Opinie o DS Smith Polska S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DS Smith Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DS Smith Polska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DS Smith Polska S.A. w Kielce

gol

Na jakie zarobki może liczyć automatyk z 4 letnim stażem?

BiGBrither
@gol

Widzę że typowa angolska firma w której na linii trzeba się pytać czy można wyjść na siku, a można dostać odmowną odpowiedz. Chyba nawet gorzej niż w "Skazanych na Shawshank". Tylko zarobki dużo mniejsze niż w UK. Pewnie angole tam gadają żeby jak największy zysk był i żeby dokręcać pracowników na maksa. W Anglii takie rozmowy się słyszało wśród dyrekcji To załóżcie sobie jakieś związki pracownicze i walczcie o swoje. Dlaczego ta firma weszła to FTSE100, bo są głównie nastawieni na zysk i wyzysk. Takie są wytyczne dyrekcji w UK.

BiGBrither
@BiGBrither

Poza tym Brexit. I przed nim pewnie angole będą chcieli natrzepać jak najwięcej kasy. W kwietniu 2019 nie wiadomo co będzie, i dyrekacja UK to wie. A wszystko wskazuje na hard Brexit. Więc pewnie ta firemka będzie zamykać mniej rentowne filie, gdzie pracownicy będą chcieli za większe pieniądze pracować. Ludzie myście trochę i obserwujcie obserwujcie sytuację na rynkach. Dziwi mnie po co inwestuja w nowe zakłady na terenie EU szczególnie teraz przez Brexitem. ALe zakłądy otwierają gdzie są najniższe pensje np łódzkie. Więc pewnie liczą na (usunięte przez administratora)co za 2kPLN/mc bedą na linii robić.

Hanna

@Heniek Super, że chcesz rozpocząć pracę w DS Smith Poland. Dostałeś już ją, czy dopiero masz w planach aplikowanie? Może już wiesz, jak wygląda tam proces aplikacyjny i zechciałbyś się z nami tym podzielić? Pamiętaj, żeby brać cały czas aktywny udział w dyskusji.

Heniek

Witam Mam zamiar rozpocząć pracę jako magazynier, możecie mi napisać jakie są mniej więcej zarobki i czy warto sobie w ogóle zawracać głowę?

Hanna

@taki tam, rozumiem, że pracujesz w DS Smith Poland, tak? Co jeszcze możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu? Jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? Bardzo proszę osoby wypowiadające się poniżej, aby zachowywać kulturalny i merytoryczny ton wypowiedzi. Komentarze nie spełniające wymogów regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin ) zostaną usunięte przez administratora forum.

@Hanna

umowa o prace na czas okreslony a po jakims czcasie na stale

@Hanna

tak pracuje na najfajniejszym wydziale:) i sobie bardzo chwale prace tam bo ja lubie

info
@Hanna

W firmie DS Smith umowa o pracę na czas nieokreślony, pełny zakres świadczeń, dodatki świąteczne, wczasy pod gruszą. Imprezy firmowe dla pracowników i ich rodzin.

lll

Prawda boli że wioska pracuje szwagier brat siostra chore podejście macie

Odp
@lll

Mieszkanie w zelbetonowym klocku czyni cie kimś lepszym ? Nie sądzę. Ewidentnie zazdrość przez ciebie przemawia pajacu miastowy

Jaki dział?

Hanna

@Chyba mnie nie lubisz Zupełnie nie wiem, do czego można odnieść Twój komentarz. Masz coś konkretnego do przekazania na temat warunków pracy w DS Smith Poland? @Mocna krata Tobie również proponuję, abyś trzymał się bardziej głównego tematu tego wątku. Jesteś w jakiś sposób powiązany z tym pracodawcą? Znasz warunki zatrudnienia, jakie oferuje swoim pracownikom? @Odp Rozumiem. Czy zatem próbowaliście rozmawiać z Szefostwem o tym problemie?

