Opinie o AW-BAUTEX w Świniarsko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AW-BAUTEX. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AW-BAUTEX na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AW-BAUTEX w Świniarsko

xxx

kolego xx1 nieudacznik to moze jest ale z ciebie a jezeli jest tak ciezko to niech prezes zawiesi działalnosc .Moze wtedy normalne firmy typu porr, budimek czy skanska beda zatrudniac a nie brac tego typu firm na podwykonawców.A kolego powiedz mi czy pochwalasz zanizanie dochodow zeby zus mniejszy płacic ..?moze powiesz ze tak nie jest w Bautexie?urlop tez masz płatny tak ? wez mnie nie rozsmieszaj i przestan wygadywac pierdoły typu załuz sobie firme......jak cos nie moge dobrze zrobic to sie za to nie biore zostawiam to tym co potrafia a nie nazekam ze ciezko.....ps Forum jest nie po to zeby proponowac z tylko by dawac opinie jak jest w danej firmie .Proponowac to ty mozesz w sklepie.....

xx1

Kolego "xxx" a kto Tobie broni założyć działalność i prowadzić własną firmę. Zatrudni pracowników daj im stałe utrzymanie, zapłać za hotel daj nowego busa+ paliwo , wyposaż w odzież ochronną i zarabiaj pieniądze jak inni skoro uważasz, że takie kokosy i kasa rośnie...... Dawaj śmiało jak jesteś taki mądry i wszystkim "dogodzisz" to chetnie i ja się zatrudnię w takiej firmie.. Jak tego nie zrobisz to udowodnisz Sobie i wszystkim na tym forum jaki z Ciebie nieudacznik życiowy.... Bo rozumie, że piszecie na forum co byście chcieli zmienić aby pracowało się wszystkim lepiej ale wypisując brednie tylko w jedną stronę mówienie że nie polecacie a dalej pracujecie , to albo boicie się konkurencji albo chcecie zwrócić na siebie uwagę. Uważam, że forum jest między innymi aby zaproponować zmianę lub dać sposób aby coś się zmieniło biorąc pod uwagę nie samego sie tylko wziąć odpowiedzialność na kolegów , koleżanki PS. kolego "xxx" czekamy z niecierpliwością na rezultaty Twojej działalności . Daj znać jak nazywa się Twoja firma i co oferuję . Wypisz na forum a zobaczysz jak ludzie do Ciebie będą przychodzić

xxx

nie polecam tej firmy ani zadnej innej tego typu...oszczedzaja na ludziach i płacza jak im jest ciezko a na koncie rosnie sumka i działeczki po polsce sie powiekszaja ....

jomo

A ja tam nie narzekam facet płaci. Czasem jest pare dni poslizgu ale nie zdarzyło sie aby nie zapłacił i kasa co do grosza na jaka sie umówłem

Czy rozmowa kwalifikacyjna w AW-BAUTEX spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
klk

kolego xx1 a co w tych negatywnych opiniach jest nieprawda .

xx1

Widzisz, przynajmniej ma się tą rodzinę i kolegów- koleżanki . Ty natomiast skrzywdzony przez los chcąc zwrócić na siebie uwagę , bo tylko w ten sposób tylko możesz i jest Ci łatwiej nie boisz się krytyki innych osób , wyzywasz, krytykujesz pisząc brednie a nadal pracujesz w tej firmie. Czy jest Ci miło pracując w tej firmie i wypisując takie bzdury ?

klk

Jakim poziomie?, to w jakich firmach wczesniej pracowałes kolego W. jak dla ciebie to wysoki poziom. Wspołprace można polecic ale nie prace , oj chyba ktos z rodziny sie nie bardzo wysilł piszac te komentarze..jak mówił Goebbels".... Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą."wiec rodzina i " przyjaciele" musi sie troszke wiecej postarac pisząc co najmniej 10 pozytywnych dziennie)))

KT.S

Polecam, firma w której można naprawdę pracować.Na poziomie,jest super

W.

