmę pod siebie. Może to jest powód?

@Blablabla

Powód jest jeden (usunięte przez administratora)

Ex-ph
@ex-PH

Cenzura działa! Ile Ds smith płaci gowork za możliwość cenzurowania postów? Na management kadr nie mozna złego słowa napisać bo post zaraz znika. A jak jest, każdy wie!

Ds smith

Czy ktoś z Dyrekcji weźmie się w końcu za podwyżki dla starych pracowników??? (usunięte przez administratora)Wszyscy ludzie którzy mają zapewnione stawki maksymalne jakie się da (usunięte przez administratora) Nawet są takie sytuacje że dostają podwyżki osoby którzy wymieniają klocki hamulcowe, bądź oleje silnikowe w samochodach Mistrzów po godzinach pracy. To jest kpina...(usunięte przez administratora).. A reszta???

Jajamiomate
@Ds smith

Ci co wymienią klocki, oleje, czy inne ..uje móje też muszą (usunięte przez administratora) po godzinach co by mieć pieniądze lepsze. Żyć za coś trzeba i też do końca człowieka olewają. Bo kpiną jest to co jest faktem, że nowi mają lepiej. Stary pracownik musi iść walczyć o swoje a o nowego trzeba właśnie walczyć motywując go podwyżką. Poza kto komu zabroni dodatkowe zajęcie po pracy sobie wykonywać? Jak się potrafi? Zawiść i zazdrość w końcu opinii jest na poziomie ekstraklasy... Co nie zmienia faktu, że polecam tej osobie co to pisała opinię prywatnie zamiast marudzić pisząc poniekąd fakty, zabrać się za siebie a nie patrzeć na osobę co poświęca swój prywatny czas na tego typu zajęcia. Ps na klockach hamulcowych i olejach szkoda brudzić sobie ręce bo tu też ..uj nie zarobek...

Dominik

Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość przyjmowania na spawalnie firm jednoosobowych, jeśli tak jak to wygląda.

Nowy pracownik.

Czy są przyjęcia kobiet teraz?

@Nowy pracownik.

DS Smith Poland zaprasza do pracy ambitnych entuzjastów opakowań, zaangażowanych w realizację celów strategicznych firmy, z którymi wspólnie będą tworzyć przyjazne środowisko pracy. Nie zaznaczają nawet, że zatrudniają samych mężczyzn, a więc możesz śmiało aplikować. Tu znajdziesz aktualne oferty pracy u nich: https://www.dssmith.com/pl/packaging/o-nas/kariera/oferty-pracy Interesuje Cię jakaś konkretna posada?

@Nowy pracownik.

Są przyjęcia kobiet i ludzi :)

zainteresowany

@zainteresowany

Jeszcze daleka droga do otwarcia nowej fabryki, co najmniej 1,5-2 lata.

Przedstawiciel

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat warunków pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego? Jakie samochody oferują? Jakie warunk i finansowe? Czy jest premia, a jeśli tak to od czego zależy?

@Przedstawiciel

Twoje pytania są już naprawdę bardzo konkretne, a więc dobrze byłoby, jakby ktoś na nie jak najszybciej odpowiedział. Dopiero aplikowałeś do firmy DS Smith Polska, czy może już zaproponowali Ci etat? Będziemy wdzięczni, jak będziesz na bieżąco opisywał Nam swoje aktualne położenie.

@Przedstawiciel

Witam serdecznie, Szczegóły dotyczące oferty pracy przedstawiamy podczas bezpośredniej rozmowy rekrutacyjnej. Zapewniamy jednocześnie, że każdy z naszych Przedstawicieli Handlowych otrzymuje komfortowy samochód i wszelkie niezbędne narzędzia do pracy. System premiowy oparty jest na klarownych zasadach i uzależniony jest od poziomu realizacji celów i osiągniętych wyników. Zapraszamy do składania aplikacji na adres: rekrutacja@dssmith.com Pozdrawiamy Dział Rekrutacji

Efk
@Dział Rekrutacji

Witam czy w Kielcach prowadzicie rekrutację na produkcję?

