Opinie o AW-BAUTEX w Świniarsko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AW-BAUTEX. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AW-BAUTEX na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AW-BAUTEX w Świniarsko

Pomyłka

Nie proponuje tej Firmy sam ostatnio się przejechałem na niej!!! Kłamstwo kłamstwem pogania. Podwykonawcy broń Boże nie Aw Bautex bo to najgorsza Firma.

@Pomyłka

A dlaczego nie proponujesz ,co się stało określ się bliżej a może to tylko blef zwykła msciwość a raczej napewno itp.

Stary pracownik

Jesli chcesz mieć garba i brak pieniedzy to jak najbardziej polecam tą firme ona jest do tego stworzona.

Czeslaw
@Stary pracownik

solidna firma i wykwalifikowana kadra kierownicza.Wypłata zawsze zgodna ze stanem godzinowym.Polecam ta firmę naprawde warto.Czasami niektórym odw......... tylko dlaczego może jakies kompleksy

Taki tam pracownik
@Czeslaw

Ha ha Czesław w jakim Ty świecie żyjesz wypłaty ze stanem godzinowym proszę Cię nie zmywaj mi tatuażu.!!!! Ha ha mam dość nie było miesiąca ze nie brakowało godziny Ha ha Boże ile Ty robisz w tej firmie !!! A ciekawe czy kasa brakująca trafiała na szefa konto czy może na alkohol lub imprezy kierownikom i majstra.

Cz
@Taki tam pracownik

Jak ty taki pracownik może ty tylko sprzątasz na budowach to może nie umiesz liczyć hihi

@Stary pracownik

A może ty miałeś wczesniej gar....i brak pieniędzy dlaczego narzekasz i tu jeszcze pracujesz coś tu nie pasi.

WEERR

pomocna (0) odpowiedz WEERR Widzę że piątka wspaniałych (skór.......ch) ma komple....dobrze że firma się rozstaje z takimi (piszę bez epitet..)na szczęscie wiekszy spokój w firmie.Polecam firmę .

Aaa

O firmie Aw bautex nie moge powiedziec ani jednego dobrego slowa. Kierownictwo to najgorsze chamy I patrza byle kogos oszukac. Pieniadze sa zawsze z poslizgiem I zawsze za cos (usunięte przez administratora) Oszukuja na kazdym kroku wlacznie z ksiegowa. Rodzina szefa jest tylko po to zatrudniona zeby (usunięte przez administratora) I na niczym sie nie znaja włacznie z majstrami I kiedownikami. Nie polecam tej firmy

WEERR
@Aaa

Czy rozmowa kwalifikacyjna w AW-BAUTEX spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Taki tam pracownik

Szczerze o tej firmie: Kierownictwo patrzy tylko żeby komuś urwać godziny a podwykonawca nie zaplacic jesli sie nie znaja na robocie lub powoli robią!!!!Majstry siedzą i oglądają filmy na (usunięte przez administratora) albo na allegro szukają jakiś promocji ha ha "zaluzji". A jeśli się pytasz o robotę albo jakieś plany to nie ma ich godzinę a czasami więcej. Ogólnie to porażka 10 -11 białych kasków stoi nad Tobą jak katy i pilnuje 25 pracowników bo więcej chyba nie ma!!!! A jak chwilę staniesz to hasło "dajcie z siebie jeszcze 5 minut przed fajrantem" Ogólnie nie polecam tej firmy chyba że ktoś chce się dorobić garba lub przepukliny. A odnośnie wypłat to zawsze się spozniaja i to nawet po parę dobry dni!!!

Osoba współpracująca

AW-Bautex firma naprawdę godna polecenia i zaufania. Jestem tam często i zapewniam że pracownicy jak również osoby współpracujące są dobrze i uczciwie traktowani. Jestem pewna że kilka negatywnych opinii od niewdzięcznych i nieuczciwych byłych pracowników nie wpłynie na reputację firmy. Polecam współpracę.

Firma godna polecenia,solidna i z dużym doświadczeniem. Szef uczciwy i szanujący swoich pracowników, SZCZERZE polecam pracę w tej firmie.

cr 7

bez jaj dziady i tyle wspólpraca z tymi mordami to jakas tragedia przypatrywałem sie z boku to sa chamy nie ludzie a kierownicy niby to jakas masakra takie ścierwa ze szok....

Zuzanna

Przypominam, że wszystkich użytkowników wątku obowiązują zasady regulaminu. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Trafiają tutaj osoby, które poszukują opinii na temat AW-BAUTEX. Merytoryczne komentarze, pokazujące jak wygląda praca w firmie będą dla nich najbardziej pomocne. Co zainteresowani dołączeniem do firmy powinni wiedzieć o potencjalnym pracodawcy?

Zuzanna

Jak obecnie wygląda praca w AW-BAUTEX? Chętnie dowiemy się jak wyglądają warunki zatrudnienia oraz benefity oferowane pracownikom.

e

hej hej no pewnei wiesz jak ktoś ma odpwoiednie kwalifkacje i odpweidi staz pracy i spelnia wszystkie warunki jakie sa potrzebne na takim stanowisku do pracy to pewnie może i tez w takim wypadku liczyc na jakies tam odpowienie wynagrodzenie mam racje?

xxxx

a która brygada lepiej zarabia ciesli czy zbrojarzy

Ciesla
@xxxx

Zalezy czy zap#erdalasz ogarniasz rysunek a i potrafisz nawijac z majstrami i kierownikiem

LIpny

Ernest twoja opinia jest niczym skopiowana z ulotki propagandowej PRLu brawo za inwencje zamieniłes tylko Gierka na Andzeja )))

madry

jeśli 2000 zł w delegacji na budowie dobre wynagrodzenie to pozostawie to bez komentarza powodzenia życze)))

madry

jeśli 2000 zł w delegacj na budowie dobre wynagrodzenie to pozostawie to bez komentarza powodzenia życze)))

jomo

Potwierdzam to co wcześniej napisałem jakiś czas temu-firma jest ok. Pewna i stabilna firma,nie zdarzyło się przez cały okres jak tam pracuje aby były jakiekolwiek problemy z kasą i pracą,

xxx

ja już na szczescie nie pracuje w tej firmie i to była dobra decyzja żałuje tylko że tak pózno podjeta .Kolego Jezzik a co w tych opiniach jes kłamstwem napisz wprost a nie pisz ze czatuja na pozytywne opinie.....oj fantazja cie ponosi pewnie jakis spisek by oczernic Bautex hehe

góral

Jezzik to napisz jak jest z zusem i urlopem ...? jakos nikt sie nie wypowiada na ten temat z zadowolonych pracowników

Jezzik

Wszystko okey,robimy i nie ma żadnych problemów ze wszystkim( tylko jakiś zjeczały widać czatuje na pozytywne opinie i jak się pojawią to od razu pisze głupoty i to da się zauważyć że to jest ta sama osoba,bo na tym portalu nie trzeba podawać adresu email bo tam gdzie jest obowiązek to nie napisze)

góral

nie polecam Bautexu ani zadnych innych firm oszukujacych na zusie i urlopie....

Zostaw merytoryczną opinię o AW-BAUTEX - Świniarsko

• Jak się pracuje w AW-BAUTEX?

Zobacz opinie na temat firmy AW-BAUTEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AW-BAUTEX?

AW-BAUTEX