Prawda wyjdzie na jaw

I co wam da narzekanie anonimowo napiszcie kim jesteście i tyle , co brak odwagi , tacy jesteście rozspisani

Pracownik Dss Smith Kielce

A Ja napiszę o jednej rzeczy o której tu jeszcze nie było, a mianowicie : Mistrzowie czy to na P1 czy P2 zachowują się jak by byli przynajmniej Dyrektorami, a nawet Prezesami, czy właścicielami firmy. Rozumiemy że jest praca, i trzeba ją wykonać, ale ludzie My nie jesteśmy Maszynami czy Robotami, zero szacunku do pracownika, tylko robić tak by zamęczyc pracą czy ciągłymi awanturami. W ciągu 8 h masz tylko 15 min przerwy, ale jak idzie maszyna przez 7h w ciągłym ruchu, gdzie nie masz jak od niej odejść, coś zjeść, napić się czy do WC i po 7h pracy jest ustawianie (tzwn przyrząd) chcesz odejść chwilę odsapnąć, bo pot po (usunięte przez administratora) się leje to Mistrz nawet nie patrzy na to czy jesteś zmęczony czy zmęczona i że chcesz chwilę odpocząć tylko Odrazu daje ci nową robotę tak byś tylko nie mógł chwilę odpocząć... A jak za długo posiedzisz na stołówce to Odrazu przychodzi z awanturą do Ciebie... Ludzie My nie jesteśmy Robotami, też potrzebujemy chwilę odpoczynku. Zacznijcie szanować ludzi,też kiedyś byliście pracownikami produkcji i dobrze wiecie że tu nie jest lekko, ale jak to się mówi Punkt Siedzenia Zmienia Punkt Widzenia To jest chore co tu się wyprawia, na Lini Mistrz - Pracownik Zmieniło się trochę na lepsze po tych wpisach na forum, ale to jeszcze nie to co powinno być w tak dużej i prestiżowej firmie Szacunek to połowa sukcesu, a tutaj go wogole nie ma Pozdrawiam i mam nadzieję że wkoncu ktoś się za to weźmie

P1
@Pracownik Dss Smith Kielce

I najlepsze teksty Mistrzów : "Jak nie pasuje Ci praca to możesz iść za bramę" albo "Na twoje miejsce jest 3 innych w kolejce" Czy tak się mówi do pracownika produkcji????

taki tam

nie gadajcie glupot ze malo zarabiacie ,bo na wejsciu dostajecie 16.5/h a po paru miesiacach 18 tak jak do tego premia , komu nie pasuje moze jechac za granice a nie pisac wypociny i narzekac

to zmien prace gosciu

Zmieniłem i nie żałuje

@anonymous

to pochwal sie ile zarabiasz teraz i jaka firma gdzie tak duzo wiecej placa i warunki lepsze

taki tam

18 zl brutto zarabialo sie 11 lat temu ?? powiedz w jakiej firmie?? chyba ci sie z praca w polu za granica pomieszalo ,albo w glowie

ddd
@taki tam

Z DS SMITH jeżdżą na pole do Niemiec (usunięte przez administratora) takie mają kokosy

ddd
@ddd

W czasie urlopu wypoczynkowego branego w tej firmie ahhahhahhahahhaha

DO PRZEMYŚLENIA
@taki tam

Wyższe zarobki, ale dla doświadczonych pracowników a nie laików z ulicy, którzy ledwo paleciak umieją obsługiwać a chcieli by miliony zarabiać. Naucz się swojej pracy - pracuj wydajnie - daj zarobić firmie a firma da zarobić Tobie.

Nadzieja
@taki tam

To żadne zarobki ,ja wiecej zarabiałam 10 lat temu w pewnym magazynie centralnym ,gdzie teraz nawet za 6 tys brutto i nie ma chętnych ,mysleli że ludzie to maszyny które poswiecą życie w imię firmy która ma ludzi za nic .Ciągle notatki strasznie ,ciągły stres ...tego nikt długo nie wytrzyma ,pracę w obecnych czasach w takich firmach powinny się zaczynać od 5 tyś netto .A i stary pracownik powinien być finansowo motywowany ,bo chore to że nowy dostaje stawkę jak stary pracownik . Zajrzałam tutaj bo niedługo ma powstać ta "zacna" firma w mojej okolicy . Ale jak czytam jakie są zarobki to nie wiem czy śmiać się ,czy płakać .Tyle to mogą osobom bez wykształcenia i doświadczenia zaoferować w kiosku z gazetami ,gdzie siedzi całą zmianę i przegląda fb :) Kiedy Ci pseudo biznesmeni zaczną wyznawać zasadę "Traktuj innych ,tak jak sam chciałbyś być traktowany" ? Uważam że w okresie urlopowym sami powinni zakasać rękawy i poczuć co serwują swoim pracownikom i czy za tą kasę zrobią opłaty i przeżyją godnie miesiąc ,nie mówię już o wczasach itp. bo dla wielu to już luksus . Sami sobie psują markę i niedługo nawet Ukraińcy ich nie uratują u nas już to było przerabiane ...powiedzieli nie mniej niz 4 tys na rękę bo spadają do Niemiec ,tylko raz firma wyplacila im niewiele mniej i na drugi dzień ludzi do pracy niet .Płacz i łzy bo przecież pracę trzeba wykonać .