@Efk

Witam serdecznie, Informuję, że obecnie poszukujemy w Kielcach kandydatów na stanowisko: Pracownik Magazynu/Kierowca Wózka Widłowego (z uprawnieniami UDT). Zapraszam jednocześnie do obejrzenia filmu, który przedstawia to, jak wygląda praca na ww. stanowisku: https://www.youtube.com/watch?v=8C2sCxD_FAI Zachęcam również do śledzenia aktualnych ofert pracy publikowanych na naszej stronie: https://www.dssmith.com/pl/packaging/o-nas/kariera/oferty-pracy Pozdrawiam Kamila Dział Rekrutacji

ryba
@Hanna

Hanna ile Ci placą za to pisanie? opłaca się chyba... jest taki wakat drugi we firmie?

dominik
@Dział Rekrutacji

Dzień dobry, Na Państwa stronie widnieje ogłoszenie na pracownika do komunikacji wewnętrznej. Cv złożone przeze mnie w grudniu pozostało bez odpowiedzi. Bardzo zależy mi na znalezieniu się pośród grona osób zaproszonych na rozmowę kwalifikacyjną stąd też moja napastliwość i zapytanie co w tym przypadku zrobić. Otóż zdaję sobie doskonale sprawę, że suche fakty z mojego życiorysu mogły nie przemówić do rekrutera, jednak jestem pewien, że czas poświęcony na rozmowę kwalifikacyjną, gdzie mógłbym w pełni zaprezentować wachlarz swoich umiejętności, nie byłby czasem straconym dla Państwa. W takim oto przypadku proszę o informację, co mogę zrobić, aby zostać zaproszonym na rozmowę w momencie, gdy moje cv jest u Państwa od grudnia 2018 roku? Czy jest możliwość umówienia się telefonicznie na spotkanie?

@dominik

Witam serdecznie, Przed wszystkim chcemy podziękować za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Chcielibyśmy wyjaśnić, że procesy rekrutacyjne prowadzone w naszej firmie składają się z kilku etapów. Każda aplikacja jest uważnie czytana i analizowana pod kątem kompetencji niezbędnych na danym stanowisku pracy. Osoby, które posiadają odpowiednie doświadczenie i umiejętności zaproszone są na rozmowę z osobą z Działu Personalnego. Jak rozumiemy nie otrzymał Pan takiego zaproszenia. Trudno tutaj, na forum w pełni odnieść się do przedstawionego przez Pana problemu. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu za pośrednictwem maila: rekrutacja@dssmith.com. Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam do kontaktu. Kamila Dział Rekrutacji DS Smith Polska sp z o.o.

Dział Rekrutacji

Odpowiedź na zapytanie: zainteresowany 03.01.2019 11:06 W intrenecie podają informację o budowie nowej fabryki DS Smith w Bełchatowie. Czy rekrutacja już trwa? gdzie można składać CV? Witam serdecznie, Zapraszamy do składania aplikacji na adres: rekrutacja@dssmith.com Pozdrawiamy Dział Rekrutacji

Wydział P2

Atmosfera atmosfera i jeszcze raz Atmosfera tego brakuje w a Kielcach na wydziałach P1 i P2 a co do zarobków to już śmiech na sali, żeby nowi pracownicy którzy przychodzą, dostają podobne lubwieksze stawki od pracowników pracujących po 3-5 Lat, bądź delikatnie mniejsze od Operatorów. To jest Żałosne, tego nie da się opisać słowami co oni tutaj wyprawiają, nikt nie docenia pracowników pracujących parę lat bo po co, lepiej dać młodemu stawkę większą od starych pracowników żeby zachęcić do przyjścia tutaj, bo inaczej nikt z młodych by tu nie pracował w takim kołchozie. Zmieńcie system podwyżek dla stałych pracowników, bo to oni napędzają cała produkcję a nie młodzi którzy dopiero zaczynają przygodę z DS smith Tyle się tu czyta o tym że ludzie narzekają na stawki i zarobki i atmosferę i nikt z tym nic nie robi bo po co.... Moje sugestie dla DS Smith Poland: Podwyżki dla starych pracowników

@Wydział P2

Faktem jest, że zdrowa oraz przyjazna atmosfera w pracy jest jednym z najważniejszych czynników, który znacząco wpływa na jej efektywność. Dlatego szkoda, iż według Ciebie w DS Smith Poland jest z tym mały problem. Rozpisujesz się również o zarobkach, na jakie można tam liczyć. A jak wygląda sprawa umów - wszyscy pracują tam w oparciu o jej stabilny rodzaj?