Rzetelna i wiarygodna firma na bardzo wysokim poziomie . Polecam współpracę. W.

zart chyba wrii..

~wrii

~wrii : Super firma jestem mile zaskoczony-polecam

2 ja pierwszego

Co polecic bo chyba nie bautex porażka ta firma nie polecam...Lepiej już ten bar polec a opoinie negatywne nie biorą sie z kosmosu ....

Ja...**

Mogę polecić pracownik z dłuższym stażem---nie piszcie pierdół macie jakieś kompleksy trzeba iść do baru lub?

zainteresowany

kolego zadowolony nie wydaje mi sie zeby ktos z bautexu był zwolniony dyscyplinarnie . Mysle ze odpowiednie instytucje powinny sprawdzic np. Panstwowa inspekcja pracy czy jest ok w tej firmie bo duzo tu negatywnych opini o łamaniu praw pracowniczych ps a były zwolnienia dyscyplinarne ?Co kolega zadowolony może sie przedstawi jak tak chwali.pozdrawiam

zadowolony

Ja tam sobie chwale, wszystko co jest okey,widać jakiś type....,może któryś z zwolnionych dyscyplinarnie nie radzi sobie z tym i robi wszystko na nie. Pozdrawiam Cie kolego i wyluzuj. Hej

xxx

kolego "felcio" a co ty za pierdoły opowiadasz ze nie jest waży rodzaj umowy !!a gdy nie będziesz mógł pracować bo zachorujesz tez nie będzie ważny rodzaj umowy a rodzinie powiesz ze w tym miesiącu nie będzie wyplaty. Masakra dziwicie sie ze ze warunki nie poprawiaja w tego typu firmach jak sami sie godzicie na takie warunki ....ps a jakie te perspektywy daje zatrudnienie w bautexie chyba utrata zdrowia po paru latach....

wiekszosc firm tak działa ale przynajmniej nie wkładaja na strony takich wypasionych certyfikatów.Kolego dobrze wiesz jak jest w polsce w budowlance zero praw, norma umowa smieciowa i brak urlopu a ludzie robia bo musza jak maja do wyboru takie firmy to poco zmieniac .Ktos wczesniej napisał by kompetentna osoba z firmy rzetelnie wyjasnił kwestie urlopow i zarobkow legalnie płaconych jakos nie było odzewu czyli widocznie jest jak napisał kolega zainteresowany....

Nie rozumiem czemu tak negatywnie wypisujecie i się czepiacie. Jak się komuś nie podoba to po co pracuje tak długo w tej firmie , przecież jest takich firm bardzo dużo na runku. No widocznie jest wam w niej bardzo dobrze :) Bo jak zauważyłem to pracują tam dość długo stałe brygady i nikt się nie zwalnia. Pytanie dlaczego ? skoro jest tak jak piszesz

xxx

wypasiony certyfikat hehehe kolego zartujesz sobie smiechu warte te certyfikaty na miejcu pana Andrzeja nie wystawiałbym ich na strone żenada tak to skwituje żetelna firma kpina z ludzi pracy biznesmeni co chca sie dorobic kosztem ludzi pracujacych uczciwie ...bez komentaza nie polecam takich praktyk stop...

zainteresowany

kolego makrela może i nie są złe ale urlopu niema "w papierach formalnie jest",umowa od najniższej czyli 40 godzinny tydzien pracy "fikcyjny bo pracuje się dłużej.I jeżeli twoim zdaniem to dobre praktyki to zycze ci dożyc do emerytury pracując w tej firmie dostaniesz może 600 złotych..jezeli ktoś mi udowodni ze wszystko w tej firmie na legalu osobiście przeprosze Pana Prezesa....ps. pomijając majstrów i kierownika.

Zostaw merytoryczną opinię o AW-BAUTEX - Świniarsko

• Jak się pracuje w AW-BAUTEX?

Zobacz opinie na temat firmy AW-BAUTEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AW-BAUTEX?

AW-BAUTEX