Hanna

@Elf @Były Pracownik Firma DS Smith Poland nie spełniła stawianych przez Was oczekiwań - to już wiemy. Pamiętajcie jedynie, żeby informować nas o tym, używając stosownego słownictwa. Ponadto wypowiadacie się nieco chaotycznie, dlatego trudno jest zrozumieć to, co właściwie chcieliście nam przekazać. Proszę, napiszcie jeszcze raz, spokojnie, jakie są Wasze główne zarzuty wobec tego pracodawcy?

Odp
@Hanna

Chodzi głównie o to ze jestesmy kiepsko traktowani przez przelozonych. W ciągu ostatnich lat znacząco wzrosły wymagania wobec pracowników przez różnego rodzaju certyfikaty a na wypłaty sie to niestety nie przelozylo. Podniesiono jedynie stawkę ktora dostają ludzie na start w firmie co dodatkowo irytuje starszych stażem pracowników którzy pracują za nie wiele wiecej ponieważ kierownictwo wychodzi z założenia ze skoro robi kilka lat to bedzie robił i za grosze. Niestety jesteście w błędzie i wydaje mi sie ze niebawem sie obudzicie z ręką w nocniku

Mocna krata

Tego (usunięte przez administratora) to wypadałoby do lekarza zapisać.Biedy chodzi garbaty i sie buja... To oznaki choroby sieroczej.No i jeszcze moze logopeda bo czasami jak do mnie mowi to sie wysłowic nie potrafi.. Książek sie nie czyta to i ubogie slownictwo kurcza kurcza

Chyba mnie nie lubisz

Czyzyk pije wodę po po pierogach a Łosiu myśli ze hip-hop to wada kregoslupa.

Były Pracownik

jak byś miał takiego paszteta w domu też byś wolał przyjsc w sobote do dss i przynajmniej sie chłopina wyładuje i pogada:)

Na to wychodzi ze byłeś cienka pała i Cię każdy mistrz tępił i teraz wylewasz swoje żale .

Jacek Placek

Tak narzekacie a firma DS Smith została mianowany jako jeden z bodajże 4 najlepszych pracodawców w regionie. Uogolniajac pod uwagę brane są rozwój, wydajność i ilość zatrudnionych osób. Tak podaje gazeta wyborcza. Szkoda że nie brany jest pod uwagę szacunek do pracownika, bo dużego polotu to tu nie ma. Dlatego nie ma co narzekac, tylko odciąć ta pepowine. Ja tak zrobiłem i nie żałuję. Pozdrawiam pracowników p1, ale nie kierownictwo.

Paw

Witam, jestem zainteresowany stanowiskiem Przedstawiciel Handlowy, czy ktoś może coś więcej napisać z doświadczenia jak wygląda praca na tym stanowisku? Jaka płaca, godziny pracy, normy do wyrobienia?

@Paw

Płaca bardzo dobra, godziny pracy- częściowo w biurze, większość w terenie, budżet najczęściej do wyrobienia. Praca dla ludzi bystrych, z umiejętnością ogarnięcia wielu tematów niemal w jednym czasie. Nie każdy daje rade

biskup
@anonymous

Płacą bardzo dobrze mówisz? Tj. ok. 10 tyś netto? Czy dużo więcej?

same szkody
@Paw

Praca przedstawiciela byłaby fajna, tylko duża rotacja pracowników na tym stanowisku - wszystko przez przełożoną. Nowy przedstawiciel - wiele szkoleń, kursów i pieniędzy na nie wydanych a po pół roku odchodzi albo go zwolnią. Co za tym idzie klient też się zniechęca do firmy jak co kilka miesięcy nowa twarz. Gdzie tu logika ?!

Była
@Paw

Jeśli jesteś gotów na pozbycie się Ciebie bez większych powodów po 3 miesiącach - polecam.