Hanna

@Karol Cieszy fakt, że chcesz rozpocząć swoją karierę zawodową w DS Smith Poland. Ja niestety nie udzielę Ci tych informacji, ale może użytkownik @Adaś to zrobi. A jesteś już na etapie składania tam dokumentów, czy chcesz się najpierw rozeznać?

Karol
@Hanna

Dziękuję Ci Hanno za udział w dyskusji. Na tą chwilę chciałbym się rozeznać czy nie porywam się z motyką na słońce bo czasem bywa i tak, że pojęcie magazynier ma wiele znaczeń/zastosowań ;). Mam doświadczenie wieloletnie jako magazynier. Ale co zakład to inne wymagania. Nie wiem czy oferta w DS Smith Poland jest dalej aktualna. Pozdrawiam serdecznie.

@Karol

@Karol Oczywiście, trzeba przyznać Ci całkowitą rację - zawsze należy w pierwszej kolejności zebrać odpowiednią ilość informacji o danym pracodawcy. Ale jeśli nikt Ci tu ich nie udzieli, to zawsze ostatecznie możesz skontaktować się z DS Smith Poland w sposób bezpośredni i dopytać: https://www.dssmith.com/pl/packaging/kontakt Bądź tak uprzejmy i cały czas nas informuj o swoich decyzjach.

to wszystko zależy na który magazyn bedziesz przydzielony

@pracownik

Super, że postanowiłeś pomóc użytkownikowi @Karol. Jednak mógłbyś już w swoim poprzednim wpisie powiedzieć nam już coś na temat funkcjonowania firmy DS Smith Poland. Myślisz, iż osoby nie posiadające dużego doświadczenia zawodowego mogą z powodzeniem odnaleźć się w tym przedsiębiorstwie?

Hanna

@Adaś Wpisy na forum potrafią zmienić sytuację, dlatego bardzo dziękuję Ci za ten Twój. I oczywiście masz rację - ale każda firma powinna doceniać swoich pracowników. Piszesz z perspektywy byłego pracownika DS Smith Poland, czy jedynie obserwatora? Co wiesz, oprócz kwestii podwyżek, na temat warunków zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie?

Adaś

Jeżeli wpisy na tej stronie miały by coś zmienić to wypowiem się jednoznacznie. KIELCE TO Diura-ludzie łapią się byle czego a praca powyżej 1800zl to priorytet. Firma Ds Smith Polska jest jedną z nich. Nie zostaniesz więcej na początek a po paru latach podniosą 1-2 zl / h na produkcji. A to właśnie produkcja utrzymuje wszystkich ludzi. Bez nich nie byloby nic - dlatego PODWYŻKI NA PRODUKCJI - to sukces firmy. Dajcie a sami zobaczycie . A takto tracicie dobrych pracowników! Doceniajcie, szanujcie wynagradzajcie. To dobrzy ludzie. Dobranoc

Hanna

@gol Szkoda, że jeszcze nikt nie udzielił Ci w pełni wartościowej odpowiedzi. Jesteś już na etapie rekrutacji, czy jeszcze z tym czekasz? Informuj nas o swoich postępach. @BiGBrither Jak widać - jesteś bardzo wylewny. Może w związku z tym powiedziałbyś nam trochę więcej o funkcjonowaniu firmy DS Smith Poland? Jest na tyle sprawne, że warto tam spróbować swoich sił?

Zostaw merytoryczną opinię o DS Smith Polska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w DS Smith Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DS Smith Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DS Smith Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 13 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DS Smith Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w DS Smith Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DS Smith Polska S.A.