Hanna

@SOLIDNA FIRMA Trzeba przyznać, że według Twojej relacji warto aplikować do DS Smith Poland. Może zatem wiesz, czy przyjmują aktualnie nowych ludzi do pracy? I jakie kryteria stawiają dla nowo przyjętych? Może ktoś jeszcze byłby chętny wyrazić swoje zdanie na temat wyżej wymienionego pracodawcy? Zachęcam Was do tego, bowiem zawsze warto poznać wiele opinii po to, by lepiej poznać danego pracodawcę.

SOLIDNA FIRMA

Firma DS Smith jest solidna - płaci wszystkie składki, pensje na czas i inne świadczenia (dodatki na wczasy, święta itp). A jeśli chodzi o zarobki, to nie od razu kochani... Przyjdzie młody pracownik nieprzeszkolony, bez doświadczenia i chciałby od razu kokosy zbijać i najlepiej by za wiele od niego nie wymagać, nie robić mu uwag. Tak się nie da moi drodzy a po miesiącu jak odejdzie to nawet nie odczuje realnej pensji, którą mógłby zarabiać bo weźmie ją bez premii i innych dodatków. Popracuj, naucz się się swojej pracy, zdobądź doświadczenie i zarabiaj... Firma DS Smith to nie byle prywaciarz, który jednego miesiąca wypłaci 4000 na zachętę a drugiego polowe potrąci albo powie - na razie nie ma lub kapnie 400zł na koniec tygodnia a o umowie można pomarzyć... Zastanówcie się

magazynier

Nigdy nie słyszałem o tej firmie, a widzę że jest oferta na magazyniera. Ktoś może przybliżyć ta firma? Ile dają na początek? Czy jest zapier***?

Pracownik produkcji

W firmie każdy zdziwiony że jest duża rotacja ludzi na produkcji, że co chwilę ktoś się zwalnia,a kierownictwo zdziwiona bo nie mogą znaleźć powodu. A powody są dwa i to najważniejsze Zarobki i Atmosfera w pracy Każdy kto tu nie robił myśli że zarabia się tu dużo, każdy mówi że w "Papierni" to dużo się zarabia, a rzeczywistość jest zupełnie inna, wystarczy że ci ludzie przyjdą do pracy popracują miesiąc, dwa i odchodzą, bo okazuje się że za tą pracę co wykonuje pracownik produkcji to są śmieszne pieniądze. Zabrali premie zysku, niby dołożyli do stawki 50 gr,których i tak nie odczuwamy, ale jak była premia zysku to przynajmniej co 3 miesiące człowiek miał te 400- 600 zł dodatkowo do pensji, a teraz nic nie ma, wszystko zabiorą i wszystkiego zakazują. Firma cały czas osiąga zyski, a pracownikom nic nie daje, a przecież wszystko to dzięki Pracownikom Produkcji Dajcie wkoncu pracownikom zarobić, wystarczy przywrócić Premie Zysku i przynajmniej co 3 miesiące wpadnie dodatkowa premia

Ds smith
@Pracownik produkcji

Atmosfera szczególnie na zmianie mistrza spoza miasta.

DO PRZEMYŚLENIA
@Pracownik produkcji

Pomocny
@DO PRZEMYŚLENIA

Jak najbardziej się zgadzam - WIĘKSZE ZAROBKI, ale dla doświadczonych pracowników z odpowiednim stażem w firmie

JOLA

Ileś zjechoł- mało. A coś robił - a społem.

Hanna

@anonymous Rozumiem, że masz jakieś obecnie do kierownika firmy DS Smith Poland. Czy mógłbyś jednak napisać nam coś o samych warunkach zatrudnienia w tym miejscu? @P2 Pamiętaj, że na forum publicznym należy używać stosownego słownictwa. Wspominasz o ciągle psujących się maszynach - czy w związku z tym zgłosiłeś to kierownikowi? @Anonim Widzę, że jesteś zainteresowany pracą w tej firmie. Złożyłeś już aplikację?

P2
@Hanna

Pracownicy od lat wspominają o tym kierownikom czy dyrektorom ciągle to samo , zero reakcji

Jaki poziom zarobkow w biurze? Widzialem ogloszenie do obslugi klienta.

M&M's
@Anonim

Zależy ile sobie wywalczysz na rozmowie, ale myślę że 3,5-4k brutto? Zawsze możesz aplikować na prezesa i dostać 60-80 tys. brutto miesięcznie (-:

Zostaw merytoryczną opinię o DS Smith Polska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w DS Smith Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DS Smith Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DS Smith Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 13 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DS Smith Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w DS Smith Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DS Smith Polska S.A.